Keresés

Részletes keresés

surge6 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 264
Hát igen pontosan erröl van szó...Ebben van egy kis izgalom hogyis mondjam egy valamifajta olyan bizsergés ami nem olyan mint a szeretkezés..Néha ha nincsen a közelbenm áégy de mégis eszméletlenül kivánjuk egymást attol nem fogjuk visszatartani magunkat..Csak mindent bele..
Visszatérve arra h félrészeg lánnyal mert akkor tör ki az állat...Ez nem mindig igaz igy...Egy nem részeg csajbol is törhetnek ki nemis akármilyen dolgok ha nagyon fel van huzva..Magambol indulok ki:D Szoval nem kell ahhoz leitatni valakit csak ügyesnek kell lenni..Engem mondjuk nem zavar ez a baszás vagy szeretkezés dolog..Szerintem mindenki csinálja azt ami neki jol esik..De attol mert másnak nem tetszik nem fogom visszafogni magam...
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.06 0 0 263
Esetleg nevezhetjük párzásnak, az se rossz... :-)
Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.06 0 0 262

...minden más csak baszás.


Nekem kicsit álszent hozzáállásnak tűnik. Ne "fitymáljuk" le a csak baszást!

 

10-20-25 év után is szívesen emlékszem azokra az alkalmakra, amikor állat módjára basztam. Vagy a nő állat módjára baszatta magát. Remélem, belefér a fórum kereteibe, de ezt ugye nem lehet szebben mondani, hiszen pont a mondanivaló lényege veszne el!


Temetőre néző erkélyen.


Buszmegállóban éjszaka.


Strand vizében.

 

Garázs mögött.


Pincelejárónál.


Pincében.


Lehetőleg félrészeg nővel, hiszen olyankor tör felszínre az állat. Sajnálhatnám, ha ezek nem történtek volna meg, bár akkor nem is tudnám, mit vesztettem.

 

Amikor éjszaka összetalálkoztam, egy tőlem idősebb nővel, egyik szomszéd rokonával. Ahogy elkezdtem fogdosni, ahogy játszotta a piás fejét, vonakodott... aztán váratlanul a kezébe adtam a farkam. Csak nézett az utcai lámpa fényénél... Kész is lett teljesen, bár akkor még nem sejtettem, de nagyon beleéghetett a retinájába a látvány. Később egy falnak támasztottam, egyszer csak nem bírta tovább, ész nélkül rántotta le bugyit, azt mondja: gyere! Mentem. :-) Háta a falnak, a csajt gyakorlatilag ráakasztottam a fogasra, két kézzel alátartva, lábai a levegőben... Szinte nem is éreztem a súlyát, feje ritmikusan beleverődött az ablakpárkányba, itt egy kicsit visszavettem a tempóból... :)

Előzmény: Törőlt_nick (256)


surge6 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 261
Hát ez az öltözös dolog sem hangzik rosszul:)
vitéz Matschkássy Izidor Creative Commons License 2007.12.03 0 0 260

Öltözőkabin, amelyben nem lehetett rendesen bezárni az ajtót. Éppen záróra volt a fürdőben és minduntalan be akartak jönni.

Bambuló Creative Commons License 2007.12.03 0 0 259
szövegkörnyezet alapján :kicsi, enyhe
Előzmény: Tonietta (258)
Tonietta Creative Commons License 2007.12.03 0 0 258
OFF
Mit jelent a rezge?
ON
Előzmény: Törölt nick (253)
surge6 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 257
Hát akkor én baszva szeretkezek:P
Amugy meg szerintem minden szeretkezésnek számit ami két olyan ember között zajlik akik tiszta szivböl szeretik egymást és nem csak egy buli után részegen egy éjszakára kufircolnak egyet...A hely ettöl tökre független..Sőt egy kapcsolatnak az izgalom csak jot tehet..Szerintem..Nem mintha ez nélkül nem lenne jo mert nagyon sokszor csinálltuk meghittem ágyban!És nagyon jo volt!Ez csak egy kitöltö rész hogy izgalmaak legyenek néha az együtt létek..Igaz lehet h te még nem csináltál ilyet olyannal akit szerettél is..Ugy persze h nem lehet élvezni..
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.12.03 0 0 256
ágyban próbáltad már? Tudom, ciki de szerelmeskedni csak ott lehet meghitten, minden más csak baszás.
Előzmény: surge6 (252)
surge6 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 255
Hát jo igen ..a temetö a jo kis hely mondjuk mi nem egészen a padon csináltukXD
Nekem nem volt utána lelkifurdalásom de ez a templomos cucc tényleg jo öti..Mondjuk itt nem igazán találni kongo templomot:D
surge6 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 252
Hát nem tudom..Én szeretnék sok extrém helyet kiprobálni és szeretnék ötleteket kapni h hol lenne jo megprobálni:P Én eddig iskola udvaron temetöben kocsiban konyhaasztalon csináltam..
Ha vkinek van ötklete szoljon:)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.09 0 0 251

A Balatonban, Szántónál a vízben pettingeltünk az akkori kolléganőmmel, -a parttól 20 méternyire, délben, -tömött szabadstrandon!Pár méterre tőlünk néhány tucat fürdőző...

Aztán az út szélén álló kocsinkba vonultunk vissza átöltözni, és a hátsó ülésen, még mielőtt mindketten fölöltöztünk volna, egyszerűen megkívánt, -és a szájával kielégített! A kocsi ablakán enyhe, füstszínű fólia volt, -így nem nagyon láttak be  a kb. 30 centire mellettünk strandról hazatérő népek! De engem nagyon izgatott, hogy én viszont tökéletesen láttam őket, és olyan volt, mintha néztek volna minket! De lehet, hogy valamit láthattak... :) 

 

Volt még Vele egy két extrém helyszín, -de azt majd később! ;)

Cureos Creative Commons License 2007.11.07 0 0 250
Talán nem extrém csak izgalmas.: Budakeszi vadaspark ban lévő ki láton. vonaton.
Pecsa előtt a parkban,és még számtalan helyen.
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2007.11.07 0 0 249

:)))))))))))))

 

Hát ezen marha jót röhögtem :D Bár itt nem a hely hanem a helyzet volt extrtém :P

Előzmény: billboy (248)
billboy Creative Commons License 2007.11.07 0 0 248

egy csajom szobájában, ahol a huga is aludt, és előtte egy hete tagadtak ki a szülei, akik a szomszéd szobában aludtak... éjfél után jöttünk és kb. 4-5 között távoztam, kisebbfajta infarktussal!J

mfalcon76hu Creative Commons License 2007.11.06 0 0 247
És titeket zavar? Jövö héten megyünk a párommal... :-))
Előzmény: spila (246)
spila Creative Commons License 2007.11.05 0 0 246

"Játszani" egész nap lehet, de akciózni jobb a sötétedés utáni időszak. Addigra hazahúz az emberek nagy része.

Természetesen csak kettes (1F+1N) játékok mennek - mindenkinél. Össznépi sport ott este a szeretkezés.

Nézés. Aki nem vak, az lát is :) Ha érdekli, s nem fél az orbavágástól. Van, aki érzékeny a kukkolókra, van akit meg nem zavarnak.

Előzmény: mfalcon76hu (245)
mfalcon76hu Creative Commons License 2007.11.05 0 0 245

a manóba!! akkor mindig lemaradok rólatok... Milyen napszakban voltatok? Nézett, vagy beszállt más is?

Vagy csak ketten játszatok? :-))

Előzmény: spila (242)
Seader Creative Commons License 2007.11.04 0 0 244
Normafán éjjel, rögtön a lankán szex, aztán orál egy padon, rögtön az elején ahol mindenki láthat; nappal egy meredekebb domb tetején, ott kirándulók láttak.

Margitszigeten mindenfelé, éjjel-nappal, gyakorlatilag ide szexelni járunk: legizgalmasabb a budai oldalra néző parton szokott lenni, imádom, ahogy a kedves a budai partnak tolja ki a meztelen seggét miközben szop. Itt megesett az is, hogy valaki fél méterre sétált el mellettünk akció közben.
A szigetet csak ajánlani tudjuk, néha látunk másokat is, és futás közben, amikor a kedvenc helyünkre érek alig bírom megállni, hogy ne verjem ki. :)
De igazából bármerre megyünk kirándulni, dugunk mi mindenhol. :)

Ruhavásárlásnál is nehéz megállni, hogy ne tegyem be a szoknyát próbáló kis punciba. A Westendben a Gas bolt próbafülkéje pl. jó tágas.

Kollégium lépcsőjén, a földszinti lépcsőfordulóban.

Vonaton, moziban gyakran belefér egy kis ujjazás, szopás, az is izgi. :P

vasgyári capriccio Creative Commons License 2007.11.04 0 0 243

Városliget,Lőrincen egy játszótér:))

 

nem is hiszem el,hogy én voltam:))

spila Creative Commons License 2007.10.31 0 0 242

A múlt héten kétszer is voltunk, pénteken és szombaton... Elötte meg márciusban... :)

Nagyon jó a csillagos, ott is el lehet "bújni", s nagyon jó a kinti barlang is. Sőt, mi még a csillagos mögötti, kinti tagolt-medencében is jól éreztük magunkat!

Előzmény: mfalcon76hu (241)
mfalcon76hu Creative Commons License 2007.10.29 0 0 241
Szia! Mikor voltatok a győri termélban? Melyi medencében? A "csillagosban"? :-)) Nekem egszer ott volt élményem... :-)
Előzmény: spila (233)
kodzsekfej Creative Commons License 2007.10.24 0 0 240

Eszembe jutott mégegy:

kora délutáni közösülés szállodai szauna nyitott fülkéjű zuhanyzójában

kodzsekfej Creative Commons License 2007.10.24 0 0 239

Ja igen, néhányat kifelejtettem:

 

 - tóparton kocsiban nyalás, szopás

 - erkélyen nyalás, szopás, közösülés (lenn az utcán valami rendezvény, csomó ember)

- ottalvós vendégségben az alvó házigazdáktól tíz centire puncinyalás 

- ottalvós vendégségben másnap reggel takaró alatt kölcsönös kézimunka (végig), mialatt a gyanútlan házigazda mellettünk tesz-vesz és beszélget

 - házibuliban részegen fürdőszobában közösülés, hüvelyből padlóra spermacsöpögés, közben ajtón türelmetlen női pisilnomkell-dörömbölés

kodzsekfej Creative Commons License 2007.10.24 0 0 238

Különösebben nem extrém helyzetek, de azért izgalmasak voltak:

 

- lépcsőházban fényes nappal kézimunka (szomszéd nénike bármikor kijöhetett volna)

- sétálóutcán éjszaka kézimunka (másnap megnéztem: ott voltak az aszfalton a spermafoltok)

- távolsági buszon nappal puncinyalás, másik alkalommal kézimunka (nem végig)

- tóban közösülés (többet nem csináljuk, mert vízben nem csúszik)

- valamilyen bolt mögött szopás, közösülés éjszaka (lámpaoszlop és kamera alatt)

- egyetemi épület lépcsőfordulójában nappal kölcsönös kézimunka (nem végig)

- női vécében közösülés részegen (hányásba torkollott)

- parkban éjszaka kézimunka (nem végig)

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.15 0 0 237
hát nekem az eddigi legextrémebb hely ahhol csináltam az az erkély volt :P
swingi Creative Commons License 2007.10.15 0 0 236

Mozi,lift,strandon a vízben.

Egerszalók,fürdő,még a "hős időkben".

Vonat WC-ben,

Magaslesben,kilátó tetején.

Erdőben,lenn a füvön,a kocsi motorházának tetején.

Jakuzziban.

Konyhában,az asztal tetején...

showman001 Creative Commons License 2007.10.14 0 0 235
Laktanyában látogatási idő alatt a mozi terem galériájára felvezető lépcső fordulóban 2X egymás után (már nagyon kívántuk egymást) Tőlünk 5 méterre legalább 200 ember
HA(rd)VER Creative Commons License 2007.06.21 0 0 234
Én a helyetekben "megnéztem" volna a filmet még egyszer ..., de most már hármasban a jegyszedő lánnyal ... ;)))
Előzmény: spila (233)
spila Creative Commons License 2007.06.21 0 0 233

A Győri thermálfürdőben (idén), a Citadellán a szabadságszobor mögött (vagy 15 éve), moziban, Balatonban és mólon, Velencei tavon vizibiciklin, tengerben...  De van még pár tervem..... :)))

Legutoljára pár hete nejemmel a Lurdy ház egyik mozitermében. Leghátsó sor, teljesen üres terem... Az egész filmet végigszeretkeztük. Film vége, terem kivilágosodik, és tőlünk pár méterre ott gugolt az egyik jegyszedő leányzó, de olyan zavarban volt... . Blúza félig kigombolva, szoknya rendezetlen.. Kiváncsi vagyok, mióta lehetett bent, mert nem láttuk mikor jött be.... De azt hiszem, masztizhatott ránk...  :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!