Keresés

Részletes keresés

oldogatombontom Creative Commons License 2006.09.11 0 0 64
csen, aki napi 8-10-12 órát dolgozik, és utána nincs lehetősége-pénze-ideje, hogy a testével foglalkozzon, az nem kerül az újságok címlapjára. RR ott van a lapokban, a tévében, a neten, ha akarod, nézed, olvasod, reagálsz rá - akár negatívan - és ezzel is népszerűsíted. És minél több csen vagy nem csen népszerűsíti, annál inkább példa. Egyébiránt én sem őt ragasztom fel hűtőmágnessel, példaképnek. A melleit látom, a fejéről semmit sem tudok, a tornája kinek jó, kinek nem, mindenesetre nem egy valódi terhestorna, az fix. Akik már sportoltak, azoknak biztos jó.
Előzmény: csen (14)
oldogatombontom Creative Commons License 2006.09.11 0 0 63
Ojjé. Bodó Tímea nickneve Bodó Tímea, de persze akárki másé is lehetne. A nyomdafesték mint olyan (sajnos?) létjogosultságát vesztette, írhat mindenki amit akar, ahogy akar. Te is leírhatod, kisbetűvel, hogy "réka", meg azt, hogy "ne is törödj a kritizálókra", ez meg az én szememet bántja, de ott egye a fene :-)
Előzmény: Bodó Tímea (11)
botladozó Creative Commons License 2006.09.06 0 0 62
szerintem nőimitátor
das gesicht ;-) Creative Commons License 2006.09.05 0 0 61
Story4 TV minden szombat 18,30-kor!!!Hát gyönyörű a csaj!!!
Előzmény: seroy (57)
seroy Creative Commons License 2006.09.04 0 0 60

2 szülés után azért nem néz ki rosszul.

Előzmény: seroy (59)
seroy Creative Commons License 2006.09.04 0 0 59
tavasszal még volt a műsor?
Előzmény: seroy (58)
seroy Creative Commons License 2006.09.04 0 0 58
már tuti fél éve nem látom
Előzmény: seroy (57)
seroy Creative Commons License 2006.09.04 0 0 57
mi lett a fitnesz műsorukkal?
varadit Creative Commons License 2006.09.03 0 0 56

 

 Ez nem volt szép Tőled! :-(

Előzmény: somrok (50)
leonclov Creative Commons License 2006.09.01 0 0 55

Bárcsak ilyen lett volna a "legcsunyább" akivel voltam.......

:))))

 

Tigris P. Öcsi Creative Commons License 2006.08.20 0 0 54
Tigris P. Öcsi Creative Commons License 2006.08.20 0 0 53
dettó
Előzmény: Répapuding (7)
botladozó Creative Commons License 2006.08.18 0 0 52
És keresztényi szeretet?
Előzmény: somrok (50)
makazso Creative Commons License 2006.08.12 0 0 51
Szerintem is nagyon gusztustalan. Engem kimondottan undorit, hozzá nem tudnék érni sem!!!!
Előzmény: somrok (50)
somrok Creative Commons License 2006.08.12 0 0 50
Ezt a hányingert!!!? nem nő, nem férfi, el a kezekkel, szemekkel tőle! De még jobb lenne, ha konkréten lehánynánk. Ki csatlakozik?
Előzmény: botladozó (48)
makazso Creative Commons License 2006.08.07 0 0 49

 

Nahát ez egy kétgyermekes családanya??? Szép!!! Remélem a gyerekeki is látni fogják!!!

Előzmény: botladozó (48)
botladozó Creative Commons License 2006.08.07 0 0 48
jászkarafaszói jobbágylányka létére szépen kinőtte magát.....  először azt hittem, hogy ukrán nőimitátor...
ozeinafo Creative Commons License 2006.08.04 0 0 47
Direkt megnéztem, hogy irtad, és valóban! Eszméletlen! nyilván rossz a fotó is, de behúzhata volna a nagy hasát! Vagy a műmelle dugta ki ennyire a ruháját?
Előzmény: somrok (41)
:sn4ke: Creative Commons License 2006.07.31 0 0 46
kedves Timy! (hallottad már ,hogy az idei trend szerint már mindkét "i" karaktert "y" váltja le? ne legyél lúzer! írd mindkettőt te is azzal! hátha többen röhögnek!)

szóval kedves Timy, valószínűleg te is hasonszőrű nőszemély vagy mint az általad favorizált műanyag bábú. kizárólag azért sajnálom Árpit , mert a fürdőszobát naponta több órára birtokba kell venned előle, hiszen a napi több órányi tuningolás nélkül sehogyan sem néznél ki! pontosan úgy mint Rubint Hangfegyver Réka! Szerintem! Majd Árpi keres helyetted jól egy olyan lányt aki természetesen is szép.
Előzmény: Bodó Tímea (20)
:sn4ke: Creative Commons License 2006.07.31 0 0 45
a hangjáról nem is beszéltünk! nagy fanok! szerintetek miért nevezik Rubint "hangfegyver" Rékának?
:sn4ke: Creative Commons License 2006.07.31 0 0 44
na az olyan tapló tudatlan barom meg aki azt írja, hogy örülnétek ha ilyen nőtök lenne az mondja már meg honnan tudja ,hogy nekem milyen barátnőm van ?
valószínű ,hogy az ilyen szövegeket beírkáló embereket - legyen az férfi vagy nő - igencsak elcseszett nőszemélyek vesznek körül. sajnálom!
átlagos liba. az utcán zsákszámra látni ilyet!

Frederic Hanry Creative Commons License 2006.07.31 0 0 43

Timi! Árpi tudja egyáltalán hogy mennyi baromságot írsz az ő nevében? Amúgy meg aki ipszolonnal írja a nevét, hogy: Timy az tuti, hogy egy 15 éves hülye kis picsa aki lófaszt sem tud az életről csak a pofáját jártatja.

Amúgy a Rubint Réka undorítóan néz ki. Egy kigyúrt állat! Hányinger.

Előzmény: Bodó Tímea (11)
overlord(( Creative Commons License 2006.07.29 0 0 42
r
somrok Creative Commons License 2006.07.29 0 0 41
Hú, gyerekek, az augusztusi Gyöngy címlapján van Rubint Réka, nyolcvankilósan, és az a cikk címe, hogy minden dagit le akar fogyasztani! Nincs ember, akinek ne az jutna eszébe, hogy kezdd magadon!
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.22 0 0 40

küldök majd karácsonyra két kiló üveggolyót tarcsiba

 

Éjfekete holló Creative Commons License 2006.07.22 0 0 39
Nem tudom kiről kit mintáztak.

Előzmény: lalá (36)
kellly Creative Commons License 2006.07.21 0 0 38
Nagyon bájos a vitátok, de valójában "parttalan", hiszen nem kell ahhoz orvosi egyetemet végezni, hogy a titpikus szeroid tüneteket fel lehessen fedezni. Ha nem így van, elnézést akkor genetikailag ilyen rút módon férfias. A mellei irtó rosszul sikerületek, viszont a lovas képek nagyon eredetiek, keresve sem találtak volna a pacihoz ilyen iszonyúan lófejű "partnert".
amateuse Creative Commons License 2006.07.13 0 0 37
Norbi, te vagy az?! :D : D
Előzmény: Törölt nick (5)
lalá Creative Commons License 2006.07.12 0 0 36
Nem tudom kiről kit mintáztak.
aisa24 Creative Commons License 2006.07.09 0 0 35
Sziasztok!
Szerintem egy nő lehet formás kevés pénzből is. Én magam is szenvedtem az update-tel 2 kemény hétig, vettem jó drágán a marhaságokat, de nem jött be. (Persze sokaknak beválik, nem tagadom.) Aztán kipróbáltam egy tojásos diétát, lényegesen olcsóbban, vettem aerobic bérletet és futok. Vigyázok a bőrömre, nem viszem túlzásba a szolizást és lemondtam a réteg vastag festékről. Régen állandóan tornáztam, és frusztrált voltam. A munka, tanulás és majdnem a párom rovására ment az egész. Márkás cuccokba préseltem magam, amikben egyáltalán nem éreztem jól magam. Az egész kép rossz hatással van a dolgozó fiatal nőkre. Képtelenség munka és főiskola mellett a kajakódokat vizslatva főzni, vásárolni, este hazaroskadni és ugrálni 1,5órát.
Szerintem hasznos minden nőnek:
1. Elfogadni önmagát. (Nem azt jelenti, hogy hízzunk mázsásra, stb.)
2. Egészségesen táplálkozni, vigyázni a bőrre. (A szépség, ápoltság nem a túlzott szolizásban rejlik és a vakolatnyi festékben.)
3. Sportolni heti 3-szor, ami jólesik és nemcsak azért, hogy tökélet ere szenvedd magad
4. Mosolyogni, jó kapcsolatban lenni az emberekkel
5. A legfontosabb a család és a harmónia.
Nem az volt a célom, hogy osszam az észt, de így mégis érdemesebb élni, mint ahogy régen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!