Keresés

Részletes keresés

Fine Tune Creative Commons License 2005.08.12 0 0 387

FFi-ként azt figyeltem meg, hogy az arányok a fontosak. Egy nagyon feltűnő műköröm is figyelemre méltó lehet, ha illeszkedik a nő stílusához, kinézetéhez, azaz beleillik az összképbe. Az egészen extrém megoldások egészen extrém nőkhőz illenek.

Előzmény: genyanya (375)
25 karakter hosszan Béla Creative Commons License 2005.08.12 0 0 386
Kisiparos szívtiprót keress, rúzsfoltos postás zakóban a lakótelepi nőcik kedvéért, alatta meg kertésznadrág, a kobakon vadászkalappal az úri macákra való tekintettel. :-))
Előzmény: genyanya (376)
fakalap99 Creative Commons License 2005.08.12 0 0 385

Lehet, most sincs itthon..:-)

De màr irtam règebben màs topicban is.

Kulonben a szortelenitèsnek èn is nagy hive vagyok.:-)

Előzmény: genyanya (379)


genyanya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 384
nem. az ennyire szomorú.
Előzmény: Törölt nick (374)
fakalap99 Creative Commons License 2005.08.12 0 0 383

A baràtnom a 41-esen jàr! /buszon/

De biztos igaza van , mert a multkor èn is mentem vele ès

tele volt jò csajjal.:-)

Persze o biztos a pasikat nèzte.:-)

Előzmény: 25 karakter hosszan Béla (377)
freyya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 382
Nekem sem tetszik sem a bundás láb, sem a hónaljkutya. Ezért sem vagyok biztos benne, hogy feltétlenül dícsérendő egy teljesen természetes nő.:)
Előzmény: genyanya (375)
Fine Tune Creative Commons License 2005.08.12 0 0 381
Létezik ilyen?
Előzmény: Törölt nick (374)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 380

:-DD

 

HOgy mennyire ilyen az élet! :-D

Előzmény: 25 karakter hosszan Béla (377)
genyanya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 379
hehe. Nem én vagyok a barátnőd? ;)))
Előzmény: fakalap99 (370)
genyanya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 378
lehet, hogy meg fogsz lepődni, de nem keseredtem el. :)
Előzmény: Ardeth Bej (368)
25 karakter hosszan Béla Creative Commons License 2005.08.12 0 0 377

Félő, hogy divattá válik így a BKV-s ismerkedés! Utóbb majd szegmentálódik a terep és divat lesz a 11-es buszon ismerkedni, miközben ciki a 77-esen! :-))

Előzmény: fakalap99 (370)
genyanya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 376
milyen munkásruhában? (nem minden egyenruhára bukom ám!:)))
Előzmény: 25 karakter hosszan Béla (371)
genyanya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 375

nagyjából egyetéretek vele, ha nem is épp így fogalmaznék (sajnos jelen állapotomban máshogy sem vagyok képes fogalmazni). Te például egy természetesen szép nő vagy, annak ellenére, hogy nyílván használsz szappant, látott már fodrász közelről, és talán időnként sminket is látni rajtad (a szőrözési szokásaidról csak annyit tudok, hogy időnként szőrszálhasogatsz).

A műmell, műhaj ugyan egyértelműen nem természetes, abban az értelmében, hogy nem azzal teremtetett az ember, de - mikor nem divatmajmolásból, feltűnősködésből használják ezen lehetőségeket, akkor - akár hathatnak is természetesnek, és én, az egyszerű, ezeket be tudom illeszteni a természetes nő kelléktárába. pl egy betegség esetén...

 

A műköröm, és a smink is beleférhet még, előbbinél rövid fazon, franciamanikűr, utóbbinál szolíd, természetes, és az egyéniséghez illő színekkel.

 

A láb-, és hónaljszőr nem feltétlenül igénytelen, de szerintem ronda. De ez már ízléskérdés. Ahogy a fanszőrzet is.

Előzmény: freyya (357)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 374

ennek a negáltja, mikor egy 16 éves akar kinézni 25-nek az is éppen ennyire nevetséges:-)

 

 

Előzmény: Fine Tune (372)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 373

nem hiszem, hogy olyan általánositás történt, mint amire te utalsz.

 

Én speciel pontosan azt irtam, hog ynem az számit, hogy ki mit változtat meg magán, hanem az, hog ymennyi időt, energiát szán rá.

Ha ez elveszi az időt, energiát sok más értelmesebb dologtól, akkor már műéletet él.

 

Én is elfordulok pl. szaunában -amit imádok - reggelente meló miatt sinkelem magam kb 3 perc alatt és figyelek arra, hogy megfelelően öltözködjem.

(mondjuk régebben, mig a meló nem kívánta meg, mégcsak nem isvolt semmiféle sminkem.). És otthon néha -súrúbben kellenne - tekerem a bicajt. Igaz ezt nemcsak a küllem miat, hanem mert szeretnék 80 évesen is egészséges lenni és ezt most kell megalapoznom.

 

 

 

Előzmény: freyya (369)
Fine Tune Creative Commons License 2005.08.12 0 0 372

Természetesen arra gondoltam, amikor a dolog túlzó, ráadásul nem is áll egymással összhangban. Pld. 40 éves nő harmincnak akar látszódni és közben úgy néz ki, mint egy 40 éves nő, aki 30-nak akar látszódni:)  Holott diszkrétebben megoldva, egy 40 éves éppen 40 évesen szép.  

 

 

Előzmény: Törölt nick (363)
25 karakter hosszan Béla Creative Commons License 2005.08.12 0 0 371
No, a BKV tényleg alkalmas a belső értékek sallangoktól mentes megjelenítésére! Akkor várlak a 50É valamelyik pestlőrinci megállójában! Nyugdíjas bérlettel, munkásruhában utazok! :-))
Előzmény: genyanya (366)
fakalap99 Creative Commons License 2005.08.12 0 0 370

Eskuszom a baràtnom nemrèg azt mondta legjobban a BKV-n

lehet pasizni, mert az olyan kozvetlen!

Mèg èn is csodàlkoztam..:-)

Előzmény: genyanya (366)
freyya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 369
Nem veszem magamra egyáltalán, jelenleg bárminek mondható vagyok csak műnek nem. Mindössze felesleges általánosításnak tartom a külső és belső tulajdonságok bármiféle viszonyítását. Elcseszheti valaki a saját életét akkor is, ha sosem tölt 10 percnél többet a fürdőszobában, és élhet tartalmas és értékes életet azzal együtt, hogy a világ minden kenceficéjét és ruháját magára veszi.
Előzmény: Törölt nick (365)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.08.12 0 0 368
elkeserítelek.... Eléggé. és azok a sztárok, akik formálják a közizlést csak a sminkesüknek és a fodrászuknak köszönhetik azt amit látnak az emberek...
Előzmény: genyanya (362)
25 karakter hosszan Béla Creative Commons License 2005.08.12 0 0 367
Ciki, hogy egyesek azért alszanak, hogy másnap terndik lehessenek! Visszaélünk mindennel: vizzel, ollóval, vászonnal, ággyal! Ajajj! :-))
Előzmény: genyanya (364)
genyanya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 366
ááá, inkább azt mondd, hogy pasizni mivel járjak! (a BKV megfelelőnek tűnik?:)
Előzmény: 25 karakter hosszan Béla (356)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 365

Mert én ismerek pár olyan fiatal lányt, akinek ez adja a élete értelmét. NIncs más témájuk, nincs már érdeklődési körük.

REmélhetőleg kinövik.

 

Rólad nem tudok mit mondani, nem ismerlek. Nem is értem, miért veszed magadra.

 

Nyilvánvalóan az eltulzott ilyen elfoglaltságról irok, és azt sem elitélem, csak nem tartom helyesnek, mert a saját életüket teszik tönkre. De mint tudjuk mindenki ugy rontja el az életét, ahogy neki a legjobb.

 

Mint mindenben az életben itt is a kulcsszó a mértékletesség....

 

 

Előzmény: freyya (361)
genyanya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 364
Nézze Béla, most egyértelműen kiderült, hogy szellemi gyengeségem teljes tudatában kénytelen leszek trendivé válni, hogy legalább valamiben erős legyek (a mellbőségen túl). De aludnom mindenképp kéne. Akkor talán reggelre természetesen is eladhatóvá válok, az európai országokban is.
Előzmény: 25 karakter hosszan Béla (355)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 363

Üdvözöllek dicső lovag, szép a ruhád, szép a lovad!:-))

 

Az szerintem nem baj ha van egy kicsi smink, na, de az alkalomhoz illő legyen és ne egy 16 éves lány sminkelje magát.

Mert láttamén már pénztáros kislányt szilveszteri sminkben tetőtől talpig.

Nem kcisit volt nevetséges, bár ő biztos nagyon szépnek hitte magát.

Megjegyzem ő nem műnőnek tünt, hanem kis butának, aki túllőtt a célon:-)

 

Előzmény: Fine Tune (360)
genyanya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 362
Nem, őket nem. De egy darabig modellkedtem, találkoztam sok lánnyal, és láttam sok-sok retusálatlan portfóliót. hogy épp a görögzita segge mennyire löttyedt, azt nem tudom.
Előzmény: Ardeth Bej (358)
freyya Creative Commons License 2005.08.12 0 0 361
Miért gondolod, hogy ez az élete értelme? Egyetemista koromban nekem is volt öltözködőasztalkám mindenféle rózsaszín tégelyecskékkel, külön volt krém szinte minden testtájamra, a fürdésből wellnessprogramot csináltam, néha még ki is festettem magam. Aerobikozni is rendszeresen jártam. Mégis bőven jutott időm másra is. Szerintem mindenkinek volt már olyan időszak az életében, amikor az átlagosnál többet foglalkozott a kinézetével. Nincs ebben semmi kivetnivaló.
Előzmény: Törölt nick (359)
Fine Tune Creative Commons License 2005.08.12 0 0 360

Szia:)

 

És talán felesleges is, nekem pld. kevésbé tetszenek azok a nők, akik valamilyen mesterséges eszközzel élnek. A nők többsége természetesen is szép.  

Előzmény: Törölt nick (359)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 359

A hozzáállás.

És azért tesz meg mindent -hajfestés, smink, műköröm, műszempilla, műcici, szoli hetente 2-3x műfehér fogsor stb...mert azt hiszi ettől értékesebb, sikeresebb ember lesz. Mert ezt az élete értelme. Ez pedig műélet, amihez persze műember kell.

Előzmény: freyya (357)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.08.12 0 0 358
háát, láttad már közelról a Görögzitát, vagy valamelyik 'világsztárt', mondjuk a Kate Beckinsal-t? Komoly meglepetés érne...
Előzmény: genyanya (352)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!