Keresés

Részletes keresés

mzsombi Creative Commons License 2017.04.07 0 0 8235

A megoldás, amit keresel: bevásárlókocsi érme. ;)

Előzmény: Törölt nick (8234)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 8234

Bakker, ez a készpénzmentesség nem jó, sosincs nálam 100 Ft-os a bevásárolókocsiba!

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 0 8233

köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 0 8232

Na, kipróbáltam az erste csekkautomata befizetést, könnyen ment. Érdekes, hogy a cititől vettek át, de nem kellett semmit regisztrálnom online/bankfiókban.

 

Viszont ami hátrány, hogy én nem látom azonnal befizetésként, mint a pénztári befizetést, pedig ezt írja az oldaluk.... Hogy terheltek valamit, azt nem tudom, beszámolok majd róla.

 

Ademmm Creative Commons License 2017.04.05 0 0 8231

Eddig egyedül a Telekomnál láttam olyat, hogy fizetési határidő helyett beérkezési határidő volt a számlán. Ha ma befizeted, szerintem péntekig odaér.

Előzmény: Törölt nick (8230)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 0 8230

Jó kérdés... Mert így nagyon kell matekozni a csekkekkel...

Ráadásul ma besz*rt a közeli csekkautomatánk. Ha QR kóddal fizetek, arra nem jár az 1%, ugye? Postai POS-nál nem próbálkoznék, az 0%:(

 

Egy általános kérdés, ma a cetelem csekket is be akartam fizetni MAX-szal, mert ott csekket kapok a 0% THM-es törlesztésre, 7-e a fizetési határidő. Mai befizetés odaér péntekig (egy másik csekkautomatához csak 6 után jutok oda)? Vagy le kell igazolni a csekket minden ami tuti?

 

Köszönöm a válaszokat!

 

Előzmény: edkedk (8229)
edkedk Creative Commons License 2017.04.05 0 0 8229

70 után megkapod, nem?

Előzmény: Törölt nick (8228)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 0 8228

No még egy kérdés: ha már 130at felhasználtam 1 és 4%-ra, és ma költök 80 ezret egy összegben, akkor bukó a visszetérítés, ugye?

UgyanPityu Creative Commons License 2017.04.04 0 0 8227

Én úgy látom, hogy az utalás napjára könyveli (a kivonat alapján) de a HK-n attól még nem érhető el aznap.

Előzmény: Törölt nick (8226)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 8226

Mondjuk a BB átutalásnál is csak másnap írja a számlára. Régi jó citinél aznap megjelent az összeg.

Előzmény: FOMA (8225)
FOMA Creative Commons License 2017.04.04 0 0 8225

Tényleg az, bár a K&H egy ideje ezen is túltesz, a következő munkanap délelőttjén - nyitáskor azért még nem - már elérhető az előző napi automatás befizetés. Ez mindenképpen előrelépés, tavaly még két-három nap volt ott is az átfutás.

Előzmény: Törölt nick (8224)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 8224

Köszönöm! Az elég gyors!:)

 

 

Előzmény: FOMA (8223)
FOMA Creative Commons License 2017.04.04 0 0 8223

A befizetést követő második munkanap reggelén.

Előzmény: Törölt nick (8222)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 8222

A BB banknál a csekkes - automata - befizetés hány nap múlva látszódik a számlán?

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8221

zárásra értem oda, biztiőr szerint online is el lehet intézi

Előzmény: campobaszo2 (8220)
campobaszo2 Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8220

"Hitelkártya be a gépbe, utána adja magát?"

 

Adja magát,bár nekem először ez azt jelentette,hogy kiírta a gép,hogy a szolgáltatáshoz előbb "regisztrálni kell". Bankfiókban alá kellett írni egy papírt...

 

"Tényleg ingyenes?"

 

Igen.

Előzmény: Törölt nick (8211)
blueye Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8219

ez jogi hulyeseg, szvsz rad is vonatkozik

Előzmény: Törölt nick (8218)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8218

Az akció 2015 év végétől él, le is van írva az oldalon: "Hitelkártya esetén díjmentes" Bízom benne, hogy így is van!

 

 

 

Tehát vonatkozik a MAX-ra, de miért nem lehet mentessé tenni a hirdetményben? Most majd lehet bújni folyton, hogy mikor szűntetik meg.

 

 

CSak azért kérdeztem, mert más bankból utalnék, de így a 150ezer Ft 450 Ft-os utalását megspórolom. Kiveszem az erstés ATM-ből, majd befizetem egyből ugyanott.

 

Tehát csak a 150e feletti részre kell tranzakciós díjat fizetnem. KP-zni minimálon szoktam, max. havi 5e:D

 

 

Előzmény: blueye (8216)
blueye Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8217

Van vki aki atvitte az ertekpapirszamlajat az Erstehez a migralas miatt?

Előzmény: blueye (8216)
blueye Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8216

Ez rad nem vonatkozik?


"21A készpénzbefizetés Erste ATM-nél belföldön az akció idejére díjmentes. Az akció 2015. október 19-étől visszavonásig érvényes. Az összetett díj százalékos része a befizetett összeg feltüntetett arányában kerül meghatározásra."

Előzmény: Törölt nick (8215)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8215

másik banknál csináltam így befizetést,valóban egyszerű,gyors és praktikus,adja magát,de hogy ingyenes lenne,mintha valahol azt olvastam volna,hogy hk. ingyenes, a bankártya ÁSZF-ben ez az 50ft+0.2% van legalábbis az én maestromra

Előzmény: Törölt nick (8211)
nyman Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8214

Az Erstenel nem hasznaltam, a CIB-nel szoktam gyakran, de ott mar tobb, mint egy evtizede is mukodott, illetve eloszor automataba vmikor 94-95-korul fizettem, ami BB volt.

 

Mondjuk ez uj, hogy leszamolja a befizetett penz, a tobbinel boritekos befizetes volt, es a kovetkezo banki munkanapon irtak jova az osszeget.

Előzmény: Törölt nick (8211)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8213

Készpénzbefizetés ATM-en:

A befizetésre alkalmas ATM-eken keresztül egyszerre 50 db bankjegy fizethető be. A befizetésre alkalmas címletek az alábbiak: 500 Ft, 1 000 Ft, 2 000 Ft, 5000 Ft, 10 000 Ft, 20 000 Ft. A befizethető bankjegyek darabszáma az ATM tranzakció időpontjában fennálló szabad tárolókapacitása függvényében korlátozott lehet. ATM-en keresztül történő Készpénzbefizetés kizárólag nem lezárt, forint (HUF) hitelszámlára történhet. Készpénzbefizetés nem lehetséges inaktív, lejárt, letiltott vagy egyéb okból érvénytelen hitelkártyával.

Készpénzbefizetés Erste Bank ATM-nél belföldön21

50 Ft + 0,2 %

21A készpénzbefizetés Erste ATM-nél belföldön az akció idejére díjmentes. Az akció 2015. október 19-étől visszavonásig érvényes. Az összetett díj százalékos része a befizetett összeg feltüntetett arányában kerül meghatározásra.

 

Este kipróbálom, holnap beszámolok róla.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8212

2.12. Készpénzbefizetés ATM-en

2.12.1. A készpénzbefizetés általános szabályai

A Bank által kibocsátott, Hitelszámlához kapcsolódó Hitelkártyával és PIN kód megadásával - a Bank honlapján feltüntetett ATM listában szereplő - ATM-en keresztül forint bankjegy fizethető be. Az ATM-en történő készpénzbefizetés a hitelszámlán fennálló tartozást csökkenti, törlesztésnek minősül.

A szolgáltatás a Bank mindenkor hatályos Hirdetményében meghatározott Hitelkártyáihoz kapcsolódóan vehető igénybe, az abban meghatározott tranzakciós díjak mellett.

Az ATM kizárólag érvényes forint (HUF) bankjegyet fogad el. A mindenkor hatályos Hirdetményben meghatározott darabszám feletti forint bankjegyet, valamint a nem forint bankjegyként azonosított tárgyakat az ATM annak valódiságának és forgalomképességének vizsgálata nélkül visszaadja. Az ATM pénzérme befogadására nem alkalmas. Szakadt, megragasztott, vagy összehajtogatott, összegyűrt bankjegyet az ATM nem fogad el. A befizetni kívánt bankjegyekről el kell távolítani a kötegelőt, gémkapcsot, vagy egyéb összefogó eszközt. Amennyiben az ATM a befizető modulban idegen tárgyat érzékel, a bankjegyet visszaadhatja. Az ATM berendezés nem rendeltetésszerű használatából eredő berendezés károsodásáért Kártyabirtokos köteles helytállni.

Amennyiben az ATM hamis, vagy hamisgyanús bankjegyet észlel, azok bevonásra kerülnek. A Bank a bevont bankjegyeket a továbbiakban a Magyar Nemzeti Bank rendelete szerint kezeli. A bevont bankjegy(ek)ről az ATM bizonylatot nyomtat.

Egy készpénz befizetési tranzakció alkalmával legfeljebb a Bank által a Lakossági Hitel Hirdetmény szerint közzétett darabszámú bankjegy befizetésére van lehetőség. A befizethető bankjegyek darabszáma az ATM tranzakció időpontjában fennálló szabad tároló kapacitása függvényében korlátozott lehet.

2.12.2. A készpénzbefizetés feltételei

A szolgáltatás igénybevételének feltétele, hogy a Kártyabirtokos a pénzmosás és terrorizmus finanszírozása megelőzéséről és megakadályozásáról szóló 2007. évi CXXXVI. törvény szerinti tényleges tulajdonos személyére vonatkozóan nyilatkozatot tegyen. A nyilatkozatot személyesen a szerződéskötés helyén kell aláírni.

2.12.3. A készpénzbefizetés elszámolása

A befizetett összeg a Hitelkártyához tartozó Hitelszámlán kerül jóváírásra. A Bank által üzemeltetett ATM-eken Hitelkártyával történő készpénzbefizetést követően a befizetett összeg a felhasználható egyenlegen belül azonnal elérhető.

A banki munkanapon történő készpénzbefizetés esetén a befizetett összeg azonnal jóváírásra kerül a Hitelkártyához tartozó hitelszámlán. Amennyiben a készpénzbefizetés nem banki munkanapon történik, a Bank a befizetett összeget a befizetés napját követő első banki munkanapon írja jóvá.

 

 

 

Ha a citinél a nyilatkozatot megtettük (pénzmosás bla-bla), akkor nem kell az ersténel, ugye?

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.03 0 0 8211

https://www.erstebank.hu/hu/uzleti-ugyfelek/onkormanyzat/keszpenzbefizetes-atmen Használta már valaki? Hitelkártya be a gépbe, utána adja magát? Tényleg ingyenes?

FOMA Creative Commons License 2017.04.02 0 0 8210

Fizet rá pontosan, gond nélkül.

Előzmény: pacsepa (8208)
521478963 Creative Commons License 2017.04.02 0 0 8209

Valamikor, még a Citi idejében volt ez, de náluk le is volt írva, hogy a postai befizetések után nincs pont, viszont a csekkautomatás vagy az icsekkes befizetést vásárlásnak érzékelte a rendszerük. A BB oldalain semmi ilyesmi nincs leírva, tulajdonképpen semmilyen korlátozást nem találtam. A BB-s számlakivonaton az "ecsekk" és a "csekkaut" befizetésnél is a "vásárlás" olvasható.

Előzmény: pacsepa (8208)
pacsepa Creative Commons License 2017.04.02 0 0 8208

Na ez érdekes dolog lenne.

Én a Life után BB UPC kártyával nyomulok és éppen azért használok Erste Joker-t a számláim online fizetéséhez, mert a BB UPC csak a beszedési megbízások és vásárlások után fizet. Igényléskor utána mentem és akkor az jött le nekem, hogy a sárgacsekkes fizetés sem számít vásárlásnak, vagyis azért sem térítenek. Mondjuk sárga csekken semmit nem fizetek, de azért érdekelne, ha valakinek ezzel ellentétes GYAKORLATI tapasztalata lenne.

Előzmény: 521478963 (8207)
521478963 Creative Commons License 2017.04.02 0 0 8207

A Budapest Bankos topic hétvégén nem üzemel, pedig milyen jó lenne, ha a UPC-s (Tescos és Főgázos stb.) kártyákról ott lennének az infók, és nem itt az Erstésekkel keveredve...

Ezért itt is megkérdem: "Ugye jól gondolom, hogy a UPC-s kártya bármelyik sárga csekkes postai befizetésre (csekkautomata, icsekk app vagy hagyományos befizetés) megadja a vásárlás szerinti 2%-ot?"

mov Creative Commons License 2017.03.31 0 0 8206

Van-e valakinek tapasztalata arról, hogy a Wizz hitelkártya esetében a postai csekkbefizetés után jár-e a jóváírás?

Ha csekkbefizető automatánál fizetem be, akkor biztosan jár, logikailag az lenne a postai befizetés is.

De a pontgyűjtő feltételekben az van, hogy "a Bank nem ír jóvá Pontokat...a Kártyával fizetett bármely postai típusú tranzakció után" 

 

Akkor most hogy is van ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!