Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 349
Ha nehezet akarsz kérdezni, azt tudakold, mikor nem nyalt!
Előzmény: Törölt nick (348)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 348

Nem szereti Orbánt, vagyunk evvel néhányan így. De a nyalásra tudsz bármi konkrétumot mondani?

Előzmény: st.mirror (347)
st.mirror Creative Commons License 2005.03.18 0 0 347

Gálvölgyi nyalásáról? Nézd e Heti Hetest, mert művészi tevékenységet nem tucc felmutatni a Nyalógép munkásságából.

Előzmény: Törölt nick (346)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 346
Példát is idéznél, vagy csak a szád jár?
Előzmény: st.mirror (345)
st.mirror Creative Commons License 2005.03.18 0 0 345

Rosszul tudod. Mádlnak nem sok köze van az egészhez. Gálvölgyi nyalóművészt a szochatalom tejesztette fel Kossuth díjra, miután a művész/?/  áldásos nyalását viszonozni kellett. Viszonozták, Kossuth dijjal.

 

Előzmény: szani (286)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 342
Nagyon szigorúak vagytok.
Jókai a romantika korában nagyon népszerű volt ezekkel a meseszerű, pátosszal teli regényeivel, és jó filmek is készültek belőle.

De legyünk realisták. Manapság a filkészítés az akciófilmek, meg a humoros történetek felé tolódott.
Ha valaki az ilyen igényeket elégíti ki tehetségesen, az éppúgy megérdemli az elismerést.
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 340
Nem tudom,hogy egy Gálvölgyi kvalitású másodvonalbeli színész szerepet kaphatott volna-e egy ilyen nagyszabású filmben mint pl. az Egy magyar nábob vagy az Egri csillagok.Az Egri csillagokban talán egy janicsár szerepe jó lett volna Gálvölgyinek mint aki éppen a létrán lépked felfele fogai közé szorított jatagánnal az egri várfalon,olyan 5 mp-es szerep,Az egy magyar nábobban pedig valami szekerét hajtó parasztként tünhetett volna fel a filmvásznon 10 mp erejéig.
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 337
Egy magyar nábob, Kárpáthy Zoltán, pl...
Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 336
Ez ugyan nem a 7/7 topik, de már szinte arról szól.
Szerintem a jobboldal nagyon komolyan veszi önmagát, a fő megszólalói annyira jellegzetesen fontoskodók, hogy szinte adják magukat a kicsúfolásra.

A baloldal mindig is sokkal könnyedebb volt, most meg a nagyfőnök maga is hajlik az öniróniára, így aztán nem sok teret hagy a humorizálásra.

Ezért van az aránytalanság nem azért mert bárki szánt-szándékkal pártoskodna.
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 335

Ami azt illeti, szerintem bármelyik filmszerepében jó volt.

Valami miatt nekem most az ötödik pecsét-beli alakítása jut eszembe, bár hazabeszélek, mert nekem amúgy is az a kedvenc filmem, egyszerűen nincs gyenge pontja.

(Természetesen szerintem)

Előzmény: Törölt nick (334)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 334
Nem engem kérdeztél, de pl.: Isten hozta őrnagy úr!
Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 333

"Van viszont jó balos humorista, de nincs jó jobbos humorista."

 

Amúgy szívesen elvitatkozgatok veled bármiről, de ez után a beszólás után kissé furcsán hatnak a zsigeri jobbos utálatról szóló mondataid.

 

Előzmény: Hy (323)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 331
Éljen Ötödik Orbán!
Előzmény: Hy (324)
Hy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 330

:o)))

Ez 1 jó witz!

Óvassá néha Mixáthot is!

Előzmény: kizsgé (329)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.18 0 0 329

Az országgyűlés konzervatív tagjai régebben csakis nagyszerű emberek lehettek, akikhez képest  a maiak még csak segédfogalmazók sem lehetnének.

De új kor-új emberek.Hozott anyagból dolgoznak. És még lehetne folytatnia bölcselkedést...

Az első mondatot komolyan gondoltam...

Előzmény: Törölt nick (264)
Hy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 328

Én meg ezen.

Melyik a két bekezdésből a második?

:o)

Előzmény: Égensétáló Lukács (327)
Égensétáló Lukács Creative Commons License 2005.03.18 0 0 327
A második bekezdésen nem tudtam eligazodni. A maszop hülye? Viktor hülye? Az egyéb említettek hülyék? Én vagyok hülye? (ez természetesen lehetetlen :-)))
Előzmény: Hy (323)
Hy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 326

HUN is népszerűsítettem?

Neked már az, ha útálatodra kérek tényszerű magyarázatot a politikai kötelességen túlmenően?

Előzmény: Törölt nick (322)
Hy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 325

Írtam ezt?

Nem.

Én ezt írtam:

"...kertévék próbálták beteljesíteni a köz szolgálatát..."

Előzmény: Égensétáló Lukács (321)
Hy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 324

De hisz ez nem igaz.

Ti meg sem halljátok, miket mondanak a műsorban, kizárólag V. Orbán nevére reagáltok, attól kezdve semmi más nincs tudatotokban, mint: "Megint leviktorozták!"

Részvétem, ilyen szűkült tudattal értem, hogyan nem jut el emberi hang, csak az Orbániádák sokakhoz -de mégis kevesekhez.

Előzmény: Törölt nick (320)
Hy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 323

Ez mellément.

A 7i7es a rötölö egyik régóta futó, máig egyetlen és sikeres kabaréműsora, annak ellenére, hogy mindent elkövet az adásszerkesztés a kicsinálására. A zEstisóder /Fábry/ szintén régi rötölös, a Szuperbola pedig az egykor volt, hol nem volt Parabola- Szuperbola- majd Hiperbolaként elvérzett műsorlegenda.

A Hócipőről nem tudok nyilatkozni, egyike volt a takarékosságom veszteseinek már régen.

Az tény, hogy jobbos nem szerepel a 7i7esben, érthető okból. Nincs olyan, aki tudna nevettetni ott.

Ez nagyjából érthető, nincs oldali humor, csak jó, vagy rossz.

Van viszont jó balos humorista, de nincs jó jobbos humorista.

 

Azonban egy biztos: ez alapján megítélni egy embert, egy kitüntetést jellmző, kizárólag jobbos dolog!

Fura Fmszp mérce!

Olyan, minha leköpködnénk szerepvállalásáért Egerszegit, Kokót, vagy Kudlikot.

Mind nagyon tisztelem, szeretem, és máshol sem olvastad, hogy balról letámadták volna őket. Legföljebb sajnálom, mint a "Fölszabadulással egyidőset".

Előzmény: Égensétáló Lukács (314)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 322

A többi Gálvölgyi-népszerűsítőt hagyd meg holnapra, már így is vele fogok álmodni.

Brrrr!

Jóéjt!

Égensétáló Lukács Creative Commons License 2005.03.18 0 0 321
Na. Azért attól hogy az állami tévé mindig nyal az aktuális kurzusnak, a kereskedelmi még nem lesz közszolgálati...
Előzmény: Hy (318)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 320
A fene ezt a tökéletes mszp-szdsz kormányt, hogy semmi támadási felületet nem adnak.
Előzmény: Hy (319)
Hy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 319
Pontosan annak arányában, ahogyan a politika ellátta munícióval.
Előzmény: Törölt nick (317)
Hy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 318

Hiteltelen kizárólag a V. Orbán imádók körében volt. Akkor ugyanis a kukem1-2-buna tévék totális kiszolgálók voltak, a kertévék próbálták beteljesíteni a köz szolgálatát, amellyire a nyereségességre törekvő pénz megengedte. Ma visszatért a tévék közé az mtv, m2, és a buna tévé és az emberi hang is, jelentősen javult a kínálat.

A jobb szemében mindig is gyűlöletes, útálandó volt minden és mindenki, aki sikeres, és nem közülük való föltétlen Jelhű.

Érdekes, hogy a magukat lejárató, elhiteltelenítő kedvenceket mennyire eltűrik, pedig ők okoznak komoly veszteséget a jobbnak.

Előzmény: Törölt nick (316)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 317

Ráadásul csak azért vitatkozhatunk erről, mert mára teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy a heti hetest milyen szándékkal hívták életre.

Anno ez egy úgymond szórakoztató, humoros műsornak készült, aztán valahogy úgy alakult, hogy egyre inkább a jobboldal lett a célpont, eleinte még viszonylag ügyelve a látszatra, később egyre gátlástalanabbul.

Előzmény: Törölt nick (316)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 316

Mekkora tévedés!

A politikai kabaré létjogosultságát pont az adja (adta) meg, hogy elviekben a kormány kezében van (volt) a nagyobb hatalom, mint gazdaságilag, mind a médiában.

Ezért volt a heti hetes már annak idején is hiteltelen, de akkor még legalább papíron hivatkozhattak a fennt említettekre, mára viszont semmi nem menti az elvtelenségüket. 

Előzmény: Hy (315)
Hy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 315

Ez már deklarálásakor is hülyeség volt! A politikai kabaré addi ellenzéki, míg az ellenzék nem játsza a kormányzó szerepét!

A politikai kabaré, mont olyan nem létezik. Vagy kabaré, vagy sz.r műsor van. Az emberi gyarlóság, és hülyeség oldal, és nem hatalomfüggetlen!

Márpedig jelenleg kettős hatalom uralkodik az orszában: egyik Gyurcsány real, és V. Orbán árnyék /virtuális/ kormánya.

Előzmény: Törölt nick (312)
Égensétáló Lukács Creative Commons License 2005.03.18 0 0 314
Nem is mondtam én hogy irányítja. Csak valamiért arra húz. Hogy megvilágítsam mire gondoltam: 1998-2002 között a Hócipőt szerettem, mert a főnökön kívűl szinte mindenki nagyon jól ír a munkatársak közül. Szellemes volt, szókimondó volt, jó képekkel, kegyetlen ellenzéki humor de a saját műfajában nagyon jó. Aztán mikor jött a szoci kurzus, akkor kezdődött a mosreált humor, azóta nem is vettem egyet sem.
A két műsort amit említettél sajnos nem ismerem. ( a tv-m mikor jó volt akkor is csak a rtl,tv2,m1 trojkát fogta)
Előzmény: Hy (309)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!