Keresés

Részletes keresés

Lobe Creative Commons License 2017.08.29 0 0 201

Miskolcon keresek masszázs hölgyet!

joc36 Creative Commons License 2017.08.29 0 0 200

Szombaton Karcagon  masszázs párok hölgyek férfiak részére hely ok 309086395

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.23 0 0 199

Miskolcon, minőségi, érzéki, erotikus masszázst vállal idősebb férfi, borotvált 13/3,4 mérettel, nőknek, pároknak, férfiaknak, teljes élvezésig, időkorlát nélkül.

Meztelenül várlak, masszázs közben simogathatod a testem bármely pontját.

Nőket akár 2 férfi is egyszerre masszíroz, ha erre van igényed!

Pároknál fotózhatsz, videózhatsz is közben, ha szeretnéd.

Teljes diszkréció!

Ha érdekel, akkor hívj, akár most is

06 20 527 0446



Kecskeméti Srác Creative Commons License 2017.08.18 0 0 198

Szia,

 

trx73@hotmail.com megírnád ide, hogy milyen masszázsra gondoltál? - köszönöm.

Előzmény: Jimy1976 (112)
Kecskeméti Srác Creative Commons License 2017.08.18 0 0 197

Sziasztok!


Bács-Kiskun megyében keresek képzett tantra ill. erotikus masszázst tudó Hölgyet/Férfit.

(Szex mentesre gondoltam.)

Információt előre is megköszönöm!
email: trx73@hotmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.16 0 0 196

Sziasztok! 

Én is az élményemről szeretnék mesélni, hogy nem is olyan rég elmentem ehez az uriemberhez masszázsra. Amit kaptam tőlle egyben kellemes és izgató volt a számomra. Nagyon jó kisugárzású és kedves volt velem. :)

Én csak ajánlani tudom mindenkinek, aki kellemes élmenyben szeretne részesülni vagy kikapcsolódni!

 

Ronin1982 Creative Commons License 2017.07.09 0 0 195

Szeretettel várom minden lazítani vágyó vendégemet egy kellemes kikapcsolódásra Gyenesdiáson, a Balaton északi partján. Nálam hangulatos szobában, egyedi 1 órás teljes testes, meleg olajos lágy relax masszázsra van lehetőség.

Amit lágy keleti zene kíséretében kényelmes matracon végzek el minden hozzám betérő személyen.

Engedje meg magának ezt a lehetőséget, mert egy kis kényeztetés mindenkinek jár!

 

Elérhető vagyok a hét minden napján reggel 8:00-22:00

0620/978/9568

Alex

rubiandi32 Creative Commons License 2017.07.09 0 0 194

    Sziasztok! Szeretném én is megosztani élményeim, ami fantasztikus volt és csak ajánlani tudom minden kedves nőtársamnak. Hosszas töprengés után mentem el egy masszőrhöz, aki intim részeket is maszíroz. Sok jót olvastam róla, egészségileg is, ugyanakkor mégiscsak élvezetet is nyújt és a kíváncsiság ott volt bennem. Kicsit félve vágtam bele, de utólag egyáltalán nem bántam meg. A  fiatalember szimpatikus volt és a normál masszázs része is kellemes, alapos. Jól ellazított, de aztán mikor a lábamon kezdett felfelé haladni...akkor már alig vártam érjen végre a combom közé. Mesterien felizgatott, bár tudom végül is ezt tanulják. Aztán mikor a puncimhoz ért...isteni élmény volt és nem sietett. Mikor már közel voltam és majdnem elmentem, visszább fogott és húzta az orgazmusom. Így aztán mikor a végén megadta végre a gyönyört nekem...hatalmas élvezetben volt részem. Percekig remegett minden porcikám. Már várom a következő alkalmat. HA esetleg bármelyik hölgytársam kedvet kapna hogy egy megbízható szimpatikus masszőrrel kipróbálja ezt a fajta masszázst, szívesen megadom majd a masszőr e-mail címét. Tényleg fantasztikus volt.

Ronin1982 Creative Commons License 2017.07.08 0 0 193

FESZÜLT VAGY ??? ESETLEG JÓL ESNE VALAMI MÁS, VÁLTOZATOSABB AMIBEN MÉG NEM VOLT RÉSZED ???

BALATON ÉSZAKI PARTJÁN GYENESDIÁSON, VÁROM SZERETETTEL A HÖLGY VENDÉGEIMET EGY IZGALMAS EROTIKUS MASSZÁZS-RA. 

 

ELÉRHETŐ VAGYOK A HÉT MINDEN NAPJÁN REGGEL 8:00-TÓL ESTE 20:00-IG. 

0620 978 9568

Alex

joc36 Creative Commons License 2017.06.29 0 1 192

Karcagon szombaton masszázs hölgyek párok urak részére hely van 309086395

oszlejbi2 Creative Commons License 2017.06.28 0 0 191

Üdv

Bp.i bi ffi vagyok, ezuton ketesek - vagy ajánlás útján fiu,ffi masszőrt.

Korrekt fizetés.

oszlejbi@gmail.com

 

Nem szexpartnert, ilyen dologba NE irjatok.

Üdv

Szép napot!

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.22 -1 0 190

Gondoltam kipróbálom a lingam masszázst és elmentem Miskolcon egy férfihoz, aki ezt hirdette.

Meztelenül fogadott. Nem volt nagy kukija, de nagyon tetszetős és borotvált.

Kedvesen beinvitált, és egy francia ágyra kellett feküdnöm.
Hasra fektetett masszírozta a hátam, popsim, combjaim, közbe a zacsim és kukim és érintette. Majd rám feküdt és testével is masszírozott, közben megmerevedett a kukija. Isteni érzés volt a merev kis kukiját érezni a popsimnál, ahogy le fel csúszkált. Már akkor majdnem elélveztem.
Hanyatt fordított, melleimet, hasamat, combomat masszírozta tovább, közben mindig érintve a kukim, zacsim, ami azonnal megmerevedett.

Majd testtel kezdett el masszírozni, az álló kukim a popsijával masszírozta, mellyel fantasztikus élményt nyújtott.

Befejezésül kézzel verte ki a kukim, mely hatalmasat lővelve élvezett el.

Bármikor bármelyik testrészét simogathattam masszázs közben, jó érzés volt érezni a merev kukiját.

Összegezve, csodás élmény volt, amikor tehetem megyek hozzá mindig. Sok masszőrnél voltam már, de ő volt a csúcs.

Előzékeny, érzéki, nagyon odafigyelő.

Ha valakit érdekel, akkor írjon e-mail nekem és megadom az elérhetőségét.

nude@freestart.hu

Ronin1982 Creative Commons License 2017.06.18 0 0 189

34 ÉVES, 166CM MAGAS, SPORTOS FÉRFI, ELŐZETES BEJELENTKEZÉS ALAPJÁN, BUDAPESTI HÖLGYEK RÉSZÉRE EROTIKUS MASSZÁZS SZOLGÁLTATÁST VÁLLAL.

KIZÁRÓLAG CSAK HÁZHOZ MEGYEK!!

0620 978 9568

ALEX

joc39 Creative Commons License 2017.05.23 -1 0 188

Ma és holnap délután masszázs Karcagon hölgyek urak pároknak! A masszázs díjj mentes! +36309086395

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.21 0 0 187

Szia!

 

Szívesen masszíroználak,de nem Pesten lakom...utazni tudsz esetleg picit?

Előzmény: xyxyxx (181)
sumerotron Creative Commons License 2017.05.21 0 0 186

Kellemes ellazulás, kikapcsolódás ezúttal Hölgyeknek. Hozzáértő kezek! Hát, nyak, láb, talp, egész test, vagy jóni masszázs kérésre, szigorúan előre megbeszélve.

 

 

Házhoz megyek, pénzt nem kérek, cserébe csak azt kérem, hogy legyél kedves és nyitott.

 

Semmi mást. Tényleg semmit.

 

Ha csak egy lazító hátmasszázsra vagy talpmasszázsra vágysz, akkor is keress, hidd el, nem élek vissza a helyzettel, nem ezért csinálom. 

 

Kezeim között garantáltan jól érzed majd magad.

 

Igény szerint párokat is masszírozok, de ez csak nagyon kivételes szimpátia esetén. Nem bánjátok meg. Diszkréció kölcsönös!

Emailen vagyok elérhető, itt keress:
sumerotron@gmail.com

oszlejbi Creative Commons License 2017.05.20 0 0 185

Hello!


Ezúton Ffias masszőrt keresek Bp.en...korrekt díjjazás.Korrekt ..Aki el is jön nen csak levelezni szeretne.S némi masszázstudással rendeLkezik.
Üdv
G.
oszlejbi@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.16 0 0 184

Komárom megyében tud valaki masszőzt...masszőrt?

Ronin1982 Creative Commons License 2017.05.14 0 0 183

EROTIKUS ÉRZÉKI MASSZÁZS A BALATON ÉSZAKI PARTJÁN.

 

KELLEMES HANGULAT, LÁGY ZENE, FINOM KEZEK.

 

HÖLGYEKNEK JÓNI, URAKNAK LINGAM MASSZÁZS.

 

IGÉNY ESETÉN PÁROKAT IS VÁLLALOK.

 

100% DISZKRÉCIÓ !!!

 

HÍVJANAK BIZALOMMAL !!!

 

0620 978 9568      

 

ALEX     

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.30 0 0 182

Szia
Ha lejössz Miskolcra, akkor én elvállalnám.

Előzmény: xyxyxx (181)
xyxyxx Creative Commons License 2017.04.29 0 0 181

Sziasztok! Régóta szeretném kipróbálni az erotikus masszázst. 30 éves Bp.-i nő vagyok. Tudna esetleg valaki ajánlani valakit vagy helyet? Kizárólag férfi masszőrt keresnék, akinek nem probléma, hogy molett testalkatú (105 kg, 163 cm) vagyok. Sajnos hozzám nem lehet jönni! Előre is köszönöm a válaszokat!

Roines Creative Commons License 2017.04.25 0 0 180

Sziasztok,Baja és vonzáskörzetében ismer valaki erotikus masszázst nyújtó,tapasztalattal rendelkező hölgyet?

kiss joci Creative Commons License 2017.04.23 0 0 179

sziasztok!

50 es józan életű nemdohányzó ffi vagyok.

högyek párok yoni és lingam masszázs diszkréten!

dél pest kecskemét közt előny.

pestmegye@citromail.hu

joc39 Creative Commons License 2017.04.22 -1 0 178

Masszázs Karcagon ma napközben hely van hölgyek párok részére erotikus masszázs díjmentesen!!!

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.10 0 0 177

Erotikus masszázst kínálok budapesti hölgyeknek saját otthonukban, több éves gyakorlattal és tapasztalattal.

Maximális diszkréció garantált!

pomo@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.09 0 0 176

Miskolcon idősebb úr nagy gyakorlattal vállal Lingam és yoni, érzéki, erotikus  masszázst, uraknak, hölgyeknek, pároknak.

A masszázs időkorlát nélküli, az első élvezésig tart (de minimum egy órás)!

Ne légy szégyenlős, jelentkezz még ma, biztos nem fogod megbánni.

 

Hölgyeknek Miskolcon ingyenes érzéki, erotikus masszázs tanítás.

Jelentkezz még ma, mert korlátozottan lehet jelentkezni!

06-20-527-0446

jonimasször Creative Commons License 2017.04.09 -1 0 175

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 0 174

Erotikus masszázst kínálok budapesti hölgyeknek saját otthonukban, több éves gyakorlattal és tapasztalattal.

Maximális diszkréció garantált!

pomo@citromail.hu

Ronin1982 Creative Commons License 2017.03.28 0 0 173

BALATON ÉSZAKI PART, GYENESDIÁS-KESZTHELY-HÉVÍZ-ÉS KÖRNYÉKE.

 

OKLEVELES FÉRFI MASSZŐR.

SZOLGÁLTATÁS: SVÉD, FRISSÍTŐ, SPORT, RELAX, YÓNI.

 

borisandor1982@gmail.com

 

0620/978-9568

chrptcr Creative Commons License 2017.03.12 0 0 172

Minőségi erotikus masszázs nálam. Nyíregyháza, csak hölgyeknek vagy pároknak! e-mail publikus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!