Keresés

Részletes keresés

tangerine Creative Commons License 2008.02.07 0 0 136
Nekem is ott dekkolt vagy 3-4 napot, majd Budapesten még négyet. :)
Lásd: 113-as hsz
Előzmény: bucsher (134)
glad Creative Commons License 2008.02.07 0 0 135
Csak aztán nehogy azt lásd holnap hogy a Belorusz határon van már. :-)
Előzmény: bucsher (134)
bucsher Creative Commons License 2008.02.07 0 0 134
tegnap előtt este rendeltem, és már működik a követés, a német határon van a cucc.
Cs.-Istvan Creative Commons License 2008.02.06 0 0 133
Sziasztok!

Digitális fényképezőgép vásárlás előtt állok. Természetesen utánanéztem alaposan az áraknak és rájöttem, hogy a pixmania lehet az egyik alternatíva a vásárlásra. A weblapjukon igen kedvezőek a feltételek - pénzvisszafizetés, ha nem elégedett az ügyfél, minden raktárkészleten van, óriási a választék, jók az árak stb.
Még szerencse, hogy elolvastam a hozzászólásaitokat!

Köszönöm:
Istvan
Luller Creative Commons License 2008.01.22 0 0 132
Működött a nyomkövetés és a mai napon meg is érkezett a termék.

Szerencsére csak a dobozán volt egy kisebb nyomódás, azonkívül csomagolás után összeszerelve is úgy tűnik tökéletes :)

Tehát 14-én fizettem, ma 22-e van és megérkezett. Persze szombat estére kellett volna ajándékba, úhogy kicsit morgok rájuk, meg egy pár álmatlan éjszakát okoztak nekem, de mindent egybevéve lebonyolították a vásárlást tökéletesen. Garancia más tészta, remélem nem kell majd gondolni sem rájuk 2 évig... :P

Összegzésképpen határidőt nem tartják, de nekem más gondom nem akadt.
BiTbear Creative Commons License 2008.01.21 0 0 131
Luller: működik már a nyomkovetés a DPD oldalán? ha nem, akkor azt kell mondjam úgyanúgy jártál ahogy én... már a visszafizetésre várok 1 hete...
Előzmény: Luller (130)
Luller Creative Commons License 2008.01.18 0 0 130
Hát az a sz*r, hogy utólag olvassa az ember ezeket a fórumokat, mikor már megrendeli a dolgot és aggódni kezd...

Én 14-én rendeltem, mostmár végre a "48-72 óra" kiszállítási időben benne van, hogy a DPD felpakolta egy kocsira a cuccot, talán jövőhéten el is indul...

Valami hacker a pixmaniát feltörhetné és kiírhatná, hogy szemét tolvaj banda... :P

Már csak reménykedek benne, hogy a logitech hangfalak nem mennek tönkre 2 év alatt. Fene sem akar szaros franciákkal bénázni:(
Logitechet azert ma felhívtam, hogy 81 terméküket hírdeti ez a vacok, ha gond lesz, fordulhatok-e hozzájuk, nagy nehezen beleegyeztek, hogy ha a nyomorultak bénáznak akkor hívjam őket a garancia ügyében :) Persze a csaj kissé csodálkozott, hogy miért akarok garanciát egy még meg sem érkező termékre... De nem mondtam neki, hogy amúgy át sem veszem a csomagot, ha nem vállal érte senki felelősséget.

Persze majd ha gond lesz biztos nem fognak tapsikolni és elküldenek a francba... :P
48-72 óra... sutyerák banda! Igazából már ott bukott ez a dolog, hogy a DPD-s szállítást már 3-4 munkanapnak írták... :P

De mostmár belevágtam, majd megírom a végeredményt...
komo Creative Commons License 2008.01.18 0 0 129
Netszemle!
Írtad, hogy fel tudtad hívni őket. Tudsz mondani egy telefonszámot???? Nagyon kellene! Thx előre is!

Komo
Előzmény: netszemle (124)
BiTbear Creative Commons License 2008.01.17 0 0 128
Kedves Albert!

hogyan is zajlott ez a feljelentés? lehet, hogy nekem is szükségem lesz rá...
Előzmény: Törölt nick (111)
BiTbear Creative Commons License 2008.01.17 0 0 127
hogy mik a tapasztalataim?

A JÓISTEN ÓVJON TITEKET A PIXMÁNIÁTÓL!!!

én már beszoptam! ne szívjátok meg TI is!
mAlter Creative Commons License 2008.01.08 0 0 126
Onnantól kezdve, hogy átadták a futárcégnek 5-7 munkanap a kiszállítás (DPD). Esetleg UPS-szel 2-3 nap alatt is megjöhet. De azért drukkolok :).
Előzmény: netszemle (124)
binszi Creative Commons License 2008.01.08 0 0 125

 

Szerintem ott is problémás a közlekedés,mint hun-ba,de ennyire:-)

 

Ha gondolod idegesítés képpen küdhetsz a cégnek pár kakast,mert itt most is kukorékolnak,hallik az után,komolyan momdom,1-3h-ig mindíg ezt csinálják,a géped biztos várja a gazdiját,nyugi megjön időben,remélem mert ha nem:-((

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: netszemle (124)
netszemle Creative Commons License 2008.01.08 0 0 124
Rendeltem tőlük, 2007. december 29-én elutaltuk a pénzt. A mai napon még mindig "feldolgozás alatt" volt a rendelés, felhivtam őket, nem tudták megmondani, hogy mikor érkezik meg a csomag. Annyi derült ki, hogy Franciaországból szállitanak. Drukkoljatok, hogy csütörtök délig megjöjjön a cucc, mert du. már használnom kellene.
kerkyra Creative Commons License 2008.01.06 0 0 123
Én is akartam vásárolni tőlük de ezek után felejtös még a honlapkukat is kitörlöm a kedvencek közül.
tangerine Creative Commons License 2008.01.01 0 0 122
Imádkozz, hogy ne romoljon el, legalább egy évig. :)
Előzmény: atom757 (121)
atom757 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 121
nagyon görény egy cég de legalább megjött amit vettem csak gari nincs mit csináljak? segitsetek atom
specko Creative Commons License 2007.12.21 0 0 120

Én is rendeltem a Pixmania-tól. Meggyőzően magyar volt a honlapjuk. Nem tartottam attól, hogy bármi probléma lesz.

 

Miután megrendeltem (és kifizettem) találtam rá erre a fórumra.

 

Jól beparáztam minden szinten.

 

Eddig minden rendben, kivéve, hogy olyan lepecsételt garanciát nem küldtek, mint amilyet Magyarországon szokás adni.

 

A garanciának még utánanyomozok, de amúgy eddig minden rendben. (kopp-kopp)

 

Vasárnap rendeltem és következő hét pénteken délelőtt megjött (Budapestre, házhoz). Szerintem ez elég jó.

obi van kitobi Creative Commons License 2007.12.12 0 0 119
Ez igaz, de a legtöbb általuk feltűntetett ár gyanúsan alacsony - én ezért sem mernék rendelni tőlük.
Kíváncsi lennék, hogy pl. francia, vagy német megrendelésnél is el merik -e játszani ezeket a dolgokat.
Előzmény: mAlter (118)
mAlter Creative Commons License 2007.12.10 0 0 118
Oké, persze hülye vásárlók is kellenek hozzá :), de az EU-ban léteznek fogyasztóvédelmi törvények is, amikre a Pixmania magasról tesz.
Előzmény: obi van kitobi (117)
obi van kitobi Creative Commons License 2007.12.10 0 0 117
"Mindenkit óva intenék a Pixmaniatól. Nem is értem, hogy hogy működhet évek óta egy ilyen bűnszövetkezet az EU-ban."

így működhet:

"Olvastam előtte a negatív véleményeket a Pixmaniáról, de úgy gondoltam, hogy a műszaki cuccok nemigen szoktak elromlani az első évben, úgyhogy a 10 ezer forintos árelőnyért, gondoltam, kockáztatok."
Előzmény: mAlter (116)
mAlter Creative Commons License 2007.12.10 0 0 116
Akkor én is leírom a Pixmaniás sztorimat.

Május elején rendeltem tőlük egy DVD-felvevőt. Olvastam előtte a negatív véleményeket a Pixmaniáról, de úgy gondoltam, hogy a műszaki cuccok nemigen szoktak elromlani az első évben, úgyhogy a 10 ezer forintos árelőnyért, gondoltam, kockáztatok.

9 nappal a rendelés után (4 nappal a vállalt határidő után) megjött a kütyü. Számla nincs a csomagban - állítólag az a számla, amit emailben elküldtek. A garancialevél üres, és nincs rajta semmilyen utalás, hogy hol lehetne érvényesíteni.

A honlapon ez áll:
2 év garancia - Jóváírás a szállítás kezdetén - 8 nap "Ha nem elégedett, visszafizetjük" ...

Bevallom, túl optimista voltam a meghibásodással kapcsolatban. A készülékben 4 hónap normál használat után előbb a DVD-egység romlott el, majd a HDD adta meg magát és készülék el sem indult. Vagy a hosszú (szakszerűtlen) szállítás lehet az oka, vagy már eleve olyan készülékeket forgalmaznak amik nem mentek át a minőségellenőrzésen.

A Pixmania ügyfélszolgálata azt javasolta, hogy küldjem vissza a garancialevelet és ők lepecsételik. Ezzel már el tudom vinni a magyarországi LG márkaszervizbe. Visszaküldtem, 2 hét múlva meg is jött, szépen lepecsételve.

Bementem a szakszervizbe, ahol azt monták, hogy ezt nem tudják elfogadni, igényeljek magyarországon is érvényes garancialevelet az LG Magyarországtól. Az LG Mo, bekérte a számla és a garanciajegy másolatát emailben. Azt válaszolták, hogy a PixMania nem áll velük szerződésben.

Megint írtam a Pixmanianak, amire 1 hét múlva azt válaszolták, hogy akkor töltsek ki egy javításigénylő kupont, csomagoljam be a készüléket, és küldjem vissza Franciaországba. Ha jogosank találják a javítási igényt, akkor visszatérítik a postaköltséget.

Na, ekkor fogyott el a türelmem. Egy nagy lóf@szt küldök nekik. Olvastam pár történetet, ahol soha többet nem látta a vásárló a cuccot. Szerencsére meg tudtam csinálni magam - beraktam egy saját HDD-t, a DVD meg nem használom...

Mindenkit óva intenék a Pixmaniatól. Nem is értem, hogy hogy működhet évek óta egy ilyen bűnszövetkezet az EU-ban.

Egy másik, de jellemző történet, hogy a vásárlás után csatlakoztam az "Affiliate program"-jukhoz, amiben azt ígérték, hogy minden olyan vásárlás után, ahol a vásárló az én honlapomon keresztül jut el hozzájuk, a vásárolt érték után 1%-ot fizetnek. 3 hónapig működött a link, és ez alatt az idő alatt több, mint 1000 látogatót kaptak az én honlapomról. Ehhez képest senki nem vett semmit - szerintük. Persze nagyon remélem, hogy tényleg így van, és én nem járultam hozzá senkinek a átveréséhez. :)
tangerine Creative Commons License 2007.12.06 0 0 115
Igen. Mondják is, hogy az okos ember más bőrén tanul, a hülye meg a sajátján (sem). :)

Mondjuk az mellettük szólt, hogy az igazán gané/csaló helyeket pillanatok alatt bezár(at)ják/letiltják. Ez meg még mindig műxik sok éve.
Én azt hittem, hogy ha még megy és nem tiltották le, akkor ennyi idő alatt már biztosan kikupált.
Előzmény: optikus (114)
optikus Creative Commons License 2007.12.06 0 0 114
ugy latom itt mindenki a sajat boren szeret tanulni:) vegul is az hatekonyabb csak tobbe van...
tangerine Creative Commons License 2007.12.06 0 0 113
Egyetértek. Régebben már sok rosszat hallotam róla, de gondoltam az idők folyamán normalizálódtak. Hát nem.
Pár hónapja kinéztem egy webkamerát (Philips SPC 900NC). Kint kb. 16500, itthon kb. 2000-rel több. Nos nem a 2000 Ft miatt, hanem a határidő miatt választottam a Pixmániát. Ők 3-4 napot ígértek "DPD 3-4 munkanap", míg az itthoniak 10-et.

Ehhez képest ez lett:

Rendelés dátuma : 2007-08-09 13:46:25
Küldés dátuma : 13/08/2007

Lejjebb pedig a csomag életútja. Gyakorlatilag aug 21-én délben kaptam meg, azaz 12 nappal a megrendelés után. Ez volt az első és utolsó ügyletem a pixmániával.



Előzmény: Törölt nick (111)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007.12.05 0 0 112

Igen, rendelt.

Igen, pontosan jött.

Igen, megbízható.

 

:)))))

 

 

Előzmény: 747-400 (110)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.05 0 0 111
a pixmania egy csaló horda, átverik az embereket. NEM SZABAD SEMMIT SEM RENDELNI TŐLÜK!!! tavaly jól beszoptam én is. egy hónapot késett a termék, de sokkal többet késett volna, ha nem teszek rendőrségi feljelentést. (amikor a pénzem leszívták a kártyáról még három napos szállításról volt szó!), garancia nincs (képtelenség érvényesíteni)!!!!!!!!!!!!!!!!, számla necces, magyar leírás nincs, levélre, telefonra nem válaszolnak. BŰNÖZŐ BANDA! 
747-400 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 110
szia.erről az oldalról amit kiirtál a b&h-s arról rendelt már valaki ha igen írja le légyszives hogy megött e pontosan és hogy megbízható-e?köszönöm!
Előzmény: ergo7 (105)
nemzi Creative Commons License 2007.11.28 0 0 109
Sziasztok,

azzal kezdem, hogy NE RENDELJETEK A PIXMANIATÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
röviden: szükség egy telefonra, árösszehasonlító oldal, kidob pixmania, megrendel, áru több nap után sem jön, aztán egyszer csak (többszöri mail írása, és a futár cég felhívása után) megjön a várvavárt mobil. A csomagban? Ja, a mobil benne volt, de garanciajegy sehol (a használati utasítás már nem is érdekes tapasztalt mobilos lévén). Megint mailek tömkelege, mire visszaírnak, hogy bármely magyar hivatalos Nokia boltban adnak hozzá. Nokia márkabolt felhív, hölgy meglepve mondja, hogy ilyen nem is megoldás nem is létezik. Erről ennyit. Ezután ima, hogy a könyvelő elfogadja az oldalról letöltött számlájukat (ugyanis adószám nuku a szlán), és hogy a telefon ne hibásodjon meg.
A tanácsom annyi, fogadjátok meg az 1. soromat!
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.14 0 0 108
pixmania ATVERNEK MINDENKIT!!!

Nekem nem is kuldtek az arut csak a penzt nyelik le!

Nem lehet mit tenni, nem szabad rendelni toluk!!!

gszarkatat Creative Commons License 2007.05.24 0 0 107
mert van sokminden ami olcsóbb. Most te lehet hogy pont olyat találtál ami drágább. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek mások az igényei.
Előzmény: glad (94)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!