Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.25 0 0 2768

Kedves Kádár Doktor Úr!

 

Szeretnék pár kérdést feltenni, ha nem bánja...

Szeretnék teljes láb lézeres szőrtelenítést. Van tapasztalatom, már eredményesen kezeltek egy klinikán bikini és hónalj területen. Viszont mivel szerencsés alkat vagyok - világos bőr, sűrűn növő, fekete szőrszálak - a bikini és hónalj kezelés már első alkalommal olyan hatásos volt, hogy csak fél évente kellett visszamennem. A második kezelést követően teherbe estem, majd szoptattam, és így volt három és fél év kihagyásom, de az eredmények megmaradtak. A kezelést utána folytattam, de mivel egyáltalán nem nő vissza szőr, elég fél-háromnegyed évente mennem, így most összesen öt kezelésen vagyok túl (ha jól emlékszem 2005 óta)

Az lenne a kérdésem, ha én most elkezdem a teljes láb kezelést, Önnél is van lehetőség ilyen hosszú időt kihagyni két kezelés között? Szeretnénk újra babát, de nagyon zavar, hogy folyton begyullad a lábam mindenféle szőrtelenítő dologtól (krém, gyanta, borotva), és már annak is örülnék, ha csökkenne a szőrmennyiség - mert nem akarok még három évig "szenvedni", amíg mehetek egy kezelés-sorozatra a következő baba után.

Másik kérdésem, hogy a pajzsmirigy alulműködés (gyógyszerrel tünetmentesen szinten tartott), és ha esetleg lombik kezelésre van szükség (rengeteg hormon), ezek hogyan hatnak a szőrtelenítés eredményére?

Fizetni Önnél alkalmanként kell, vagy előre egyben az előre meghatározott számú kezelésért szerződéskötéskor?

 

Válaszát előre is köszönöm,

üdv,

Mia

 

jáktina Creative Commons License 2015.02.25 0 0 2767

Sziasztok!

 

Erről a helyről tudtok valamit? ElOS lézeres szőrtelenítésnek említik, állítólag szőke, ősz szőröket is eltávolítja és garanciát is vállalnak. Valóban lézeres lenne vagy IPL? http://www.wellmedstudio.hu/esztetika/epilacio-vegleges-szortelenites/

 

xandra27 Creative Commons License 2015.02.13 0 0 2766

Szerintem sem ér túl sokat. Én a Remington Ipl szőrtelenítőjét használtam pár éve. De amilyen sok időt elvett, annyit nem ért. 2-3 hónapig kezeltem a lábam rendszeresen, hetente 2szer. Elkezdett ritkulni, de mellette kellett más szőrtelenítést is használni.. Majd kb. 4-5 hónap múlva, ahogy abba hagytam a kezelést ugyanolyan sűrű lett... :s

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2015.02.13 0 0 2765

Nem érdemes!

Előzmény: kareszfos (2764)
kareszfos Creative Commons License 2015.02.09 0 1 2764

Homedics tartós szőrtelenítőt szerintetek érdemes vennem a Media Marktban? Igazából tudom, hogy nem fog soha eltűnni véglegesen... viszont szerintetek ténylegesen ritkább és gyengébbek lesznek a szőrszálak? Sajnos elég sötét és erős szőrszálaim vannak a karomon, amik nagyon zavarnak. Elég fárasztó két naponta leszedni, epilálni pedig nem szeretem, mert nagyon fáj.  

niki8826 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 2763

Szia! Érdeklődnék hogy a RIO® SALON LASER X60™ lézeres szőrtelenítő gép még megvan-e? Vagy már eladtad?

Válaszod előre is köszi!!!

Előzmény: gázpisztolytkeresek (2708)
Beautiful07 Creative Commons License 2014.12.23 0 0 2761

Kedves bellamia!

 

Bocs,hogy most válaszolok, szóval igen most is a Korsós Katihoz járok, nem vagyok megelégedve egyáltalán immáron 3 éve járok hozzá, és normál esetben már rég készen kellene ,hogy legyen az arcom! 

Ehelyett szerintem örökre odajárhat az aki hozzá kezd járni! Én nem ajánlom már senkinek sem, sőt! Azt is nagyon bánom,hogy ajánlottam valakinek valaha is!!! a bőröm lassan feladja a harcot az égetéssel szemben, sajnos ezt kell írnom, és MÉG mindig ordítóak a szőrszálaim,amiknek már réges régen nem szabadna ilyen nagy  számmal az arcomon lenni!  Jelenleg is és régóta kozmetikust keresek ilyen téren, de nem találok sajnos! Szóval én senkinek NEM ajánlom őt! 

Előzmény: bellamia (2752)
CuteRiana Creative Commons License 2014.12.10 0 0 2760

köszönöm szépen a választ!

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2014.12.06 0 0 2759

Bocsánat, badarságot írtam, átverés az egész! A Candela cég nem gyárt Terminator nevű készüléket. 

 

Kádárdr-elnézést, remélem, nem jelentkezett kezelésre

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2758)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2014.12.06 0 0 2758

Csúcs gép, tilos előtte szoláriumozni és napozni, 2 mm-es kinövesztett szőrrel kell menni. Az világos szőrt nem viszi.

 

Kádárdr

Előzmény: CuteRiana (2757)
CuteRiana Creative Commons License 2014.12.05 0 0 2757

 Terminator Candela Gentle Laser mennyire minősül megbízható gépnek? Mire kell figyelni a kezelés előtt?

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2014.12.01 0 0 2756

Nem is kell látnia a hajhagymát, mert akkor lenne a baj! Pont fordítva.

 

Lézeres szőrtelenítés során a szőrszálon végigfut a lézerfény és elnyelődik a hajhagymában. Felforrósítja, károsítja. Magyarán a bőrben "megfőzi" a hajhagymát úgy, hogy a környezet alig károsodik. Ezután a szőrszál megkeményedik (1-3 nap), majd szépen fokozatosan kihullik (1-2 hét). A sikeres kezelésnél nem jöhet ki a hajhagyma "gyökeresen", mert az már nincs ott! Csak az elsajtosodott maradványa, ami pár hét alatt felszívódik.

 

Kádárdr 

Előzmény: gerocsne (2755)
gerocsne Creative Commons License 2014.11.30 0 0 2755

Doktor Úr! Kezelések utáni hetekben ha megfogom a szőrt,"letörik" konnyen,de a hagymákat nem látom a végén! Ez azt jelenti hogy nem használ megfelelően a kezelés? Köszönettel

Schmidt0000 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 2754

Sziasztok! Van a Homedics Mé otthoni ELOS szőtelenítő gép tájékoztatójában egy ilyen mondat: "Ne használja, ha bőre napbarnított, leégett, szoláriumozott vagy barnító krémet használ. Ez a bőre átmentei vagy akár maradandó fehéredését okozhatja" Találkozott már valaki valaha ezzel a jelenséggel?

amexinka02 Creative Commons License 2014.11.03 0 0 2753

Kedves Lizzii192.

Kérlek nekem is küld el annak a szalonnak az elérhetőségét. 

Szeretném felkeresni őket.

Köszönöm szépen.

Mail cimem: amex02@citromail.hu

Előzmény: lizii192 (2745)
bellamia Creative Commons License 2014.11.01 0 0 2752

Kedves Beautiful!

 

 

 

Olvasgattam a fórumokat, és említetted egy pár hozzászólásodban, hogy te Korsós Katalinhoz jártál.

 

Megkérdezhetem milyen tapasztalataid voltak a munkájával kapcsolatban?

 

 

Köszönöm véleményedet/ válaszodat előre is.

 

 

bellamia Creative Commons License 2014.11.01 0 0 2751

Kedves Lizii!

 

 

Küldenél elérhetőséget a kozmetikussal kapcsolatban?

 

 

Köszönöm szépen!

Előzmény: lizii192 (2745)
bellamia Creative Commons License 2014.11.01 0 0 2750

Sziasztok,

 

Engem is érdekelne a címe az elektrokozmetikusnak. Ha  megvan valakinek egy email-t dobjon már rám is ,ide: cicomico888@gmail.com

Nagyon szépen köszönöm!

 

 

Beautiful07 Creative Commons License 2014.10.29 0 0 2749

Sziasztok! a 3-ik kerületi elektrokozmetikus engem is érdekelne! köszi ha nyilvánosan is közzéteszitek! 

Előzmény: jáktina (2748)
jáktina Creative Commons License 2014.10.29 0 0 2748

Kedves Lizii!

 

Megírnád kihez jártál elektrolízises tűs szőrtelenítésre? Mi az igazság a hegekről és a fehér pigmenthiányos pöttyökről? Én már túl vagyok néhány IPL-en, minden eredmény nélkül, úgyhogy szeretnék találni valakit, aki megbízhatóan dolgozik. Korsós Katiról hallottam, de nekem elég messze van. Emailben is küldheted a kozmetikusod elérhetőségeit: mosolyszi@gmail.com

 

Köszi előre is: Tina

Előzmény: lizii192 (2745)
jáktina Creative Commons License 2014.10.29 0 0 2747

Kedves lola18!

 

Egy 2011 es bejegyzésedet olvastam a fórumon, ami a tűvel való szőrtelenítéssel kapcsolatos. Ajánlottál valakinek egy 3.kerületi kozmetikust, aki végez ilyet. Szükségem lenne rá, elküldenéd nekem is az elérhetőségeit? Az emailem: mosolyszi@gmail.com

 

Előre is köszönöm: Tina

Előzmény: lola18 (2338)
Vexta Creative Commons License 2014.10.18 0 0 2746

Minap volt az első kezelésemen! Nem tudtam mire kell felkészülni így nem is készültem. Ami rossz az a jegelés előtte!. Mivel intim terület így kellemetlenebb, de kibírható, tűrhető fájdalommal jár./Bár ez is függ a fájdalomküszöbtől/ Az a 15perc  hip-hop elszalad:) 

AMit jó ha tudtok előtte lévő nap érdemes borotválni, mert bár azt mondták 2-3 napos a jó, ami  Kb. 2-3 mm, de a kezelést végző hölgy azt mondta, hogy előtte elég leborotválni egy nappal.  5 alkalmas kezelés végéig a gyantát el kell felejteni ! 

lizii192 Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2745

Sziasztok. 
Saját tapasztalataimat szeretném megosztani veletek, ami talán sokaknak a hasznára válhat. Sokáig kerestem a legjobb megoldást szőrtelenítést illetően.Miután kipróbáltam az IPL-t, és egyáltalán nem vált be (illetve pontosítok, tartós szőrtelenítésnek jó, de véglegesnek nem mondható) az elektrolízises szőrtelenítés mellett döntöttem, immár harmadik éve. Nagyon meg vagyok elégedve, ez a megoldás valóban végleges. Nagyon remélem, hogy egyre többen fognak rátalálni erre a módszerre, és egyben egy valóban végleges szőrtelenítésre, nem hiába áldozzák a pénzüket.

Júlia Dr. Creative Commons License 2014.09.11 0 0 2744

Igen, minden lézeres és villanófényes kezelés előtt le kell borotválni a kezelendő területet. Miért? A nem SHR-es, vagyis nagy energiájú villanásokkal járó eljárásnál könnyen megégetheti a bőrt a felforrósodó szőrzet. Az SHR-nél is valamelyest növelheti a bőrfelszín forrósodásának veszélyét, de inkább gyengíti a dermisbe (bőr mélyebb rétegébe) irányuló fény elnyelődését. Gyengítheti a kezelés eredményességét. Gyakorlatilag minden esetben egy zavaró tényező, rizikófaktor. 

A borotválás ideje pedig optimálisan előző nap, hogy a borotva okozta hámsérülés ne növelje a pirosodás esélyét a kezelésnél. 

Vélhetően az is benne van a kérdésében, hogy úgy tartja, a borotválás erősíti a szőröket. Ezt most nem részletezem, de ez a félelem megalapozatlan, a borotválás nem tudja vastagítani a szőrtüsző által növesztett szőrszál vastagságát.

Előzmény: bellamia (2742)
bellamia Creative Commons License 2014.09.10 0 0 2743

Kedves Fórumozók!

 

Szeretném megkérdezni, kinek mi volt a tapasztalata elektrolízises szőrtelenítéssel kapcsolatban? Aki volt Korsós Katinál mennyire volt eredményes a kezelése? Hegeitek milyenek? 

Ha valaki válaszol azt nagyon szépen megköszönöm!

bellamia Creative Commons License 2014.09.10 0 0 2742

Júlia Dr. Szeretnék érdeklődni hogy a SHR-hez is szükséges megborotválni a kezelések előtt a pácienst? Válaszát előre is köszönöm.
Elnézést ha butaságnak tűnőt kérdeztem de nem mozgok otthonosan ebben. Köszönöm!

kkkkkk77 Creative Commons License 2014.08.17 0 0 2741

Köszönöm,Írtam privit!

Előzmény: Júlia Dr. (2740)
Júlia Dr. Creative Commons License 2014.08.17 0 0 2740

Igen, arcon lévő és szőke szőrökre is alkalmas az SHR-es kezelés. Sok türelem kell hozzá, és valószínűleg több alkalom, mint az átlag és mint más testrészen. Alapvetően a bajusz, áll, az hormonálisan terheltebb terület, tehát nehezebb eredményt elérni, de jó technikával lehetséges, sok eredményes arckezeléssel találkoztam.

Elérhetőségemet a 2620-ban megadtam, szívesen segítek.

kkkkkk77 Creative Commons License 2014.08.15 0 0 2739

Tisztelt Júlia Dr.!

Az arcon lévő szőke szőrök illetve pihék eltüntetésére alkalmas /lehet/ az SRH?

Ha igen, hol lehet önt elérni?

Előre is köszönöm válaszát!

Előzmény: Júlia Dr. (2737)
kkkkkk77 Creative Commons License 2014.08.15 0 0 2738

Tisztelt Júlia Dr!

Az arcon lévő szőke szőrök illetve  pihék eltüntetésére alkalmas / lehet/ az SRH?

Ha igen,Önt hol lehet elérni?

Előre is köszönöm válaszát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!