Keresés

Részletes keresés

Laco88 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 1037
Köszi hát ez tényleg nagyon jó ár!
Előzmény: ibatur (1035)
ibatur Creative Commons License 2008.06.16 0 0 1036
Ja és az utazás jún 26 este 19:10 indulással!
Előzmény: Laco88 (1034)
ibatur Creative Commons License 2008.06.16 0 0 1035
Szia Lacika!
Hihetetlen és mégis igaz, saját magam mentem az Erzsébet krt. irodába, hogy meggyőződjek az árról, amit telefonba közöltek, és igaz!!
Ilyen alkalom nem biztos , hogy még egyszer lesz, aki kapja marja gyorsan és éljen evvel a rendkívüli árral!
Sok sikert szeretnék kívánni minden kedves versenyzőnek az irodáig!
Előzmény: Laco88 (1034)
Laco88 Creative Commons License 2008.06.15 0 0 1034

Szia ibatur!

 

Azt szeretném megkérdezni hogy ez az utazás pontosan mikor lenne júniusban és hogy ebben minden benne van illeték biztosítás meg minden?

 

üdv.: lacika

Előzmény: ibatur (1033)
ibatur Creative Commons License 2008.06.15 0 0 1033
Figyelem figyelem, egy jó hír, két fő lemondta B. Reisennél a Júniusi utat, és ezért last minut áron próbálnak értékesíteni két helyet per/fő csak 118.000ft ba kerül mindennel együtt!
T-nek meg szertném megköszöni, a nagy lúzerek lepattintását a fórumról, úgy látszik sikeres kis akció volt!
Ami meglepő, hogy Superman nem üdvözli a barátját, pedig már rég hazajött a fritzekhtől, Galxis uralkodó aki Pete-Tong filmmel gyúr Ibizára, teljesen szótlan mostanában, pedig milyen jó lenne egy értelmes női hozzászólás, vagy lehet, hogy inkább nem!?
Előzmény: T52 (1032)
T52 Creative Commons License 2008.06.15 0 0 1032
Akkor mit keresel ezen a fórumon, te nagyon értelmes hozzászóló!
Tunézia olcsó, proli hely és még bulizni sem tudsz, menj inkább oda!
Előzmény: Homey (1031)
Homey Creative Commons License 2008.06.15 0 0 1031
Én nem tervezem,hogy Ibizára megyek nyaralni,mivel biztos marha drága, a partik sem nagyon érdekelnek. A spanyol tengerpartot viszont egyszer megnézném,azt hallottam itt nyaralnak a legjobb nők. Csak ne lenne olyan messze!
gumbo Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1030
Én nyaranta 4-5 hetet vagyok kint, ezért van tapasztalatom ebben-abban :D

dobj egy mailt a gabor_erdi@yahoo.com-ra, hogy mikor mennétek, hányan..stb
Előzmény: ibatur (1029)
ibatur Creative Commons License 2008.06.11 0 0 1029
Szia Ukrán!
Bécsből van most egy 240eurós ár ajánlat Ibizára ami szerintem elég jól hangzik, jún közepétől az Air Berlin oldalán!Ami nagyon fontos feltétlen nettről foglaljatok szobát ha spontán mentek ki, ugyanis így csak fele annyiba kerül! Mindég azokat húzzák le, akik foglalás vagy előegyeztetés nélkül toppanak be a szállodába!
Ukrán Creative Commons License 2008.06.11 0 0 1028
Óóóó egyetlen Vörös Punci,

milyen megoldást javasolsz, ha a célom az, hogy Frankie Wilde nyomait felleljem a szigeten?

Hogyan jussak ki (repülő - busz - autó), hol szálljak meg, melyik élménykombinátba térjek be, stb. ?

Hol megfizethető a kaja, normális a tengerpart, hol vághatnak át, mit és kit kerüljek, stb.?

Előre is köszönöm:

I.
Előzmény: vörös punci (1027)
vörös punci Creative Commons License 2008.06.10 0 0 1027
Sziasztok, szuperhősök, galaxis uralkodók, nagyon fontos emberek, modell típusok, rossz fiúk, lúzerek, nagy arcok, pisisek, kripta hősök, nyugdíjasok, újoncok!
Ibiza szent és sérthetetlen! Kérdezzetek bármit, egy tapasztalt szakértőtől! (- :
jdny Creative Commons License 2008.06.10 0 0 1026
izelito san antoni-bol
Laco88 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 1025

A DC10 az valóban a legbulisabb hely :D én még nem voltam de rengeteg videót néztem róla ht és amilyen after van ott hétfőnként hihetetlen!!

 

circoloco@DC10 opening party 2008:

 

http://www.youtube.com/watch?v=KSYRfvAtvtU

Előzmény: the cryptodancer (1024)
the cryptodancer Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1024
"Azt azér nem árt tudni, hogy Barcelóna sem Formentera nem Ibiza! " - ilyen mondatokkal, meg a hosszu o-s Barcelona-val vicces, hogy te irsz a helyesiras es az ertheto fogalmazas hianyarol. De tokmindegy ertem mit akarsz irni, ahogy nyilvan te is felfogtad a postomat.
DC-10 a legbulisabb helynek tunik szamomra igy latatlanba is es amit irtal az szerencsere csak megerositett ebben a hitemben.
Portinax tenyleg nyugdijas hely, de nekem pont ez a jo benne, meg a szinte teljesen neptelen gyonyoru oblok, ahol at lehet hevereszni, uszkalni a fel/egesz masnapot.. :D
T52 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1023
Helyesen nem tudsz írni te sem, sebaj az nem is számít itt, de legalább legyél érthető!
San Antoniot meg ismerd meg jobban, és utánna alkoss véleményt!Még valaki partizni megy ki Ibizára addig te nyugdíjasokkal áztatod a lábad Portinatxban, az sem baj!Egyébként Portinatxról jókat hallottam tényleg!
DC 10 nagyon jó hely, igazi helyi specialitás, mindenkinek tudom ajánlani!
Budapest Ibiza között nincs olcsó repjegy sajna!
Előzmény: the cryptodancer (1022)
the cryptodancer Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1022
hi all,

san antonioba egyszer neztunk be stoppal. a spanyol arc aki felment minket, az mondta, hogy na az ibiza mocska, verekedesek, angliabol a legparasztabb reteg... etcetc. sajnos ugy lattuk igaza van, de persze a mambo, a cafe del mar meger egy napot meg van ott egy jo kis spanyol kocsma, meg tuti akad egyket jo hely.
de azert ott lakni egy hetig apartmantban vagy hotelban, na ahhoz soha nem lenne kedvem, raadasul a strandja se volt egy gyonyoruseg.
ibiza varos valamennyivel jobb, de oda is inkabb bejarni bulizni erdemes, de persze kinek mi tetszik. en eszakon laktam portinax-ban, hatalmas kiraly oblok vannak arrafele, nagy nyugi es kiraly strand. persze erre mar inkabb csaladok laknak, nem partyanimalok..
hol lehet legolcsobban meguszni a repjegyet bud-ibz kozott?
dc-10-t akarom megnezni iden, valakinek valami tapasztalat?
viti2 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1021

Szia

Tavaly előtt Santa Euláriában laktunk, San Ant-ban pedig 4 éve voltunk!

Előzmény: viti2 (1017)
b.istvan Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1020
..ja és örömmel látom, h mások is jönnek 07.10-én :D
b.istvan Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1019

hello!

légyszi valaki, aki volt már ARMADA bulin, írja már meg mennyibe került tavaly a nem elővételes jegy //helyszín vagy környéken vásárolt jegy, ja és nem V.I.P.

thx!!

Fuja Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1018
Szíja!
Köszi az infot! Te mikor voltál kint?
viti2 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1017

Szia!

Remélem nem baj, hogy én is beledumálok :)

Sztem egész jó a strand San Antonioban! Van zuhanyzó, nyugágy bérlés, nincsenek sokan!

Előzmény: Fuja (1015)
viti2 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1016
San Antoni strand
Előzmény: Fuja (1015)
Fuja Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1015
Hűűű....még a tengerpartot elfeljetted:) Hogy milyen san antonioban, van e kiépített strand meg hol meg ilyenek:)

Köszzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiii
Fuja Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1014
Szíja Vip Ibiza!

Naggggggggyon köszi az infokat!! Először megyünk és a Solimar apartmanba, ahogy mondod:D A taxik milyen árban vannak? Nagyon veszélyes? Mondjuk mennyi egy út san antonioból a space-be?
Tényleg nagyon nagyon köszi meg minden!!! Respect!!:)

Üdv.:Fuja & Kabi
ibatur Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1013
Köszi gumbo, és ezt hol találom meg, már mint melyik irodában?
Euróban per/fő mennyire rúghat egy hét, gondolom bécsi indulással?
Ha megszabad kérdeznem, te hányszor voltál kint az oázisban? Köszönöm a hotel nevet!
Előzmény: gumbo (1012)
gumbo Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1012
Mare Nostrum ár/minőségben nehezen verhető.
Előzmény: ibatur (1011)
ibatur Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1011
Köszi Vip ismét az új információkat!
Te tudsz valamilyen jó hotelt ajánlani, ahova érdemes menni, árfekvésben közép kategória, vagy ahova esetleg te mész, bár tudom, hogy te bizalmasan kezeled a kint létedet de elárulnád, hogy mégis hol az a hotel ahol ti tartózkodtok, ha nem akkor sem baj csak nagyon érdekel!!!
Üdvözlettel tapasztalt Ibizás, szerintem ezt nyugodtan elmondhatjuk rólad!!
Előzmény: Vip-Ibiza (1010)
Vip-Ibiza Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1010
Szia Fuja!
Ha jól sejtem akkor Solimarba mentek, Best Reisennel gondolom én és először!
Akkor most hatalmas izgalom van nálatok, és már nagyon felvagytok pörögve!Én csak annyit mondok nektek, hogy készüljetek fel álmaitok ne továbbijára!
Sokk mindent leirtam S. Antonioról kicsit lejjebb ha utána néztek lehet, hogy valaminek a hasznát veszitek!
Ha vásároltok és jól meg akarjátok úszni árban, akkor a fő utcákat felejtsétek el, és próbáljatok SYP nevezetű boltot keresni ahova a helyiek is járnak!
Jegyek elővételéhez dombornyomott kártyára lessz szükségetek, de ezt senkinek nem ajánlom mert szinte minden buliba kivétel nélkül dögivel lessz jegy, ugyanis minden utca sarkon árulják őket külömböző áron!
Party buszokon őrült nyüzsi van , hát nem tudom ,hogy ajánljam e, én kihagynám nagyon és a taxira szavazok, de szerintem sokan így vannak vele!
Korhatár 18. Európai úniós országokhoz igazodik, bár szerintem aki megveszi 50 eurós jegyet nem hinném, hogy problémáznának vele!
Nagyjából ennyit tőlem, nyugodtan kérdezzetek bármivel kapcsolatban!
Jó és feledhetetlen nyarat kívánok nektek (:
Előzmény: Fuja (1008)
T52 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1009
Jól van, jól van tulzásokba ne essünk, egyszer vagy max kétszer volt kint attól még valaki nem kapja meg, az Ibiza mesteri rangot!
Azt azér nem árt tudni, hogy Barcelóna sem Formentera nem Ibiza! Sokan abban a hitben vannak, hogy Formentera Ibizához tartozik, de azért tévedésbe ne essünk ugyanis az említett sziget szintén Baleár sziget csoporthoz tartozik, de nem Ibiza!!!
Felfedezték a sziget közti transzfer bizniszt, ami rendkívül jól profitál + ba Spanyolországnak!
Laccó zene letöltéseinek nagyon örülök és köszönöm, csak kicsit már túl sok!
Azért próbáljunk a témánál maradni, még ha néha nagyon nehéz is, zene letöltésekre van külön oldal!
Előzmény: ibatur (1005)
Fuja Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1008
Szíjasztok!

Mi San Antonio-ba megyünk, július 10én...megy még akkor valaki? A boltokba milyen árak vannak....élelmiszer meg pia téren, mert apartmanba leszünk..?! A bulikra hol lehet elővételes jegyeket venni San Antonio-ba? Mennyivel olcsóbb így, mint a helyszínen? A We Love Space-re mennyi kb a jegy? A busz árak milyenek? A partybuszokat hol lehet megnézni, hogy honnan és mikor indulnak? San Antonio-ban melyik a legkirályabb strand? Merre van ilyen kiépített, homokos? Miket érdemes megnézni? Nézik a korhatárt a discokba??

Előre is köszönöm!!!!

Üdv.:Fuja és Kabi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!