Keresés

Részletes keresés

mégnem Creative Commons License 2020.02.24 0 0 4924

De ugye nekem "ennyibe" se fog kerülni, hisz azt mondtad, hogy kifizeted. Hova lehet küldeni a számlaszámot?

Előzmény: boxerkutya (4919)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.24 -2 1 4923

Az antibiotikumtól is csak a tudatlanok félnek . Én 11 éve szedem évente 3-4  50 napos kúrát és semmi bajom .Ha kell életem végéig szedem ,mert hatékony. Sok ostoba orvos mondja, nem szabad Ab-ot szedni. Inkább haljunk meg !

Előzmény: boxerkutya (4922)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.24 0 0 4922

Ellenanyag vizsgálattal az volt a probléma ,hogy bele lehetett kötni, mert vagy volt ellenanyagtermelés,vagy nem . Ebbe viszont nem lehet.  Bózsiktól megkérdezte egy újságíró, hogy mire számít ,ha beindul a vizsgálat alkalmazása .Azt mondta ,botrányra !! Az is lesz .

Előzmény: boxerkutya (4921)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.24 0 0 4921

Az antibiotikum a világ legjobb gyógyszere. Milyen keresztreakcióról beszélsz  ? Itt közvetlenül mutatják ki a kórokozót. 

Előzmény: Törölt nick (4920)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.23 -1 0 4920

Ez lehet, a Lyme kór diagnosztikája rendkívül komplex és időigényes folyamat, egyetlen probléma van amit nehéz lesz a legkorszerűbb eljárással is bizonyítani az az, hogy a Spirochetaceae családba tartozó valamennyi spirochetaval interakció lesz, ergo ha valaki fertőzött: 

Borellia burgdorferi vel vagy ennek alfajaival nála még jó is lehet az eljrás, de pl aki Treponema pallidummal fertőzött annál keresztreakciót adhat. Én elmentem egy magánlaborba és Németországban nézték meg a éremet egyértelműen nem vagyok Lyme fertőzött, de mégis egy teszt kimutatott régi IgG t miért? Azért mert korábban Syphilissel fertőződtem..na? Szóval nem minden ember alkalmas erre, és azt gondolom ezen a fórumon az emberek nagy részének te szerencsétlen, nem ez a baja...az egész világ nem LYME fertőzött ezt kéne végre elhinni, és egy sor ember van akinek abszolút nem tesz jót ha telenyomják szar antibiotikumokkal

 

Előzmény: boxerkutya (4919)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.23 0 0 4919

A vizsgálatot eddig Dr Bózsik csinálta.Most fogják automatizálni ,hamarosan elérhető lesz .3,5 millió eurós EU támogatás van rá ,a műszaki egyetemen dolgoznak rajta.  Árát nem tudom ,de 10 e. től nem hiszem hogy több lesz. Lehet hogy az állam is támogatni fogja. Te magad is láthatod a baktériumot,mert mozgó felvételt készítenek róla. Sok betegnek ott fog úszni a vérérben. Sajnos sok a fertőzött. 

Előzmény: mégnem (4918)
mégnem Creative Commons License 2020.02.23 0 0 4918

Mennyibe kerül? És van olyan, akinek nem lesz "pozitív"?

 

Előzmény: boxerkutya (4917)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.23 0 0 4917

Állítom hogy kék az ég ,te azt mondod nem hiszem .Mondom  nézz fel,hogy lásd ! Erre te. Nem nézek fel, mert nem kék. Egy vérvizsgálatról volt szó . Kifizetem neked ha kell ! Mi bajod lehet ? Hogy lehet azt hinni, hogy rossz szándékból ajánlom ! Miért tenném ?

Előzmény: mégnem (4916)
mégnem Creative Commons License 2020.02.23 0 0 4916

Mert te annyi érvet soroltál fel.  Na jó, szerintem ez az egész teljességgel meddő és redundáns, rekesszük be.

Előzmény: boxerkutya (4915)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.23 0 0 4915

Ez érvelés ? Ennyit tudsz te is.

Előzmény: mégnem (4914)
mégnem Creative Commons License 2020.02.23 0 1 4914

"Azt tudni kell ,hogy ha valakinek több doktori fokozata van ,attól még lehet tudatlan." - Na látod, neked viszont egy se kell hozzá, hogy az legyél. Megy az nélküle is.

Előzmény: boxerkutya (4911)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.22 0 0 4913

Elfogytak a logikus érveid pitzer? Egy új vizsgálatot ajánlottam másoknak ,ami felderíthetné sok betegség okát. Ennyit tettem te szerencsétlen . 

Előzmény: Törölt nick (4912)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.22 -1 0 4912

Boxerezünk.-) annyira vad és ellenszenves ez a kutya, semmi barátságos nincs a boxerekben. A többiekre sokkal kiváncsibb vagyok, ki hogy van mint rád..szóval irány vissza a kutyakennelbe, és persze, a véleményedre meg nem figyelek mert abszolút nem vagy referencia személy..

 

:-)

 

Szép hétvégét mindenkinek !

Előzmény: boxerkutya (4911)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.22 0 0 4911

Terelsz csak .Mutass Dual Dur sötétlátóteres eredményt ! Ilyenek vezetik félre a betegeket mint te. Azt tudni kell ,hogy ha valakinek több doktori fokozata van ,attól még lehet tudatlan. 

Előzmény: Törölt nick (4910)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.21 -1 0 4910

Ezt hívjűk úgy , hogy KONTEO összeesküvés elmélet, van még ebben az országban néhány hozzád hasonló idióta

Előzmény: boxerkutya (4907)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.21 -1 0 4909

Nem te fogod megmondani a tutit, de egy biztos félrevezető és káros amit csinálsz...

Előzmény: boxerkutya (4907)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.21 -1 0 4908

Egészen pontosan tudom mit jelent a sötétlátóteres mikroszkópos vizsgálat, végeztem ilyet jómagam is. Ismerem a vizsgálóeljárások 100% át. Nem te fogom megmondani a tutit, de egy biztos félrevezető és káros amit csinálsz...

Előzmény: boxerkutya (4907)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.21 0 0 4907

Mi van Pitzer ,félsz hogy igazam van ? Nagyon amatőr és tájékozatlan vagy. Ez a vizsgálat nem ellenanyagvizsgálat ,ami vagy mutat valamit ,vagy nem . Ez a vizsgálat közvetlenül mutatja ki a baktériumot ,amiről mozgó felvételt készítenek. Tévedés kizárva. 3.5 millió eurós támogatást adott rá az EU.  Az USA-ban és Európa sok országában fogják tesztelni. A tudatlan begyepesedett orvosok nagyot fognak koppanni, amikor szembesülnek majd az igazsággal. Hogy fogják majd megmagyarázni, hogy ezreket, tízezreket diagnosztizáltak félre éveken keresztül !?

Előzmény: Törölt nick (4906)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.20 -1 0 4906

Menj el asszisztensnek Esztó Klárához, biztos örülne egy lelkes férfinak aki a betegeknek teleduruzsolja a fülét, vagy legyél orvosi diploma nélkül ilyen szélhámos, mint a Varga..stb:)szerintem neked ez menne, scak vigyázni kell mert a tévtanok hirdetőit/kuruzslókat ma már a jog is üldözi

Előzmény: boxerkutya (4903)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.20 -1 0 4905

Boxerkutya, sorozata folytatódik, igen ezt régen tudom már, ha valaki igazán fanatikus, annak lehet bármit mondani ez is egy betegség- te bele vagy bolondulva a Spirochetak-ba és azt hiszed, hogy ez minden embernek a baja, mert a tied ez volt vagy igen vagy így gondolod..ki tudja, ez biztos fullba nyomod..

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4904

1. évad, 9. része ;)

 

Előzmény: Törölt nick (4897)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4903
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4902

Megmutatnád az eredményt ?

Előzmény: Törölt nick (4901)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.19 -1 0 4901

Minden be lett vállalva sehol nem úszik semmi.

Előzmény: boxerkutya (4898)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4900

Szia Boyana, valami ilyen lesz..A kezem oké a cubitális(könyök alagút ) z legutóbb kiderült, igen az van, ez okozhatja a panaszok egy részét. Az MR ben rettegek, szóval ezt úgy kb altatásban..Ha amúgy gerinc tumor lenne, az sem jó mert akkor már elég régen ott van és ha az akkor már hát khm khm..:-)A derékfájdalom a furcsa aminek igazából okát nem találták.Az ágyéki szakaszon ha lenne tumor pl azt biztos mutatta volna valami. De ez egy jó irány meg fogom még nézetni magamat alaposabban, nem termel viszont semmit mert a tumormarker negatív lett.

 

Előzmény: Törölt nick (4897)
Maxer Creative Commons License 2020.02.19 0 2 4899

Mi van kutya nem megy a bolt?

 

Kifogytak a hangzatos címek mint: Esztó, Bózsik, Istenhegyi, Western blot….

Majd szólj ha már elérhető lesz ez az újabb csoda, mert most még a holdban van!

Gondolom addig meg írassuk drágán és szedjük az antibiotikumot.?

Előzmény: boxerkutya (4898)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4898

Látom Pitzer Attila nagyon okos vagy és bátor ,akkor vállald be a sötétlátóteres mikroszkópos vizsgálatot !Meglátjuk mit mutat !! Ott fog úszkálni a borrelia a véredben .

Előzmény: Törölt nick (4890)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4897

Attila, örülök is meg nem is. Jó, hogy nem az, de akkor mi...? Maxer írja azt az alagút szindrómát. Oké, de ebben az esetben külön kell választani a tüneteidet. A lábad gyengeségét az tuti nem okozhatja. Annyit biztosan tudok, hogy a thoracalis gerincszakasz bántalma viszont mind a négy végtagot befolyásolja. Nekem anno amikor csinálták az  EMG-t, azonnal ráírták a leletre, hogy mivel minden vizsgált izomban neurogén laesio látható, így az egész gerinc vizsgálata javasolt. Csak azért mondom ezt, hogy annak semmi értelme ha mondjuk csak néhány nyaki csigolyáról készül MR. 

Jut eszembe volt itt valaki régen, akit ALS-sel  diagnosztizáltak, aztán kiderült, hogy a gerincén van egy daganat. Sőt...a dr House sorozatban is volt egy eset amikor egy nagy nevű szakértő véleményét vétózta meg dr House, és igaza volt, mert a betegnek daganat volt a gerincén. Én is bíztam benne, hogy ilyesmiről van szó, mivel nekem van egy másik rendellenességem, ez pedig egy érfejlődési hiba, angiómáim, fisztuláim vannak a jobb lábban. Szinte evidens volt, hogy a gerincnél is lesz, és pikkpakk megoldható, aztán kiderült, hogy nincs...vagy nem találják. Ezt nem tudom, még most sem biztosra. 

Szóval, teljes gerinc vizsgálatot kérj. Szerintem. :)

Előzmény: Törölt nick (4891)
mégnem Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4896

valóban, megtaláltam, először kicsit túl messzire mentem vissza, boccs még egyszer.

Előzmény: Maxer (4894)
mégnem Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4895

nem találtam, ne haragudj, nézem alaposabban.

Előzmény: Törölt nick (4893)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!