Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.23 0 0 340

megtaláltam:)

http://www.icebcn.com/

a youtub-on vannak videók ha beütöd: barcelona ice bar

Előzmény: malazs (337)
liticarb Creative Commons License 2011.09.23 0 0 339

Én is érdeklődtem annó ennél az utazási irodánál annó és tényleg brutális áron árulják a jegyeket. Sokan nem olvasgatnak a neten és ez a legkényelmesebb megoldás, így biztos megéri nekik még ezen az áron is árulni.

Azt azonban ne sajnáld, hogy így vetted, ezen már nem lehet változtatni, majd legközelebb máshogy cselekszel és ez meg lesz a tanulópénz. Szerintem a meccs előtt sem lehetetlen jegyet venni, persze az lehet lutri. Van még a viagogo oldal is, azt hiszem ott is lehet venni jegyeket, Bayern meccsre biztosan, Barcelona-t még nem néztem.

Jó szórakozást majd és várom az élménybeszámolót.

Előzmény: Törölt nick (328)
blaze73 Creative Commons License 2011.09.23 0 0 338

igen, én is úgy hiszem.  ha most foglalnék 115-130 EUR lenne egy 2 személyes szoba.... :)

ez olyan IBIS ár volt, és ezzel szemben ez egy 4* Hotel jó helyen :)

már nagyon várjuk az utat.

 

ha bárkinek bármi atom tippje van : ne tartsa vissza.  első vizit BCN-ben, 6 éjszakát maradunk.

valami fél, 1 napos kirándulást is tervezünk : hová lenne érdemes ? :)

Előzmény: malazs (336)
malazs Creative Commons License 2011.09.23 0 0 337

Sajnos nem,de ez engem is érdekelne.

Előzmény: Törölt nick (334)
malazs Creative Commons License 2011.09.23 0 0 336

Remek ár/érték arányú Hotel. Ennyiért ajándék volt

Előzmény: blaze73 (335)
blaze73 Creative Commons License 2011.09.23 0 0 335

Én az agoda.com oldalon foglaltam szállást, Pl.Espana mellett, 4* hotel 65 EUR per éjszaka áron, a normál ára 115 EUR-tól indul

 

http://www.hotelvilamari.com/

 

 

Előzmény: malazs (333)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.23 0 0 334

Esetleg arról tudtok valamit ( itt egy nagyon régi hsz-ben olvastam) hogy Barcelona valamelyik strandján létezik egy ice bar-nevezetű kis étterem szerűség.Vagyis jégből van belül minden, beöltöztetnek kabátban, és megihatsz egy italt..Érdekes lehet az is:))Még nem voltam hasonló helyen.

Előzmény: malazs (332)
malazs Creative Commons License 2011.09.23 0 0 333

Akkor majdnem mindegy hol lesz a szállásotok,a lényeg leginkább hogy a reptérről könnyen oda tudjatok jutni, illetve metro állomás közelében legyen lehetőleg.

Előzmény: Manos70 (331)
malazs Creative Commons License 2011.09.23 0 0 332

Mi a ticketmaster.es oldalon vettük, mailben visszaigazolják és számtalan átvételi ponton át tudod venni a városban. Mi pont a hotelünk mellett 20m-re tudtuk átvenni, korrektül rendbe volt minden. Sajnálom hogy így lehúztak, anno én is érdeklődtem a meccs előt a quaestornál,de mikor mondták az árat akkor ledobtam a hajam. A hölgy gúnyosan közölte hogy ez legalább biztos, ha magamnak akarok venni a neten az pedig nem, ehhez képest igen egyszerűen és gyorsan ment,de még a városban is tudtam volna venni a meccs előtt.

Előzmény: Törölt nick (328)
Manos70 Creative Commons License 2011.09.23 0 0 331

Nem strandolni megyünk, így akkor tényleg inkább a belváros fele kellene orientálódni. Ahogy nézem a metró elég nagy segítség a közlekedésben.

A La Boqueria-t ismeri valaki? Egy nagy piac, sok jót hallottam róla ismerősöktől.

Előzmény: Törölt nick (330)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.23 0 0 330

ez csak az én véleményem: ha nem strandolni mentek akkor az utazás szempontjából mindenképp a belváros felé húzna a szivem:) Olvasok rengeteg fórumot, nagyon szuper a közlekedés a belvárosban.Én még gondolkozom a zoo-parkon is, de csak a delfin show miatt.Szerintem az már nem fér bele az 5 napunkban...

Előzmény: Manos70 (329)
Manos70 Creative Commons License 2011.09.23 0 0 329

Hát ilyen haszon mellett nem leszel törzsutas náluk, az biztos.

Bosszankodni tényleg nem kell rajta, ez volt a tanulópénz.

Mi saját szervezésben megyünk, wizz-es repjeggyel, netes szálláskereséssel. Utóbbi megtalálása hátra van, de nagyon jók vannak, szép stílusban rendezik be a lakásokat a spanyolok.

Melyik részén érdemes megszállni? A tenger fele vagy inkább beljebb? Főként csatangolni fogunk, olyan igazi láb lejárós utazás lesz.

 

Előzmény: Törölt nick (327)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.23 0 0 328

http://www.qutazas.hu/portal/page/portal/quaestor_utazas/utazasok/sportutazas/spanyol_futball_bajnoksag/fc_barcelona/Ajanlataink

 

EZEN AZ OLDALON TELÁLTAM ANNÓ ilyen utakat, majd fölvettem az egyik utazási irodájukon  akapcsolatot vkivel, és ő intézte.Már csak azon izgulok a jegyet is kapjuk meg!Mert azt majd a hotelbe viszik állítólag!Ti honnan rendeltetek?Olyan nincs állítólag hogy ide küldik magyarba, ennek utána jártam..Mert ha így lett vna nem rohantam vna utazási irodába.Nyugiba ide rendeltem volna a meccs előtt pár héttel, majd intéztem vna a szállást...repjegyet hozzá...

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.23 0 0 327

a questor-on keresztül vettem, azt hallottam csak ők szerveznek ilyen sport utakat:(( De basszus ezek 500%-os haszonnal melóznak...Nem bosszankodok már rajta, nem érdemes:(( Így jártam...Amúgy 1.kategóriás jegy, ami az első  karéj hosszú oldalra szól..Guardiola ha mellém ülne ennyiért a fejem se fájna:DDDD

Előzmény: malazs (326)
malazs Creative Commons License 2011.09.23 0 0 326

No félreütöttem,nem GL hanem BL :) és nem fülé hanem fölé:)  sorry..

Előzmény: malazs (323)
Manos70 Creative Commons License 2011.09.23 0 0 325

120e a 2 jegy a meccsre?

Hol ültök ennyiért, a Guardiola mellett?  :)

 

Mi is készülünk novemberben kimenni, akkor a Zaragoza ellen lesz meccs, de közel se voltak ilyen jegyárak. A max amire emlékszem olyan 130 eur körül volt.

Előzmény: Törölt nick (322)
malazs Creative Commons License 2011.09.23 0 0 324

Most nézem 133€ a legdrágább jegy a Sevilla meccsre. Nagyon drágán vetted a jegyet, hova szól?

Előzmény: malazs (323)
malazs Creative Commons License 2011.09.23 0 0 323

Húha! Hol vetted a jegyet hogy ilyen rohadt drága?! Ugye nem magyar irodán keresztül? A repjegy is szép árban van :(

 

Mi a Barca-Sakhtar GL meccsen voltunk, arra olcsóbbak voltak a jegyek, jó a játékoskijáró fülé volt 160€-s jegy is....

Előzmény: Törölt nick (322)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.23 0 0 322

A belépő volt a húzós isgen, kettőnknek 120ezer.A repjegy pedig 119e, a többi pediga  szállás:)Igen, nem olcsó utazás lesz, főleg hogy bejárjuk azokata  nevezetességeket amiket pl te is fölsoroltál nekem:)Meglepeteés út lesz amúgy a páromnak:)Nem tudja h megyünk..vagyis nem tudja hogy ide megyünk inkább így mondom:))))DE majd  a reptéren megtudja:D

Előzmény: Psziche (316)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.23 0 0 321

Köszönöm szépen!!!följegyeztem ezt is!!!

Előzmény: megyi99 (317)
malazs Creative Commons License 2011.09.22 0 0 320

Nos az áprilisi jegyünk ára 29900- volt, de ez akkor volt,sajna ennyiért már nincs. A szoba az tök véletlen alakult így, nem volt zajos,belső udvarra nézett a C.Pelai-n volt kb 30 méterre a tértől. Én is ár érték arányról beszélek;-) Az apartman az más tészta,természetesen ha valakinek az kell akkor ez a verzió nem jó. De ha ezzel kezdted volna akkor nem ment volna a vita a jó és a rossz árról :)))

Igen érdemes odafigyeni, sok jó akciójuk van. Azt hiszem Ciprus sem rossz 49900-ért/5nap,4éj.

Előzmény: Psziche (319)
Psziche Creative Commons License 2011.09.22 0 0 319

Oké, akkor 7 éjszaka 90e/fő lett volna, ami valóban szuper ár, de szerintem ha az ár-érték arányt vesszük, akkor a miénk sem volt drágább, pontosabban elvileg nem lett volna, ha nem cseszem el a szállásfoglalást, amint arról már épp eleget írtam anno. (Amúgy 35 e volt a Malév jegy.)

Azt hiszem, nem fogalmaztam pontosan. Nem az a lényeg, hogy minél olcsóbb legyen a szállás, hanem hogy az ár-érték arány minél jobb legyen. Nekünk annyira speciális igényeink vannak, hogy pl. nem felel meg a sima szálloda, jól felszerelt apartman kell, márpedig az utazási irodás városnéző utaknál inkább szállodákba viszik az embereket.

Csodálom, hogy 2 légterű lakosztályt kaptatok nagy terasszal 2 vagy 3 csillagos szálloda címen, ez igazán szép volt az utazási irodától. Így tényleg nagyon megérte! A Catalunya tér meg a lehető legközpontibb hely. De nem volt zajos? (Biztos nem.:-)

Ezek szerint a Malév Airtours-ra érdemes odafigyelni.

 

/De ha az ember olyan utazást tervez, hogy több helyen szeretne megszállni, akkor utazási iroda úgysem jöhet szóba./

Előzmény: malazs (318)
malazs Creative Commons License 2011.09.22 0 0 318

A legolcsóbb MALÉV jegy 40ezer ft, tehát a 2 éj szállásod központi helyen hotelben és nem Hostelben 10ezer/2 éj, a továbbiakban 8ezer/éj,természetesen reggelivel. Van olcsóbb az lehet,csak az már nem is ez a kategória. A másik lehetőség a Wizz air, talán jól kifogva 26-ból megvan a jegy,illetve X-clusive tagoknak olcsóbban,vagy pontokért a kártyatulajoknak, viszont erre rájön még a poggyász díja,mert ugye 4-5 napra csak a csövezőknek elég a kézipogyó vagy hátizsák,azok meg megint más kategória. Ebben az esetben harcolj a gépen a megfelelő helyért, kapsz flegma sztyuvikat, jó esetben talán nem, meg ha szomjas vagy 2euroért vizet. Tudod ha már Barcelona és 4-5-6 nap ami rohanással telik el, akkor az a minimum hogy este olyan helyen pihenjek ahol valóban ki tudom magam pihenni és nem csak annyi hogy épp fedél legyen a fejem felett. No meg ha külvárosban van a szállás akkor 2 embernek a közlekedésre elmegy majdnem annyi mint a különbözet. Áprilisban a szállásunk a MALÉV által a Catalunya térnél volt, ráadásul szinte nem is egy szűk szobát kaptunk, hanem egy 2 légteres egyszerűbb lakosztályt, egy gyenge 106cm-es LCD tv-vel,gránit fürdőszobával és 30nm terasszal. Ezen nem sérdődtem meg :)))

Előzmény: Psziche (315)
megyi99 Creative Commons License 2011.09.22 0 0 317

Ha libegővel akartok menni, akkor a Montserrat Aeri állomáson kell leszállni.

Előzmény: Törölt nick (313)
Psziche Creative Commons License 2011.09.22 0 0 316

Lehet, hogy októberben már nem állnak kilométeres sorok a Nou Camp túrához, mint ahogy tavasszal sem, de augusztusban állítólag nagyon hosszú sorok álltak, ezt mesélte nekünk kinn egy magyar pár. (Nyár közepén szinte minden nevezetességnél tolongtak.)

Montserratban mi sem voltunk, de én úgy képzeltem, hogy a libegőből csak egy helyen lehet kiszállni (vagy mégsem?).

 

Kicsit tényleg drágának tűnik ez az út, de fogalmam nincs, hogy mennyi egy meccs belépő.

Előzmény: Törölt nick (313)
Psziche Creative Commons License 2011.09.22 0 0 315

Értem, így már jobban hangzik, bár még mindig kétlem, hogy olcsóbb lenne, mint egyénileg, már amennyiben az embernek sikerül kifognia a lehető legolcsóbb repjegyet. Mindenesetre ez is egy jó lehetőség annak, aki egyetlen városba akar utazni, nincsenek speciális igényei a szállással kapcsolatban és nincs ideje, energiája állandóan a repjegyárakat és a szállásokat böngészni.

Előzmény: malazs (308)
malazs Creative Commons License 2011.09.22 0 0 314

Igazán nincs mit :) nou camp CAMP NOU! :)))

Ne rendeld meg a jegyet neten, kb 2 perc alatt megveszed, több pénztár is van és gyorsan megy az egész. Monseratt-ban nem tudok segíteni,arra nem maradt időnk, 5nap rohamtempo volt,sajna sok minden kimaradt :(

Remélem tavasszal be tudom pótolni :)

Előzmény: Törölt nick (313)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.22 0 0 313

Köszönöm a gyors válaszodat!A nou camp látogatás az alap lesz az utazásunkban:))Vasárnap meccs, hétfőn pedig megnézzük amikor nyugi van a stadionban.Csakis eredeti dolgokat szeretnénk, bóvlit itthon is kapni:)))Még azon gondolkoztam hogy a neten rendeljem meg a nou camp-belépőt?Mármint a túrát, nem a meccs jegyeket, mert azok meg vannak.Vagy ne számítsak kilóméteres sorokra?Nagyon sokat olvaslak benneteket, mióta ide találtam.Szinte mindne kérdésemre megtaláltam a választ:)))Talán egy dolog nem tiszta még: ha menni akarunk Montserrat-ban, ugye fölszállunk a vonatra ami oda visz, viszont ha libegővel, vagy akár kisvasúttal akarunk tovább menni honnan fogjuk tudni melyik megállóban kell leszálni ha pl a libegőt választjuk?Gondolom kivan táblázva, vagy nem tom:)

Előzmény: malazs (311)
malazs Creative Commons License 2011.09.22 0 0 312

Jah és bent a városban is van jó pár ugyanilyen, hivatalos Barca üzlet,de ez a legnagyobb, hamísítvánnyal meg tele a város, igaz fele ennyibe kerülnek,de olyan is....

No meg ha már barca akkor csak és kizárólag Original!!!! Jah a honlapjukon is tudsz rendelni, ott is vannak akciók,de a helyszínen is.

Előzmény: malazs (311)
malazs Creative Commons License 2011.09.22 0 0 311

Csak eredeti dolgokat érdemes!!! A Camp Nou területén van bent az FC Barcelona Boutiga, ha kell a saját nevedet írják a mezre, igaz nem olcsó játék. A Camp Nou túrát ki ne hagyjátok, kb 2-3 óra, szenzációs élmény.

Előzmény: Törölt nick (309)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!