Keresés

Részletes keresés

Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.07.04 0 0 1866

Barni!

 

Írok e-mailt most!

Előzmény: Acsbar (1864)
Vígh Laci Creative Commons License 2006.07.04 0 0 1865
Erre már nem az h nem tudok nem merek mondani semmit!!!!
Előzmény: Siroki Brjeg (1861)
Acsbar Creative Commons License 2006.07.04 0 0 1864
Van tippem, hogy kik voltak... Hogy nincs jobb dolguk a nyáron!!! Mondjuk nézhetnék inkább a Minimax-ot:)))
Előzmény: Siroki Brjeg (1861)
comboy Creative Commons License 2006.07.04 0 0 1863
A "zöldasztalos" fickók újra színen!
Előzmény: comboy (1862)
comboy Creative Commons License 2006.07.04 0 0 1862
Inkább ruszki, mint magyar nem gondolod?
Előzmény: Siroki Brjeg (1861)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.07.04 0 0 1861

Ha félreérthető volt, nem emiatt a beírás miatt vizsgálja a szövetség, hanem mert a kint lévő magyarok kérték.

Pavel

Előzmény: Siroki Brjeg (1858)
durczy Creative Commons License 2006.07.04 0 0 1860

 

Kedves floorballfun néni/bácsi :)

 

Nem tudom h kinek az anyukája/apukája tetszik lenni, de először mindent végig kellene gondolni!!

 

Azt sem tudom h hol lakik családjával és VÁLOGATOTT fiával, mennyi idő eljutni az ország más részeibe, de ahogyan olvastam elég könnyen beszél!!

 

Mi debreceniek "csupán" kb. 640km-t utazunk egyetlen edzőtábor alkalmával!! Igen az 5 debreceni és 2 szolnoki játékos miatt jöttünk haza hamarabb!!! Kiváncsi lennék a fia arcára, amikor egy 3-4 napos torna első napja előtt fel kell utazni Komáromba, mert nem érnének oda másnap a megbeszélt időpontra!! Majd a torna után éjszaka érnek vissza Komáromba, és akkor még ott kell aludniuk még 1x mert már nincs vonat!! Másnap reggel megpróbálunk a legkorábbi vonattal elindulni, ami esetleg Debrecenbe ér  délután fél 1-re!!!

Szóval ez a 3-4 napos torna nekünk 5-6 naposra nyúlik!! Azért nem mind1 h 3-4 napi vagy 5-6 napi pénzt ad oda a fiának, és erre még jön a vonatpénz ami 3000ft oda-vissza - ha már a tervezés lett említve -

 

A késés mint már Attila és mondta egyetlen játékos feledékenysége volt!! Megtörténik az ilyen!! Még szerencse h most, nem pedig a Vb előtt hagyja otthon az útlevelét!!!

 

Leírása szerint nem sokat beszélhetett még a Szöv. Kapitánnyal!!!

Nem tudom mit kellene tennie, amikor a gyerekek zuhanyoznak? Talán zuhanyzás után megkérdezni h: "Fiam, a hátadat is megmostad?" - Nem hiszem!

 

Millió és egyszer el lett már mondva h a válogatottság nem kötelező!! Van még jópár tehetséges játékos az országban aki "soban áll" a címeres mezért!!

 

Azt sem tudom h miért nem tudta a gyerek élvezni a játékot mikor, azt a sportot csinálhatta amelyiket szereti!!

 

Sok mindent lehetne még mesélni, mivel azon szerencsése között tudhattam magam akik az előző Vb utazó keretében voltak!! Nem lehet elmondani h mekkora élménnyel lett gazdagabb az a 23 játékos!! Ha a fia ezt feladja, hát ő tudja!!! Szerintem a Diamonds, Arcadom vagy Ares nem sok eséllyel pályázik a világbajnoki cím megszerzésére, maximum a kinevelt játékosaik!! (ez nem az említett csapatok leértékelése volt!!! :))

 

Sok még a mondanivaló a válogatottal kapcsolatban, de a fia még tapasztalhatja, ha Ön elengedi a további edzőtáborokba!!!

 

Üdvözlettel: Duró Norbert #15  Magyar válogatott/ debreceni játékos

Acsbar Creative Commons License 2006.07.04 0 0 1859

Azért az furcsa, hogy valaki csak ezért a hozzászólásért regisztrált.

 

Ráadásul a nevét sem vállalja. Ennyi erővel én is lehetnék akármilyen kiábrándult szülő:)) Könnyen el tudom képzelni, hogy kamu az egész, pusztán hangulatkeltés, és személyes támadás a kapitány ellen.

 

De ez már csak egy ilyen nemzet, ilyen sport...

Előzmény: Siroki Brjeg (1858)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.07.04 0 0 1858

Tisztelt Szülő!

 

Én is ott voltam a Slovak Openen és nekem sem tetszett, hogy a válogatott nem állt ki az utolsó meccsre!

 

A késés más dolog, az előfordulhat , de mivel ez egy több, mint száz csapatot mozgató rendezvény ezért nincs várakozási idő, mert ha egy teremben csúszik a program, akkor a csapat nem ér oda a következő meccsére és káosz lesz!

 

Más kérdés, hogy én kitettem volna a határon az emberkét, aki nem hozott papírokat és este felvettem volna.

 

Amit mondhatok, a Magyar Floorball Szövetség ki fogja vizsgálni a történteket, ( történt ez ügyben megkeresés is) és tájékoztatni fogja ezen oldalakon is a közvéleményt.

 

Üdvözlettel: PAvelka Zoltán

MFSZ elnök

Előzmény: floorballfun (1854)
Vígh Laci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 1857

Kedves "még a nevemet se vok képes felvállalni ha ilyet írok"!

Csak annyit tudok mondani h egyet értek az előttem szólókkal!

Ez így egyszerűen h is mondjam... baromság volt h ilyet írt...

De úgy hiszem h ami a legfontosabb h ha nem hagyja a gyerekét h elmenjen a válogatotthoz egy ÓRIÁSI ÉLMÉNYTŐL ÉS LEHETŐSÉGTŐL  fosztja meg őt.(nem tom megnevezni sajnálom) Én ezt tapasztalatból tudom mivel én benne voltam az előző keretben és most is segítek Illés Lacinak a munkában ahol csak tudok mert olyan dolgokat kaptam meg az Ő edzősködése alatt amit mástól soha nem kaptam vagy kaphattam vna meg!!!!Igazi játékos lettem a kezei alatt... És nagyon jó barátokat szereztem azzal h a válogatott tagja lehettem!Ezekért elmondhatatlanúl hálás vok neki, és ezért is segítek neki még mindig és támogatom akármeddig!!! (És sztem nem csak én vok így ezzel!!!)

Vígh László, egy volt u19-es válogatott az ARES HC-ből

Előzmény: Az Álommanó (1856)
Az Álommanó Creative Commons License 2006.07.03 0 0 1856
Ha egy kicsit jobban tájékozódott volna a helyzetről a kedves szülő, akkor nem volna ennyire elítélő.

Tapasztalatokat az gyűjtött, aki akart.

Mindenkinek meg volt adva a lehetőség, hogy a klubbjával jöjjön szerepelni, akit meghívtak a válogatottba, az meg vegye MEGTISZTELTETÉSNEK, hogy ott szerepelhet.

A késés pedig nem a szövetségi kapitány hibája volt, hanem egyetlen emberé. De mivel egy csapat vagyunk és a szövetségi kapitánynak felelnie kell minden gyerekért, őt sem lehetett volna a határon hagyni, így mindenki visszament, remélve a legjobbakat, hogy elérjük a meccset!
Sajnálom, hogy a fiának nem tetszett a tapasztalatszerző út. (Ami ugyebár nem volt kötelező...)

Bagdi Attila
Előzmény: floorballfun (1854)
comboy Creative Commons License 2006.07.03 0 0 1855

te egy igazi ....na lenyeltem, nem mondtam ki! Szerencséd!

 

Alszom rá egyet....

Előzmény: floorballfun (1854)
floorballfun Creative Commons License 2006.07.03 0 0 1854
Fel vagyok háborodva! Hogy tehetei meg azt a mindenkori magyar válogatott, hogy egy torna utolsó meccsére már nem áll ki, mert már nincs esélye továbbjutni? Milyen indok az, hogy van aki úgy nem ért volna haza, ha lejátsza a csapat az utolsó mérkőzését is??? A másik indok: mi késtünk valamennyit, és ezért nem hagyták, hogy játszunk, ez rossz szervezés, senki nem rugalmas, így minket nem is érdekel... És itt vetődik fel: miért nem lehetett Pozsonyban lakni? Kinek volt jó ez a rohangálás (ami ugye a késés oka is volt)???Mindenki tudta mire tervezzen! Ennek fényében fizették is be a gyerekek a pénzt! Nagyon szép, és jó, hogy van mezük, meg bemelegítőpólójuk, és úgy fotozzuk őket, mintha már meglenne az utazó keret, de akkor tegyen is mögé valamit a szövetségi kapitány! Nevetséges, hogy hazajön a gyerek, és azt meséli, hogy a meccs után zuhanyoztak, addig Illés úr meg megivott néhány sört a büfében. Ez milyen példamutatás? Én a fiamnak ezekután nem vagyok hajlandó fizetni a különböző edzőtáborokra a költségeket, amíg ezügyben a szövetség nem lép. És gondolom (remélem) hogy ezzel nem vagyok egyedül. Vagy ha fizetek is, akkor előbb megvárom míg hazaér, mert ki tudja, lehet, hogy a 3 napból csak 1 lesz, és akkor minek fizessek olyan sokat... A leginkább azt sajnálom, hogy a gyerek szerint aki nem a válogatottal volt, hanem a klubbjával (Diamonds, Arcadom, Ares), az sokkal jobb körülmények közt játszhatott, és sokkal jobban is élvezhette a játékot.

Egy az ifiválogatott vezetéséből kiábrándult szülő
Illés 1967 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 1853

Figyelem !!!!

az új és helyes számlaszám

Raiffeisen Bank számla szám: 12052712-00743326-00100002

bidzsi1 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 1852

Nagyon szépek a mezek:P

Olivér!Minél többet szerertnélek látni benne!!!!

Hajrá Váci!!!

durczy Creative Commons License 2006.07.03 0 0 1851

FIGYELEM!!!!!!

 

SENKI NE UTALJA ÁT A PÉNZT A MEGADOTT SZÁMLASZÁMRA, MERT NEM AZ A HELYES!!!

 

ESTÉRE FEL LESZ RAKVA A HELYES SZÁMLASZÁM IS!!!!!

 

 

durczy#15

Illés 1967 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 1850

Még azt elfelejtettem leírni hogy a 2500 Ft tartalma napi 3 étkezést a teremhasználat és a szállás.

 

Illés 1967 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 1849

Sziasztok!

A várható program júliusra és augusztusra :

várható egy egynapos Jadberg torna július 29 vagy 30-án amint tudok pontosat felírom hogy a keret kikből fog állni és mi a teljes program

Augusztusi edzőtábor és keretszűkítés időpontja:2006.08.03-06

2500 Ft/nap/fő a költség ha kulönbusz visz ki minket párszáz forint plusz lehet még

kell foglalot fizetnünk kérem hogy aki jönn utaljon át 1 napi összeget (2500 Ft ) az alábbi számlára: Raiffeisen Bank számla szám: 12052712-00743326-00100002

kérem hogy írjátok rá hogy u19 floorball válogatott és a neveteket és a befizetési bizonylatott hozzátok magatokkal az edzőtáborba.

Szeretném ha mindenki aki jön emailban jelezné nekem hogy tud jönni.

Ha bármi kérdés lenne ide várom: floorball1967@freemail.u tel:06702221154

üdvözlettel Illés László

Illés 1967 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 1848
Illés 1967 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 1847
Illés 1967 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 1846
Illés 1967 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 1845
egy debreceni Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1844
A mai (inkább már a tegnapi) nap eseményei is olvashatóak a

www.vikingfloorball.gportal.hu oldalon!!!

Előzmény: egy debreceni (1843)
egy debreceni Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1843

Aki szeretne erről többet olvasi, az jöjjön a www.vikingfloorball.gportal.hu oldalra:)

 

Csak így tovább srácok!

Előzmény: milka11 (1839)
milka11 Creative Commons License 2006.06.29 0 0 1842

kerunk fotot:)

es sok sikert a tovabbi napokra is!!!

Előzmény: Illés 1967 (1841)
Illés 1967 Creative Commons License 2006.06.29 0 0 1841

Köszönjük szépen és igyekszünk

Ha látnád a srácok milyen szépek az új mezben és melegítőben meg milyen szuper az alá poló is

Köszönjük a Jadbergnek és a hazai vezetőinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: mozireka (1840)
mozireka Creative Commons License 2006.06.29 0 0 1840
Csak így tovább,hajrá fiúk!!!
Előzmény: milka11 (1839)
milka11 Creative Commons License 2006.06.29 0 0 1839

Junior valogatott hir a Szlovak Openrol:

 

Junior Valogatott - Orava Nizna 2 - 1 (mindket golt Varga Gergo lotte, az egyiket buntetobol)

 

jo kezdes:)))

 

bocibius13 Creative Commons License 2006.06.29 0 0 1838
ÁÁÁÁÁÁÁÁH!!!
Asszem megyek aludni!
Jó éjt mindenkinek!
Holnap, pontosabban ma találkozunk!
ZZZZZZ!!!
Előzmény: bocibius13 (1837)
bocibius13 Creative Commons License 2006.06.29 0 0 1837
Ezt nem ide akartam! :(((
Csacsi voltam...
Előzmény: bocibius13 (1836)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!