Keresés

Részletes keresés

Hkoala Creative Commons License 2003.03.21 0 0 16
Mennyi ez a legkedvezőbb?
Előzmény: Moll (15)
Moll Creative Commons License 2003.03.21 0 0 15
Szia, én is épp a napokban kértem árajánlatot vagy 5 cégtől, mindegyikőjük több árlistát is küldött. Az Örs vezér terén nyílt a Sugár emeletén egy bioágyas bolt, ott láttam a legkedvezőbb árakat.
Előzmény: pik20d (14)
pik20d Creative Commons License 2003.03.17 0 0 14
Üdv,

Van valakinek mostanában tapasztalata biomatrac vásárlás terén?
A héten szeretnénk beruházni egyre.

10telettel: pik20d

nickwarren Creative Commons License 2002.04.23 0 0 13
check gagabaga ;)
Előzmény: ID (12)
ID Creative Commons License 2002.04.23 0 0 12
off

nem ismerjük mi egymást hmmm?

on

Előzmény: nickwarren (11)
nickwarren Creative Commons License 2002.04.23 0 0 11
Bár nem bió, de engem az érdekelne, hogy nem találkoztatok-e véletlenül olyan céggel ahol igen kedvező áron lehet teljesen hétköznapi franciaágyakat venni, matracostul, keretestül, mindenestül?

nw

lakos Creative Commons License 2002.04.23 0 0 10
Novetex a cég neve és az Üllői úton van a Klinikák megállónál a túloldalon, kicsit visszább a belváros felé, azt hiszem Viola utca sarok.
Előzmény: Naropa (9)
Naropa Creative Commons License 2002.04.23 0 0 9
Mármint hogy egymást tájékoztassuk a lehetőségekről.
Előzmény: Naropa (8)
Naropa Creative Commons License 2002.04.23 0 0 8
Nyugodtan írhatsz cégnevet, a törzsasztal Modus Moderandi szabályzata nem tiltja ezt. Másrészt ez az egyik célja lenne ennek a topic-nak. :)
Előzmény: lakos (7)
lakos Creative Commons License 2002.04.23 0 0 7
Nem. A demkonál ugyanez az összeállítás és méret jóval drágább volt. És az összes többinél drágább volt mint ahol végül vettük, legalábbis ahol én körbeérdeklődtem. Lejjebb írtam a címet, nem tom lehet e itt reklámozni cégnévvel.
Előzmény: Moll (6)
Moll Creative Commons License 2002.04.23 0 0 6
Szia, köszi!

És hol vettétek? Demko Federben?

Moll

Előzmény: lakos (5)
lakos Creative Commons License 2002.04.23 0 0 5
Mi még csak a matracot vettük meg, 1,6 x 2 méteres, 110 e volt tavaly.
Előzmény: Moll (4)
Moll Creative Commons License 2002.04.22 0 0 4
Sziasztok!

Engem is érdekelne a téma, de árakat egyik cég honlapján sem láttam. Azt tudom, hogy elég drágák, de mégis, kb. mennyiből jön ki egy ágykeret, + matrac? (+ az a lecekből álló valami, amire a matrac megy)

Köszi

Thas Creative Commons License 2002.04.18 0 0 3
OFF
Bocsánat, ha csak úgy rád?lök az asszonyra, akkor ? bioágynak tekinthet??
ON

Üdv.: Thas

lakos Creative Commons License 2002.04.18 0 0 2
Nekünk is ilyen van és nagyon elégedett vagyok vele. Kókusz és latex kombnáció, nincs benne semmi fém. Az alsó vastagabb része kókusz rajta vékonyabb latex réteg. Azt, hogy milyen rétegek legyenek benne és milyen vastagságban mindenki egyénileg választhatja meg kipróbálás után. Méretet, alakot is szabadon meg lehet határozni. Cégnevet nem írok az Üllői út és a Viola utca sarkán rendeltem. Mondjuk nem egy olcsó dolog, de szerintem megéri, mert nagyon nem mindegy, hogy az ember min alszik éveken keresztül. Nekem azóta egyáltalán nem fáj a hátam.
Előzmény: Naropa (-)
Gcross Creative Commons License 2002.04.18 0 0 1
Ilyet szandekozunk venni, tobb ceg is gyartja meretre, ha valakit erdekel akkor irok elerhetoseget.
Gcross Creative Commons License 2002.04.18 0 0 0
Egyenlore 0 biomatracunk van, de mivel gyermeket varunk, tobb babas forumban a kokuszrost matracot preferaljak a babaagyba.
Ez gondolom elegge bio.
Es valoszinu felnottek is hasznalhatjak.
Elonyei :
Jol szellozik, atka nem telepedik meg benne, moshato !! :), nedvesseget nem tartja meg.
Naropa Creative Commons License 2002.04.18 0 0 topiknyitó
Ezt a topic-ot abból a célból nyitottam, hogy akinek van bioágya/matraca, leírhatná a tapasztalatait és a véleményét a különféle márkákról és típusokról, megkönnyítve így azoknak a választását akiknek még nincs, de szándékoznak vásárolni ilyet a közeljövőben. Például nekem is :).

Egy ágy ugye akkor bio ha nincs benne fémalkatrész?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!