Keresés

Részletes keresés

Bateman Creative Commons License 2001.12.06 0 0 41
Na ugyi!
Előzmény: leos carax cornelius (36)
zalus Creative Commons License 2001.12.06 0 0 40
kedvenc filmed a sztálingrád és a das boot, ugye?
Előzmény: Alan Shearer (39)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.12.06 0 0 39
Nem tudom, hogy Hollywoodban mikor fogják már végre megunni a németgyűlölő filmeket, szerintem soha.
De ha lesz egy kis szünet, akkor nmegint jön egy Benigni féle barom NON-Hollywoodból, és csinál egyet hollywoodbi pénzből.
Ez a véleményem az ilyen filmekről. A háború szomorú és rossz dolog, de nem lehet egyoldalúan beállítani, hogy minden német aljas.
withe Creative Commons License 2001.12.06 0 0 38
a nok a gyengem
esakkor?!
Előzmény: leos carax cornelius (36)
zalus Creative Commons License 2001.12.06 0 0 37
kicsit konszolidálódott is tőle az ürge. biztos gyengélkedik, vagy valami.
Előzmény: leos carax cornelius (36)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.06 0 0 36
megnéztem megint, no nem végig, fasza a fejlövés tényleg!!! valszeg pislogtam, és azér maradt ki, mer nem ragozzák túl, de ezt így kell mondjuk

withe a Mulenrúzst kettőször látta elnézést

Előzmény: Bateman (34)
zalus Creative Commons License 2001.12.05 0 0 35
kilógattam őket az ablakon.
Előzmény: Bateman (34)
Bateman Creative Commons License 2001.12.05 0 0 34
Baba, egy kicsit lekéstél a dolgokról, ahogy nézem mindenki kiloggolt már.
Babaloo Creative Commons License 2001.12.05 0 0 33
Szóval itt vagytok.

withe, a Moulin Rouge miatt kerülsz minket? Nem mondjuk el a kornélnak, hogy megnézted, tudjuk, hogy kellemetlen lenne neked, ha megtudná.

Előzmény: withe (26)
zalus Creative Commons License 2001.12.05 0 0 32
akkor játsszunk! sorolj fel öt szereplőt az alakulatból és mindegyiket lásd el jellemzőkkel! winters nem ér, mert főszereplő. lipton és a robot kilőve. sz'al rajtuk kívül.
Előzmény: ThomasCovenant (31)
ThomasCovenant Creative Commons License 2001.12.05 0 0 31
"A másik:
Fickó rohan a lövészárokban, labirintusozik nagyban, aztán egyszercsak fejlövést kap és jól elesik..."

Szerintem az inkább gránát lehetett, ugyanis valami robbant.

"Viszont nem is tudtam, hogy a partraszállás még mindig javában tartott, de volt aki már pörköltet evett tankról egy normandiai kis faluban láblógázva."

Szerinted hány percig tart egy laza partraszállás?

"Viszont nem hánytak eleget ijedtükben, ami például a Ryan közlegényben sokat hozott a realitásba bele."

Valószínűleg nem lettek tengeribetegek a repülőn.

"Tegnap megint nagyot kellett mosolyognom azon, hogy a Westpoint-on tanítják a fix hadálláspont tervszerű megtámadását...."

Szerintem megtervezték a támadást. Winters hadnagy egy papírlapon lerajzolta, hogy mit is szeretne csinálni és nagyjából azt is tették.
Az, hogy közben megsebesültek és meghaltak emberek a háború egyik sajátossága. Főleg az "első" éles bevetésen.
Egy terepasztalon vagy pc-s játékban valószínűleg másképpen néz ki a dolog.

Különben én meg tudtam különböztetni elég sok figurát. Mindegyik más karakter. A jó film az már csak ilyen, figyelni kell.

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (30)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2001.12.05 0 0 30
Volt több fejbelövéses is ám!
Az első:
Csóka kúszikmászik a sráchoz, hogy "bocsesz, a kiegészítő parancsnokságot keresem, merre van?" oszt szputty kilukadt a sapija, és lebukik a bucija. (Werkfilmben mondták, hogy ilyenkor kis patronokat irányítottak távból a zsebre tett kezükből mondjuk.)

A másik:
Fickó rohan a lövészárokban, labirintusozik nagyban, aztán egyszercsak fejlövést kap és jól elesik. 5 perc múlva főnök találja meg, próbálna igazítani valamit az arcán, de aztán rájött, hogy nem sok gusztusa van hozzá, és inkább továbbment nehézszívvel forrófejjel neki az ellennek.

Viszont nem is tudtam, hogy a partraszállás még mindig javában tartott, de volt aki már pörköltet evett tankról egy normandiai kis faluban láblógázva.

Remélem következő rész hamar lesz, mert bizisten nem emléxem egy manuszra sem arcról. Annyit tudok, hogy volt Lipton, meg Malarkij. A Lipton-t a teáról jegyeztem meg, a Malarkij-t meg arról, hogy kőgengszter, és hogy robot (na jó az Malenykij volt, de mindegy ám)

Viszont nem hánytak eleget ijedtükben, ami például a Ryan közlegényben sokat hozott a realitásba bele.

Tegnap megint nagyot kellett mosolyognom azon, hogy a Westpoint-on tanítják a fix hadálláspont tervszerű megtámadását. A film jól rávilágít arra, hogy ez mennyire is volt tervszerű. Csak nem tudom, hogy ezt irónikusan, vagy komolyan gondolták-e. Mert ugyanis a TNT mindig rosszul volt elosztva, a golyó sem volt elég néha, mindenki a saját haverja alá dobta a kézigránátot elsőre, és egyébként meg véletlenül elfogyott a német katona. Nekem ez jött le a nagy tervből. Ami kiszámítottságot láttam a dologban, az összesen annyi volt, hogy egyik ágyút a másik után tették ártalmatlanná, de szerintem ez sok mindnekinek eleve így lett volna logikus, ha ezt tanítani kell, akkor megette a fene.

Továbbra is maximálisan háborúellenes vagyok.

Előzmény: withe (26)
Bateman Creative Commons License 2001.12.05 0 0 29
Mit kevertél? Mert tudod azért megvannak a TV nézés alatti italozás alapszabályai.
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.05 0 0 28
vagy kevertem egy italt éppen, de mindegy meg lesz nézve mondom
Előzmény: withe (26)
Bateman Creative Commons License 2001.12.05 0 0 27
Így is van.Nem volt különösebb felhajtás.Mint ha a világ legtermészetesebb dolga lestt volna
Előzmény: withe (26)
withe Creative Commons License 2001.12.05 0 0 26
tuti aludt
nem lehetett nem eszrevenni
diszkret koppanas, froccs beugrott
mentek tovabb
Előzmény: Bateman (25)
Bateman Creative Commons License 2001.12.05 0 0 25
Jó ez azért nem egy 2 perces snitt volt, jól kell figyelni, de az ilyen vérprofi figyelő mint te, egyből leveszi.Biztos aludtál.Ez a lövészárkos jelenetnél volt.Második rész vége felé.
Előzmény: leos carax cornelius (19)
withe Creative Commons License 2001.12.05 0 0 24
ne kispalyazzatok mar itt
Előzmény: zalus (23)
zalus Creative Commons License 2001.12.05 0 0 23
egyébként rottentomatoes, aintitcoolnews, imdb, comingsoon, upcomingmovies, stb... és én még pénzt se kérek az infóért. :]
nightwish Creative Commons License 2001.12.05 0 0 22
A vé betű, az stimmel. :)
Előzmény: zalus (21)
zalus Creative Commons License 2001.12.05 0 0 21
wolf... izé...
Előzmény: nightwish (20)
nightwish Creative Commons License 2001.12.05 0 0 20
Csaknem szó szerinti idézésnél illik megjelölni a forrást is!
Előzmény: zalus (18)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.05 0 0 19
????

lehet, hogy akkor már aludtam? de nem gond, faternak fel kell venni az egészet, szal utána fogok nézni, kedveli a háborús filmeket, mást nem is nagyon néz, régebben nem értettem ezt

Előzmény: Bateman (17)
zalus Creative Commons License 2001.12.05 0 0 18
mel gibson csinál most épp egy olyan háborús maszlagot, ami megint azzal veri a mellét, hogy a legdurvább csatát dolgozza fel [az amcsik csak legdurvább csatákat vívtak?] és hogy olyan lesz az egész film, mint a ryan eleje. randall "braveheart" wallace ír/rendez.
Bateman Creative Commons License 2001.12.05 0 0 17
Azért a badogfejfedőn áthatoló fejlövés se volt kutya.Hogy ráhapciszta az agyvelelejét a cimbire.
Előzmény: leos carax cornelius (16)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.05 0 0 16
igen, a hátbalövés nekem is kedvencem, nyammnyamm
Előzmény: zalus (15)
zalus Creative Commons License 2001.12.05 0 0 15
nekem feketefehérben van hobom, sz'al még a fílingje is okés volt. :] egyébként sajnáltam ,hogy nem mutatták, ahogy az amcsik szépen halomra lövik a német foglyokat. azért hátba lövés volt rendesen. az tetszett.
Bateman Creative Commons License 2001.12.05 0 0 14
A repülőből való kiugrás álomszépen volt megcsinálva.Bár leonyidnak igaza van, ha moziban lenne, nem biztos, hogy ennyire tetszene.
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.05 0 0 13
ugye hogy a ryan közlegényből idéztek ott, csak csónakok helyett a repülők voltak? jó hogy tévé, mer nem látszik annyira az utómunka, mondjuk egy szereplőre se emlékszek konkrétan én se
Előzmény: withe (12)
withe Creative Commons License 2001.12.05 0 0 12
valami ilyesmit gondoltam amikor az elso osszecsapas volt a szekeren erkezo nemetekkel, azt hittem eloszor, es orultem, hogy falusiak setaltak rossz helyre

egyebkent ha annyi szamitogeptrukk van benne, akkor elismerem van ami jol sikerult, a levegoben erzodott nagyon, hogy monitoron terveztek, de eskuszom, meg igy is voltak jo kepek

Előzmény: leos carax cornelius (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!