Keresés

Részletes keresés

Ügyes333 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 618

Például egy jó ingyenes a tárhely szolgáltató : http://byethost.com/free-hosting

Sokszor a gagyi magyar szolgáltatókat is veri !

Ügyes333 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 617

Okos tolyás :) Azért törnek fel sok wp oldalt mert iszonyat sok van belőle. Hajrá rémhírek :)

Előzmény: ballons king (608)
Peterman Milán Creative Commons License 2013.08.12 0 0 616
Tudja valaki hogy mi lett a nulll.eu-val?
Legalább e-mailben jelezhettek volna hogy az adataimat hogyan kaphatom vissza ...
tarhelydiktator Creative Commons License 2013.08.10 0 0 615

Elindult a partnerprogram szolgáltatásunk :)

 

Mit is jelent?
-Ingyen tárhelyet adunk , reklámért cserébe!

1GB tárhelyet + cPanel kezelőfelület

Minden korlátlan. (domain,aldomain,adatforgalom stb stb)

 

(keressen minket bizalommal a honlapon , chaten vagy emailben!)

 

Weboldal: www.tarhelydiktator.eu

email: info@tarhelydiktator.eu

 

Vagy az oldal jobb oldalán található CHAT gomb :). És rögtön beszélhet velünk!

 

24/7 ügyfélszolgálat! Kérdezzen bármikor..

 

 

QC6 Creative Commons License 2013.08.01 0 0 614

Hello

A Gowihost szolgáltatónál van a mi tárhelyünk is regisztrálva, és nagyon meg vagyunk elégedve, bármilyen kérdésed van nagyon gyorsan válaszolnak, ha segítséget kérsz segítenek bármiben, és a rádió is kiváló.

Mindenkinek ajánlom a Gowihost tárhelyszolgáltatót :)

http://gowihost.org

Előzmény: blind Little Mouse (613)
blind Little Mouse Creative Commons License 2013.08.01 0 0 613

Kedves Barátok! internetező társak! többőtök regisztrált már a gowihost hosting centernél, némelyőtök az 500 mb-os tárra, némelyőtök a teljes korlátlan ám de reklámos tárra rgisztrált,inteligens rendszerünknek köszönhetően mostmár javarészt tudjuk, hogy ki az aki innen érkezett az index fórumról

tájékoztatok mindenkit, hogy mostmár beléesítve az az ingyenes rádió szerver szolgáltatás is mely révén saját internetes rádió szervered lehet, icecast2kh melyhez 24 órás auto dj-t biztosítunk ójmódon, hogy a mi általunk összeválogatott zenék, és reklámok kerülnek be oda. 200 hallgatói slot, 64 kbps adással, és akár kérésre lejátszó kódot is generálunk, melyet oldaladba beilleszthetsz ezáltal már akkor megszólal a rádió, ha az oldaladra jönnek. illetve kidolgozás alattegy saját üzenődoboz, és kívánságműsor doboz is .

a link mégegyszer

http://gowihost.org

a szlogenünk Érted, Veled, Neked!

Előzmény: PowerHosting (611)
PowerHosting Creative Commons License 2013.07.31 0 0 612

Sajnos sok fiktív email címmel regisztrált a powerhosting.hu rendszerében de sajnos buta még a felhasználói felület ezért még ez lehetséges, így kérem azokat akik valóban érdeklődnek csakis valós email címet adjanak meg regisztrációt követően mert én a regisztrációt követen minden leendő ügyfél számára emailt küldök ki a szükséges információkról. Ez hamarosan megszűnik, amint elkészül az új felület.

Előzmény: PowerHosting (611)
PowerHosting Creative Commons License 2013.07.29 0 0 611

Tisztelt Fellow internetezo társaim!

 

Nemrégiben vagyis lassan egy éve elindítottam egy IspConfiggal felszerelt hosting szolgáltatást amely teljes mértékben ingyenes habár adományokat elfogadok a szolgáltatásért nem kell fizetni. Ahhoz hogy biztosítsam a minoséget sajnos véges számmal tudok helyet biztosítani. Felhívnám minden kedves érdeklodo figyelmét hogy szervermeghibásodás esetén esetleges adatvesztésért nem vállalok felelloséget mivel alacsony költséggel csakis a redundancia kihagyásával tudtam elérni a megfelelo minoséget. Amennyiben bármilyen panasz merül fel kérem hogy azonnal jelezze az info@powerhosting.hu címen. Megismételném hogy ez egy alacsony költségvetésű  szerver ezért ha esetleg anyagi kára keletkezik a szerver hibájából sajnos megtéríteni nem tudom. Jelentkezni sajnos még csak emailben lehetséges mivel a honlapon található regisztrációs felület nincs befejezve. Ha esetleg raid-el és kellő szávszélességre vágyik akkor fizetos (számlával) de olcsó tárhelyet is tudok biztosítani. Domain megléte kötelező, így amennyiben nem rendelkezik mi is tudunk piacképes áron biztosítani. Jelentkezni az info@powerhosting.hu címen lehetséges.

M62-501 Creative Commons License 2013.07.18 0 0 610

Hali. Köszi a tippet. A data.hu-n intéztem a napoban már dolgot, életemben először, kezdőként, de szerintem jó...kicsit mondjuk a FileZillával bekavarnak de nem feltétlenül kell azzal, az csak a profiknak jó, csemegének.:-)

Előzmény: ballons king (609)
ballons king Creative Commons License 2013.07.16 0 0 609

 Szia! a www.gowihost.org-nál a regisztráció akár korlátlan tára is dijmentes, magyar nyelvű kezelőfelülettel rendelkezik, 2 fajta file kezelő közül is lehet válogatni.plusz most láttam hogy a legújabb hogy már vps-eket is árulnak meg rádiószervereket is. oké itt a tárhely a lényeg de hátha

Előzmény: M62-501 (606)
ballons king Creative Commons License 2013.07.16 0 0 608

Szaztok wordpress-t nem is ajánlom mostanában senkinek valami naonnagy bammeg van vele, sorra törködik fel a wordpreses honlapokat egyik ismerősöm is mesélte hogy még szóltak is nekik hogy ne wordpress alapra nyomják az oldalt, hát ők dafke nesze, fel is törték mint a sicc

Előzmény: Törölt nick (605)
M62-501 Creative Commons License 2013.07.12 0 0 607

Amolyan internetes pendrive-ra lenne szükségem...csak egy gyors fájlcseréhez, kb. max. 1,5  Gbyte-ig.

M62-501 Creative Commons License 2013.07.12 0 0 606

Sziasztok. 2 személy közötti, kb. de max 1,6 Gbyte-nyi adat, fájl cseréléséhez keresek ha lehet, ingyenes, átmeneti tárolóhelyet. Tipp? Javaslat? Én nem vagyok bnne jártas, azért kérdezem, kezdőbbeknek is érthető, használható és magyar kellene. Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.10 0 0 605

Kétszer ugrottam neki a szolgáltatásnak, nem vagyok amatőr... a wordpresset nem viszi normálisan.... csak szólok, emiatt nem rendeltem nálatok semit. na cső

Előzmény: Törölt nick (599)
ballons king Creative Commons License 2013.07.07 0 0 604

http://gowihost.org

reklámmentes tár 500 mb 1aldomain 1 email 1 parkoltatható domain, 1 ftp fiók, 1 mysqlha jólláttam ziro site builder van, 10 gb adatforgalom

korlátlan reklámos tárhely, a reklámok allul vannak úgyhogy nemolyan vészesen zavaró, báraki nagyonzavarja az évi 10000 forintért lekapcsoltathatja korlátlan email cím, korlátlan mysql korlátlan cron kimenet, korlátlan munka korlátlan ftp fiók, korlátlan sávszélesség, korlátlan tárméret korlátlan weblap tehető fel, automata installáló kb 60 szkript ziro és trendi site builder,gyosrs segítőkész munkatársak ingentár esetén is nemmondták hogy fogdbe hanem azonnal segítettek nekem bármit is kértem

ja és domaint is korlátlan lehetrárakni különdomaint is meg parkoltathatót is meg aldomaint is, sőt évesszintű fizetésnél, a nextstephez jár egy ajándék domain magyar a srác aki csinálja de valami eszméletlen jófej mintha rég a barátod lenne úgy beszélgettünk mindenről szal nézzétekmeg http://gowihost.org

Előzmény: PaulZ (603)
PaulZ Creative Commons License 2013.07.01 0 0 603

http://hu.shadowhost.pw

Által lehetőség adódott Ingyenes tárhely csomag regisztrálására.

Free csomag:
Tárhely: 1000MB
Adatforgalom: 10 GB

Ftp:1

E-mail:1

Domain címek: 1

Aldomain címek: 1

Parkolt domain címek: 1

MySQL Adatbázisok: 2

cPanel :nyelvek Angol, Magyar

.htaccess támogatás  

Zend és Ioncube támogatás

Zyro Builder

Hiba naplózás

Cron kimenet

Hiba oldalak beállítása

 

Ezen felül választható fizetős tárhely is ami még több funkcióval rendelkezik!

PowerHosting Creative Commons License 2013.06.23 0 0 602

Tisztelt Fellow internetezo társaim! Nemrégiben vagyis lassan egy éve hobbiszinten elindítottam egy IspConfiggal felszerelt hosting szolgáltatást amely teljes mértékben ingyenes habár adományokat elfogadok a szolgáltatásért nem kell fizetni. Ahhoz hogy biztosítsam a minoséget sajnos véges számmal tudok helyet biztosítani. Felhívnám minden kedves érdeklodo figyelmét hogy szervermeghibásodás esetén esetleges adatvesztésért nem vállalok felelloséget mivel alacsony költséggel csakis a redundancia kihagyásával tudtam elérni a megfelelo minoséget. Amennyiben bármilyen panasz merül fel kérem hogy azonnal jelezze az info@powerhosting.hu címen. Megismételném hogy ez egy hobbi szinten muködo szerver ezért ha esetleg anyagi kára keletkezik a szerver hibájából sajnos megtéríteni nem tudom. Jelentkezni sajnos még csak emailben lehetséges mivel a honlapon található regisztrációs felület nincs befejezve. Ha esetleg raid-el és kellő szávszélességre vágyik akkor fizetos (akár számlával) de olcsó tárhelyet is tudok biztosítani. Jelentkezni az info@powerhosting.hu címen lehetséges.

tarhelydiktator Creative Commons License 2013.06.22 0 0 601

Kedves közösség!

 

A közösség számára lenne 20db , 1GB-os SSD webtárhelyem , ingyen 1 évre. (+ cPanel + softaculous)

 

-1000mbit sávszélesség
-SSD tárhely

20GB adatforgalom / hó
Korlátlan Domain elhelyezés
Korlátlan MYSQL adatbázis
Korlátlan FTP felhasználó
Korlátlan Email fiók
Korlálan Aldomain
Aktív Ügyfélszolgálat
cPanel Admin panel
Webmail

 

Akit érdekelne és szeretne élni a lehetőséggel.. az emailen keressen meg :)

 

Amire szükségem lenne:

-Név

-Domain név

-Email cím

 

Jelentkezni: info@tarhelydiktator.eu

(bármi probléma esetén is ide lehet írni)

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.21 0 0 600

Kedves h0ulla!

 

Igen, valóban így van. A következő linken tudod elérni a regisztrációs formot: nonprofitoknak ingyenes webtárhely

Előzmény: h0ulla (597)
qwertzke Creative Commons License 2013.06.07 0 0 598

Itt van két ingyenes csomag is: http://whosting4you.tk/host/index.php/order

h0ulla Creative Commons License 2013.06.04 0 0 597

üdv: 

 

"nonprofit és közhasznú szervezetek számára ingyenes!"  - én ezt nem találtam a Rackhost honlapján. valóban így van?

Előzmény: Törölt nick (595)
Drogan Creative Commons License 2013.06.03 0 0 596

Csak keresgéltem és mit találtam!

 

A regisztráció szünetel! Mi történt, betelt a winyó???

Előzmény: nulll (584)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.29 0 0 595

Én a Rackhostot szeretném a figyelmetekbe ajánlani!

 

1 GB-os webárhely domainnel már havi 582 Ft-tól (6990 Ft/év),  továbbá nonprofit és közhasznú szervezetek számára ingyenes!

 

Igény esetén egyedi comagok kialakítására is lehetőség van!

Andromeda2002 Creative Commons License 2013.05.25 0 0 594

Kedves Fórumtársak!

Ingyenesen regisztrálható jó testre szabási képességekkel rendelkező fórumszoftvert keresek. Szeretném megkérdezni a véleményeteket, szerintetek melyik ma a legjobb?

Üdvözlettel: Andromeda2002

 

Andromeda2002 Creative Commons License 2013.05.25 0 0 593

Szép napot Mindnyájatoknak!

Kedves netel!

Kérdésem: az általad ajánlott tárhelyen regisztrált oldalhoz tartozik-e fórum?

Üdvözlettel: Andromeda2002

Előzmény: netel (588)
pannonnet Creative Commons License 2013.05.12 0 0 592

Webtárhely

Most akciósan kapható!

30% kedvezmény a lenti kuponkóddal

Pannonnet.eu Webtárhely szolgáltató

 

www.pannonnet.eu

[ul]Ingyenes 14 napos tesztlehetőség
Egyedi Ajánlat (Amennyiben több, mint 6 hónap a fizetési ciklus)
Kuponnal már Havi 695Ft-tól
LiteSpeed
cPanel
Softaculous
Cloudfare[/ul]

Most 30% kedvezmény

Kuponkód: banner

Amennyiben kérdése van, kérjük lépjen velünk kapcsolatba az ügyfélkapunkon keresztül vagy az info@pannonnet.eu-n keresztül.

chris.conen Creative Commons License 2013.05.06 0 0 591

Ez a szolgáltató már nem ingyenes...

Előzmény: Doky1988 (590)
Doky1988 Creative Commons License 2013.04.28 0 0 590

Egyértelműen ők a legjobbak!

 

http://cloud.mobilx.hu/cloud-tarhely.html

 

Cpanel, Installatron stb... Aki minőségi szolgáltatást akar ide menjen! 

Doky1988 Creative Commons License 2013.04.28 0 0 589

Jól hangzik de nekem kevés az 500mb tárhely sajna :(

Előzmény: netel (588)
netel Creative Commons License 2013.04.22 0 0 588

Sziasztok!

 

Jó pár éve dolgozok az internet világában amihez napi szinten használok tárhelyeket ingyenes és fizetős téren egyaránt. Közel 8 éves ilyen terű tapasztalataim alapján sok csalódás, bonyodalom és kár is ért már egy-egy megbízhatatlan tárhelyszolgáltató miatt. Most már 11 hónapja elégedetten használom az ININET szolgáltatásait és meg kell mondjam rég nem találkoztam ilyen normális "csapattal-szolgáltatással". Számtalan különféle oldallal teszteltem már az ingyenes és fizetős tárhelyeiket és persze nem mondom, hogy soha nem volt semmi probléma, de eddig mindent sikerült megoldani.
A rendelkezésre állással és a szerverek sebességével kapcsolatban 11 hónap alatt egyszer sem!!! tapasztaltam problémát és amit még kiemelnék az az ügyintézés gyorsasága és rugalmassága. (remélem a jövőben ez így is fog maradni).

Ingyenes tárhely ajánlatukat itt tudod megtekinteni:  http://ininet.hu/ingyenes-tarhely

További szép és leállás mentes napot mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!