Keresés

Részletes keresés

Eördögh Creative Commons License 2008.04.18 0 0 7916
nekem is sokszor van ilyen, a kábelmodem tízperces áramtalanítása általában megoldja.
Előzmény: mechand (7915)
mechand Creative Commons License 2008.04.18 0 0 7915
Most egyébként ezek karbantartanak valamit? Tegnap este és ma reggel egyáltalán nem volt net. A modemen égnek a lámpák, de semmi. És sajnos ez egyre gyakoribb mostanában. Kb egy hónapja kezdődött, hogy elmegy a net időnként.
Maci_83 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 7914
És mikorra érnek majd a kerteshez... :(((((
Attiska Creative Commons License 2008.04.16 0 0 7913
Hm, tegnap frissült a budapesti LAN lista, de még mindíg messze nem értek el hozzám itt Kispesten a Petőfiben, pedig már vagy két hónapja bent van a kábel. :(
mechand Creative Commons License 2008.04.07 0 0 7912
na most beindult. megint megy a 2/1 Mbit. végre. gondolom nem tart sokáig.
Maci_83 Creative Commons License 2008.04.07 0 0 7911

jaja

 

2-3 napja lehetett  jött a cucc  2,5Mega/s

De ma este felé döglik a külföld néhány oldal nem jön be :(((((

 

Előzmény: mechand (7910)
mechand Creative Commons License 2008.04.07 0 0 7910
Nekem megy a külföld, már ha van türelmem 10 percet várni mire betölt egy oldalt. A belsöld egy hajszállal gyorsabb csak. Mostanában nagyon rossz a net, lassú és sokszor nem is működik. Egyszer viszont felnyomták 10Mbit-re 1 napig. Most viszont egy ősrégi betárcsázós modem is gyorsabb, mint ez. Eléggé idegesítő.
Maci_83 Creative Commons License 2008.04.07 0 0 7909

Üdv!

 

Nektek megy a külföldi rendesen?

Megdobbent Creative Commons License 2008.04.02 0 0 7908
Ebben a sztoriban nincs uj szamomra, de latod: a tobbiek eskudoznek, hogy a lan megoldas jobb, majd meselj rola nekem is, mielott batorsagi-probakent elofizetek ra :)
Előzmény: Garficicus (7907)
Garficicus Creative Commons License 2008.04.01 0 0 7907
Hello
A következő történet szolgáljon okulásul mindenkinek és annak is aki most készül szerződést kötni Digivel netre. Nekem immáron Digi LAn van, de régebben LANcity modem volt....Éppen ezért irom le az alábbi történetet okulásul.

A március hónap számomra minden eddigieknél rosszabb volt 5 év alatt előfizetői jogviszony alatt, hiszen nem igazán működött két hétig. Történt ugyanis, hogy péntekenként hazajutottam és gondoltam netezek. Egyik pénteken azt hiszem március 7 én, délután 15 órakor ÜFSZ-en bejelentettem, hogy nem megy a net, mire közölték munkalap felvéve, de net csak esetleg hétfő délután lesz. Egész hétvégén semmi net, anyáztam is rendesen.
Egy héttel később pénteken ismét leültem a gép elé, a helyzet változatlan volt, megint telefon, és megint csak igéretek hangoztak el. Bár ekkor már a fejem akkora volt, hiszen 8. napja nem volt netem.
Panaszt tettem, hogy ugyan már ez közel nincs ahhoz a rendelkezésre álláshoz mint amit hirdetnek, és azonnali intézkedést követeltem. A panaszomat természetesen elküldtem a felettes hatóságok pl NHH részére is. Eltelt a hétvége és vártam a fordulatot hétfőn. Meg is érkezett.
Aznap meglepő fordulat ért, az egyik kispesti vezető felhivott telefonon, hogy soron kívül kivizsgálják az esetet és meg is javítják. Mivel hogy ez időtájt már 11. napja nem volt netem, a vezetőtől kértem hogy azon túlmenően hogy kijavítják a hibát, hogy jóváírjanak 1 hónapot az elszenvedett sérelmekért és bosszúságért. Az egy hónapos jóváírás helyett csak az üzemszünetre kaptam meg a jóváírást, de sajnálatos tény hogy ezért anyázni kell és a felettes hatóságoknak kell irni panaszlevelet, mert a szolgáltató magától erre nem képes, sőt nem is akar ilyen gesztust képviselni az előfizetők felé.

A szolgáltatás szünetelése mostanság egyre gyakoribb, mivel túlvállalták magukat és a rendszer a teljesítőképességük határán üzemel, vagy próbálkozik üzemelni.
Arról már nem is beszélve, hogy mi a fenéért van 24 órás ÜFSZ ha pénteken 15 órakor sem lehet találni egy szerelőt vagy hozzáértőt aki kijavítaná a problémákat hétfő délutánig. Agyonlakkozott picsákkal telirakni egy céget könnyen lehet, de felháborító, hogy ennek ellenére nem lehet egy szolgáltatást igénybevenni hétvégén.
Maradok tisztelettel
Garficicus
eddeffc Creative Commons License 2008.03.30 0 0 7906
hy all.

nem tudja valaki mi a szöszt csináljak, 2 hete, valami ndis.sys hibaval kék halál jön elö, hol napi 1, hol 10 percenként. elvilegvalami modem hiba a google szerint, másnak nem volt még ilyesmi?a számitogépen, és a laptopon egyaránt!! usbn keresztül jön a netem!ha kihuzom a netet 3-4 napot megy a gép vagy a laptop, és semmi gáz, de ha bedugom a netet, már elöre félek, most is amig irtam, 2* kifagyott az 1 honapos dell laptopom:( elöre is thx a helpet.
nicko Creative Commons License 2008.03.19 0 0 7905

Ugyan ezres nagysagrendu perceket beszelhetsz ingyen, de aztan van pofajuk valami 3 ft-ot elkerni /perc :) Ez annyira kicsinyes :>

 

http://www.digikabel.hu/images/stories/aszf/telefon_aszf_2007.07.12.pdf

 

69. oldal 7. sz. melléklet.

ebben ugyan az van hogy mennyi a free perc nálad az hogy 3 Ft/perc..valami alapján csak számolniuk kell :)

Előzmény: Megdobbent (7904)
Megdobbent Creative Commons License 2008.03.19 0 0 7904
No, akkor nem beszelunk 2 fele, de azt tenykent kerem jegyzokonyvezni, hogy egy 3-4 eve mukodo ADSL meg mindig elonyben van a par honapja letezo LAN-al szemben, hosszutavu bizonyitasban :)

De persze csak a szart pofozgatjuk, ha jo a 20/20 akkor orulok neki, ideje volt valami ilyesminek.

Viszont egy fura dologra figyeltem fel az arlistajukban (bizony, hoztam egyet magammal az uf-rol): a halozaton beluli voip nem ingyenes :))) Ugyan ezres nagysagrendu perceket beszelhetsz ingyen, de aztan van pofajuk valami 3 ft-ot elkerni /perc :) Ez annyira kicsinyes :>
Előzmény: nicko (7901)
Eördögh Creative Commons License 2008.03.19 0 0 7903
ne mondjátok meg, helyreállt.
Előzmény: Eördögh (7902)
Eördögh Creative Commons License 2008.03.19 0 0 7902
azt mondjátok meg, hogy csak nálam nem jön be semmi külföldi oldal (pl. gmail, msn.com vagy bármi más)?
nicko Creative Commons License 2008.03.19 0 0 7901

ha valaki én mindig megirtam a negativumot is legyen az adsl vagy 3G adsl vagy lan..de 20/20 4500 pénzért magasan veri a Te 16/1 adsl-d még ha az atom biztos is..ami a szakadásokat jelenti.

a sebesség meg valóban annyi még mindig pedig elég sokan kötették be a lépcsőházban nálunk.

 

a hdsnet az egy nagy rakás volt ezelött 8 éve is itt..ezért volt adsl.

Előzmény: Megdobbent (7900)
Megdobbent Creative Commons License 2008.03.18 0 0 7900
Hehe, ma beneztem az uf-re, es azt mondtak, hogy aprilisban eletre kel, na bumm 1-2 honapot elofizetek, logolok nonstop, es kesz, de mellette durvan marad az adsl, mert az 3 eve bizonyit folyamatoasan ;) Persze, ha telleg elofizetek, es a teszt jo eredmenyt hoz, arrol eppugy beszamolok, mint a negativumokrol.
Előzmény: nicko (7897)
szuperhorcsog Creative Commons License 2008.03.18 0 0 7899
Elkoszonok ettol a topictol, mert bekotottek az uj lan netet.
Udv nektek.
szuperhorcsog Creative Commons License 2008.03.14 0 0 7898
Itt azota is szornyu rossz a net, nalam is log az utp kabel, mar megkotottem az atszerzodest ra, remelem mihamarabb jonnek bekotni es vegre megszabadulhatok a csomagvesztestol, meg a modemtol...
nicko Creative Commons License 2008.03.13 0 0 7897
aztán nehogy meglepődj viccből, hogy ez a lan működik is :))
Megdobbent Creative Commons License 2008.03.13 0 0 7896
Mint az en esetem volt vagy 5 eve. nalam kizarolag a modemleadas es adsl elofizetes segitett :) Igy most (bla, bla tudom-tudom) 16/1 mbites nonstop mukodo netem van. A digilan az ajtoban leng, majd lehet par honapot elofizetek ra, csak ugy viccbol.
Előzmény: digi-netes (7894)
szuperhorcsog Creative Commons License 2008.03.13 0 0 7895
Nekem tegnap este ota rossz a netem, nagy a csomagvesztes, sokszor alig jonnek be a weboldalak is.
Mashol is ez a helyzet?
digi-netes Creative Commons License 2008.03.12 0 0 7894
Helló mki!

Szerencsés helyen laktok.....ilyen 20Mbit meg ilyenek....
meg csak 1-2napig hal be a HDSNET-2048......irigyellek bennetek....
Nekem modemcserét igértek 2007 június elején...most 2008 március....a modemem ugyanaz....napi 10-15 újraindítás és pár percig szerencsésebb esetben pár óráig működik...64-354-769Kb/s-en. Már több a telefonszámlámon a hibabejelentések díja mint a HDSNET-2048 előfizetési díjam.
A hibabejelentő számon minap egyik hölgy közölte velem, hogy mivel ő úgy látja, hogy a jel megfelelő így munkalapot sem áll módjában felvenni...és mehetek a panaszommal a sóhivatalba.- Meg az én gépeim rosszak, meg a rooterem stb..
Igaz elismerem az utóbbi 1 évben 12 hónapból 3 hónapot ment az előírtak szerint...a többi időben napi többszöri modemújraindítás, hibabejelentés...telefonszámla stb.
A VI.kerületben csak nálam van ez?
Persze az ügyfélszolgálat nyitvatartása igazodik a munkaidőhöz, hogy véletlen se tudjon az ember bemenni személyesen és telefonon szökőévente elérhetőek. A hibával kapcsolatban minden szépet jót, gyors javítást, jóváírást ígérnek. Most van az, hogy ígérettel tele a padlás...

Tehát én is amondó vagyok inkább fizetek 1-2 forintal többet, de ne 12/3 arányban legyen netem, hanem 24 órában ahogy a szerződésben áll.
Persze van olyan, hogy karbantartás meg bővítés, de nem 9hónap/év...szerintem...
combi27 Creative Commons License 2008.02.24 0 0 7893

Háj!

 

Allnetes routerem van usb-s nyomtatószerverrel. Pontos neve:

 

ALLNET  ALL1296U

 

 

Előzmény: bolic (7892)
bolic Creative Commons License 2008.02.23 0 0 7892
Melyik routered van? Direktben kötöd a PC-vel? Kíváncsi vagyok, mert nekem is ugyanolyan upload sebességem van mint neked.
Előzmény: combi27 (7890)
NightLord Creative Commons License 2008.02.22 0 0 7891

Nekem ma gyorsult be a kábel, elég durván. Alap 2mbit helyett 13 lett o.O

 

http://www.speedtest.net/result/237638539.png

combi27 Creative Commons License 2008.02.22 0 0 7890

ööö..én ilyet mértem, de nem reklámozni :))))

igaz nem kábelnet, hanem lan

http://www.speedtest.net/result/237405375.png

IST Creative Commons License 2008.02.21 0 0 7889
Előzmény: talismoon (7888)
talismoon Creative Commons License 2008.02.21 0 0 7888
Nem sokkal a hozzaszolasom idopontja elott.
Előzmény: vonalzoo (7885)
ovl Creative Commons License 2008.02.21 0 0 7887

Talán emlékeztek még, hogy volt egyszer egy 3Mbit-es sebesség letöltésre, kb. egy éve. Akkor mindannyian megörültünk, hogy végre! Majd visszaállt 2Mbitre. Szerintem most egy fejlesztés van: több ügyfélszerzés olcsó áron, és ezért nagyobb sávszélt nyomattnak...mi jobb ennél, mint az ügyfelek megelégedése és reklámja (hogy mit akarsz már a ....-oddal, nekem a netem 10-szer gyorsabb...?? Sokszor 20MBit feletti a letöltés! Na nézzünk szét a neten, hogy a konkurens cégek mennyiért adnak ekkora sebességet...hát nem 3900-ért :-)

Talán még az is benne van a buliban, hogy rövidesen megduplázzák hivatalosan is a letöltési sebességet, mert mondjuk meg őszintén azért manapság már 2Mbit-el nem nagyon lehet kiugrót alkotni - bár az ár még mindig jó a hivatalos sebességhez képest!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!