Keresés

Részletes keresés

kmrmtms Creative Commons License 2003.09.10 0 0 431
Hm, na rakerdezek akkor megint a konyvelonel.
Volt egy olyan idoszak, amikor elofizetesesre kellett valtani. Azota van ez.

udv/Tamas

Előzmény: edk440 (430)
edk440 Creative Commons License 2003.09.10 0 0 430
Feltöltőst miért ne lehetne elszámolni? Főleg, hogy már jogszabály korlátozza az ÁFA-tartalom visszaigénylését.

Ed

Előzmény: kmrmtms (429)
kmrmtms Creative Commons License 2003.09.09 0 0 429
Ez egy ceges telefon, igy lehet elszamolni.
Előzmény: radio100jozsi (428)
radio100jozsi Creative Commons License 2003.09.09 0 0 428
Én csak azt nem értem,hogy ekkora számlánál minek előfizetés?
Mert ha ezt a havi forgalmat átszámolod feltöltős csomagra mégjobban jönnél ki.

Előzmény: kmrmtms (427)
kmrmtms Creative Commons License 2003.09.09 0 0 427
Nem, sima elofizeto, ha nem erdekel, ne olvasd el.
En eddig sem kaptam sok kedvezmenyt, de most csokkenhet a havi koltsegem kb 1000 Ft-tal, nekem megert ennyit az a par ora, amig ezt a fajlt megcsinaltam, es magam jartam utana.

Amugy azt hittem rosszabbul jarok barmelyiket is valasztanam, furcsa modon nem ez lett. Mivel a percdijak annyival olcsobbak, ez ellensulyozza a mp alapu szamlazas elonyet nalam, gondolom.

udv/Tamas

Előzmény: e_dora (426)
e_dora Creative Commons License 2003.09.09 0 0 426
te vmi pannonos PR csavo vagy? ez a pozitiv eroszakos nyomulas eleg atlatszo...:) raadasul senkit nem gyoz meg, aki legalabb a 8altalanost vegigcsinalta matekbol. nem tudom, miota vagy elofizeto, de en 6+ ev huseg es pannonistenites utan komoly ervekkel alatamaszva mondom, hogy kapjak be a faszt a szemetek. period.
Előzmény: kmrmtms (425)
kmrmtms Creative Commons License 2003.09.09 0 0 425
Ha valaki gondolkodik azon, hogy regi Pannon elofizeteset atvaltsa-e az uj Horizontok valamelyikere, en kiszamoltam, es nekem megeri.
http://web.axelero.hu/keskbt/PannonElofizetesKalkulator.xls

udv/Tamas

kmrmtms Creative Commons License 2003.09.08 0 0 424
At, kuld emailt.

udv/Tamas

Előzmény: SumQuiSum (421)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 423
Idézet a honlapról:

"A harmadik jelentős változás, hogy a Pannon GSM az eddigi másodperc alapú számlázásról áttér a hazai távközlési piacon elterjedtebb fél perces egységekre. Az előbbi ugyan megkönnyítette a költségek nyomon követését, ám majdhogynem lehetetlenné tette a díjcsomagok összehasonlítását más szolgáltatók tarifáival. A 30 másodperces számlázással azonban azonnal látható, hogy a Pannon GSM rendkívüli mértékben csökkentette a beszélgetések költségét: az Extra díjcsomagéhoz hasonlóan kedvező percdíjakat más hálózatok például rendszerint jóval magasabb havidíj ellenében kínálnak. "

És...

"A Horizont csomagok bevezetésével a Pannon GSM folytatja általános díjcsökkentési gyakorlatát. Januártól különösen kedvező áron SMS-ezhetnek a számlás előfizetők, a havidíj egy részének lebeszélhetőségét már idén áprilisban bevezette (ez a kedvezmény az új tarifacsomagokkal ugyancsak egyszerűbben kalkulálhatóvá: egységesen ötven százalékossá válik), a Praktikum Perfekt pedig július óta az ország legalacsonyabb, egységes árain biztosítja minden hazai telefonhálózat elérését. "

OLCSÓBBAN SMSEZHETEK?!?!

Ezt az undorító néphülyítő mocskos szemét szöveget... Fúj! :(

Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 422
Idézet a honlapról:

"A harmadik jelentős változás, hogy a Pannon GSM az eddigi másodperc alapú számlázásról áttér a hazai távközlési piacon elterjedtebb fél perces egységekre. Az előbbi ugyan megkönnyítette a költségek nyomon követését, ám majdhogynem lehetetlenné tette a díjcsomagok összehasonlítását más szolgáltatók tarifáival. A 30 másodperces számlázással azonban azonnal látható, hogy a Pannon GSM rendkívüli mértékben csökkentette a beszélgetések költségét: az Extra díjcsomagéhoz hasonlóan kedvező percdíjakat más hálózatok például rendszerint jóval magasabb havidíj ellenében kínálnak. "

Ezt az undorító néphülyítő mocskos szemét szöveget... Fúj! :(

SumQuiSum Creative Commons License 2003.09.05 0 0 421
Szia!

Ha szépen megkérlek, át tudnád küldeni azt a táblát?

Más:
A Pannon GSM hűséges számlás ügyfeleinek igényét figyelembe véve alakította ki az új díjcsomagokat...

Én marhára nem emléxem, hogy megkérdeztek volna, pedig mindkettő igaz rám. Pedig volt egy 1,5 év, amikor 40-60e forintokat hagytam náluk...

Előzmény: kmrmtms (418)
reakabb Creative Commons License 2003.09.05 0 0 420
Van itt valaki akinek 20e körül van a számlája és optimumos??? (900perc beszélgetés) Mert én így vagyok ezzel és átszámoltam az új csomagjukra az előző havi számlámat és 36E!!!! jött ki! Az OK hogy nekem maradhat az Optimumom, de a jövőben csatlakozó nagyforgalmu ügyfelek mi a fenét fognak csinálni??? A Vodánál simán kijönnek 25e-ből és akkor még nem is céges csomagjuk volt.
A lényeg hogy a Pannon sokat esett a szememben és ahogy tudok menekülök a számhordózhatósággal.
No meg kicsit későn jött az infó (Szept 4-én) hogy másnaptól nincs többé xy tarifacsomag, van helyette 3 új sz*r.

Na csak ennyit akartam, Üdv.

kmrmtms Creative Commons License 2003.09.05 0 0 419
Ja, az arak netto arak voltak.
Előzmény: kmrmtms (418)
kmrmtms Creative Commons License 2003.09.05 0 0 418
Na megcsinaltam a szamolotablat.
Erdekes modon az elmult honapban jobban jartam volna, ha valamelyik uj csomagom van - ez azert is erdekes mert altalaban 30mp alattiak a beszelgeteseim. Mondjuk ebben a honapban eleg keveset telefonaltam, ~32 perc. Megcsinalom majd meg par korabbi szamlara is, aztan dontok.

Az eredmeny:
Momentum: 3 546,00 Ft
Horizont Extra: 3 038,00 Ft
Horizont Plusz: 2 866,80 Ft
Horizont Bonusz: 2 870,80 Ft

udv/Tamas

billboy Creative Commons License 2003.09.05 0 0 417
Átlagosan heti egy 14.400,- Ft-os feltöltő kártyát beszélek el. Mióta áttértem a 36 Ft-os állandó tarifára, kéthetente veszek kártyát!
Szerintem ez jó!!!Egyébként 9 éve vagyok Pannonos.
zotya62 Creative Commons License 2003.09.05 0 0 416
Ahhoz mit szóltok, hogy megfordult a csúcsidő Perfektnél, ha használod a páratlan számot is?Napközben 18 ft-ot fizetsz, este meg 36-ot. Röhej, nem?
kmrmtms Creative Commons License 2003.09.05 0 0 415
Sziasztok!

Nincs valakinek egy excel fileja, ahova bemasolom a korabbi szamla adatiamat, es kiirja az uj tarifacsomagokkal mennyit fizetnek?
(szerintem ha valtok rosszabbul fogok jarni)

udv/Tamas

asdf_ Creative Commons License 2003.09.05 0 0 414
Az ugyfelszolgalatban van. Hulye dolog volt a folaprol kivenni, hogy egybol oda mehess. De amugy https://online.pannongsm.hu/PannOnline
Előzmény: zotya62 (412)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 413
Igen, Ügyfélszolgálat és akkor ott lesz...

De abban meg a hívásrészletezés nem működik, szóval csak a zsámla összege miatt érdekes. Meg onnan másolom ki az akt. szla sorszámát, majd copyzom be a bank szoftverbe az átutalás végett.

Előzmény: zotya62 (412)
zotya62 Creative Commons License 2003.09.05 0 0 412
Én csak azért maradok előfizus, mert Prémium ügyfél vagyok.A Pannon jó két évre visszanyúló piaci döntései egyre jobban ellentmondank az "Pannon GSM az élvonal" szlogenjüknek.
AZ új vezetés keményvonalas üzleti politikát folytat, és profitorientált.
Viszont a honlapon ténylag nagy kapkodás jelei tapasztalhatók, mint informatikus ezt megállpithatom, de a tartalmi része a lényeges.Pl nem találom a jól bevál Pannonline linkjét, ti látjátok?
asdf_ Creative Commons License 2003.09.05 0 0 411
Hmm, gyorsan eltuntettek ;))

Aki lemaradt rola:

asdf_ Creative Commons License 2003.09.05 0 0 410
Hmm, idezet az uj weboldal tarifacsomag-valtas lapjarol:

A tarifacsomag váltás korlátlan számban vehető igénybe, az adminisztrációs költsége minden esetben bruttó 900 forint, mely a váltás megtörténtekor az egyenlegből kerül levonásra. Tarifacsomag-váltás Praktikum Perfektre díjmentes (2003. augusztus 1-től)!

Okosak ;)) Valszeg a honlapkeszito-ceg meg a regi valtozatot kapta :D Igy jar, aki hirtelen donteseket hoz ;)

Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 409
Ez pont azokra az időkre vezethető vissza, amikor a finnek eladták a norvégoknak... És mióta a norvégok vannak nagyok az elvárások a profittal kapcsolatosan. És mivel a Telenor 100%os tulajdonos, nincs aki beleszóljon a vállalatot érintő kérdések semelyikébe...
Előzmény: Solt (407)
Solt Creative Commons License 2003.09.05 0 0 408
De jó, ezen az oldalon is valami olyan flash van, amin a gyári, macromedia-s linuxos flash player meghasal, és magával rántja a böngészőt.
Előzmény: Törölt nick (406)
Solt Creative Commons License 2003.09.05 0 0 407
A Pannon jó két éve óriásit változott. Addig mindenhol mindig elégedett ügyfelekkel lehetett találkozni, pedig a negatív észrevétel sokkal könnyebben kijön az emberből. Azóta mindenki váltani akar, és nem igazán lehet olyat hallani, hogy valaki kiállna mellettük. Nem igaz, hogy ezt ők nem veszik észre.
Előbb elkezdtek bégetni, aztán jól megszívatták a számlásokat, fizetőssé tették az ügyfélszolgálatot stb.
A kommunikációjuk meg tiszta straubeleki lett. Állandóan azzal szembesül az előfizető, hogy nem csak rosszabb lesz neki, de még hülyének is nézik. Azt sosem felejtem el, amikor a számlásokat lól megszívatták (SMS-árak emelése, szétválasztása), akkor az Index.hu-n úgy jelent meg a bejelentés, hogy most végre a számlásoknak kedveznek. És a Pannon Világban az SMSek árának emelését úgy vezették be a kis keretes cikkben, hogy "Kinek lesz jobb? Mindenkinek."
Ez azóta is tart, kiváncsi vagyok, hogy a számhordozhatóságot hogy élik túl.
Ja, és a reklámok színvonala, ötletessége (amikben a Pannon messze a konkurencia fölött állt) szintén derekasat zuhant.
Előzmény: Törölt nick (403)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 406
Nézzenek oda! Új kevésbé átlátható csiricsálé honlap is van...
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 405
én megvárom a számhordozhatóságot... Elvileg Úniós követelmény tehát május 1re meg kell hogy legyen. Amúgy meg voda, egyértelműen... Az színvonalban HMmm de árban azért ehhez mérten. Westel kizárva.
Előzmény: SumQuiSum (404)
SumQuiSum Creative Commons License 2003.09.05 0 0 404
Jól tetted. Tudod már, hogy kikhez pártolsz át? Én is megválnék a pannontól, de a bejáratott (5 év) szám és néhány adatszolgáltatás, ami másoknál nincs, visszatart. Amíg nem emelik drasztikusan a momentumot, maradni vagyok kénytelen...

SQS

Előzmény: Törölt nick (403)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 403
Tisztelt Ügyfélszolgálat,

mint azt bizonyosan tapasztalták , gyakran írok Önöknek mindenféle ügyben. Egészen 4 évig visszamenőleg Önök mindíg nagyon segítőkészek voltak és korrektek. Továbbá mindig is a Pannon GSM volt a legnagyszerűbb hazai mobilszolgáltató. VOLT, és ezt most ki kell, hogy hangsúlyozzam. Lojális voltam önökhöz mindvégig, nem kevés pénzt beszedtek tőlem már és én mindvégig lojális maradtam.

De az elmúlt időszak Önök által eszközölt rendkívül negatív hatású változásai arra sarkallanak, hogy a lehető leghamarabb (szerződésem lejártakor) megváljak Önöktől és átpártoljak valamelyik, korrektebbnek tűnő és nem kevésbé olcsóbb szolgáltatóhoz. Felháborítónak tartom több lépésüket is , amelyek azt sugallják, hogy nem versenyezni szeretnének, minél több előfizetőt szerezni, hanem éppen azokat elveszteni kívánják. Egy ember jellemében sem jó pont, ha egyik napon még egy valami dologról olyat állít, amit másnap megcááfol. Ezt önöknél a másodperc alapú számlázás tekintetében írom. Igaz, jó magam nem kártyás csomaggal rendelkezem, de néhány ismerősöm és családtagom igen, és ők bizony felháborodtak e lépésükön, mely perc illetve 30 mp alapúra állította vissza tarifarendszerüket. Ez csak egy példa volt a megannyi teljesen gazdaságtalannak tűnő lépésből.

Mert hiába emelték az árakat, és jutnak elméletileg több bevételhez ha mind eközben egyre kevesebb és kevesebb az ügyfél akitől bármit be lehetne szedni.

Köszönöm minden esetre a korrekt éveket, és sajnálom, hogy a PGSM színvonala ilyen nagyon leromlott. Amennyiben a dolgok így maradnak, akkor amint a számhordozhatóság megoldottá válik Magyarországon is, én rögtön élni fogok vele és elhagyom a Pannon GSMet, a családomban lévő 8 előfizetéssel és kártyás SIMmel együtt.

Tisztelettel
XXX

Röviden ezt a levelet küldtem nekik.

Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 402
Van egy nagyon kis rész a legeslegújabb közleményben.

A Pannon GSM Bee Free tarifacsomagot a továbbiakban nem értékesít.

:) Hihetetlen! Maguk alatt vágják a fát! És a honlapon meg mint aktív élő és vásárolható tarifacsomagnak hírdetik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!