Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.18 0 0 32981

csak nem látszik a kép, pedig feltöltöttem, és rendben volt.

megpróbálom másképp,

 

          

üdv

Zoli

Előzmény: Törölt nick (32980)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.18 0 0 32980

Igazad van, a nyerés ellen nehéz érvelni .

Nem árulok semmit, legfeljebb adok,

reményt, hitet, hogy mégis lehetséges .

 

Mai játék, összesen 7 óra., de közben belefért két film is.

Nulla nélküli asztal, ebből 10%-ot még levonnak.

üdv

Z

 

Előzmény: Törölt nick (32979)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.17 0 0 32979

Lehet, hogy én tudom rosszul, de Bernoulli ?

fizikus, hydrodinamika, áramlástan,

egyenletek az összenyomható és összenyomhatatlan közegről.

Meghalt a mostani rulett kitalálása előtt, elvileg,

vagy 90 éves volt akkor, ha élt addig, nem emlékszem pontosan, de 1700-ban született az megmaradt.

Volt egy ruletthez kissé hasonló játék már a görögök idejében is, de a mostani rulett a XVIII. század legvégén született.

 

Einstein, pedig egyáltalán nem foglalkozott a rulettel,

egyszer viccelődött, hogy el kell lopni a zsetonokat, mikor nem figyel a krupié, akkor nyerhetsz csak,

de ez csak poén volt.

 

A másik két úrról nem hallottam, másik faluban laknak biztos.

 

Nem bántani akartam a matematikusokat, de a rulett az játék, és több mint matematika,

matematikai szabályok szerint alkották meg, zseniálisan,

de játszani kell, a szó igazi értelmében, felkészültség, taktika, fifika, kitartás, és persze  szerencse kell hozzá,

de minél felkészültebb vagy különböző stratégiákból, annál kisebb lesz a szerencse szerepe.

Matematikai készségekre is szükség van, hogy megfelelő nagyságú zsetonokat tegyél fel kapásból is, ha gyorsan kell dönteni,

és a tesztek és éles játékok elemzéséhez.

Nincs 100%-os stratégia, de a játék nagy részében azok  hozzák a pénzt, csak időben kell felismerni, hogy mikor áll vesztésre, és akkor kell saját döntéseket hozni, hogy hogyan tovább.

 

üdv

Z

 

 

 

Előzmény: Torlake (32976)
Torlake Creative Commons License 2015.03.17 0 0 32978

Nem lesz itt sok izgalom. Megunom megint aztán eltakarodok.
Értelmes vita nincs. A valószínűségszámítás tudománya alapján negatív várható értékű játékkal hosszú távon csak veszíteni lehet. Ennyi. Most ezt ki lehet fejteni részletesebben, de a tankönyvekben benne van, hogy ez miért is van így.
Persze tévedhetnek a matematikusok, de akkor ezt értelmes érvekkel be lehet mutatni, hogy igen, a valószínűségszámítás abból indult ki hogy..., pedig... De ilyet sose fogunk hallani, csak olyat, hogy "de hát én nyerek (és mellesleg megveheted a stratégiámat)".
Ezzel pedig mindenfajta értelmes vitának elejét veszik a szóban forgó személyek. És marad a veszekedés, amiből sok értelmes dolog nem sül ki.
A legtöbb stratéga a legalapvetőbb hibákat követi el a stratégia kidolgozásában. Ilyen például az, hogy 3 piros után már nagyobb valószínűséggel fekete fog jönni. Amikor valaki ilyesmire alapoz, akkor ott már lehet tudni, hogy vannak problémák. És azt is lehet tudni, hogy alapvető ismeretek hiányában értelmes vitára sincs sok esély.

Előzmény: Kicsi KRém (32977)
Kicsi KRém Creative Commons License 2015.03.17 0 0 32977

lol. megiscsak kezd izgi lenni a topic, mar kezdtem aggodni. 

Előzmény: Torlake (32976)
Torlake Creative Commons License 2015.03.17 0 0 32976

"Egyes" matematikusok?
Daniel Bernoulli, Albert Einstein VS Matek Matyi, Átlag Józsi
Utóbbiak a szélesebb körű képletismeret és összetettebb észjárás miatt nyernek a ruletten.
Világos...

Előzmény: Törölt nick (32975)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 1 32975

Ultrahanggal, elektronikus hullámokkal vezérelt dolgokat meg lehet zavarni, de rendes , élő rulettnél, nincs ilyen vezérlés,

(egyes típusú kerekeken, a számok kijelzése miatt van érzékelő minden számzsebben, de az nem alkalmas manipulációra)

lendülete, perdülete, és súlya van az acél golyónak,ami pályán tartja, mint a bolygókat, amit csak a végén veszít el, az utolsó pillanatokban, amikor elveszti a lendületét, akkor kismértékben már befolyásolható, de a perdület még akkor is benne van, ezért indul sokszor visszafelé is, kifelé egy számzsebből.

Elvileg már nem mágnesezhető fémből van a golyó, de egy nagyon erős elektromágnes szinte minden fémre hat, de az másra is hatna a környezetében,

a felügyelet egyből kiszúrná. Régebben azért volt rá példa, hogy lebuktak mechanikus, és mágneses trükkökkel, de már a legtöbb kaszinó nem kockáztatja a milliárdos bevételét csalás miatt, mikor néhány kivételtől eltekintve úgyis veszít mindenki.

A kiegyensúlyozatlan kerék szokott okozni kimutatható tendenciákat, azt vizsgálják már elég sűrűn, mert a játékosok kihasználhatják, és a kerék tengelyének a tetején is azért van egy golyó, hogy kiszúrható legyen, ha megdöntik valamerre, de elég durván kell megdönteni, ha egy bizonyos számot akarunk kihozni. de a nagyszéria, és kis széria kihozható kívánságra így, de ehhez egy szerkezet kell, ami lebukásveszélyes.

Sligshot, levegős vezérlésű rulettet, ahol zárt búra alatt röpköd egy  műanyag golyó, azt gyárilag tudják a fúvókákkal vezérelni,hogy hová essen, random program fut benne, mint az RNG online ruletten.

Online élő asztalnál pedig nagyon sokan játszanak egyszerre, egy teremből sok kaszinóba megy a video közvetítés,

nem tudnak mindenki ellen dobni, a nagyon nagy halak ellen talán, de a tétlimitek miatt nem lehet magas alaptéttel indítani, pont azért, nehogy kifosszák a kaszinót.

Egyes matematikusok szerint nem lehet hosszú távon nyerni a házelőny miatt, de matematikusok ilyenkor, csak az általuk ismert képletekkel számolnak, pedig a valószínűség számítás is matematika, csak több változóval, és ismeretlen tényezővel számol. (azzal sem nyerő, de legalább beismeri, hogy lehetséges)

Máskor meg a duplázásról is megmagyarázzák, hogy az a tuti.

Gyakorlatban nem a házelőny számít, No zero ruletten sem nyer egy matematikus sem , ez bonyolult játék, csak egyszerűnek látszik,

viszont van néhány összetettebb észjárású ember, akik megfelelően változatos stratégiával, taktikával, és pénzkezeléssel, rendszeresen nyernek.

 

üdv

Zoli

Előzmény: Törölt nick (32974)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.13 -1 0 32974

Ultrahangos vezérlésű rulett golyóról tud e valaki?!

 Várom az összes olyan elméleti, és fizikai magyarázatot amely, a "lehetséges" manipulációt vizsgálja.

Atyxx Creative Commons License 2015.03.05 0 0 32973

Ráadásul SZV soha nem ismerné be, hogy veszteséges a számalapú.

Előzmény: Atyxx (32972)
Atyxx Creative Commons License 2015.03.05 0 0 32972

Komolyan azt hiszed, hogy SZV itt a fórumon fog stratégiát kunyerálni (ráadásul álnéven), mikor van neki sajátja? Amúgy meg olvasd már el, mit és hogy írt. Teljesen más a stílusa, a retorikája. Ezt te se gondolod komolyan.

Előzmény: mauratius (32970)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.05 0 0 32971

szerintem, az csak véletlen név egyezés, nem ő az akire gondolsz,

sokan tekintik szerencsevadásznak magukat akik szerencsejátékokat játszanak.

z

mauratius Creative Commons License 2015.03.05 0 0 32970

nem, hát lejjebb írta hogy ő szerencsevadász, abbol meg csak egyet ismerünk nem?
32954-es hozzászólás

csak fura hogy úgy ír mintha vesztene a ruletten holott máskor dőlt a lóvé

Előzmény: Atyxx (32969)
Atyxx Creative Commons License 2015.03.04 0 0 32969

Egy másfajta számalapú stratégia? Abból egy is túl sok volt...

Előzmény: mauratius (32968)
mauratius Creative Commons License 2015.03.04 0 0 32968

na akkor teljesen feladtad a számalapú stratégiát? pedig olyan biztos voltál benne hogy még oktattad is ezt amit te találtál ki

Előzmény: metalltom (32965)
Csucsu.007 Creative Commons License 2015.03.04 0 0 32967

tippmix

 

döntetlenre kb. 3x-os szorzóval

 

 

 

Előzmény: metalltom (32965)
Atyxx Creative Commons License 2015.03.04 0 0 32966

Rulettel nem lehet pénzt keresni hosszú távon. Próbálkozz inkább a sportfogadással vagy a pókerrel.

Előzmény: metalltom (32965)
metalltom Creative Commons License 2015.03.04 0 0 32965

Sziasztok 

Jó ideje már rulettezem,és a veszteséget szeretném minimalizálni és megfordítani nyereséggé.
Tétemelős martingelét ne is ajánljatok, mert nem működik valódi pénzel, és játék pénzel is probáltam nem csak 2x-es szorzón hanem 3xos,6x-os-on is ruletten.tuti nem nyerő!!
Tudna esetleg segíteni valaki ,hogy miként és mire tegyem a téteket szám,szin,oszlop,12-es kötegre 6 számra vagy csak a 0 -ra tegyek zsetont.
Kinek milyen tapasztalata van ?
Üdv.  
 

Előzmény: metalltom (32964)
metalltom Creative Commons License 2015.03.04 0 0 32964

Sikerült köszönöm Üdv.

 

Előzmény: Atyxx (32963)
Atyxx Creative Commons License 2015.03.04 0 0 32963

Nem hiszem, hogy látogatja a topikot. Írj neki emailt, publikus a címe.

Előzmény: metalltom (32962)
metalltom Creative Commons License 2015.03.04 0 0 32962

Szia Patent IPO

Szeretnék  tapasztalataimat megosztani Veled,a rulet-ről,és kérdeznék is a kidolgozott stratégiádról.
Várom jelentkezésed akár emailon is  metalltom@citromail.hu 
Üdv. mindenkinek 

Előzmény: Patent IPO (31910)
PARANCSNOK0123 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 32961

Köszönöm, hogy kaptam választ a kérdésemre. Szép napot-estét mindenkinek.

 

Üdv

Előzmény: metalltom (32954)
Világfa1 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 32960

Nem csak feltételezésem szerint vannak olyan emberek akik ezt gondolják.

Egy másik fórumon feltettem ugyanezt a kérdést és ott azonnal megindultak azok a hozzászólások, melyekben az összes milliós nyereményt hazugságnak állították be. Persze jöttek a lottóval stb, stb. Egyáltalán nem érdekelte őket, hogy a kérdésemnek semmi köze nem volt a mondandójukhoz.

De ha az emberek nagyobb részét megkérdezed, szintén ugyanezt a véleményt fogod hallani. Ilyen véleményből, összeesküvés elméletből milliónyi van, borzalmasan unalmasak. Akiket ezek foglalkoztatnak, azok csak bizonygassák egymásnak ezeket.

Csakhogy én nem közvéleménykutatást, vagy szociológiai felmérést készítenék, hanem egy adott problémának a helyes megközelítését, a problémára adható válaszlehetőségeket és végső soron a probléma egyfajta megoldását keresem. Ha valaki nagyjából eddig eljutott már korábban, az érti, hogy miről beszélek és vele tudnánk továbbgondolni ezt a kérdést.

A szerencsejátékokon belül talán a sportfogadáshoz/tippmixhez tudnám ezt hasonlítani, ahol megfelelő stratégiával, pénzügyi menedzseléssel, mérkőzésválasztással lehetséges pozitív mérleget elérni.

Előzmény: Atyxx (32959)
Atyxx Creative Commons License 2015.02.28 0 0 32959

Úgy értem a fiktívet, hogy a feltételezésed szerint vannak olyan emberek, akik szerint az 5 milliós nyereményt senki nem kapja meg, és ezen kétely eloszlatását segítenék a közzétett, nyertes szelvényfotók.

Előzmény: Világfa1 (32958)
Világfa1 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 32958

1.) Nem Tamás a keresztnevem.

 

2.) Nem fiktív sorsjegyekre gondoltam, ugyanis az csalás lenne. A leadott, kifizetett, valódi sorsjegyek fotójára gondoltam.

 

3.) Más típusú "megérzésre" gondolok, de erről csak személyes levelezésben írok, ha eljutok valakivel odáig.

Atyxx Creative Commons License 2015.02.28 0 0 32957

Amúgy nem hinném, hogy a SzRT néhány, 5 milliós fiktív nyereményszelvénnyel próbálna bevételt növelni. Nekik ez nem tétel. Abban sem vagyok biztos, hogy lekapart, nyertes szelvény fotójával lehetne gyakorolni a megérzést. Ehhez bármilyen kártyapakli is megfelelőbb lenne.

Előzmény: Világfa1 (32955)
Atyxx Creative Commons License 2015.02.28 0 0 32956

Téged nem Tamásnak hívnak véletlenül?

Előzmény: Világfa1 (32955)
Világfa1 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 32955

Látott-e már valaki, illetve tudna-e valaki mutatni, azaz e-mailben küldeni egy 5 millió Ft-os, nyertes, Fáraók Kincse sorsjegyről készült fényképet, vagy szkennelt fotót? 800,-Ft-os vagy annál nagyobb nyertes Fáraók Kincse sorsjegy fotója is érdekelne. Nem baj ha ki van takarva a kód, nem az érdekel. Cserélhetnénk ilyen fotókat azzal akit érdekel a téma. Lottózókban is ki szoktak tenni ilyeneket, egy 10.000,-Ft-ost ilyen helyen fényképeztem le.

Egyébként a már lezárt, tehát már nem árusított sorozatok esetében, maga a Szerencsejáték Zrt is feltehetné a nyerőosztályok egy-egy nyertes sorsjegyének fotóját az internetre. Egyrészt valamelyest eloszlathatná a sokakban meglévő a kételyek egy részét, másrészt aki szeretné magában fejleszteni a képességet, hogy ráérezzen egy lekaparatlan sorsjegyre nézve, hogy nyertes, vagy sem, annak is megadná az esélyt. Ez utóbbival növelhetné a játékkedvet, ugyanis az emberek azt gondolhatnák, hogy erre ők is képesek lehetnek. Több játék = több bevétel a játékszervezőnek.

Igazából olyan emberekkel szeretnék erről együtt gondolkodni, akik látják ennek értelmét és tudnak is valamilyen gondolattal, fotóval stb. hozzájárulni. A többi gondolatomról csak e-mailben írnék, akivel kialakulna egy levelezés.

metalltom Creative Commons License 2015.02.23 0 0 32954

Szia jelenleg is az Unibeten vagyok mint játékos (szerencsevadász) de inkább a rulettezni szoktam.
két nap alatt öszekapargattam 10-10ezret naponta utaltam is az összeget,és két nappal később meg is kaptam a számlámra .
Részemről rendben van az egész.

 

Előzmény: PARANCSNOK0123 (32950)
Pitbull_vagyok Creative Commons License 2015.02.22 0 0 32953

"Beköszöntött Kínában az új év.

Ennek nemcsak a távol-keleti országban örülnek, hanem hazánkban is.

Az ünnep alkalmából az Andy Vajna érdekeltségeibe tartozó – harmadik, ötödik, nyolcadik és tizennegyedik kerületi – kaszinók ötezer forintos ajándékzsetonnal várják a szerencsejáték szerelmeseit."

 

 

http://mno.hu/belfold/ajandekzseton-andy-vajnatol-1273859

 

 

 

tiky17 Creative Commons License 2015.02.03 0 0 32952

sziasztok!

Olyan embereket keresek, akikről elmondható, hogy szerencsejátékot játszanak, akár lottó, akár kaszinózás, játékgépek, online játékok, fogadások vagy bármilyen más fajtáról legyen is szó.


Ha részt szoktál venni olyan játékokban ahol pénzt nyerhetsz vagy a feltett pénzt el is vesztheted, megkérnélek arra, hogy töltsd ki, ezt a Pszichológia (BA) szakdolgozatomhoz szükséges kérdőívet, amelyet az alábbi linken találsz meg.

 

A kérdőív kitöltése kb 20 percet vesz igénybe, és célja a szerencsejátékosok pszichológiai jellemzőinek felmérése. További információ a megadott linken. :) előre is köszönöm a segítséget ! :)

 

http://goo.gl/forms/CMTEHSiZ3c

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!