Keresés

Részletes keresés

Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 70
De, bicskeiek, de hetente 700-1000 km-t autózom, úgyhogy ez a kis kerülő nem távolság :o) Mondhatni, Budapest és Százhalombatta között nekem simán útbaesik Bicske.

T-nak nagyon tetszik a pici afgán, de O. nem lelkesedik érte (leginkább a hosszú szőre miatt). Ezért nem szabad mondani, hogy milyen tündéri - mármint Géza, mert akkor T. ezerrel ráhajtana, hogy nála maradhasson. Igazolva látná magát O. előtt, hogy lám-lám, ha másnak is tetszik, akkor tényleg meg kell tartani (pedig már elvileg el van adva Svájcba, náluk csak megnevelésen van :o) Még szerencse, hogy ők nem olvassák a fórumot :oD Látnák, milyen pletyis vagyok... Egyébként hihetetlenül finom egy kölyök afgán szőre, szétsimiztem rajta a kezem :o)

Előzmény: Yuma (69)
Yuma Creative Commons License 2001.10.01 0 0 69
Hát nem bicskeiek? Ja, hogy vonat meg ilyesmi? Hmmm...

Mit és miért nem szabad hangoztatni?

Yuma.Kíváncsi.Fáncsi

Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 68
A képek csak a jövő héten lesznek készen, mert egy fél tekercs még hátravan, de azt Rábapatonán lefotózom.

Miért is autóztam jót? :o) (De tényleg pesti vagyok.)

Villám Géza (aki kislány egyébként) tényleg tündéri, de ezt nem szabad fennhangon mondogatnom :o)

Előzmény: Yuma (67)
Yuma Creative Commons License 2001.10.01 0 0 67
Na igen, én az ír farkasos vagyok, méghozzá a szürke. :)
Ha Te pesti vagy, akkor jót autóztál szombaton.:)

Az ír farkasból kifolyólag mi nem járunk pályaversenyekre, csak a coursing-re.

Annnnnnyira nagyon tündéri volt az a kis afgán agár! (Nem lehet valahogy vágyakozó smile-t csinálni?:)) )

Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 66
Én is :o) Én voltam a "hivatalos" fotós, mivel az igazi hivatalos nem jött el :o( Egyébként a barátaim magyar agarai mellett-alatt lehetett látni.

Te az ír farkasos vagy?

Okt. 21. naná, sőt, most vasárnap meg Rábapatona.

Előzmény: Yuma (65)
Yuma Creative Commons License 2001.10.01 0 0 65
Jaj, jaj, hogy miért csak most bírtam megnézni a topicot :((
Én pl. kint voltam szobmaton a coursing-en. Hát Ti?
Na és jöttök október 21-én?
Robinhúd Creative Commons License 2001.09.11 0 0 64
Sziasztok!
Ha nem lesz nagyon rossz idő, megyünk mindkettőre.
Pesti vagy, Afgánmánia? Ha igen, hova jársz futtatni napközben?
Előzmény: Afgánmánia (60)
Filly Creative Commons License 2001.09.05 0 0 63
Oké, az jó lenne, mert nekem akkor épp máshol kell lennem, nem agárversenyen :o(
Előzmény: Afgánmánia (62)
Afgánmánia Creative Commons License 2001.09.04 0 0 62
:o))) Nekünk van digicam-ünk, de mi meg nem tudjuk róla letölteni a képeket (az átjátszókábellel van valami) :(( De napokon belül veszünk egy másik kábelt, hogy szept. 15-én már fotózhassunk! Ha gondolod, minden agárképet átküldök majd. :o)))
Előzmény: Filly (61)
Filly Creative Commons License 2001.09.03 0 0 61
Köszi! :o))) Sajna egy saját digikamera nagyon hiányzik... Várpalotáról tudok kölcsönkérni időnként egyet (budapesti vagyok :o)))))
Előzmény: Afgánmánia (60)
Afgánmánia Creative Commons License 2001.09.03 0 0 60
Sziasztok! :) Imádom az agarakat, és csak most láttam, hogy itt az indexen van agár topic. Filly: szuper a honlapod!!!
Robinhúd: nekem is afgánom van!! Csíkos-maszkos, nagyon hasonlít Zafírra, csak az enyém kan.

Mindenki, aki szereti az agarakat: gyertek Isaszegre, szept. 15-én verseny lesz 15.30-kor (utána edzés)! És ne hagyjátok ki a szept. 29-ei coursing-et sem! :))
Remélem, találkozunk! ;)

Robinhúd Creative Commons License 2001.06.05 0 0 59
Addig jártattam a számat, h. már én sem láthatom. :-)))
Mindenhol csak piros x.
Filly Creative Commons License 2001.06.05 0 0 58
Én se látom még mindig sem.... ;o(((
Előzmény: Robinhúd (56)
Yuma Creative Commons License 2001.06.05 0 0 57
Én még mindig nem látom a képet, de nem is fogom, hacsak valaki nem lesz olyan kedves és el nem küldi nekem emilben.
(Nálunk sok-sok oldal le van tiltva, ezért nem láthatom.) :((((
Robinhúd Creative Commons License 2001.06.05 0 0 56
Sziasztok!
A vajúdó hegyek megszülték hát egerüket (a). :))
Miután megtekintettem a sampiról készített piros x-eket különféle formátumban, már érthetően, heves szívdobogásom lett, amikor a kép kezdett letöltődni. Erre mit látok a képen:...?
Vélhetően orosz agár, bizonyára nagyon szép, gyorsabb sincsen nála széles e világon, hejszen ő a sampi. Ezt az egészet nem takarja semmi más, csak a magas, sűrű gyom, amiben az alany lustán bámészodva heverészik. Széles mosollyal kezdődik a napom, köszönöm!
Robinhúd
Skog Creative Commons License 2001.06.04 0 0 55

Senior World Champion 2001

dzsodzso Creative Commons License 2001.06.04 0 0 54

Senior World Champion 2001

Filly Creative Commons License 2001.06.03 0 0 53
Skog, ha elküldöd nekem e-mailen a képet, beteszem ide! filly@index.hu
Előzmény: Skog (51)
Robinhúd Creative Commons License 2001.06.03 0 0 52
Sajnos változatlanul piros x, de mivel más nem panaszkodik, biztos vagyok benne, hogy az én gépemben van a hiba.:(
Előzmény: Skog (51)
Skog Creative Commons License 2001.06.02 0 0 51
Esküszöm mindenre ami szent, hogy tegnap még jó volt. Most mi van??
Előzmény: Robinhúd (50)
Robinhúd Creative Commons License 2001.06.02 0 0 50
Nekem megint piros x jutott. Explorer valány pont valahányast használok, lehet h. csak én nem nézhetem meg a sampit?
Robinhúd
Előzmény: Skog (49)
Skog Creative Commons License 2001.06.01 0 0 49




Senior Word Champion 2001

Előzmény: gicus (42)
dobrony Creative Commons License 2001.05.31 0 0 48
Mar hianyoltam.
Mondok egy masikat: nagya@cerberus.elte.hu
Kosz
Előzmény: Yuma (47)
Yuma Creative Commons License 2001.05.31 0 0 47
dobrony,

próbáltam küldeni emilt, de visszajött. :(((

dobrony Creative Commons License 2001.05.30 0 0 46
Hat, egen, nagyon szepek futas kozben. A magyarok se rosszak, sot, de volt szerencsem futni latni profi palyan angol agarakat... Megdobbento volt. Addig (meg azota is) csak Mon lattam agarfutamot, angol- es magyar agarakkal. Lehet, hogy a palya miatt volt olyan szembeszoko a kulonbseg, mert teny, hogy kicsit igenyesebb volt, mint a gyali, rabapatonai vagy isaszegi.
Futas kozben meg az afganok is elviselhetok, baj akkor van, ha megallnak... Mar ha megallnak. Volt ott egy orosz agar, valami magasugro-rekorder. Olyan 1.5 metert vett olyan konneyeden, hogy bennemmaradt a szusz. Elotte meg huzta a labat, utana is, ugyhogy neki se lehetett egyszeru, de mikor nekifutott es ugrott, akkor nagyon gyonyoru volt. Van egy film, azt hiszem, az Orosz vadaszat sajatossagai a magyar cime (Oszobennosztyi russzkoj ohoti). Nem igazan arrol szol amire a cimeben utalnak (a film egyebkent nagyon jo), na abban kergetnek egy farkast orosz agarak. Nagyon szepek egyutt, es latszik, hogy mennyire gyorsabbak, mint az a szegeny para, amit kergetnek.
Robinhúd Creative Commons License 2001.05.28 0 0 45
gicus, az ég szerelmére......!
Most már igazán kíváncsi vagyok!.........
:-))
Előzmény: gicus (42)
Yuma Creative Commons License 2001.05.28 0 0 44
Képzeljétek, vasárnap kimentünk csepelre, az agaras pályára és láttuk a Derby (vagy mi) döntőt. Hát az valami csodálatosan szép, amikor azok a kutyuk futnak! Az ember teljesen libabőrös lesz a látványtól. :))) Ennen ellenére én azért megmaradok az ír farkasoknál, bár ők nem olyan gyorsak. :))
gicus Creative Commons License 2001.05.25 0 0 43
Amint megtanulom, hogyan kell képet beilleszteni, fölrakom, igérem. (Bocs a bénaságomért.)
gicus Creative Commons License 2001.05.25 0 0 42
namégegyszer:

gicus Creative Commons License 2001.05.25 0 0 41
Az idei Senior World Champion:

remélem, sikerül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!