Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2287
Hm... Nem tul jól látszik, de mintha dupla vonalacskás lenne... :)
Előzmény: idiotwoman (2285)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2286
kíváncsi lettem
Előzmény: idiotwoman (2284)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2285

Béna vagyok, nem megy fel a kép, de talán jobb is.

Sorsszerű

erek
Előzmény: idiotwoman (2284)


idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2284
lemaradt a kép
Előzmény: idiotwoman (2283)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2283
Talán itt láccik :-)
Előzmény: idiotwoman (2281)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2282
Kilátszanak erek, gyűrődésvonalak?
Előzmény: idiotwoman (2281)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2281

Nem.

Szeritem olyan fényképem semnemvan :-)

Előzmény: Törölt nick (2280)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2280

Én sem a mell, a punci helyett, hanem mellettük szeretem a karokat...

 

Le tudod írni, milyen a könyökhajlatod? (vonalak, erek, stb)?

Előzmény: idiotwoman (2279)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2279

 

Szokták, bevezetőnek nem is bánom, és a popsim is nagyon érzékeny. 

 

De Én előbb utóbb a cicre irányítom a delikvenst.   A pasiknak már ez is nagy öröm, hogy nem dugom el a szeme elől, amim van.

 

Kálmánbá' is egy mélyen dekoltált blúzért, vagy egy push-up melltartóért olyan hálásan tud nézni.

Egy nap, amikor már jó ideje nem ért hozzám senki, és kívántam az érintést, megkérdeztem, van-e kedve beszélgetni.

Beültünk a kocsijába, és kocsikázni kezdtünk. Alig bírt az útra figyelni, állandóan a dekoltázsomra tévedt a tekintete. Javasolta, hogy menjünk a közeli parkba, ott hét közben nincs túl sok ember, ott nyugodtan tudunk beszélgetni. Beleegyeztem. Tudtam, hogy mire megy ki a játék, de nem bántam, hátra ültem vele. Nem teketóriázott, azonnal elkezdte dícsérni a mellemet, amit így már közelebbről is szemügyre vehetett.

Sosem fogom tudni elmondani a pasiknak, hogyan kell csinálni. Őrületes volt. Lassan kibújtatta a felsőmből a bal, majd a jobb cicimet, és azt mondta: Pont ilyen gyönyörűnek képzeltem őket ruhán keresztül is.

Nevetnem kellett, nagyon jól esett minden bók tőle. Szinte visongattam, annyira jól esett az érintése, eszméletlenül tudta forgatni kezét a mellemen. Levettem a felsőrészt, mert már úgyis mindegy volt, és mivel a hátsó ülés ilyesmihez is teret ad, hirtelen az ölébe ültem, szembe vele. Épp annyival volt magasabban a testem, ahogy az ölében ültem, hogy a melleim az arca előtt feszültek. Hirtelen rájuk bukott, én pedig eszeveszettül markoltam az üléstámlát. A férfit semmi más nem érdekelte, csak a mellem, de azzal annyira tudott bánni, hogy végül kétszer is elélveztem csupán a mellbimbómon át érkező ingerektől, ott, az autó hátsó ülésén. Amikor hazavitt, rettentő hálás volt, csókolgatta a kezemet, a hajlatokban én pedig csak mosolyogtam.

Tudtam, hogy ez nem csak neki, nekem is életre szóló élmény volt.

 

Előzmény: Törölt nick (2278)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2278

Szokták puszilgatni könyökhajlatod? Vonalak, vagy erek látszanak?

 

Egyébként a kar természetesen mellel és puncival kombinálva legjobb...

 

Vegyes élvezet...

Előzmény: idiotwoman (2277)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2277

Honnan tudod ?

És a csoklómnál is. Perverz pasik szokták puszilgatni a könyökhajlatom, pedig nekem a mellem a fő erogén zónám.

 

Előzmény: Törölt nick (2276)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2276

Ha nyújtott karral támaszkodsz, könyökhajlatodnál kilátszik könyökhajlati ered, látszanak bőrödön gyűrődési vonal rajzolatok? (Ami mentén behajlításkor gyűrődik)?

Előzmény: idiotwoman (2275)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2275
Nem. Alapvetően az alkar vízszintesen egymáson a könyöket fogja, a váll kissé előre feszül, a mell kidomborodik......... nekem be szokott válni.
Előzmény: Törölt nick (2274)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2274

Szereted karodat kinyújtva kifeszíteni magad mellett, arra támaszkodni?

 

(Akár úgy, hogy melleid közötte vannak...) ?

Előzmény: idiotwoman (2273)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2273

 

a felkar a karnak az a része ami az alkar és a váll között leledzik

:-)

Előzmény: Törölt nick (2271)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2272
Lehalt a topik?
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2271

"felkarjaimmal összeszorítom a melleim"...

 

Ilyenkor nyújtottan van melletted a két karod?

Előzmény: idiotwoman (2269)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2270
.... csak cukkoltalak kicsit....... bocsánatot kérek, többé nem fordul elő.
Előzmény: Törölt nick (2268)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2269

Nem is 78 éves ! 

És természetesen Én nem tehetek semmiről.

 

Én nem tehetek róla, hogy "megkedvelt".

Igaz mikor nálunk vendégeskedett minden nap igyekeztem még az előző napi ruhámnál is szexisebb öltözéket választani, és minden pillanatot megragadtam, amikor kettesben voltunk, hogy felhívjam figyelmét a testemre. Közben pedig úgy csináltam, mintha mindez véletlenül lenne, s nem lennék tudatában, milyen vonzó vagyok a pasik számára. Ő inkább félénknek tűnt, úgyhogy tudtam, hogy több kört kell futnom.

Jobb ürügy nem jutott eszembe. Eltökélt szándékom volt: mindenáron megismerkedem vele, így beállítottam hozzá a „bocsánat, de nagyon sürgősen hozzá kell férnem az e-mail hoz, ha megengedné egy percre….  és kölcsönkérhetem a laptopját" tökéletes ürügynek tűnt.

És lásd bevállt. Nem csak öltözetem megválasztása, de minden más bűbáj bevetve. Nem mehettem kurvás ruhában, nem akartam, hogy rögtön ellenszenves legyek, egy nagyon ritka szövésű, de nem átlátszó fehér blúzt választottam, majdnem nyakig begomboltam, illedelmesen, és hozzá egy barna rövid szoknyát, ami ugyan testhez álló volt, kiemelve a vékony alakomat, de semmi kivetnivalót nem lehetett rajta találni.

A blúzt szorosan betűrtem, hogy a lapos hasam és a domborodó mellem jól látszódjon. Ekkor úgy tettem, mintha zavarba lennék. Kezemmel végigsimítottam az oldalamat, amely a nagy mellemen feszülő blúz miatt elég hepehupás volt. Majd a két karomat a mellem alatt összekulcsoltam, amitől összepréselődtek, és nagyon döglesztő látványt jelenthettek, mert a pasas érezhetőbben előrébb hajolt, és a mellemet bámulta. Kihasználtam ezt a pillanatot, és egyik karommal összeszorítva tartottam a két mellemet, miközben a másikkal véletlennek tűnő mozdulatot tettem, amivel a mellem magasságában levő gombot egyszerűen és gyorsan kigomboltam. A blúz anyaga persze szétnyílt, és közében egy kis nyílás keletkezett, amin tökéletesen be lehetett látni a mellemre.

Eljátszottam a fecsegő Nőt.. éppen szakítottam a barátommal, mostmár végleg….. „teljesen elhanyagolt és depresszíós vagyok…… félek magamra maradni….. pedig vágyom a gyöngédségre a védelemre”..... éppen arra volt elég, hogy felkorbácsoljam a szenvedélyt benne. 

Kicsit előrébb dőltem a székben, összefontam a karom, hogy a mellem majdnem kibuggyanjon és a fény is jobban megvilágította a dekoltázsomat (közben titkon megsimogattam a puncimat) – és a mellbimbóm persze rögtön megkeményedett, és nekifeszült a topnak.

Na ! Ki is gúvadt a szeme szegénynek….. és már tudom : a pasi meg van fogva!

Már mennem kell ürüggyel felállni készülök, de ….. nem hagyja,  csak ne hagyjam magára .

Felnevettem és ringani kezdtek a melleim, és folytatódott kacér mosoly jelent meg, aztán megnyalom az ajkaim, és felnyúltam, hogy összefogjam a hajam nyújtózkodás közben kihúzta magam így még az melleim is nagyobbnak látszanak.

 

Ez be szokott válni, felkarjaimmal összeszorítom a melleim, ettől a látványtól majdnem elállt a lélegzete. Természetesen meghívott egy italra. Ahogy ültünk a félhomályban nem teketóriázott, azonnal elkezdte dicsérni a mellemet, amit így már közelebbről is szemügyre vehetett, majd a combomra tette a kezét és éreztem elkezdi felhúzni a szoknyámat. Közben a cicimről áradozott, finoman felé nyúlt, de rám nézett, mielőtt végleg megfogta volna. Bólintottam, ezzel adva engedélyt. Megfogta a pólón keresztül a mellemet, és tudtam, hogy elvesztem. Ilyet még sosem pipáltam.

 

De én nem tehetek róla, hogy megkedvelt......

Előzmény: Törölt nick (2267)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2268
Mi is a vágyad pontosan?
Előzmény: idiotwoman (2266)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2267
Na, képzeld el, hogy egy 78 éves öregnek épp ez az élvezet. Van ilyen. A kiscsaj buli után ne fürödjön, ha én arra kérem.
Előzmény: TTAMAS (2264)
idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2266

Pontosítok: nem csak vonzanak a vad ölelkezések, de este egyedül az ágyamban, ég bennem a vágy, kaparom a falat, nincs mellettem más. Valami forróság van testemben. Valami hajtja vérem. Ártatlan kislánynak néznek, de belül egy mohó vadász bújik meg.

Medencém elemészti a kínzó üresség, sikítanék, ha valaki megtöltené. Számat harapom, másé helyett, Levegőt egyre gyorsabban veszek.  Arra gondolok, kit rontanék meg. Zihálva ordítanám – most – még - ne!

Haját cibálnám – igen -!

Pupillám kitágulna,  fejem zsibbadtan elkábulna, igen – most – még …......

:-)

Előzmény: idiotwoman (2261)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2265
Kiskorúról szó sem esett, az egyetemisták 18 éven felüliek. És ha még alatta van 8-10 nappal, már mosolyogva esetleg megengedi a popó-csókot, az öreg meg ettől mint a paripa, úgy elélvez - ha szerencséje van. az is kell.
Előzmény: Törölt nick (2262)
TTAMAS Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2264
Inkább fizetek, minthogy az izzadt, büdös, mások által összegecizett testét kelljen "élveznem".
Előzmény: Törölt nick (2258)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2263
Az a legjobb kompromisszum, hogy nincs behatolás, sem punciba, sem szájba, sem anus-ba, ezenkívül mindent finoman megengedni. Mosolygós barátság a reggelinél, a kislány nem morcos, az öregúr sem. Az alkut mindenáron betartani.
Előzmény: idiotwoman (2261)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2262

Nem kiskorúval természetesen, de fiatal tinivel, ha ő is akarja...

 

Sokkal többet érhet egy "baszásnál", ami igénytelen, egy minőségi kényeztetgetés, fiatal zsenge testet...

idiotwoman Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2261

Hááááát valami hasonló gondról van szó.

 

Hiába nem áll szándékában előre megfontoltan visszaélni a helyzettel, de ha csak ott szárad a bugyim a fregoliján, este kivillan a cicim a babydoll-ból és ráadásul nem tudja "leplezni érdeklődését" -  akkor már nem olyan egyszerű nem a kedvére tenni. 

 

Nem mert jár, nem szánalomból, de egy idő után az ember lánya elnézőbb, már nem löki le a kezét a combjáról........     nehéz kijelölni a határt, illetve betartani még nehezebb.

 

Halmazati probléma, hogy engem vonzanak a vad ölelekezések, villámló kéjű csókók....

Előzmény: Törölt nick (2257)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2260
Bár lehet, hogy önmagamról vizionáltam. A jövő a holnapom, a múlt a jelenem.
Előzmény: Törölt nick (2259)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2259
Szerintem félreértesz...
Előzmény: Törölt nick (2257)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 2258
Mert nem hiszem, hogy az az illemtudó egyetemista kislány "prosti", csak azért, mert hetenként kétszer, amikor egy nagy buliból hajnalban hazatér és lefekszik, úgy tesz, mintha már aludna, mikor az idős úr halkan a keblét és a popóját csókolgatja.
Előzmény: Törölt nick (2257)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!