Keresés

Részletes keresés

nevtelen Creative Commons License 2000.11.21 0 0 79
"A hölgy ’79 szilveszterén – az estéhez képest is felfokozott hangulatban – botrányt okozott szüleim lakásán. Ekkor történt a baleset, amit mélyen sajnálok – emlékezik vissza. A bíróság – véleménye szerint – a körülmények helyes mérlegelése után döntött úgy, hogy jogos önvédelmi helyzetben, maga és szülei értékei védelmében cselekedett."

1. Demszkyék a fürdőszobában Szilvesztereznek?
2. Milyen értéket kellett orccsonttöréssel megvédeni egy fürdőszobában? Le ne hányja a csaj a csempét?

Előzmény: Hoppkins (75)
Hoppkins Creative Commons License 2000.11.21 0 0 78
mercuriciuz,

Agyafúrt észjárásod van mit mondjak:).
Ha te ahogy mondtad inkább kirántod a nő alól a szőnyeget a szobában (mert hiszen hogyan is gondolhattam volna a konyhára vagy a fürdőszobára hiszen ott tudvalevőleg nincs ilyen holmi),és a hölgy beveri a fejét az ágy sarkába vagy a dohányzóasztal sarkába vagy a radiátor sarkába vagy a szekrény sarkába stb. :) ,és betörik a feje akkor milyen ítéletet hozzon a bíróság?

H.

Előzmény: Mercurius (76)
Foti Creative Commons License 2000.11.21 0 0 77
Szerintem korrekt. eldurrant az agya, gondolom azóta is bánja.

Mivel az SZDSZ elnöke kívánok lenni, egyetértek azzal, hogy életem nyitott könyv legyen a nyilvánosság előtt – jelentette ki.

Egyetértek vele. De engem nem érdekel.

Mondjuk családvédelmi miniszternek már nem lenne jó (bár az adoptálás egy piros pont), de min. elnöknek még elmehet.

Az azonban elszomorító, hogy ez az érintett hölgyet is nehéz helyzetbe hozza. Most. 20 év után. :-(

Előzmény: masodnikk (32)
Mercurius Creative Commons License 2000.11.21 0 0 76
Csak szönyeg nincs. Ha esetleg nem értetetted, amit írtam, elmondom egyszerübben is. Szöbyeg szobában van, ahol fa vagy szőnyeg a padló. Ott nem törik be feje.

Viszont orrbavágással a fürdőben is padlóra lehet küldeni a részeg hölgyet, úgyhogy a fej betörének az esélye a Demszky módszerrel nagyobb.

Előzmény: Hoppkins (75)
Hoppkins Creative Commons License 2000.11.21 0 0 75
merkuriciusz,

A konyhában pl. asztalsarok van.A fürdőszobában meg (remélem nem sértelek meg) fürdőkád van amin nagyot lehet csattanni:).

H.

Előzmény: Mercurius (70)
Kvant_II Creative Commons License 2000.11.21 0 0 74
"A naci-fasiszta fidesznaci Fidesz a Balkanra akarja sodorni az orszagot! "

Magyarorszag mar 1998-ban a Balkanra kerult, amikor ezt a szelsojobboldali csocseleket az altaluk elkovetett valasztasi csalas hatalomra juttatta. Ez itt szintiszta mucsa, amibol minket mar csak az emigracio menthet meg. En is jarok nyelvtanfolyamra es mindig keznel tartom az utlevelemet, meg a becsomagolt borondot. Es ket eve csak metroval jartam a Duna kozeleben, mert felek, hogy bele fognak loni.

Előzmény: Gorilla unokája (71)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.21 0 0 73
Demszky pofánvágta a volt barátnöjét mert az nem akarta 4-es metrót.
Igy szsvazzatok rá, mert ha nem, jön a pofonzsák.
Hoppkins Creative Commons License 2000.11.21 0 0 72
alfa,

Azt nem gondoltam volna ,hogy szívesen kukkolod a családi botrányokat (is):))) és csemegézel a zaftos részleteken:).
Mivel én nem szoktam kukkolni ezért a kérdésedre a legnagyobb sajnálatomra nem tudok válaszolni.
Hát ilyen ez a világ valakivel mindíg történik valami ami sok ember érdeklődésére tarthat számot ,valaki meg olyan szürke kis pici pont ,hogy soha senki sem veszi észre :)),nemhogy topikot nyisson róla:).

H.

Előzmény: alfalfa58 (67)
Mercurius Creative Commons License 2000.11.21 0 0 70
Miért nálatok a fürdőszobában vagy a konyhában is szőnyeg van. Merthogy fa vagy szőnyegpadlón nem fog a feje betörni. De ha fantáziálni akarsz tovább, akkor gyere azzal, hogy mi van ha az esés közben a saját késébe dől.
Előzmény: Hoppkins (66)
Kvant_II Creative Commons License 2000.11.21 0 0 68
...es kinek a penzebol utazott a holgy Demszky szuleinek lakasara?
Előzmény: alfalfa58 (67)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.11.21 0 0 67
Engem érdekelne: hányszor sujtott orrával az agresszív élettárs Demszky úr védekezően felemelt öklére, mire eltört az orrcsontja?
Előzmény: Hoppkins (66)
Hoppkins Creative Commons License 2000.11.21 0 0 66
merkuriciusz,

Szerinted mi legyen a verdikt ha a nő aki alól kirántottad a szőnyeget hanyatt esik és betöri a fejecskéjét(ami 8 napon túl gyógyul csak be)?:)

H.

Előzmény: Mercurius (63)
mégjobb Creative Commons License 2000.11.21 0 0 65
És 1994-ben?
Előzmény: Töfröcsó (49)
Pókerarc Creative Commons License 2000.11.21 0 0 64
Szerintem elég világos.
1. Magánéletéhez van köze.
2. Valakinek a saját gyerekét nem kell örökbe fogadni, sem a nevére venni.
Előzmény: McAtti (47)
Mercurius Creative Commons License 2000.11.21 0 0 63
"Kívánom neked ,hogy egy féltékenységtől elvakult nő támadjon rád egy konyhakéssel:"

Hát egy késsel támadó nő esetén biztosan nem vágom orrba, mert ahhoz olyan közel kell menni, hogy tényleg megszúrhat. Van egy csomó ötletem (leöntöm egy vödör vizzel, pokrocot dobok rá, kirántom alóla a szünyeget stb), de ezek közt az orrbaveréssel való kísérletezés nem szerepel, mert minek kozkáztassak feleslegesen.

Előzmény: Hoppkins (54)
Hoppkins Creative Commons License 2000.11.21 0 0 62
alfa,

Azt az affért már homoszexualitásnak neveznék:)).
Erről inkább Szájer polgártársat kéne megkérdeznünk:)).

H.

Előzmény: alfalfa58 (61)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.11.21 0 0 61
Azt hiszem, az utolsó Demszky-orrbaverés-ígéret Csurkának szólt.

Tudsz újabbról?

;-)

Előzmény: Hoppkins (60)
Hoppkins Creative Commons License 2000.11.21 0 0 60
alfa,

Tudom ,tudom:)).
Téged a vadházasság nem fenyeget.
Látod ennyi előnye van annak ,ha valakin átnéznek a nők:))).

H.

Előzmény: alfalfa58 (58)
nagydog Creative Commons License 2000.11.21 0 0 59
Kedves surmi!

Pedig erosen hasonlo. Elokap valaki valamit, ami jol hangzik, lehet vele Demszkyt anyazni, es eleg keveset tudunk rola, hogy jusson ter a feltetelezeseknek is. Ezt aztan lehet addig fenyezni, amig valaki ki nem talal valami ujabb magasroptut, kozben pedig mindenki nagyon boldog, mivel kiderult Demszky egy utolso '"+!'!"+1.

Te uj jatekosnak tunsz itt. Az adatoknal megtalalhatod az osszes hozzaszolasomat. Olvass belem! Dontsd el hivatasszeru-e! :)

Nagydög

U.i.: Alfanak uzenem: a Bush ugy detto. De az ott a Juesze, es senki sem mondta, hogy normalisak. :)

Előzmény: surmi (46)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.11.21 0 0 58
"...féltékenységtől elvakult nő támadjon rád egy konyhakéssel..."

Aha.

Az én időmben ezt úgy hítták: "vadházasság".

:-)

Előzmény: Hoppkins (54)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.11.21 0 0 55
És orrcsonttörő-élettársi kapcsolatot is létesítettél velük? Ha igen, még főpolgármester is lehetsz...

:-)

Előzmény: Törölt nick (52)
Hoppkins Creative Commons License 2000.11.21 0 0 54
alfa,

Kívánom neked ,hogy egy féltékenységtől elvakult nő támadjon rád egy konyhakéssel:)), persze ez csak rosszindulatú felvetés hiszen nem hiszem ,hogy lenne nő aki féltékeny lenne rád:))).

H.

Előzmény: alfalfa58 (50)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.11.21 0 0 53
Uram, Ön többet nem játszhat kaszinónkban: már megint nyert!

:-)

Előzmény: frett (51)
frett Creative Commons License 2000.11.21 0 0 51
Várjál, hadd találgassak... double standard?
;-)))
Előzmény: alfalfa58 (50)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.11.21 0 0 50
Érdekes, hogy szociálliberális T.asztaltársaink Bush elnökjelölt úr több évtizeddel ezelőtt megesett ittas vezetését nagyon is aktuálisnak tartják, de Demszky úr női-orrcsonttörését idejétmúltnak vélik.

Mi lehet ennek az oka?

;-)

Töfröcsó Creative Commons License 2000.11.21 0 0 49
"""Más: Én csak azt nem értem, ha már évek óta halljuk, hogy Demszky Gábor milyen elvetemült, alávaló, gonosz stb ember, mi késztette Budapest szavazóinak többségét arra, hogy megválasszák ismételten főpolgármesternek?"""

Erre igen eccerü a válasz! A fidesznek + a koalának elég volt annyi idő - amennyi a parlamenti választások és az önkormos választások közt eltelt (talán fél év?) - hogy úgy megutálja őket Budapest népe, hogy bármilyen baromarcút beszavazzon főpolinak! Nem akarta ezt az idegbeteget senki, de a latorcaitól kifejezetten hányt a nép és nem a személye miatt, hanem a mögötte álló hatalom miatt. Más meg nem volt... (Katonát a maszop félreállította, nagy hülyék voltak)

Előzmény: mégjobb (31)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.11.21 0 0 48
"...egy lehetőséggel nem számoltunk: hátha 120 kilós smasszer volt az élettárs (vagy csak 70 kg, de cselgáncsban edzett elhárító)..."

Csak nem arra gondolsz, hogy Demszky élettársa orrcsontjának eltörésével - kommunizmusellenességének adta remekbeszabott tanúbizonyságát?!

Ez a Gábor gyerek egyszerre Rózsa Sándor és Robin Hood!

:-)

Előzmény: Szabadelvue (44)
McAtti Creative Commons License 2000.11.21 0 0 47
A fogalmazás csodálatos, nem kispályások:
1.: "a felvetett esetnek sem ellenzéki, sem politikusi pályájához nincs semmilyen köze" - akkor mihez van köze? Ez D. et. írói munkásságának része?
2.: "Gyermekét örökbe fogadtam, a nevemre vettem" - direkt homályos a foglmazás: nem lehet tudni, hogy D. gyermeke is, avagy puszta szívjóságból, esetleg pártfeladatként adoptálta.
3.: "A hölgy ’79 szilveszterén – az estéhez képest is felfokozott hangulatban – botrányt okozott szüleim lakásán" - mit jelent ez a felfokozott hangulat? Valaki lejjebb említette, hogy tökrészeg volt: no, ez a kifejezés ezt akarja elhitetni, de NEM mondja. Mert lehet, hogy nem is volt részeg, csak olyanja volt. (Az elmondásból erősen hiányzik, hogy D. felfokozott hangulatban volt e. Remélem, hogy matt részeg volt, mert színjózanon egy részeg nő orrát eltörni nem túl nagy dicsőség.)
4.: "Ekkor történt a baleset, amit mélyen sajnálok – emlékezik vissza." Na, ez a csúcs: BALESET. Nem más, egy szimpla baleset, ami annyiszor megesik naponta. D. családjában ezt nevezik balesetnek? (Egy miniszterelnök jelölt mégsem mondhatja, hogy olyan részeg volt, hogy semmit nem tudtam vele kezdeni, oszt kétszer jól pofán vertem, hogy térjen már magához.)

Attila

Előzmény: masodnikk (32)
surmi Creative Commons License 2000.11.21 0 0 46
Kedves Nagydog!

Nemtudom hogy hivatasszeruen csinalod-e, de nagyon rosszul. Szerinted a ketto egy kategoria?

surmi

Előzmény: nagydog (45)
nagydog Creative Commons License 2000.11.21 0 0 45
Azon gondolkozom, idoszeru-e topikot nyitnom "Demszky bevizelt" cimmel. A topiknyitoban reszleteznem, hogy a fiatal Demszkyt tobbszor is kenytelen volt tisztaba tenni edesanyja, a topic cimeben szereplo okbol. Gondolom sok olvtars olvadozna a gyonyortol, es csak az irigyseg rontana egy kicsit a hangulatukat, hogy nekik nem jutott eszukbe korabban ilyen remek topikot nyitni.

Nagydög

U.i.: Kicsit koran kezdtetek hajrazni. Birni fogjatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!