Keresés

Részletes keresés

régi vendég Creative Commons License 2007.01.31 0 0 2814
háááát én mondjuk a dalt sem annyira kedvelem, de a video konkrétan uncsi. :-( a snow után kicsit nagyobbat is szólhatott volna....
Előzmény: jemi bigli (2812)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2007.01.31 0 0 2813
a klip jó, de ezt számot még a lemezen is átugrom...:)
Előzmény: jemi bigli (2811)
jemi bigli Creative Commons License 2007.01.31 0 0 2812

naaaagyon osztalykirandulason poenkodtunk feelingje van::))))

en vmi ilyesmit gondoltam egyebkent ehhez a szamhoz...

 

http://youtube.com/watch?v=giSHHHcwczI

 

 

Előzmény: jemi bigli (2811)
jemi bigli Creative Commons License 2007.01.31 0 0 2811

uj klipp az egyik kedvenc dalombol...baaar a storm es a turn it again kezdi uberelni...sztem aranyos...linkeles kozben nezem eloszor..kesobb lesz elemzes..de sztem nagyon testveries...meg lowcost::))))

 

http://stadium-arcadium.com/main/video/desecration-smile.htm

 

 

 

halcsávó! Creative Commons License 2007.01.31 0 0 2810

fish! hírlevél, a közepén ontopik

 

 

Sziasztok!

 

Az idei első hírlevelünk igazából beköszönés, hiszen Fish!ként szabin vagyunk, márciustól lesznek koncertek. Viszont előkészítjük a terepet és a hátteret egy második kliphez, valamint feldemózzuk az új számainkat, hogy idén ősszel elkészülhessen a második lemezünk. A First of Many cd egyébként ismét rendelhető a www.bprnr.com oldalon, a www.cls.hu oldalon, vagy letölthető az www.mp3music.hu siteról is.
Kapcsolódó történések: Matyi és Bing a Good Time Boys nevű Red Hot Chili Peppers cover bandájukkal február 3-án, szombaton játszanak a Wigwam színpadán, Krisztián a Saint Petrol stoner/rockandroll zúzással 6-án, kedden a Süss Fel Napban, csak André lazsál.
Hal & Karel házibulikba bele lehet futni jópárszor különböző szórakozóhelyeken, ezekről bővebben a jól ismert programmagazinokból meríthettek.

 

Hamarosan jövünk!

 

Csecs,

 

Fish!
www.fishonline.hu

pipeppers Creative Commons License 2007.01.30 0 0 2809

Ugyan már, hisz ha látnák, hogy f*sza a közönség, biztos doppingolná őket, de ha nem... Persze ez oda-vissza érvényes, mert a közönséget meg nekik kell doppingolni :)

Előzmény: clisHe (2808)
clisHe Creative Commons License 2007.01.30 0 0 2808
azért a szinpadon állni legyen már öröm az ezredik buli után is, vagy pedig...
Előzmény: régi vendég (2807)
régi vendég Creative Commons License 2007.01.30 0 0 2807
hát azért én látok összefüggést... :-) mi sem vagyunk gépek, ők sem azok, többek közt ezért is szeretjük őket.
Előzmény: clisHe (2799)
Pawel amígó Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2806
Én is találtam a total commanderben. Sőt volt még egy másik is ami sokkal jobb volt de elfelejtettem már hogy kell azt az ablakot megnyitni :S
régi vendég Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2805
celebrations! a csajos nasi! :-)
én is egy ilyen dobozt nézegettem mikuláskor, de aztán a gyerek szétbarmolta. :-)
Előzmény: Pawel amígó (2800)
régi vendég Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2804
a prágai volt a k európai konci. nagyon sok magyar, lengyel, szlovák volt a cseheken kívül. órákkal a kapunyitás előtt, nem volt szabad ülőhely a környékbeli kocsmákban, és mindenhol magyarokba botlott az ember. a mi lelátónk bejáratánál felszabadultan ugráltak, üvöltöztek táncoltak az emberek, magukban, egymással. mikor flea megkérdezte h vannak e itt magyarok, hát volt üvöltés! :-) bécsben egy jó koncert volt és semmi plussz.
igazából én azt gondolom h a k európai fiatalok többsége azt nem engedheti meg magának h elmenjen minden olyan koncertre ami kicsit is érdekli és éppen a városban játszik. nekünk itt-ott spórolni kell. én is megnéztem volna pl robbie williams-t, nem azért mert odáig vagyok tőle, de érdekelt volna h milyen showman, de ezt nem engedhettem meg magamnak, sőt mcca-ra pedig nagyon el akartam menni anno, de olyan árak voltak, hogy ha akkor egy hónapig nem eszem sem jött volna össze a 2 jegy ára. bécsben ez nem gond. jó nekik! ettől viszont felhígul a közönség! valamiért ez engem bántott, de ha most szólnának h indulunk ugyanarra a koncertre, gondolkodás nélkül mennék! :-)
Előzmény: pipeppers (2801)
jemi bigli Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2803

kell hozza gyujteni par hsz-t utana-pontos szamot nem tudok..100-200?

 

modis topik: jo par topik nem megy ket napja motorhiba miatt

 

csokisdoboz..soha jobb indok a csokievesre::)))))))

 

Előzmény: Pawel amígó (2800)
pipeppers Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2802

Nekem meg a Total Commanderem kijelölés megfordítása ikonja olyan, mint a Red Hot logo :)))

 

Íme
Előzmény: Pawel amígó (2800)
pipeppers Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2801
Igen, mondják, hogy aki volt Prágában, az ott volt az egyik legjobb koncerten. De én azt hiszem, hogy a prágaiaknál már csak az oroszok lennének jobb közönség. Úgy értem hálásak, hogy ott lehetnek, és nem ostoba sznob banda, mint az osztrákok.
Előzmény: régi vendég (2794)
Pawel amígó Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2800
Ez nem ide tartozik ,de valamiért aha a moderátoros topicba írok akkor sose jelenik meg.
Szóval csak nemrég regisztráltam. Mkor fogok tudni topicot nyitni?
Előre is köszi :)

A minap kibontottam egy olyan dobozt amiben sok kis mars, snickers, bounty, twix stb csokik vannak. ilyen minik. És ha félig kihajtod a dobozt (ami amúgy 8 szög alakú) akkor tisztára kijön az RHCP jel belőle :D
clisHe Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2799
de mondjuk az hoyg szarul erzem magam, szar hangulatom van meg nem ok egy szar koncertre... sőt!
Előzmény: régi vendég (2795)
régi vendég Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2798
hát sok mindentől függhet h azon a napon mi a 100%. :-) én is mindig 100%-ig jó anyuka, feleség, munkaerő stb akarok lenni, de vannak napok, mikor az aznapi 100%-om nem éri el az előző napi 50%-át sem. :-)

valahol olvastam h flea a bw után gondolkozott azon h kilép a zenekarből, mert túl sok volt a feszültség és mellőzöttebbnek érezte magát. aztán szerencsére meggondolta. ha ő kilépne szvsz akkor vége a zenekarnak. nekem ő A chili, aki összeforrasztja őket. John egy csoda gitáros, aki ezen a nyelven beszél, ant egy exibicionista költő, akinek ez a hivatása, chad egy mackó aki egy fix pont, de flea az aki összetart (amellett persze h a világ legjobb basszerosainak egyike). szerintem persze.

és egyébként a macskák kurva zajos állatok! én csak tudom, van belőle 4! :-)
Előzmény: jemi bigli (2796)
Rokakoma Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2797

A wan2 - ben olvastam, tavaly valamikor. Attól még lehet hogy UL.

Én nem voltam ott a koncerten, akkoriban nem nagyon érdelt a banda, mást hallgattam.

( a mailt köszönöm )

Előzmény: régi vendég (2795)
jemi bigli Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2796

...much more interesting town, much more wild, and more recently detached form the communist hold.

 

szal uaz...

 

nekem ezen nyilatkozatok miatt maradt meg az űr...

 

http://youtube.com/watch?v=In1o-GHD1_4

 

ezt tan korabban mar linkeltem nem tudom..egy vh1-os musor 4. reszlete...arrol mennyire mindig elet-halal kerdes h. 100%ot adjanak.

 

 

egyebkent a minap neztem egy john interjut..abszolut levezette hogy a fuggosegbol valo kilabalas ota az, hogy boldogga tegye az embereket a zenejevel az egyik legfontosabb az eleteben es ez tartja ot is eletben vagy vmi hasonlo..ezt erezni is lehetett.

 

....mondjuk jack osborne-nak meg azt valaszotla hoyg egy repulobol teoretikusan kidobott kutya es macska kozul a macskat kapna el mert a kutya sokat ugat es bezony neki zeneszerzes kozben csondre van szuksege....hat fuck::)))) de ezt mar tenyleg csak viccesen::))))) a kutyak neveben::))

 

 

 

 

Előzmény: régi vendég (2795)
régi vendég Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2795
erről már asszem írtam, h szvsz ez egy urban legend. nem tartom kizártnak persze h így volt, de navarro akkor erősen küszködött a maga démonaival, ki tudja h mi volt... én olyanokat is hallottam, h flea-t a külseje miatt kidobták valami régiségboltból, és h ők ide soha többé... ehhez képest kiedis határozottan pozitív egy mondattal emléxik meg a magyar konciró. (vagy ez csak fordítói trükk? aki olvasta ánglisul, az is így olvasta? "Budapesten kezdtük a turnét. Mindenki Prágát ajnározta, de nekem Budapest jobban bejött. Egzotikusabb, vadabb város volt, sokkal később tűnt el onnan a kommunista világ." haha :-))
Előzmény: Rokakoma (2791)
régi vendég Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2794
tiszta sor, mindenki a slane castle klónra akar menni. (ahol ant szintén nem viszi túlzásba a közönséggel való beszélgetést, ott is flea volt a showman) nekem nem kiedissel volt bajom bécsben, még csak nem is flea-val, mint alant írtam meg tudom érteni, hogy mindig nem lehet ugyanazt a formát futni, hanem a közönséggel. örülök h láttam őket prágában is, annak ellenére h ott a halál messze áltunk, nekem az marad A koncert. csak remélem, h az idén sikerül túlszárnyalni! :-)
Előzmény: pipeppers (2792)
jemi bigli Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2793

pontosan a konyv utan LATVA A KONCERTET ereztem a csalodast...

 

de hat ez van..engem zavart..ettol meg erosen sanszos hoyg ez votl eletem egyik legjobb koncertje:)

 

 

Előzmény: pipeppers (2792)
pipeppers Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2792
Kérdés, hogy mit nevezünk betegségnek. Ne rinyáljatok már, amikor mindannyian olvastátok a könyvét. Tudjátok milyen fazon, így kell szeretni, még akkor is, ha esetleg becsapva érezzük magunkat egy koncert miatt. Bocs, ha túl nyers vagyok, de mindenhol ilyeneket olvasok a koncert után, mert mindenki elvárja, hogy azon a koncerten legyen tiszta és kipihent az egész banda, amit ő lát.
Előzmény: jemi bigli (2790)
Rokakoma Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2791
Navarro elrontotta a gyomrát a magyar konyhától, egész nap rókázott.
Előzmény: clisHe (2778)
jemi bigli Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2790

tudom, hogy nagyon beteg volt (irtuk is)..de azota is olvastam negativ dolgokat-ennyi ideig csak nem beteg;)

 

 

Előzmény: xhris (2788)
régi vendég Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2789
igazából, prágában sem volt az a nagy spieler, viszont szerintem nem is ő a hangulatfelelős, hanem flea. prágában ő dumcsizott, énekeltetett..., talán bécsben is inkább ő hiányzott igazán. viszont ő sem lehet mindig funny ez tiszta sor. kiedis védelmére legyen mondva, h betegen is szépen lenyomta a rutint, más talán lemondta volna.
Előzmény: xhris (2788)
xhris Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2788
A személytenen és flegma Anthony épp beteg volt, amint azt meg lehetett figyelni, úgyhogy ne rá haragudj :P
Előzmény: jemi bigli (2785)
régi vendég Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2787
küldtem mailt
Előzmény: Rokakoma (2786)
Rokakoma Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2786

Tudunk erről pontosítani?

Előzmény: régi vendég (2783)
jemi bigli Creative Commons License 2007.01.29 0 0 2785

nem tudom hogy reagaltam volna..engem a mostani szemelytelen es flegma anthony is felbosszantott...

(csak ugye ezt ellensulyozta a tisztessegesen leadott musor es a tobbiek hozzaallasa...)

 

Előzmény: clisHe (2784)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!