Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.07 0 0 99
Le. Az önlejáratás mértékegysége mostantól az 1 SOWHAT!

:)))

Előzmény: SOWHAT (98)
SOWHAT Creative Commons License 2000.09.07 0 0 98
Ezektöl a csapatoktol igen határozottan elhatárolom magam ! Ja de van 1 Poison cdm is Talk dirty to me :) You know I call you on the telephone... hú most lejárattam magam rendesen :)
Előzmény: Törölt nick (97)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.07 0 0 97
Ezér volt az Acélszív nick, ugye? :))
ja a Steelheartot is bírtad, meg a Poisont, meg a Vixent, meg a Phantom Blue-t, meg a.. meg a... kiderülnek a dolgok, szépen lassan...:)
Előzmény: SOWHAT (95)
supertzar Creative Commons License 2000.09.07 0 0 96
Nála már csak Ronnie Dio nagyobb :-)
Előzmény: SOWHAT (95)
SOWHAT Creative Commons License 2000.09.07 0 0 95
Kb. 88 ota Whitesnake got me into rock music :) azok a ruhak meg pozolasok eleg gazok de a szamok jok a 87esen ja meg Coverdale cicaja + a jaguarja is a klippekben :) AOR szaksz egyebkent ugy nagy alltalanossagba :) Whitesnaket lattam a Shepherds Bush Empire-be 97be, meg Adrian W. gitarpengetöm is van be-be :)

Coverdale egy hatalmas torok ugye supertzar ? :)

Előzmény: Törölt nick (93)
bala Creative Commons License 2000.09.07 0 0 94
ÁÁÁ..Akkor csak ültünk a stadion gyepén és ittuk a 50 forintos sört:)
Előzmény: Törölt nick (93)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.07 0 0 93
Cselő írta, útánanéztem.
De a Status Quo koncerten is üvöltött a Rudán, az Abaházy meg a Szizsó?
eh...Sowhat, te mióta szereted a Whitesnake-t? :)
Előzmény: bala (91)
SOWHAT Creative Commons License 2000.09.07 0 0 92
Az 94be volt es a bucsun itt is volt status quo, de whitesnake mer nem ? Bucsuba miert nem tudnak normalis zenekart hivni ? :( Segg westelesek.
Előzmény: bala (91)
bala Creative Commons License 2000.09.07 0 0 91
JAJJ JAJJ!!Az a fránya memóriám!Az a Prága Pozsony volt!!Status Quo + Whitesnake.Szabadtér,2 órás átszerelés,barátnőd/feleségeddel voltál.
Így már stimmt??:)Akkor viszont a Cselő irta a beszámolót.:)
Előzmény: supertzar (89)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.07 0 0 90
Vincent röhög.
Előzmény: supertzar (89)
supertzar Creative Commons License 2000.09.07 0 0 89
aranyos vagy bala, de életemben nem voltam Whitesnake bulin Prágában, sőt, soha nem is írtam WS koncertről az MHH-ban. A többi stimmel :-)
Előzmény: bala (88)
bala Creative Commons License 2000.09.06 0 0 88
Hát ollyan 6 szöget alkottunk, s mindenki mindenki fülébe gajdolt:).Komolyabban:LL túlzott,de hát néha jópofákat is kell itórni az újságaba:)
Előzmény: Jéggé dermedt enemies (87)
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2000.09.06 0 0 87
Jaj, Vinszent, te mán semminek nem tucc örülni? :)))))))
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.06 0 0 86
De a Rudán hogy a picsbe tudott mindkettőjük füllencsébe egyszerre dalolni?
Vagy a Lénárd fülébe a Szizsó dalolt, csak mivel Szizsót nem szereti, ezért írta azt, hogy Rudán dalolt a fülébe?
Nem értem én eztet sehogyse..:)
Előzmény: bala (85)
bala Creative Commons License 2000.09.06 0 0 85
Nem,az a LL.volt.O meg ott allt mogottem:)A Szizsoval egyetemben:)
Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.06 0 0 84
Te írtad a MHH-s koncertbeszámólót? Mert ott írta a tag, hogy Rudán Joe énekelte a fülébe a magasakat...
:))
Előzmény: bala (83)
bala Creative Commons License 2000.09.06 0 0 83
Hát igen ahogy régen énekelte a Purple/Ledzep/Rainbow témákat, az nem volt semmi!!Emlékszem egyszer abban a szerencsés esetben volt részem hogy Prágában Whitesnake koncerten bal fülembe Joe,jobba meg a Csabaházi Abi nyomta a klasszikus témákat:)).Valszeg az alkohol problémát kellene orvosolni, mer még így is MO.egyik ha nem a legjobb énekese!!
Előzmény: Levike (78)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.06 0 0 82
De ezt lehetett belőle kivenni...:)
Előzmény: Levike (80)
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2000.09.06 0 0 81
Ede, Ede....

Látod, ahelyett, hogy foggal-körömmel és mindenféle gyermeteg érvekkel próbálod itt visszaverni a (hidd el, nem rosszindulatú) hosszászólókat, inkább fogd magad, kapard össze a többieket és üljetek le megbeszélni egy HOWTO-t...
Joe-nak is ráncigáljátok meg a fülét, vegyétek el tőle az üveget és nyomjatok le a torkán pár nyerstojást... Hátha észhez tér. És el kellene végre azon is gondolkozni, hogy nem kell bevállalni úton-útfélen fellépéseket. Legyen inkább kevesebb, de ne égessétek magatokat ilyen silány produkcióval.

Előzmény: eddieDSM (76)
Levike Creative Commons License 2000.09.06 0 0 80
Nem egeszen erre gondoltam.
Előzmény: Jéggé dermedt enemies (79)
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2000.09.06 0 0 79
Levike!

"Joe meg letett mar annyit az asztalra szerintem boven, hogy ne essen igy neki mindenki. "

Nem akarok kötekedni, de ez már megint egy olyan 'izé' kijelentés, hogy letett az asztalra vmit... Mér, akkor ez azt jelenti, hogy innentől kezdve bármit csinál, el van nézve Joe bácsinak, szemet hunyunk felette és szó nélkül térdre borulunk továbbra is? Ez így 'picit' sántít, nem? llyen alapon egy bandának sem kellene a seggét megmozdítania, aki már kiadott egy jó albumot... Vagy majd a lemezre fog mindegyik mutogatni állandóan, ha a közönség kérdőre vonja? Na azért na...

Előzmény: Levike (78)
Levike Creative Commons License 2000.09.06 0 0 78
Azert nem kene ennyire szapulni szegeny Joe-t.. :)

Megmondom oszinten en nem ismerem a CODA-t, de ha tavaly nyar elejen ok nyomtak a Deep Purplet a Wigwamban olyan minosegben, hogy majdnem elelveztem, akkor azert enyhen szolva tulzasnak tartok par jelzot ami itt elhangzott Joe hangjaval kapcsolatban. :)
Az OK, hogy ne igyon, mert ha valaki betintazott, akkor lehet akarmilyen enekes, es lehet akarmilyen hangja alapbol, akkor is csak reszeg dajdajozas lesz, amit muvel.
Ezt majd a zenekar megoldja szerintem, hisz hosszutavon igy nem mukodik.
Joe meg letett mar annyit az asztalra szerintem boven, hogy ne essen igy neki mindenki.

Levi

Espé Creative Commons License 2000.09.06 0 0 77
eddieDSM: nem arról van szó, hogy Joe élő énekteljesítményébe néha becsúszik egy-egy hamis hang, hanem arról, hogy részegen (vagy másnaposan) lép színpadra, és botrányos módon "adja elő" magát. Az, hogy ilyen állapotban nem tud énekelni, azt nem csodálom, úgyhogy a probléma gyökerét kéne megvizsgálni (ld. alkohol).
Előzmény: eddieDSM (76)
eddieDSM Creative Commons License 2000.09.06 0 0 76
"Ti nem voltatok haknizós kisbanda?"
Ki? Én vagy a Pok? A Pokolgépet én először 85-ben (84?) láttam élőben rajongóként teltházas PeCsában, és olyan cuccon, hogy leszakadt az agyam!
Én voltam haknizósban, de ez nem ide tartozik, itt a Pokolgépről van szó!

"Mert a rendszerváltás előtt olyan jó volt a technika, és a felszerelés?? }:)"
Igen, lehet hogy nem olyan mint most a Multimedia, de akkor meg még kb. 5 éve is, amikor nagyobb igény volt a metálra, megtehette minden nagyobb banda, hogy saját (bérelt) cuccot vigyen saját hangmérnökkel, fényessel. Garantált volt a megszólalás.
Ma ez már nincs. Remélem még lesz.

Azért mondjatok nekem olyan magyar énekest, aki stúdióban olyat produkál amit a Joe, és mindíg tökéletes élőben!

Előzmény: Marley (72)
bala Creative Commons License 2000.09.06 0 0 75
Na őket már nem is ismertem.Nekem a Mobil csak a régit jelenti.Ez a mostani inkább Lóri és az ő Miép-es meggyőződéséről szól.Kár érte,kár....
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.05 0 0 74
...meg a Szkladányi Andrástól, meg a Lieber Petitől...
Előzmény: bala (73)
bala Creative Commons License 2000.09.05 0 0 73
Hálisten még nem volt alkalmam ilyen állapotban hallanom a Joe-t.Én cak a szépre emlékezem:)Azér régen még CODA időben (amikor csak 1 énekes helyett tette a dolgát) óriási volt, el kell ismerni.Most meg ha nem bírja, ne csinálja, vagy éljen normálisan, vagy csinálja 1 helyen!!
Ja úgy dolgozni is kéne?
Arra azért kiváncsi lennék hogy a Mobilba hogy fér meg? Lóri állítólag azért vált meg a Bajnoktól meg Tunyótól mer tintáztak rendesen!
Előzmény: Marley (72)
Marley Creative Commons License 2000.09.05 0 0 72
Üdv!

Kedves eddieDSM nem vagy te egy kicsit beképzelt "rockstar" ???

-A haknizós kisbandák elviselik, de ez így gáz...-
Ti nem voltatok haknizós kisbanda?

-A tokaji szinpadi hang egy rakás sz... volt.-
Mert a rendszerváltás előtt olyan jó volt a technika, és a felszerelés?? }:)
Nem hinném!!

Akármilyen a hangosítás, akkor is lehet igazi családias bulit csinálni, hogy NE keserű szájízzel távozzon a rajongó a színpad elől. (vagy nektek ez kevés???)
Hát igen! A PÉNZ az oka mindennek!!!

Ennyi.
"Van még a világon..."
--Marley--

Levike Creative Commons License 2000.09.05 0 0 71
A gordeszkarol mindig leesek, ugyhogy marad a csukloszorito. :)

Az uj Pokolgep amugy nagyon tetszik..eloben meg nem volt alkalmam latni oket.

Levi

Előzmény: SOWHAT (52)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.05 0 0 70
Jah... mi árulók vagyunk, meg sem érdemeljük az ember nevet...
:)))))
Előzmény: Jéggé dermedt enemies (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!