Keresés

Részletes keresés

Andrejjjjja Creative Commons License 2006.05.28 0 0 415

Szia Bencesinka!

Én 7000 ft-ért csináltattam! Akkor ott nem fájt maga a szúrás,csak a lidocain csípte kicsit a szám...de ez teljesen kibírható! Aztán 4 napig volt elég gáz...de fájni nem nagyon fájt csak ha sokat beszéltem,vagy megfeszítettem a nyelvem,pl amikor ásítottam,meg ilyenek! de 1 hét után tényleg semmi bajom nem volt...most 2 hetes vagyok...de már tényleg semmi...ráncigálhatom is:D!

Én még enni is tudtam...kis kockára vágtam mindent és beraktam a hátsó fogaimhoz...ugyhogy simán ment:)...beszélni kb 3 nap alatt tanultam meg rendesen...:)addig meg jókat röhögtek rajtam...hihi! Nem gáz tényleg...megéri:D

Pussz

Előzmény: bencesinka (410)
bencesinka Creative Commons License 2006.05.28 0 0 414

Ha van.

Van e-mail.címed,mert van egy tök jó képem?!

Előzmény: baybee (411)
bencesinka Creative Commons License 2006.05.28 0 0 413

Akármiet.

 

Előzmény: baybee (411)
bencesinka Creative Commons License 2006.05.28 0 0 412
Hát egy piercinges árlistát.
Előzmény: baybee (411)
baybee Creative Commons License 2006.05.28 0 0 411
Éééééén? Milyen árlistát?
Előzmény: bencesinka (409)
bencesinka Creative Commons License 2006.05.28 0 0 410
Meg tudod mondani ,hogy mennyire fáj a piercing?ÉS,hogy te mennyiért csináltattad?
Előzmény: Andrejjjjja (408)
bencesinka Creative Commons License 2006.05.28 0 0 409

Azt szeretném megkérdezni,hogy tudsz-e árlistát küldeni a piercingekről a:bencesinka@freemail.hu-ra?

Előre is köszi!

Előzmény: baybee (331)
Andrejjjjja Creative Commons License 2006.05.24 0 0 408
Sziasztok! Az engem is érdekelne h a neten hol lehet nézni nyelvpc-ket....ha küld vki linket nagyon megköszönöm! Pussssz
jodli85 Creative Commons License 2006.05.24 0 0 407

Sziasztok!!!

Ha tudtok valami jó helyet ahol normális nyelvpiercinget tudok venni, akkor légyszi küldjétek el nekem a wednesday13@vipmail.hu -ra, ha lehet olyat ahol a választékot a neten is meg tudom nézni! Köszi! Sziasztok

Andrejjjjja Creative Commons License 2006.05.23 0 0 406

Sziasztok! Nem akarok semmi különöset irni csak unatkozok:D...most már semmi baj nincs a piercingemmel:):):):):):):)....oan jóóó...:D Ugy szeretem:D...lehet h hülyének néztek de ez van:D...nembaj:)

Nemsokára lesz már világitos is...meg "nyelvretapadós"(hihi)...de én ezt az óriást is imádom.....jókat lehet vele játszani...meg a barátokat idegesíteni...:D

Na...mejek...pussz mindenkinek,köszi h segítettetek:)

cijactokkk

baybee Creative Commons License 2006.05.22 0 0 405
Pesten tudom ajánlani a Black&White-ot.
Előzmény: beeegirl (404)
beeegirl Creative Commons License 2006.05.19 0 0 404

Én pesti vagyok, szóval szerintem nem megyek ezért esztergomba, de sosem lehet tudni....azért köszi!!!!

 

Előzmény: Andrejjjjja (403)
Andrejjjjja Creative Commons License 2006.05.19 0 0 403
Szia!Én nem Pesti vok...ugyhogy szerintem az enyém nem nagyon érdekel...én Esztergomban csináltattam (Árpád tattoo)...ez egy nagyon jó hely...drága de megéri...tök steril minden...tetkóm is ő csinálta azzal sem volt semmi baj! Ajánlom mindenkinek aki környékbeli!Pusssz
Előzmény: beeegirl (402)
beeegirl Creative Commons License 2006.05.19 0 0 402

Asszem nyáron én is megyek átszuratni a nyelvem. Hol csináltattátok??

Előzmény: Andrejjjjja (401)
Andrejjjjja Creative Commons License 2006.05.19 0 0 401

Asszta...most már nagyon boldog vagyok...teljesen lement a nyelvem és nem is fáj már:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D!

Nagyon Köszönöm a tanácsokat...pussz mindenkinek!!!

Előzmény: P!nk63 (399)
Kitty14 Creative Commons License 2006.05.19 0 0 400

Naon köcce P!nk63

Sok pusza mindenkinek:)))

P!nk63 Creative Commons License 2006.05.18 0 0 399
Én az Unióban szoktam venni, de a plazaban is lehet.
Előzmény: Kitty14 (397)
P!nk63 Creative Commons License 2006.05.18 0 0 398
Szió!
Akkor sztem 2cm-es szár van bent. Általában 2 hetet mondanak a szalonban, de jobb várni úgy 1 hónapot, meg ha valakinek lassabban gyógyul furán nézni ki egyből rövidebb szárat tenni bele :D
Az ár :) pesten a legolcsóbbak ... máshol egyébként ott körül vannak az árak (800-1000).
Általában 1,6 cm-es szárat szokatk belerakni - az se nem hosszú és se nem rövid, de ha neked jó bele az 1,4, akkor az tuti nem fog kilógni. A nyelvre "rátapadóst" max amiatt nem ajánlják, mert ha játszol vele feldagad a nyelved és akkor feszül benne, de én más okát nem látok, hogy miért ne lehetne azt beletenni.
Előzmény: Andrejjjjja (396)
Kitty14 Creative Commons License 2006.05.18 0 0 397

Sziasztok, lenne hozzátok egy kérdésem

szeretnék nyelv pchez golyókat venni csak nem tom hol tudnék beszerezni debreceneben

előre is köcc sok puszi

Andrejjjjja Creative Commons License 2006.05.18 0 0 396

Szia!

Sajnos nem tudom h mekkora ami most van bent....de most már elég jó...asszem lement a nyelvem valmennyire...de még mindig fehér! mikor kell visszamenni cserélni?vagy mikor cserélhetem ki?Mennyibe kerülnek átlagosan?olyan 1000-1500??Olyat lehet kapni hogy nagyon kicsi a szára?mert én olyat szeretnék aminek nem lóg ki a szára gondolom tudod milyenre gondolok...tudod ami tökre hozzáér a nyelvemhez....mert azt olvastam vagy hallottam(nemtom:)) hogy olyat nem szabad valamiért..!?!?!?!?!?!?

köszi sziasztok

P!nk63 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 395
Nem tudod, hogy hanyas szárat tettek bele, mert lehet attól gyógyúl lassan, mert vastagabb a nyelved és hosszabb kell.
Ha a teteje fehér, akkor az lepedék - ha alul pedig genny. No para fültisztító pálcika és szépen, finoman lepiszkál :)
Ha fáj, akkor lehet hogy játszottál vele vagy csak simán a beszéddel megerőltetted- ilyenkor jégkocka szopogatás módjával. Nekem is fájt egy ideig alul, ha sokat játszottam vele.
Előzmény: Andrejjjjja (390)
P!nk63 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 394
Fúú nekem egy videoklipben tetszett meg nagyon és eleinte mindig csak azt a vidit vártam a tv-ben. Ez odáig fajúlt, hogy már nagyon vágytam rá. Majd rá kb. 1 évre egyik osztálytársammal elmentünk a szalonba és ő a köldökét én a nyelvemet szúrattam át :)
Előzmény: beeegirl (389)
P!nk63 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 393
Gondolom lepedékes a nyelv felülete, ez kb. 1-2 hét után el is múlik. Hiába súrolod a fogkefével teljesen most még nem fog lejönni. Nekem tényleg nagyon hamar gyógyúlt, mert én 3-4 nap alatt le is tudtam (baromi gyorsan gyógyúlnak a sebeim) A beszéddel nem voltak gondjaim. Csere az úgy történt, hogy én vettem műanyag pinyót és otthon kicseréltem, mert én eleve vittem a szalonba az éxert (szilikon szárasat) Nem fájt a csere :) Nem szedtem gyógyszert, csak Corsodyllal öblögettem és néha egy-egy jégkockát elszopogattam (ne vidd túlzásba, mert a torkod fogja bánni)
Előzmény: Andrejjjjja (387)
beeegirl Creative Commons License 2006.05.17 0 0 392
Az jó. Én kb. egy hónapja kezdtem el gondolkozni, hogy nekem is lehetne piercingem(már előtte is tetszettek). Csak az a baj, hogy a szüleim egyelőre nem engedik. De majd kidumálom! :P
Előzmény: Andrejjjjja (391)
Andrejjjjja Creative Commons License 2006.05.17 0 0 391
Jaa...Beeegirl-----------> én már elég rég szerettem volna de komolyan kb egy hete gondolkoztam el rajta...csütörtökön felhivtam a pc-st h mennyibe kerül...pénteken bementem,de nem volt nyitva,aztán szombat reggel nyitásra ott voltam!:) és nem bántam meg egyáltalán...pedig még jó oldalát nem nagyon láttam ezalatt a 4 nap alatt:)
Andrejjjjja Creative Commons License 2006.05.17 0 0 390

Sziasztok! Már 4 napos vagyok de még mindig alig fér el a nyelvem a számban....:D....meg tök undorító fehér...!Tegnap kb negyed órát sikáltam:)Remélem most már nemsokára jó lesz...Már csak alul fáj.:)

Ugye ezek normálisak?Irjatok!Köszi:))))

beeegirl Creative Commons License 2006.05.17 0 0 389

a múltkor félreírtam...hogy beszúrassátok, azon mennyi ideig gondolkodtatok?

baybee Creative Commons License 2006.05.15 0 0 388
Bocs, hogy belepofázok.
Ha el tudod viselni a fájdalmat, akkor felesleges bármilyen gyógyszer, csak öblögess (betadine-os oldat vagy phlogosan) legalább egy hétig minden evés, cigi, és hasonlók után.
Előzmény: Andrejjjjja (387)
Andrejjjjja Creative Commons License 2006.05.15 0 0 387

Köszi a válaszokat P!nk63...:)

Most elég szarul vok...szombaton szurták és tegnap(vasárnap) este elkezdett fájni...és most tök undorito...fehér a nyelvem meg még mindig tök dagadt.....remélem pár napon belül elmulik...neked mikor volt az h már rendesen tudtál enni meg beszélni és normális méretű lett a nyelved?fájt amikor cserélték?te szedtél gyulladáscsökkentőt vagy valamivel elősegitetted a gyogyulást?

előre is köszi a válaszokat...pussz

beeegirl Creative Commons License 2006.05.15 0 0 386
ok, köszi! ti mennyi ideig gondolkoztatok rajta hogy belövessétek-e a pc-t?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!