Keresés

Részletes keresés

Joglany Creative Commons License 2006.06.21 0 0 13962

De itt most nem csak Filó M. személyiségéről hanem az írásairól is szó van, ezért érfdekes ez a Fóumnak ezért nem off az egész. Én az írásaiért is rajongom, mert nagyon érdekesen ír. Itt a Népszabadságos és a Fundamentumos írása. Olvassátok el!

 

 

http://www.nol.hu/cikk/356717/

 

http://157.181.181.13/scripts/webindok.exe/repertorium?ev=&szam=&gomb=Repert%F3rium http://157.181.181.13/scripts/webindok.exe/repertorium?ev=&szam=&gomb=Repert%F3rium 

 

 

 

Előzmény: tracy (13961)
tracy Creative Commons License 2006.06.21 0 0 13961
ne haragudjatok, hogy így negatívan szólok bele ebbe a beszélgetésbe, de talán a tapasztalatom, életkorom miatt megbocsátjátok nekem, meg azért mondanám, hogy értetek szól a harang (értsd beszélek), nem ellenetek. szóval van ilyen, hogy az ember fiatal kislány, és valami áfférba kezd egy fiatal (már a maga korosztályában) oktatóval az egyetemen, és persze lehet ebből olyan is, amikor lángolás is van, de óvatosnak kell lenni. könnyű megperzselődni ugyanis! és tudjátok, hogy a perzselődés árt a lepkeszárnyaknak, utána már nehezebben szárnyal az ember. szóval nem biztos, hogy ez a legjobb ötlet, egy oktatóval összejönni. és mégegyszer ne haragudjatok, csak azért szólok, mert más kárán tanul az okos.
Előzmény: lmrck (13952)
kismoki Creative Commons License 2006.06.21 0 0 13960

Kedves Jogászlány!

 

Hidd el,  2 éve van barátnője (miért elképzelhetetlen, hogy külföldi tartózkodása alatt is együtt voltak?), aki korántsem egy buta modell! Mint már említettem, szakmabeli (ő is ELTE-n végzett) Szerettem volna, ha tisztában vagy a valósággal és nem kergetsz hiú reményeket! de ha nekem nem hiszel, tedd próbára F. Mihályt! :) Ha sikerül elcsábítanod, elsőként fogok gratulálni:)

Még egy személyes megjegyzés: szerintem annyira már nem fiatal F. Mihály;)

 

 

X

 

U.I.: elnézést, hogy Kismóki nickname-je alatt írtam, de nekem nincs felhasználói nevem

Előzmény: joglany (13951)
lmrck Creative Commons License 2006.06.21 0 0 13959
a hozzászólásod fikciós részéről az a nagy lebowski jelenet ugrott be, amikor karl hungus belép, és "megjavítja a kábeltévét", hehe
Előzmény: joglany (13951)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13958

 Amióta van itthon netem, már nem lógok annyit a gépteremben, és kevesebbet látom az urat, de négy éven keresztül törzsvendég voltam. :-)

Előzmény: lmrck (13957)
lmrck Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13957
na ja, fecó felfelé bukott, anno még saját zsebre xeroxozta a fénymásolóban a kjk kommentárokat, mostanság meg lassan rendszergazda lesz
Előzmény: Törölt nick (13954)
Tamás Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13956
Na, el a kezekkel arrafelől, mert harapok ám, de hirtelen... >:-DDD
Előzmény: lmrck (13952)
Tamás Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13955

Ráadásul nagyon szépekkel és vékonyakkal, olyan buta műnőkkel, mert azt hallottam, hogy ügyvédként valami modellügynökségnek dolgozik. Hülye kis pics@k, mindig elhalásszák a legjobb pasikat, csak azért, mert vékonyak, utálom őket! De én remélem hogy egy egyetemi oktatónak van már annyi esze hogy észreveszi a belső értékeit is egy nőnek!

 

1. Nincs.

2. Vagy ha mégis, akkor is... Annál, aki azzal nyit, hogy utál valakit csak azért, mert vékony, ott nem is fog keresni senki semmilyen belső értéket.

 

Gondoltam, csaxólok. >:-)))

Előzmény: joglany (13947)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13954

 Áááááááá!!!!!!!!

 

 :-DDDDDDDDD

 

 *megszakad a röhögéstől*

 

 Én is... bevallok valamit. Szerelmes vagyok a géptermi Feri bácsiba. Halálosan. :-)))

 

 *amúgy tényleg jóban vagyok Feri bával*

Előzmény: lmrck (13952)
gmarc Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13953
Részvétünk.
Előzmény: lmrck (13952)
lmrck Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13952
na végre olyan a hangulat, hogy én is előrukkolhatok egy személyes titokkal, ugyanis évek óta bele vagyok habarodva weiss mici néni professzor asszonyba. és persze kiss daisybe.
joglany Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13951

Aribeth, Kismoki! Egyáltalán nem off a téma! Ez a kapcsolat szerintem nem igaz, én ezt nem hiszem akkor sem, biztos egy buta modell hálójába került csak, az meg elmúlik! És Filó valójában sokkal fiatalabb is, mint amilyennek látszik, még van itt remény bármire!!! Nem is lehet 2 éve barátnője, mert 2 éve még külföldön volt, csak 1 éve van nálunk a jogon, csak nézd meg a kari honlapot! Én már elolvastam az összes cikkét, a terrorizmusos a legjobb jogi írás amit életemben olvastam (Fundamentum 2005/3), és a népszabadságos meg a haldokló nőről (A halál és a lányka, 2005. március 29.) pedig a legszebb jogi írás, én sírtam, amikor olvastam, olyan megható volt!Ebből is látszik, hogy Ő ráadásul érzékeny férfi is, biztosan tök jü lehet vele beszélgetni is mert megértő, nem csak egy ostoba macsó!

 

Egyébként meg annyira jó a pj könyv felett jó pasikról ábrándozni, én például elképzelem, hogy hirtelen belép Ő a szobámba és megkérdezi, hogy miben segíthet, és mindent elmagyaráz amit nem értek, aztán elvisz egy gyertyafényes vacsorára, és én teljesen beleremegek a hangjába és elcsábít, ahelyett hogy itt rohadnék! És ez egyáltalán nem gyerekes, vegyétek tudomásul!! 

 

Joglány

Előzmény: kismoki (13949)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13950

 Filó-téma végre lezárva. Sok boldogságot nekik. :-)

 Száz százalékig biztos voltam abban, hogy legalább egy ismerőse olvassa a topikot, és a magánéletének taglalása eléggé hülyén veszi ki magát.

Előzmény: kismoki (13949)
kismoki Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13949

Egy kedves ismerősöm olvasta Filóról szóló eszmecseré

t, aztán felhívott és felvilágosított néhány dologról vele kapcsolatban, ugyanis ő elég jól ismeri - már hosszú évek óta. Azt mondta, mindig gyönyörű, csinos, értelmes barátnői vannak, akik NEM ÜRESFEJŰ buta modellek (Olyanokkal sohasem kezdene) És ami a rossz hír: lassan 2 éve van egy nagyon-nagyon komoly kapcsolata :( Az ismerősöm szerint intelligens, művelt, rettentő határozott a barátnője, mindemellett még jól is néz ki, igazán hozzávaló, érett nő. Még valami: szakmabeli a kedvese. Egyébként csak megerősítette azt, amit írtatok,bár hozzá tette, hogy olykor tud nagyon nyűgös, makacs és gonosz is lenne, de kinek nincsenek rossz tulajdonságai ?!:) Még valami: el sem hinnétek, milyen sokan áhitoznak utána, nap mint nap számos ajánlatot kap, de ő nagyon korrekt, hűséges (és hősies ;) ) ember:)

további jó tanulást mindenkinek, különsen a FILO FUNCLUB tagjainak;)

Előzmény: joglany (13947)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13948

 Hát, ha ez megnyugtat, nekem is ennyi vizsgám van még hátra. :-(

 A mezőgazdasági izébigyó szerződés engem sem érdekel, de megtanultam. :-) Asszem. Persze még bőven belezavarhatnak.

 

 Ez már kezd off lenni: nekem nincs kedvem oktatóval kezdeni. Születnek szép, tartós kapcsolatok, elhiszem, de nem nekem találták ezt ki. :-)

Előzmény: joglany (13947)
joglany Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13947

Nem érdekel a mezőgazdasági termékértékesítési szerződés, csak akkor, ha Filó Tanár Úr  egy személyes konzultáción elmagyarázza nekem!!! Miért ne lehetnék szerelmes egy oktatómba?!!! Tudjátok, hog hány komoly kapcsolat így kezdődőtt?!! Nem tudom, hogy van-e barátnője, de én sajnos gyakran látom nőkkel, és mindig mással. Ráadásul nagyon szépekkel és vékonyakkal, olyan buta műnőkkel, mert azt hallottam, hogy ügyvédként valami modellügynökségnek dolgozik. Hülye kis pics@k, mindig elhalásszák a legjobb pasikat, csak azért, mert vékonyak, utálom őket! De én remélem hogy egy egyetemi oktatónak van már annyi esze hogy észreveszi a belső értékeit is egy nőnek! Tudjátok, hogy tavaly a nők lapjában arcképes interjú jelent meg róla meg hogy a népszabadságban is van írása meg hogy a magyar hirlapban is es nagyon szep képek vannak róla az interneten?!!

 

Az élet kegyetlen és igazságtalan! Teljesen elment a kedvem a tanulástól, pedig még 3 vizsgám van! Írjatok valami biztatót!

 

Joglány

Előzmény: Törölt nick (13946)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13946

 :-DDD

 

 Én csak egy dolgot nem értek. Hirtelen felbukkant három ember egy-egy darab hozzászólással, és mindegyikük Filó magánéletével foglalkozik? ;-))

 Hát hol maradnak a jog szépségei? Például: van gyönyörűbb dolog a mezőgazdasági termékértékesítési szerződésnél? :-P

Előzmény: kismoki (13944)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13945
 Nézd, én tizenkilenc évesen szoktam le arról, hogy oktatóba, tanárba, bárki hasonszőrűbe bolonduljak bele. :-)))))) Szóval, nincsenek tippeim, hacsak nem jársz ugyanabba a kocsmába, mint ő. :-P
Előzmény: Daisy_ (13943)
kismoki Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13944

ne csináljátok már!!!! ok, elismerem, egész jól néz ki és nagyon értelmes, intelligens figura, de túlzás, amiket írtok róla. és kedves Daisy, az infód téves! úgy tudom, elég régóta van már barátnője, persze nem a kedveteket akartam szegni, lehet, hogy én tévedek:)

 

Előzmény: Daisy_ (13943)
Daisy_ Creative Commons License 2006.06.20 0 0 13943

Hello!

 

Jártam hozzá szemináriumra, TDK-ra és a terrorizmusos alt-jára, de sajna nem tudtam a közelébe kerülni...:( Van ötleted/etek hogyan legyek még többet vele?:) Rajongásom azt hiszem, lassan szerelembe csap át:) Jujj, képzeljétek! Ma beszéltem egy ún. büntetőjogos bennfentessel, aki megerősítette, hogy nincs barátnője:)

 

Daisy_

Előzmény: Törölt nick (13942)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.19 0 0 13942

 Mindjárt megalakul a Filó Mihály fanclub. :-DDDDDDDDDDDD

 A szemináriumon minket lepasszolt másoknak, csak egyszer-kétszer jelent meg. De angyali volt a türelme, amikor a zh-t csak a sokadik pótidőpontban írtam meg, más már elküldött volna engem melegebb éghajlatra.

Előzmény: Daisy_ (13941)
Daisy_ Creative Commons License 2006.06.19 0 0 13941

Hello!

 

Hidd el, szemináriumra is érdemes Hozzá járni! :) lesz még bj szem-od? Szerintem is esssszméletlen pasi, imádnivaló:) Jártál Filóhoz TDK-ra? Jövőre is ő tartja, mindenféleképpen jelentkezz! És csak ábrándozol róla vagy valamit lépni is akarsz az "ügyben" ?:) Ha jól tudom, az egyedülállók táborát erősíti...:)

 

Szia 

Előzmény: joglany (13938)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 13940
 Mellesleg, szerintem aki beizzadja magát a jogra, azok között igen kevés olyan ember van, aki nem akar tanulni. Legfeljebb a kedv és a lelkesedés tűnik el közben, és úgy kell összekaparni.
Előzmény: joglany (13938)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 13939

 Ehem. Végül hozzá jártam szemináriumra, tudom ám, micsoda fickó. Végül is, ódázhatnék egy sort én is. :-DDDD

 Sajna nem ő vizsgáztatott, dehát túléltem. ;-)

Előzmény: joglany (13938)
joglany Creative Commons License 2006.06.18 0 0 13938

Én most vizsgáztam  Filó Mihálynál a Büntetőjogról, most már biztos vagyok abban, hogy ő a legjobb fej oktató az egész egyetemről, az ilyen tanárok miatt érdemes a jogra járni, mert tőlük valóban lehet tanulni valamit. Emberséges,de szigorú és következetes. Aki meg nem akar tanulni, az meg ne járjon ide, mert nem érdemli  meg az ilyen embereket. 

 

Ráadásul fantasztikus pasi, elbűvölő, ahogy vizsga közben morcosan NÉZ, és nagyon markáns a mosolya. És olyan férfiasak a kezei is. Olyan kisugárzása van, hogy az ember lányának beleremeg a lába meg feljebb is persze.... ;-)

 

Joglány

Előzmény: Törölt nick (13908)
Mantova Creative Commons License 2006.06.14 0 0 13937
Dehogynem, még exemplum separatumban is megírták az esetet:)
Előzmény: Törölt nick (13932)
gmarc Creative Commons License 2006.06.11 0 0 13936
:-DDD
Előzmény: Tamás (13935)
Tamás Creative Commons License 2006.06.11 0 0 13935
Na, húzzál vissza inkább piálni... >:-)))))))))))))
Előzmény: gmarc (13934)
gmarc Creative Commons License 2006.06.11 0 0 13934

Hát már mindenki jogász lehet??? :-DDD

 

Mivelhogy ennek az egyetemnek a végigcsinálása, habár nem rendszerint és nem mindig okszerűen, de szükségszerűen általában és az esetek nagy %-ában ilyen véget ér:-))

 

Kellően politikailag korrekt volt? :-))

Előzmény: Tamás (13921)
Tamás Creative Commons License 2006.06.11 0 0 13933
Nem tudom, én azóta nem nagyon jártam arra... A polgári jog záróvizsga volt asszem az egyetlen alkalom, akkor meg kisebb gondom is nagyobb volt annál. :-)))
Előzmény: Törölt nick (13932)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!