Keresés

Részletes keresés

berill Creative Commons License 2000.06.15 0 0 68
Toms, tetovált vagyok...
Meg néha tervezek tatukat, de nem űzöm e mesterséget, tehát nem tetoválok senkit, ne félj. :o)

berill

Toms Creative Commons License 2000.06.15 0 0 67
berill!

Tetoválunk? Esetleg te. Én nem szoktam ide írogatni. Egyébként te nagy tetováló esetleg, tetovált vagy?

Tom

Előzmény: berill (66)
berill Creative Commons License 2000.06.15 0 0 66
Aha! :o))

Leragadtam 74-ben.
Tegnap óta máig csak mindjárt telt el. Nálam ez ennyi. :o))
Tudom, ez gáz, de nálunk a családban ez a szlogen: Mindjárt.
Nna, anyukám ilyenkor már tudja, sok jóra nem számíthat, legalábbis aznap nem...

Szóval, most itt vagyok, tetoválunk tovább?
:oD

berill

Előzmény: Toms (65)
Toms Creative Commons License 2000.06.15 0 0 65
berill!

Az a "minnyá jövök" már lassan 1 napja tart. Merre vagy? ' 74-ben? :-)))))

Előzmény: berill (64)
berill Creative Commons License 2000.06.14 0 0 64
Hali!

Öntevékeny vagyok, kedves ABSENT. :o)
Mintát meg lehet kitalálni is, de vannak olyan motívumok, melyeknek jelentése és jelentősége van.
Szerintem sokkal jobban néz ki, ha vmi eredeti indiai, afrikai stb mintát nyomatsz magadra hennával, mintha kis delfint a vállra... :o)
Persze ti ilyet úgysem...

minnyá jövök vissza...

berill

ABSENT Creative Commons License 2000.06.14 0 0 63
csak felhozom...
( turpi ) Creative Commons License 2000.06.13 0 0 62
A recept engem is erdekel, max vmi home-made feliratot nyomatok magamra aztan meglatjuk milyen lesz
Előzmény: ABSENT (61)
ABSENT Creative Commons License 2000.06.13 0 0 61
Berill: ha már így szóba került a tetkózás :), érdekelne a henna receptje. meg hogy mivel kened fel magadra, és hogyan. öntevékeny vagy teljesen? fantázia, ilyesmi? vagy vannak minták, melyeknek jelentése/jelentősége van?
köszi
abs.
Előzmény: berill (60)
berill Creative Commons License 2000.06.13 0 0 60
ABSENT,

ennyivel még senkinek sem sikerült megsértenie!!!
Úgyhogy próbálkozz csak tovább, hátha neked sikerül! :o))))

és tényleg bocs az offért.

mi újság van "tatu" ügyben?

csak hogy a témánál maradjunk...
:)

berill

Előzmény: ABSENT (59)
ABSENT Creative Commons License 2000.06.13 0 0 59
berill: dehogy, csak örvendezek, hogy nem csak én vagyok túl szórakozott :) (a nyomor szereti a társaságot - nehogy megsértődj!!!)

a többiektől bocs az offért
abs.

Előzmény: berill (58)
berill Creative Commons License 2000.06.13 0 0 58
ABSENT most kiröhögsz???? irgumburgum!!!

berill

Előzmény: ABSENT (57)
ABSENT Creative Commons License 2000.06.13 0 0 57
berill: :D
Előzmény: berill (56)
berill Creative Commons License 2000.06.13 0 0 56
teljesen hülye vagyok! ez nem is a second topicja! na mindegy a mondandóm lényege ugyanaz.
:o)))

berill

berill Creative Commons License 2000.06.13 0 0 55
(turpi)

már vagy egy órája próbálok válaszolni neked, de ez a sz@r elég lassan veszi az akadályokat!

na mindegy.
a lényeg, a henna legjobb tudomásom szerint kb 3 hétig (max) látható. szerintem nagyon szép és szintén olyan nagy hagyománya van, mint a tetoválásnak.fokozatosan kopik, nem kenődik, csak halványodik. az is számít természetesen, hogy mely részén van a testnek. pl a talpon és a tenyéren (szerintem ezeken a helyeken a legszebb) kopik a legjobban, hiszen a felület itt érintkezik legtöbbször vízzel illetve erőteljesebb behatások érik, mint a test egyéb részeit...szappan gyakrabban, stb.
magamon egyszer próbáltam, tenyeremen, de az a henna nem lett túl jó, mert hiányzott belőle egy fontos összetevő... a héten rászánom az időt, keverek ki új "masszát" és mindenképpen
beszámolok az eredményről, okkéj??
Ja, és még valami! fekete nem lesz, arra ne számíts! A henna minőségétől és a bőrtől is nagy mértékben függ a színe. fekete csak addig lesz, amíg felrakják és a massza a bőrödön van, azt rajt kell hagyni pár órát (úgyhogy teljes a kikapcsolódás, mert egyrészt szerintem nagyon jó érzés az a finom érintés, ami azzal jár, hogy felviszik a bőrre, másrészt utána jó sokáig nem nagyon tudsz mit tenni, csak nyugton lenni, mert különben nem lesz szép...teljes lelki békét ad, és plusz még elmélkedhetsz is mondjuk egy füstölő társaságában...).
azután sötétbarna, vagy rozsdaszínű, de nagyon szép.

second,
bocs az offért!!!!

turpi, ha érdekel írj nyugodtan...

üdv,

berill

Előzmény: ( turpi ) (54)
( turpi ) Creative Commons License 2000.06.13 0 0 54
Henna az hamar lejon nem? Legalabbis haver rajzoltatott a hatara egyik spanjaval egy nagy Soulfly (fujj) feliratot es eleg hamar lejott. Nekem meg vmi full fekete nonfigurativ kene ami viszi a felkarom 70%-at.

De erdekelne ez a henna. Vmi bovebb info?

Előzmény: berill (52)
SegédSámán Creative Commons License 2000.06.13 0 0 53
Szia Renta!

Hát én is vmi olyan helyre gondoltam a tetkót, amit csak annak mutatok meg, akinek én akarok, illetve vmi apróbbat akár "közszemlére" is tennék....

Csak még - mint már írtam, - keresem a "hozzámillő" ábrá(ka)t....

A felajánlott segítséged köszi, nem kizárt, hogy "élek" majd vele......

Előzmény: Renta (49)
berill Creative Commons License 2000.06.12 0 0 52
(turpi) !

nekem anyukám húga azt mondta (bőrgyógyász), hogy akár elmúlós akár nem, el nem múlik, csak elhalványul, és az meg szerintem igen csúnya. Lézerrel lehet kiszedni, de a pirosan azzal sem.

Amúgy volt szerencsém látni egy csajnak a karját meg a hasát, akinek sebészetileg (szerintem hentesészetileg) szedték ki, hát , hadd ne mondjam el, hogy nézett ki...
Persze hülye volt, ,mert hamar elunta a divatdiktálta tatu-t...
aztán meg plasztikáztatni jár, mert iszonyatosan ronda a helye.
szerintem jobban járt volna, ha nem szedeti ki...

szóval visszatérve, azt mondják, nem múlik el a kozmetikai sem... anyu 3 éve a szemkontúrt (felül) csináltatta meg... picit fakult, ez természetes, de hogy el akarna múlni, annak semmi jele.

berill

festek neked inkább hennát, ha nem vagy biztos benne, akarsz-e tatu-t magadra. nulla kockázat

Előzmény: ( turpi ) (50)
taptarap Creative Commons License 2000.06.12 0 0 51
Szia Turpicsek!

Hát, kockázatos. Én ismerek olyat, akinek van,
de ha mégsem múlik el, hova mész vissza 4-5 év múlva panaszkodni?

Előzmény: ( turpi ) (50)
( turpi ) Creative Commons License 2000.06.11 0 0 50
Errol a kozmetikai 4-5 ev utan eltunos tetkorol tudna vki bovebbet mondani?

Amugy mindenkinek tudom ajanlani a Tattoo magazint, most tartanak a masodik szamnal, 490 kreditert osztogatjak. Soksok hirdetes van benne!

Renta Creative Commons License 2000.06.11 0 0 49
Szia Sámánka!
Nekem is van tetkóm, a hasam alján, így elkerültem azt, hogy "olyan" társaságban szégyelnem kelljen magam miatta, viszont a partneremet igencsak el tudom vele bűvölni, ha kettesben maradunk. Egyébként kb. 6 éve van meg. A terhességről pedig csak annyit, hogy van egy 3 éves kisfiam, és ez egyáltalán nem látszik meg sem rajtam, sem a tetkómon.
Én házilag egy ismerőssel csináltattam, és egészen szépre sikerült. Lehet, hogy csak szerencsém volt?
Apropó és is szegedi vagyok.
Az egyik munkatársamnak a barátja tetovál, nem házilag. Ha akarod bemutatlak.

Szia! Renta

Előzmény: SegédSámán (27)
netfüggő Creative Commons License 2000.06.11 0 0 48
találtam pár egész jó oldalt, sok képpel:
www.sstatoo.com
http://www.roughstufftattoo.com/
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.11 0 0 47
A bal vallamra egy Black Dragon,kedvenc jatekombol,igaz nem lehet valami nagy,mert nem tartozom a szeles vallu fickok koze.
Keresem a heleyeket,de idohiany miatt jol jonne nehany cim vagy ilyesmi.
Gini Creative Commons License 2000.06.10 0 0 46

Belya!

Ha csuklik egyet, akkor már oly mindegy, hogy kirajzolta (matricázta)-e előtte, vagy sem:-)))
Amúgy a smink tetoválással kapcsolatban...
Te nem úgy vagy vele, ha egyszer már megkinlódtál, kiadtad rá a lét, akkor legyen egyszeri és végleges? Mondjuk engem is érdekelne még mindig az a sárgásodásos, elszineződéses téma...

Előzmény: Belya (45)
Belya Creative Commons License 2000.06.10 0 0 45
Gini!

Nem vagyok biztos benne, hogy a szabadkézi jó ötlet: csuklik egyet, és kész!

Egyébként aki még kételkedik az elhatározásában, kipróbálhatja a kozmetikai tetkót. Van rá 3-4 éve, hogy eldöntse: szereti-e vagy sem.

Én is így vagyok vele, és kérném is a véleményeteket ezzel kapcsolatban: előny, hátrány, maradvány a kopás után ...

netfüggő Creative Commons License 2000.06.09 0 0 44
Sziasztok!! Már régóta szeretnék egy tetkót, évek óta, úgyhogy tudom, hogy nem a divat miatt tetszik. Ja és lány vagyok. Nekem tetszik a vállon, meg a háton is, de a vádlimon vagy a bokámon is el tudnék viselni egyet.. :))
Gini Creative Commons License 2000.06.09 0 0 43

ABSENT!

Szia:-)) Kábé igy képzeltelek el, ezt valahogy megérzi az ember, ha valaki szimpi:-)
Amúgy nekem mindenki a Farkas Karcsiról zengedezik, mert annyira profi, hogy szinte be kell könyörögnöd magad hozzá, folyton külföldön van. Azonkívül szabadkézzel dolgozik, semmit nem rajzol ki aszongyák...
Az anyagok is profik, de ahogy az árból lejött, azok is:-))
Ez van, a minőségért pengetni kell:-))
Telefon van? (Ő is kijárkál szalonokba vagy van fix helye?)

Előzmény: ABSENT (23)
Gini Creative Commons License 2000.06.09 0 0 42

Köszönöm, hogy ennyien hozzászóltatok!

Rokko!
Szeretném ha beírnád ide a telefont, mert ezek szerint több embert is érdekel...
Amúgy még nincs meg a tetkó, csak az ábrát rajzoltam meg, ami már nagyon az "enyém":-)

Próbaképp a számat megrajzoltattam, hogy tudjam milyen is a varrás:-)
Szal egyáltalán nem fájdalmas - annak aki még nem tapasztalta -, inkább kellemetlen.
Persze - szájról szólva - a felső ajak sokkal kevésbé kellemetlen mint az alsó.
Az ország első és legprofibb (de legdrágább:-)) sminktetoválója csinálta, és folyamatosan lidocainozik miközben csinálta. NA arra nincs szükség, mert attól csíp az egész...
Szóval, jön a hátam, mert ez egy nagyonis kibírható dolog.

Az engem is érdekel, kinek mi a tapasztalata ezzel az elsárgásodással...
Tudom sok múlik az anyagon amivel dolgoznak, de hát egy laikus honnan fenéből tudja, hogy korrekt festéket visznek fel?
Na igen, itt jön az amit Rokko írt, nem mindegy kivel hol mikor mennyiért...:-)

Előzmény: rokko_ (18)
Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2000.06.09 0 0 41
1993. London, Saint szalonja a Portobello road-on. Jobb váll, kb. 5 cm átmérő, stilizált kiwi madár, fekete. Az ürügy: kalandos interrail-es utazás megkoronázása, emlék. Talán az utolsó penny-jeimből csináltattam. Nem hiszem, hogy valaha is le akarnám szedetni. A szülők persze hanyattdőltek, de hamar napirendre tértek felette.
Ha valami csoda folytán rá tudom magam venni a rendszeres sportolásra, akkor lesz még egy nagy sárkányos még egyszer a hátamra-vállamra. Csak az úszógumi most még nagyban rontana az összhatáson. :)
berill Creative Commons License 2000.06.09 0 0 40
Sziasztok!

Van tetoválásom, kettő is. Lány vagyok. Hasamon köldöktől jobbra, le nem pici, de nem is tenyérnyi...
(Az alsónemű nem takarja.)

A hátam derékrészén a másik, szintén nem pici, többen nagynak tartják.

Az előbbit is haver csinálta, meg az utóbbit is, és mégsem sz@r egyik sem. Az előbbit 6 éve tetoválták, az utóbbit 1 éve. Egyiket sem bánom.
Sőt! Már a testem részei, el sem tudom már képzelni nélkülük, hogy milyen lennék...
Arról meg, hogy mutatja-e valaki vagy nem, szerintem nem azért van mert attól fél, hogy valaki megszólja.
Engem spec. nem érdekel, hogy látják-e és mit szólnak hozzá. Nem vagyok egy plázacsaj, de nem vagyok olyan szélsőséges sem. Egyszerűen azért csináltattam, mert tetszik és szerintem nem is az a lényeg hogy lássák. Nekem tetszik a tetovált test, persze ha szépen van megmunkálva a rajz...
A srác aki csinálta, nem egy mutogatós fajta, pedig igen nagyon gyönyörű a kezén és a lábán is a dolog. (karja csuklótól vállig, lába bokától térdig) Művészi mindegyik. Persze ha az egész teste van valakinek "varrva" az már azért túlzás, vagy legalábbis egy másfajta életmódot, nagyobb szabadságot "követel" a viselőjétől. Szerintem legalábbis.

persze lehet vitatkozni. ismerek olyan 40 feletti középiskolai tört.-földrajz szakos tanárt, aki nyaranta piercing-eket tesz be egy tetoválószalonban (mellékállás?) és mellesleg tele van a teste tetoválásokkal.
Év közben ing, nyakkendő, piercing orrból ki és mehet a tanítás.

üdv,

berill

nem_semmi Creative Commons License 2000.06.09 0 0 39
sziasztok,

nekem nincs tetkom, nem is szeretnék, de érdekel a téma és lenne egy - két kérdésem, valakikhez akik jártassak ebben a témában:

-hogy lehet azt elkerülni, hogy a tetkód mondjuk hosszab évek eltelte után márcsak sárga - kék gusztustalanság legyen?

-és hogy van az, hogy hiába mondják a nagy tetkósók - mert nekem is van egypár ilyen ismrősöm - hogy megtartja a szinét, amikor ugysem teszi azt?

lehet hogy nekem az összes ismerősöm gagyit tetováltatott magára, vagy mindegyiknek elmegy a szine egy bizonyos fokig? lehet ezeket 'restaurálni' időnként?

amugy még hozzátenném, hogy szerintem nem lehet egyértelmüen kijelenteni, hogy minden tetkó szép vagy ronda vagy antiszociális vagy mittomén.....nekem speciell az ilyen guns n roses-os tetovált emberkéktől hányingerem van, de mondjuk nem titkolom, hogy nagyon tud tetszeni egy nonfiguratin minta egy szép lány fenekén (és itt nem feltétlenül a fenék miatt :) )

asszem ennél rövidebben nem tudom elmondani,

köszi

és nem semmi ez a téma is tetszik

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!