Keresés

Részletes keresés

zalus Creative Commons License 2001.05.21 0 0 344
én egy legyező alakzatban közlekedő 32 fogas lánykát ismerek, aki mindig megáld pár frissítő rotálással. magyarán: egy legyezővel mászkál körbe-körbe és jóleső mosolyt fakaszt minden arra leledző ember arcára némi légmozgatás segítségével.
Előzmény: Mr Adrian Mole (325)
zalus Creative Commons License 2001.05.21 0 0 343
1. ha vmit sokan szeretnek, akkor az még nem biztos, hogy igényes [lásd: szappanoperák].
2. cadik szettjét nem hallottam: a végére értem oda. mondjuk, ott volt egy olyan szép húzása, hogy egy számot fél ütemes késéssel kevert rá egy másikra totális kakofóniát teremtve ezáltal.
3. én nem szoktam mulatni a hibákon: inkább korrigálom őkt, s ha vigyorgok, akkor nem öniróniából, hanem zavartságomban.
4. én is szoktam hibázni, még egérrel is.
5. dubplatek. azt dinamit jól fejünkbe verte, hoyg ezt meg ezt sosem hallottuk még, mert ez egy brand nu bass. azt elfelejtette hozzá tenni, hogy ez mind kb. 3 full cycle producer repertoárjából származik, ami bizony, gyakran ismétli magát. meg kéne hallgatnod krust május másodiki unit beli koncertjét: 8o%-ban ugyanezeket a számokat játszotta. a szettben feltűnő iszonyú primitív trekkre ugyan a közönség java majd megőrült, de ők már a roni size név hallatán is magukhoz nyúltak; néhány hozzáértő ismerősöm viszont erősen húzta a száját, s mikor hajszálra pontosan ugyanott rewindolt kétszer is, még a "bizonyára eddig van csak meg neki" és "random ismétlődő pattern" kijelentés is elhangzott: egyikse az én számból. nevet nem mondok, csak annyit, az egyik mondat gazdája elég tevékeny a hallható és olvasható dnb témájú dolgok terén, a másik pedig tagja egy olyan formációnak, kik számából már nyomtak bakelitet. nagyra értékeltem volna, ha roni kicsit messzebb lát a -megvallom őszintén: számomra erősem lözépszintű - bristoli zenéken.
5. a partyt én sem bántam meg, hisz ismét egy ismerősöm szavait idézve: bal+safair+palotai+cadik mérgükben olyan szettet alkottak, ami minden mérgemet elmulasztotta.

ez az utolsó emmának szól: hogy az ember kritizáljon, nem kell neki is _legalább_ azt tudnia, mint a kritika tárgyának. viszont mielőtt még te is kritizálnál, azért a mixet is szedd le, ne csak a trekklistet. :]

Előzmény: magdika (322)
zalus Creative Commons License 2001.05.21 0 0 342
lécci, mixelj nekem vmit egérrel.
Előzmény: -emma- (324)
Mr Adrian Mole Creative Commons License 2001.05.21 0 0 341
Vinnék én, de Anyu mindig azt mondja hogy annyi is elég lesz fiam, meg hogy be kell osztani! Én balga meg még hiszek neki! :))
Előzmény: holdkölyök (340)
holdkölyök Creative Commons License 2001.05.21 0 0 340
több motyót kell vinni! :-))))))
Előzmény: Mr Adrian Mole (339)
Mr Adrian Mole Creative Commons License 2001.05.21 0 0 339
Ha tudnád hogy mennyire le voltam lassulva, nem ajánlanád az akcio kozbeni ramozdulast. Arra is csak masnap reggel jottem ra, hogy ott voltam. :)
Előzmény: Cirbissa (337)
Mr Adrian Mole Creative Commons License 2001.05.21 0 0 338
Angyal-csaj? Akkor ide nekem az egész mennyországot! :)
Előzmény: holdkölyök (336)
Cirbissa Creative Commons License 2001.05.21 0 0 337
Nem nekem izgi hehe, kep meg van rola boven Adrian, addig is itt ez :
http://www.drumandbass.hu/galeria.php3?cid=255
Legkozelebb akcio kozben mozdulj ra, eccerubb :)
Előzmény: holdkölyök (334)
holdkölyök Creative Commons License 2001.05.21 0 0 336
nyilvánvalóan egy angyal-csaj! :-)
Előzmény: Mr Adrian Mole (335)
Mr Adrian Mole Creative Commons License 2001.05.21 0 0 335
Pontosan hogy ez fogott meg benne. Pár pillanatra le is álltam nézve hogy hogyan tűnik el előttem két ember közt a rést keresve. Úgy siklott a tömegben, mintha nem is "valakit" keresne, hanem "mindenkit" aki őt várta.
Régi vendég lenne?...eddig nem láttam.
Előzmény: holdkölyök (331)
holdkölyök Creative Commons License 2001.05.21 0 0 334
nem, megtartva a hagyományos legyezős formulát, tovább tökéletesítette elsősegélynyújtási módszereit jégkockakenegetéssel. képem nincs róla, de ha ennyire izgi, legközelebb viszek gépet. bár egy csomóan szoktak fotózni, szerintem őt is lekapták páran, szal lehet, hogy van a neten 1-2 kép róla valahol.
Előzmény: Cirbissa (332)
Mr Adrian Mole Creative Commons License 2001.05.21 0 0 333
Danke a tanácsért. Ott is jártam, olvastam, beírtam, eljöttem. Az egy teljesen mas hangulatu forum, nem?
Előzmény: Cirbissa (329)
Cirbissa Creative Commons License 2001.05.21 0 0 332
moonkid mellik grill az ? pix plz
Tan a legyezos lady valtott a radikúlisabb jegkockara ? :)
Előzmény: holdkölyök (331)
holdkölyök Creative Commons License 2001.05.21 0 0 331
egyébként az a hölgy általában ott szokott lenni dnb-partykon, legalábbis john b-n is, meg cause4concern-en is láttam. tényleg aranyos, és főleg nagyon nagy emberbaráti segíteni vágyás lakozhat benne!
Előzmény: Mr Adrian Mole (330)
Mr Adrian Mole Creative Commons License 2001.05.21 0 0 330
Ohooo már ért! Nekem fel sem tűnt, mert mindent koncertnek minősítek ahol emberek játszanak zenét embereknek(vagy gépek-embereknek, esetleg emberek-gépeknek, gépek-gépeknek) Mindenesetre tényleg furán hathat egy olyannak aki a koncert jelentését teljesen más kontextusban élte eddig meg. Nekem talán azért volt ez természetes mert a környezetemben mindenki így osztályozta.

btw-Köszönöm a jókivánságot, bár sajna a társtaláláshoz nem sok reményt fűzök, de azért mindent megmozgatok amit lehet.

Előzmény: magdika (328)
Cirbissa Creative Commons License 2001.05.21 0 0 329
Adrian,probald megfogni az ice baby-t a drumandbass.hu/forumz/roni size topic-ban,
illetve a heten lesz ott partiview is tan viszonytlatod a galeriaban

sock sicare-t :)anyway

Előzmény: Mr Adrian Mole (327)
magdika Creative Commons License 2001.05.21 0 0 328
meg: "Roni Size koncerten" :-)))
amugy sok sikert a tarskereseshez
Előzmény: Mr Adrian Mole (325)
Mr Adrian Mole Creative Commons License 2001.05.21 0 0 327
Kedves Magdika néni, hát hol itten a együttérzés irányomban? Tessék engem sajnálni kéremszépen nem pedig derülni rajtam nagyokat. ;)
Előzmény: magdika (326)
magdika Creative Commons License 2001.05.21 0 0 326
hat ez jooo
;-)))))
Előzmény: Mr Adrian Mole (325)
Mr Adrian Mole Creative Commons License 2001.05.21 0 0 325
topik off topik.
Tudom ez nem társkereső fórum, de egy tündér nagyon megfogott a szombati Roni Size koncerten és most ez tűnik a legjobb médiának hogy esetleg újra láthassam. Teljesen magával ragadott ahogy jeget hordozva körbe a kezében frissített másokat egy lágy "tarkó-lövéssel". Ha valaki valamit tud hogy valahol valamikor valahogyan azt nagyon szívesen venném ha megosztaná velem.
Kalandorok kíméljetek.
topik on topik.
-emma- Creative Commons License 2001.05.21 0 0 324
egerrel barki tud mixelni kedveskem :)

Előzmény: zalus (320)
Cirbissa Creative Commons License 2001.05.21 0 0 323
ohhh mindennel szomorubb hir ide fukhetfon....
MARATON
"a musor ilyen formaban megszunik, koszonjuk a hallgatoknak az eszreveteleket, remeljuk tetszett.
koszonjuk tovabba az est fm-nek az adasidot, a pardey.org-nak a tarhelyet, a dj-knek, hogy elfogadtak a meghivast.
hallgassatok a 60 hz-et a heti betevo dnb-ert."
/www.drumandbass.hu/
magdika Creative Commons License 2001.05.21 0 0 322
Nem tudom ki hogy van vele, de en nem elsosorban mint dj-t kedvelem Roni Size-t.
Szvsz a szombaton latott "esztradmusor" jo volt, es en nem is tudom miert erezte akkor jol magat az a nehany ember aki ott volt, ha egyszer "primitiv es egysiku" szettet hallhatott. Az "egysiku" imho cadik szettjere inkabb illett volna...
En szemely szerint kitunoen mulattam a hibakon is, mert valahol atsutott mindenen a kreativ szemelyiseg kisugarzasa (elnezeset a nagy szavakert), ami kello onironiaval kezelte a mellenyulasokat (ami nalad kedves zalus nyilvan sosem fordul elo...marmint mellenyulas).
Szamomra meg kulon izgalmas volt a "primitiv" dubplate-ekkel tuzdelt szett, szvsz tele volt ertekes pillanatokkal amikor csak kapkodtam a fejem hogy most mi van...
Szoval annyit akartam mondani, hogy nekem jo volt a party, es nem bantam meg a reggeli borzalmas vonatozas ellenere sem.
udv, mag
Előzmény: zalus (318)
nekrofil Creative Commons License 2001.05.20 0 0 321
na ez mi?

az alapjan iteled meg vki elmeallapotat, hogy milyen zenet hallgat????????

es szamomra a slayer es egyeb kecskealdozo horgetesek 1 mp utan unalmasak:)

es csak +jegyzem: a dnb nyugat europaban a felszabadult egyetemistak es fiatal ertelmisegiek zeneje. fokepp. nalunk most kicsit tul nagy divat lett, de nemsokara leul, es akkor marad a regi ag, aki a zene es nem a felhajtas miatt szereti. legalabbis remelem:)

Előzmény: APL (314)
zalus Creative Commons License 2001.05.20 0 0 320
su.sch.bme.hu/zalus
Előzmény: -emma- (319)
-emma- Creative Commons License 2001.05.20 0 0 319
megneznelek, amikor te jobbat jatszol, komolyan
Előzmény: zalus (318)
zalus Creative Commons License 2001.05.20 0 0 318
roni iszonyú egysíkú, néhol primitív szettet gyártott. a kétszer is elkövetett, s mindkét alkalommal rewindolt iszonyú együgyű számmal pedig egyenesen ki lehetett zavarni a világból. a hab a tortán a végszóként feltett roni size megamix volt. ilyet a 2 unlimited vagy a vengaboys szokott elkövetni... felháborító.
-emma- Creative Commons License 2001.05.20 0 0 317
nos, nem bantam meg a , hogy elmentem r.s-ra :))

nem is volt tomegnyomor, sot, a sulinetkommando is felhigult

O.tb Creative Commons License 2001.05.20 0 0 316
Drum and Bass linkgyüjtemény:

Klikkelj ide !!!

zalus Creative Commons License 2001.05.16 0 0 315
oké. túl is lőttél a célon, menjél tovább. szia.
Előzmény: APL (314)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!