Keresés

Részletes keresés

vince142 Creative Commons License 2007.04.23 0 0 252
szívesen megcibálnám kicsit ezt a karikát :-))
Előzmény: angyalarcú (251)
angyalarcú Creative Commons License 2007.04.23 0 1 251
tlp Creative Commons License 2007.04.10 0 0 250
Komplett piercing-es felszerelés eladó! irányár: 100 eFt, ami tartalmaz minden szükséges sebészeti kézi műszert (wipack steril fóliában), fertőtlenítő szereket, kötszereket, kanülöket, stb. kérésre képet, konkrét leírást küldök. tel.: +36.70.293.0.793


karo77 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 248
Sziasztok!
nagyon megköszönném ha vki tudna segíteni...industrial piercinget keresek már nagyon rég óta,de eddig még sehol sem találtam...ha lehet jó minőségű orvosi acélból,és nem túl drágán..extrémebbek érdekelnének..
ha valaki tud szegedhez közel olyan helyet ahol lehet kapni , írjon please!
xadrianx Creative Commons License 2007.03.20 0 0 247
nézzétek meg a következő oldalt: XPIERCING magyar testékszer-tattoo portál rengeteg infó, képek, fórum!
Eszter-gom-ba Creative Commons License 2007.03.19 0 0 246

Szia, Zsolti!

 

Írtam e-mail-t. Köszi mindent előre is!!

Előzmény: Törölt nick (245)
Eszter-gom-ba Creative Commons License 2007.03.18 0 0 244

Sziasztok! Még szeptemberben csináltattam magamnak köldökpiercinget, de sajnos még mindig nem gyógyult meg teljesen. Egy nagyon picit piros az egyik golyónál és néha váladékozik. Ráadásul mintha egyre inkább jönne kifele... már legalább 2 mm-rel kisebb a két lyuk közötti távolság, mint eredetileg... Mit csináljak vele? Nagyon nem akarom kivenni! Valaki, aki tud, segítsen, pls!

Akinom89 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 243
Szia!
Nekem van egy ismerősőm, akinek ki kellett szednie a köldök piercingét (nem tudom, hogy miért), begyógyult, de újat csinált (amit sajnos kiszakítottak neki véletlen egy buliban, de ez már mellékes)
Lényeg: lehet újra piercinget szúratni, ha igazán szereted és akarod, akkor simán kibírod a szúrás és az utána lévő kicsi vagy nagy fájdalmakat!
Nekem is van piercingem 1 hónapja, bár az enyémmel semmi gond nincs és nem is volt, talán csak az, hogy be van gyulladva és ezért nem cseréltethetemki rövid szárúra, de hál istennek nem fáj!
Üdv: Akinom

Előzmény: Csilike23 (241)
Csilike23 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 242

helló!

bocsi emberek, lehet egy kérdésem? semmi köze a piercinghez!!!!!!

csak itt annyi csaj van hátha tud valaki segíteni! hogyan kell a diffúzoros hajszárítót használni! hogy lehet vele frizurákat csinálni! léccó segítsetek! nagy nehezen kikönyörögtem, de halvány lila gőzöm sincs hogy kell használni!!!!

Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

köszke

Csilike23 Creative Commons License 2007.03.10 0 0 241

Szia P!nk! Köszönöm szépen a válaszodat!
Honnét tudod, hogy újra lehet szúratni??????Láttál már valakit aki hasonló cipőben jár mint én?

Félek h jobban fog fájni mint az első, mármint nem úgy az első, hanem az első szúrás! A szalonban az ájulás szélén álltam, bár fájni igazán nem fájt, de utána pár napig elég gáz volt! alig tudtam ülni, feküdni, hajolni! félek mindezt újra átélni, de nagyon hiányzik a piercingem, meg nem túl szép az a lyuk a köldökömben! Ennél már csak jobban nézhet ki!

Neked van piercinged valahol???

Üdv: Csili

P!nk63 Creative Commons License 2007.03.10 0 0 240
Ha az előző lyuk begyógyúlt szépen, akkor újra lehet szúratni, de én azt mondom menj el aki előzőleg csinálta vagy egy másik szalonba és kérd ki a véleményüket és ha szimpinek tűnik, akkor iránysurány a szúrás :) sok sikert, ha mész szúratni :)
Előzmény: Csilike23 (239)
Csilike23 Creative Commons License 2007.03.10 0 0 239

Sziasztok!

Valaki remélem tud segiteni!

2004 augusztusában csináltattam a piercingemet, és 2005 nyár elején már ki is kellett vennem, mert terhes lettem, és az egyre növekvő pocakom miatt nagyon feszült és folyamatosan begyulladt.

Vissza lehet újból rakatni szerintetek????? hogy fog az kinézni???? ugyanott szúrják meg???? Nekem elég csúnyán gyógyult be, a ki és bemenetnél kicsit megvastagodott bőröm!

Kérlek segítsetek! Ha vissza lehet rakni, már szeretném ha nyaralásra begyógyulna!

Előre is köszönöm!

Üdv mindenkinek! CSili

hazaspar Creative Commons License 2007.03.01 0 0 238
A 20-dik szülinapomra kaptam páromtól egy ajándékutalványt egy piercingstudióba 2 karika berkására.Nem tudtam eldönteni hova szúrassam,mikor odaértem,kezembe adtak egyfotóalbumot,és elmondták,mi mennyi idő alatt gyógyul,előnyök,stb.A kisajkakba szúrattam a karikákat,és azóta nincs megállás.
punkamy Creative Commons License 2007.02.28 0 0 237
szija mindenki!

engem érdekelne hogy télleg van-e mágneses piercing, mert szüleim miatt még csak oat hordhatok, meg ha nem állna jool nem lyukasztom át magam felselegesen..dee amint 16leszek vhova tuti csináltatok:) dee eccerüen nem birok addig várni és ezért remélem tudtok segiteni
előre is köszii
Abigél223 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 236

Sziasztok!

Tudna nekem segiteni vki abban , hogy hol és mikor indul piercing-tanfolyam?

Kozmetikus vagyok, és szeretném ezzel is bőviteni a szolgáltatásaimat!

Ha vki tud bármi információt ezzel kapcsolatban, akkor irjon a babri23@freemail. hu cimre!Köszönöm!

majomfej Creative Commons License 2007.01.12 0 0 235

kedves Kardos Ica!

vhogy nekem a füllyukam képe van a fejemben, h a piercing is ugyanaz, csak máshol (a nyelv az más tészta...). de még az első előtt állok. szívesen kipróbálnék én is átszúrás nélküli lehetőségeket, de csak egyet találtam egy szexshopban, de ott is elfogyott éppen. hol lehet beszerezni? van egyáltalán választék? mennyire tartós? kérlek, ha tudod, hol lehet venni (inkább rendelni), akkor írd meg. köszi

Előzmény: Kardos Ica (226)
vizikukac Creative Commons License 2007.01.02 0 0 234
rákos nem csak piercingtöl lehet valaki!
moncsibaby Creative Commons License 2007.01.02 0 0 233
Sajnálom a barátnőd, de mondom nem ez az általános. Az hogy valakinek van egy testékszere, még nem jelenti azt hogy el fog rákosodni és meghal. Ha meg szakszerű a behelyezés és az utókezelés, akkor ezt elég nehéz elhinni hogy előfordul. De nézegesd a nyugat.hu fórumait, ott olvasgasd egy orvos véleményét. Ennyi...
Előzmény: Kardos Ica (232)
Kardos Ica Creative Commons License 2007.01.02 0 0 232
Jó, megadom neked a barátnőm sírhelyét. Vigyél neki egy szál rózsát és meséld el neki, hogy a halála csak rémhír. :-(
Előzmény: moncsibaby (231)
moncsibaby Creative Commons License 2007.01.02 0 0 231
Én ceglédi vagyok és itt csináltattam a piercingeket és a tetoválást is. Itt is nagyon rendesek voltak a srácok, meg steril volt minden szal...
Ha steril minden cucc amivel csinálják, és persze olyan ember csinálja aki ért is hozzá, meg utána normálisan kezeli az illető és vigyáz rá, akkor nem rákosodik el.
Azért mert a tv-ben azt mondják vagy a neten azt olvassa valaki hogy tök veszélyes a piercing meg volt már akinek elrákosodott meg egyebek... Hát nem biztos hogy igaz. Meg ha igaz is akkor mi van? Az hogy egy-két embernél előfordult valami komolyabb probléma, egyrészt nem ez az általános, másrészt akkor biztos nem úgy rakták be és nem úgy vigyáztak rá ahogy kellett volna.
Úgyhogy szerintem ha valaki szeretne piercinget, akkor persze előbb tájékozódjon, de felesleges megijedni egy-két ilyen rémhírtől. :)
vizikukac Creative Commons License 2007.01.02 0 0 230
Nekem kb egy hónappal ezelőtt lett nyelv piercingem, de hála istennek semmi bajom vele, de egy szemöldök ékszer már jobban ki van téve a fertőzésnek.
Fehérváron lakom de felmentem pestre megy csináltatni, nagyon kedves volt a srác aki csinálta.Később ugyis akarok majd még csináltatni, azokat is szerintem vele fogom, megéri azt hogy elmenjek legalább 70km-ert:D
Kardos Ica Creative Commons License 2007.01.02 0 0 229
Akkor is lehet, ha szakember, kellő körültekintéssel végzi ezt a „kisműtétet”. Megnyílik egy csatorna a fertőzések előtt. Ez később sem zárul be rendesen. Egyes embereknél a fémek különféle nem kivánt reakciókat is kiváltanak. (karkötő, óra, gyűrű, csat). A testékszerek esetében nagyobb ennek a valószínűsége. Nem tipikus, de szakszerűtlen szúrás és sebkezelés következtében pár ezer rákos megbetegedés vagy vérmérgezés volt már a világban.
Én mindenképpen valódi szakemberre bíznám magam. (tetováló szalonokban rendszerint nincs erre képzett ember, bár mindegyik ezt állítja magáról. (Gyermekkoromban a fül átszúrását orvostól lehetett kérni. Igaz, más lehetőség nem is volt.)
Előzmény: Europid (217)
vizikukac Creative Commons License 2007.01.02 0 0 228
Szia Europid!
Én a nem szúrnám magamnak, akár mennyiért is szúrja szakember. Neki ez a foglalkozása és biztos jobban ért hozzá mint te.
De te dolgod, nem szólok bele. Lehet hogy könnyűnek tűnik ahogy csinálják, de lehet hogy nem is állna úgy kézre ahogy kelleni...:)
moncsibaby Creative Commons License 2007.01.02 0 0 227
Szerintem nem mindenki van tisztában ezzel. Bár ha normálisan bánnak vele, meg normális helyen csináltatják meg akkor túl nagy kockázattal azért nem jár egy piercing. Én is azért viselek piercinget, mert tetszik. Végülis semmi más értelme nincs, csak hogy a viselőjének bejön. Az ilyen óriási méretű darabok szerintem is csúnyák. Bár van akinek tetszik. Ahány ember annyi vélemény és ízlés. És jobb is ezt tiszeteletben tartani.
Előzmény: Kardos Ica (226)
Kardos Ica Creative Commons License 2007.01.02 0 0 226
Szerintem már bosszantóan sokat elmondták itt ugyanezt. Remélem mindenki tisztában van azzal, hogy a valódi piercing viselése jár bizonyos kockázattal. A flame viszont nem vezet sehová. Szerintem. Alább azt írják, hogy azért viselik mert szép, díszíti a testet. Én is ezért viselek (igaz nam valódi, hanem csak átszúrás nélküli) ékszereket. Vannak férfiak és nők is, akik extrém méretű darabokat erőszakolnak bele a testükbe. No azok már nekem látványként is elborzasztóak.
Előzmény: szeretok (214)
P!nk63 Creative Commons License 2007.01.01 0 0 225
Remélem tudtam :)
Előzmény: moncsibaby (224)
moncsibaby Creative Commons License 2007.01.01 0 0 224
Kösz a segítséget. ;)
P!nk63 Creative Commons License 2007.01.01 0 0 223
Nekem a piercer mondta múltkor, hogy a szemöldök pinyónál fontos a banán szár, mert az egyenes nem fekszik fel a szemöldökcsontra. Szerintem a begyógyult lyuk miatt keményebb. Néha pezsgesd ki hyperol-lal (gyógyszertárban lehet kapni, de van ennek előre elkészített folyadék változata is) - ez a gennyet kipezsgeti vagy Betadine. A dagadás mindenkinél máshogy jelentkezik. Hát a piercertől meg kell kérdezni, hogy mivel kell kezelni, én mondjuk a betadinet mondanám. Az ajakátszúrt pinyók nekem is bejönnek :)
Előzmény: moncsibaby (220)
moncsibaby Creative Commons License 2007.01.01 0 0 222
Hopp a kép lemaradt.
Na akkor mégegyszer! :)
moncsibaby Creative Commons License 2007.01.01 0 0 221
Nah itt van a kép!
Ilyen ajakpiercinget szeretnék majd.
Véleményeket kérek! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!