Keresés

Részletes keresés

Szeleszte Creative Commons License 2013.03.24 0 0 57265

Nem akarok belekotyogni, de az életben nem leszel rendben, ha havonta terhelnek:(((( Háromhavonta, félévente néznek rád metforminos kezelés mellett is, és ha beálltak a dolgok akkor talán évente. Nem szabad ilyen sűrűn terheltetni, jóhogy magas a tesztoszteronod, hisz az összes többi férfihormonnal együtt az inzulinnal megy fel.

Előzmény: M.Sailor (57261)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.24 0 0 57264

Jajj a legfontosabb kép lemaradt:)

Előzmény: Szeleszte (57263)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.24 0 0 57263

Jokeva:

 

Csípem a humorod, de nagyon és bírom a burád is de nagyon:) Először is pótolom az elmaradásom, szerintem csodálatos görbe:

 

Másodszor, amikor írtál 8:55-kor én még javában horpasztottam, egy hónap után először bírtam 6-nál tovább aludni, tessék nekem megbocsájtani:) Szóval vasárnapnál tovább már nem bírtam:):):)

Csatoltam a terhességi teszt eredményét, szerintem ZEBRA CSÍKOS:):):) Remélem, hogy idén én kezdem ezt a terhességi sort, és a többiek sorra babásodnak utánam. Régen ez így volt, hullámba jöttek a zebrák a fórumra.)))))

 

Előzmény: Jokeva (57262)
Jokeva Creative Commons License 2013.03.24 0 0 57262

Azért igen súlyos kínzatás, hogy hagysz minket lógva! Ígértél mára egy tesztet!!!!

Előzmény: Szeleszte (57252)
M.Sailor Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57261

kb nekem is olyan 35 nap de van amikor kimaradtak hónapok..hú az durva engem havonta küldenek terhelésre

Előzmény: Szeleszte (57258)
Jokeva Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57260

Vagyis ejnye bejnye nekem, látom hogy a görbe tegnapi (te hibád, hogy nem raksz fel újat!!!!!), és látom hogy írtad hogy ma is magas a hőd :))) Egyre bíztatóbb :) Így viszont lehet én sem bírnám már egy nappal sem tovább :))))

Előzmény: Jokeva (57259)
Jokeva Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57259

Nem, Szeleszte, nem, nem, nem! Tessék kibírni hétfőig! Ma még csak a 14-ik DPO-n vagy, holnap még simán megjöhet ha nem vagy babás! Nehogymár túl korán tesztelj, nincs rosszabb a negatív teszt látványánál! Bírd ki hétfőig, én drukkolok nagyon! Holnap reggel gyere hőjelentéssel, aztán hétfőn is a hő legyen az első dolgod, és ha még hétfőn is magas, és nem esett le, csakis akkor tessék tesztelni! Ha ne adj' isten holnap leesik a hőd, vagy akár hétfőn, akkor nem tesztel, csókolom, hanem kibírja míg a természet rendezi! :)))

Előzmény: Szeleszte (57252)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57258

Nekem a 60 perces inzulin szokott felmenni 80-90-re és Merckformin XR 500 ból szedtem három évig 1 szemet, majd jött másfél év leállás, utána visszajött a Met XR 750 egy szem és ezzel 35 napra menstruálok. Én úgy tudom, hogy nem szabad olyan sűrűn cukorterhelést csinálni, csak évente egyszer mert nagyon megterheli a szervezeted. Nekem a vérzésemhez igazították hozzá a met-et. Lehet neked is elég lenne napi egy 500-as, meg érdekes lenne, hogy fogigátló nélkül hány napra menstruálsz mert az még mutatná az irányt.

 

Vizesedésre jó a csalántea, bodzatea reggelente én ezt ittam, hogy rendesen tudjak pisilni. Valamikor úgy megdagadok, hogy nem bírom felhúzni a csizmám, vagy rámszorul a gyűrű. Szerencsére csak vérzés előtt egy héttel, viszont ha neked állandó ez a dagadás, nézesd meg magad orvossal.

Előzmény: M.Sailor (57256)
M.Sailor Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57257

egyébként nagyon furi,mert ba reggere lement 2kg rólam..lehet tényleg a vesémmel van valami

Előzmény: Szeleszte (57254)
M.Sailor Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57256

Köszönöm a válaszodat!már nézték a mellékvesémet állítólag nincs baja.sella mr is volt ott sme találtak semmit.metet 5évig szdtem 50-e IR-rel indultam szépen le is vitte. mercformin xr 500-at szedtem 3 szemet júliuban lement az inzulinom (120 perces) 3-ra, ekkor abbahagyatták velem és októbrben már megint 30 felett volt.megint elkezdtem szedni és de csak 2 szemet januárra megint 3 volt..most egy hónapja nem szedem és 5. én úgy gondolom, hogy nincs beállítva rendesen az adagom, szerintem akár ettől is ingadozhatnak a dolgaim.

Előzmény: Szeleszte (57254)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57255

Depi: anno nekem is voltak olyan korszakaim, halolaj kapszulát szedtem, magas C vitamint és multivitamint Lehet, hogy csak egy vitamin hiányzik a szervezetedből. Meg próbálj meg kicsit megnyugodni. Valamint nagyon jó hatással volt rám a mozgás, és egy két kocka étcsoki, boldogsághormont szabadít fel.

Előzmény: M.Sailor (57250)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57254

Szia

 

nem akarlak kioktatni, de nagyon rossz kezelésben részesülsz. Az összes fogamzásgátló rontja az alapbetegségedet az inzulinrezisztenciát. A normális alapkezelésed: diéta, mozgás és a merckformin szedése. Nekem az XR vált be, nyújtott felszívódású, a simától rosszul voltam. A fogigátlók lejegelik a peteérésed, ami gondot okozhat későbbi gyerekvállalásnál, valamint csak álvérzést csinál. Ha rendbe kerülne az inzulinod, akkor helyre állna a tesztoszteronod is, mert szinte az összes férfi hormon az inzulinnal kering, tehát azért magas mert magas az inzulinod.

 

A proklatinra jó szívvel tudom ajánlani a barátcserjét, rengeteg nőnek helyre rakta és mégis csak gyógynövény. Persze nem mindegy, hogy mennyire magas, mert ugye az agyalapi miriggyel van összefüggésben.

 

Fogigátló: mindenféleképpen elterjedt az a közhiedelem, hogy tud tőle hízni az ember, de eleven akinek IR-e van az is hízik. Én 92 kiloig döngettem, mire kivertem a hepajt, hogy rosszul vagyok.Semmi szín alatt nem javaslok semmilyen fogigátlót, vissza kéne térned a metre és a mozgásra.

 

Vizesedés: két dolog csinálhatja: szív és vese. Nekem van egy szívritmuszavarom, szívbillentyűferdüléssel és a vérzés előtt egy héttel mindig felpuffadok, akár 2-3 kilo víz is rámjön nem győzöm inni a csalánteát, és a szemhéjam felső része dagad. Anyu vesebeteg volt: szintén vizesedett, és neki az alsó szemhéja is dagadt. Én úgy tudom, hogy a kortizol az egy stresszhormon és a  mellékvesekéreg termeli. Mindenféleképpen nézesd meg ezt a két szervedet.

 

Remélem tudtam segíteni.

Előzmény: M.Sailor (57250)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57253

lehet, hogy használt a barátcserje, benne van a pakliban. Ebben a hónapban kezdtem a hőmérőzést is, és a barátcserjét is. A doki a 20-dik cn-en látott egy nagy tüszőt, és a csajok szerint 23. cn-en repedhetett meg. A párommal meg 22. cn-en voltunk együtt és most hogy kimaradt egy kis idő nagyon sok volt neki, lehet hogy valami célba ért:)

 

ncsk:

Köszönöm neked is a szurkolást, remélem hogy tényleg babo van.

 

Amúgy a hőm változatlanul: 36,8 és ma vagyok a 38- cn-en, azaz a 15-dik napon.

Előzmény: szegedi_lány (57248)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57252

gina:

 

Ma elment a párom dolgozni és nagyon kellett reggel pisilni, de holnap reggel ő is itthon lesz és a reggeli első pisiből megcsinálom tesztet és tudosítok:)

Előzmény: b.gina (57247)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.23 0 0 57251

Micimalacka:

 

ezer éve láttalak téged is, de jó hogy itt vagy:) Még mindig a dobozban nézegetem, ma sem vettem rá magam annyira félek a csalódástól:(

Előzmény: Micimalacka (57246)
M.Sailor Creative Commons License 2013.03.22 0 0 57250

sziasztok!szeretnék kérni egy kis segítséget!5éve kezelnek IR-rel és PCO-val, mercformint szedtem, de újabban hol abbahagyom hol szedem ,mert egyik hónapban marha alacsony az inzlinom majd miután abbahagyom a mercformint rá kb 3 hónapra megint felmegy. a magas tesztoszteronra felírtak diane 35-t amitől ugyan lement és végre rendesen megjön,de felment a prolaktin erre most bromocritint szedek, valamint a kortizolom is marha magas lett.6kg-t híztam ,vizesedem, nem megy az edzés pedig rengeteget jártam szinte fel sem bírok kelni, totál depi vagyok..nagyon rosszúl érzem magam.endokrinológusom javasoltam ,hogy váltsak gyógyszer a diane helyett a nőgyógyász azt mondta, higy kizárt,h  a dianétól vannak  ezek, de azért hagyjuk abba 3 hónapra és ha az alatt az idő alatt nem vagyok rosszúl felír mást.utna egyeztettem az endokrinológussal ismét és ő is azt mondta h ilyen tüneteket nem produkálhatok..javasoltak pszihológust a depire..volt aki azt mondta h szedjek yadint az jó még a pco-ra de én tanácstalan vagyok..valaki tapasztalt már hasonlókat a dianétól vagy én bolondultam meg?

ncsk Creative Commons License 2013.03.22 0 0 57249

Hű benéztem és végre valami izgi :) Szurkszurk :)

Előzmény: Szeleszte (57243)
szegedi_lány Creative Commons License 2013.03.22 0 0 57248
Hm, lehet hogy használt a barátcserje?;)
En is nagyon várom a szó szerint pozitív híreket, ne hagyd abba a "tudósítás.
Előzmény: Szeleszte (57243)
b.gina Creative Commons License 2013.03.22 0 0 57247

Nem akarsz hamarabb tesztelni? oooolyan kíváncsi vagyok :)

Előzmény: Szeleszte (57245)
Micimalacka Creative Commons License 2013.03.22 0 0 57246

ne dobozban nézegesd:P

izgulizgul!:D

Előzmény: Szeleszte (57245)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.22 0 0 57245

youlcsi:

 

De jó, hogy te is vagy:):):) Már én is tűkön ülök, de már annyiszor volt negatív, félek a pofáraeséstől. Amíg viszont nem jön a miklus él a remény, mert ugye az hal meg utoljára. A tesztet már bekerítettem még szerdán a Rossmanból és reggelente nézegetem:)

Előzmény: youlcsi (57244)
youlcsi Creative Commons License 2013.03.22 0 0 57244

nahát Szele!

ezt már én sem hagyhatom szó nélkül :)

nagyon csecse görbe :D én tuti nem várnék hétfőig a teszttel :P

Előzmény: Szeleszte (57243)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.22 0 0 57243

Jokeva:

 

Közkívánatra, amúgy annyira örülök, hogy ennyire izgulsz értem. Képzeld láttam a Face-n, hogy Kisskiss is 20 hetes:))) Jajj annyira emlékszem, még amikor az első baboval itt küzdött.

 

 

Amúgy már én is kíváncsi leszek mi lesz a vége:) Amúgy MINDENKINEK köszönöm aki drukkol értem. Régi hagyomány volt itt a fórumon, hogy ha valaki babásodott hozta a zebracsíkos tesztjét, majd ha két csíkot látok fotozom és hozom:)

Előzmény: Jokeva (57242)
Jokeva Creative Commons License 2013.03.22 0 0 57242

Szeleszte, 2 nap megint eltelt, tessék feldobni a hőgörbédet!!! És ne csak bemond a hődet, látni szeretném! :)))

szegedi_lány Creative Commons License 2013.03.21 0 0 57241

Köszönöm Eszti! A ciklus közepe pont húsvétra esik, így nehéz lesz pont jókor mennem, de hátha 2.-ára kapok még időpontot.

Előzmény: eszti0727 (57239)
Jokeva Creative Commons License 2013.03.21 0 0 57240

Helyes-helyes :)) Mennek a drukkok!

Tecsóban kapsz hatszáz pénzért 2 db tesztet, megéri :) Hétvégén vásárolj be, aztán ha nem jön a mikulás, hétfőn lőhetsz! :)))

Előzmény: Szeleszte (57236)
eszti0727 Creative Commons License 2013.03.20 0 0 57239

Sziasztok,

 

Köszönöm szépen a válaszokat, egy kicsit megnyugodtam!

Végül is kértem távkonzultációt, megírom majd, hogy mit mondott a doktornő.

 

Drukkolok én is! :)

 

Úgy tudom, hogy a rendes vérzés megjelenésétől számít a ciklus első napja. A barnázás általában progeszteron hiányra utal (bár nekem az most például jó lett, mégis úgy jött meg, hogy egy pici vérzés, 2 nap barna, aztán 3. nap rendesen). Peteérést szerintem a ciklus közepe táján, illetve az előtt egy kicsivel tudnak nézni UH-n.

szegedi_lány Creative Commons License 2013.03.20 0 0 57238

Sziasztok!

 

Második hónap, hogy 28 napra megjött a menzeszem, nem is tudjátok,mekkora öröm ez, amikor előtte 1 évig semmi!:) Ennek örömére én is elkezdtem hőt mérni, hónap végén megmutatom;) A  következő lépés az a 21.napos vérvétel,a kérdésem az, hogy az első erősebb vérzés naphoz kell nézni, vagy az első jeltől? Illetve hogy ha 2 napig csak barnás szivárgás volt, az valamelyik hormon elégtelenségére utal?

A harmadik kérdésem, hogy azt mondta az endokrinológus hogy ha van ciklus, akkor léphetek tovább, mehetek vissza a nőgyógyászhoz, nézni, hogy van e peteérés, illetve hogy alakulnak a cisztáim. Mikorra érdemes időzíteni az időpontot, mikor lát a legtöbbet UH-n a nőgyógyász?

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

Szeleszte, nagyon drukkolok neked!

 

Utánad én kérem a többiektől a pozitív energiákat, képzeljétek tegnap éjszaka azt álmodtam, hogy a nőgyógyász valami csoda folytán már babát látott az UH-n, remélem ez hamarosan valóra is válik! ;)

b.gina Creative Commons License 2013.03.20 0 0 57237

drukk-drukk :) :)

Előzmény: Szeleszte (57236)
Szeleszte Creative Commons License 2013.03.20 0 0 57236

Igen ez tegnapi hőgörbe, ma visszament a hőm: 36,7-re. Ha jól olvastad ki a diagramból, akkor a 23-dik ciklusnapon volt pé, azóta eltelt 12 nap, tehát most vagyok a 35 dik cn-en. Elvi síkon, ha normálisan működik a lut szakaszom, azaz 14 napos, akkor két nap múlva jönne meg a vérzésem, HA CSAK NEM.....halkan gondolok rá:) Várok még pár napot hogyan alakul a hőmérséklet és ha hétvégéig sem lesz rohanok a tesztért:):):) Legrosszabb gondolatom az, hogy fejreállt a rendszerem a barátcserjétől, de ezt is csak halkan merem gondolni.

Előzmény: Jokeva (57235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!