Keresés

Részletes keresés

kornisok Creative Commons License 2020.01.16 -1 2 20404

"Nagyot változott a világ. Szerintem ez inkább egy modern szexuális felfogás. Ezeket ha letisztázzátok, akkor nem lesz gond. Amúgy meg egy királynőnek fogja magát érezni, ha össze jön az, hogy ketten kényeztetitek. "

 


ebben teljesen egyetértek. sokan csak a társadalmi elvárások miatt nem mernek erről beszélni a párjuk előtt, mert hogy ez beteges, deviáns, holott ha utána olvas az ember ilyen témában, régen sem volt ez máshogy... ;)

amúgy a királynős rész az full igaz, nekem pl benne van ez is, hogy lássam, hogy mennyire fogja élvezni ;) 

Előzmény: Nagyiiii (20401)
Milos123 Creative Commons License 2020.01.16 -1 1 20403

igazad van....

szerintem se kurválkodás ez,,,,,,,

Előzmény: Nagyiiii (20401)
kornisok Creative Commons License 2020.01.16 0 0 20402

köszi ;) olvasgattam, de annyira nagyon vissza nem mentem, mert az utóbbi időben csak savazást láttam :( 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (20394)


Nagyiiii Creative Commons License 2020.01.16 -2 2 20401

Ja meg annyit még, hogy ezt nagyon nem nevezném kurválkodásnak. Nagyot változott a világ. Szerintem ez inkább egy modern szexuális felfogás. Ezeket ha letisztázzátok, akkor nem lesz gond. Amúgy meg egy királynőnek fogja magát érezni, ha össze jön az, hogy ketten kényeztetitek. 

Nagyiiii Creative Commons License 2020.01.16 0 1 20400

Nem feltétlenül jelenti a kapcsolatotok végét. Ha erős a köztetek lévő kapocs, akkor nincs mitől tartani. 

Hasonló cipőben járunk mi is, azért érdekel a dolog ennyire. 😉

Előzmény: nicknév1233 (20399)
nicknév1233 Creative Commons License 2020.01.15 -2 2 20399

Igen benne lenne :) Nagy nehezen kiszedtem belőle a vágyait, 2 pasi 1 punciban az álma :D attól tartok ha elkezdem rávezetni az ilyen kurválkodásra akkor hosszú távon ez lehet a kapcsolatunk végét fogja jelenteni. 

Nagyiiii Creative Commons License 2020.01.15 0 0 20398

És a barátnőd mit mond? Benne lenne? 

Előzmény: nicknév1233 (20397)
nicknév1233 Creative Commons License 2020.01.15 0 1 20397

Felhoztam barátnőmnek, hogy feküdjön le úgy mással, hogy én nézem. Van is egy ismerősöm (40+os apuka) akivel dumáltunk ilyenekről :D vele szeretném látni ... Attól tartok, hogy megváltozik a kapcsolatunk utána, ő még csak velem szexelt eddig senki mással. Én 23 ő 20.

próba_szerecsen Creative Commons License 2020.01.15 0 0 20396

Esetleg az újra meghódítás, visszahódítás adrenalinlökete miatt? 

Előzmény: kornisok (20392)
Pestaa Creative Commons License 2020.01.15 0 1 20395

Azt szokták mondani "az a durva, ha ennek már neve is van". Amikor a párom haza ért a randijairól, mindig nagyokat  szexeltünk. És még vannak ettől durvább dolgok is, de ezeket itt nem írom le.

Címem publikus, ha gondolod írj.

Előzmény: kornisok (20388)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2020.01.15 0 0 20394

Hogy itt erről ne lett volna szó? Kizárt! Olvasgass csak még, és annyi ok-okozat teóriát talalsz majd itz, hogy meg is únod! :)

Előzmény: kornisok (20388)
kincső112 Creative Commons License 2020.01.15 0 0 20393

Férfi (házi) barátot, vagy barátokat keres értelmiségi pár, aki a régimagyar emberi értékeket nagyra tartja és aki azt gondolja, hogy a barátságból szép őszi szex délutánok is lehetnek. Életmódunkból adódóan kényelmes vidéki szállodában eltöltött órák csodálatosak lehetnek arra alkalmas és azt értékelő partnerekkel. Hagyomány, barátság szex. Csak   hkelemen146@gmail.com  címre érkező sorokra válaszolunk. Tudjuk, csodák nincsenek, mert az te  magad  vagy

kornisok Creative Commons License 2020.01.15 0 0 20392

btw érdekes, hogy pont utána estünk bele egy sub/dom szerepbe, lehet pont ez miatt.... 

Előzmény: Inspektor (20390)
kornisok Creative Commons License 2020.01.15 0 0 20391

akkor ez is egy konteó, mint a lapos föld, csak ezt jobban élvezzük ;) 

Előzmény: Törölt nick (20389)
Inspektor Creative Commons License 2020.01.15 0 0 20390

a hatalom érzése miatt van, mert megteheted.

Előzmény: kornisok (20388)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.15 0 0 20389

Ez nem az oka, csak az elnevezése. ;) Az oka ennél sokkal összetettebb, és van rá három-négy elmélet is de egyik sem kizárólagos, úgyhogy egyelőre marhára nem tudni, hogy miért izgul erre ennyi ember. Valószínűleg mindegyik elméletből igaz sok minden, és ezek még össze is tevődnek.

Előzmény: kornisok (20388)
kornisok Creative Commons License 2020.01.15 0 0 20388

Sziasztok

 

Most találtam erre a topikra, és beleolvasgatva sehol sem láttam említve azt ami az egésznek a pszichológiája lehet. Vagyis én/mi ezt vettük észre.

Párommal egy ideje kacérkodunk, vagyis én kacérkodok egy 3. férfi beszállóval, és ő nem zárkózott el, hanem úgy gondolja meg akarja et adni nekem.

El is kezdtünk keresgélni, de hát rájöttünk, hogy mindenki rögtön CVt, anyakönyvi kivonatot, és tegnapi talit akar, és ha nem, akkor menjünk melegebb éghajlatokra.

Elég sok szituban elképzeltük, éppen mit csinálna a harmadik, és ez feldobta az együttléteket.

Párom kérdezte, hogy de ez miért izgat engem? miért akarom én őt megosztani bárkivel?

Nem tudtam logikus értelmes választ adni.

Elmondása szerint neki meg ott volt a bogár a fülében, hogy miét nem vagyok féltékeny, és egyik alkalommal, felvetette, hogy és mi lenne ha ő hamarabb találkozna a 3.al, és én csak egy meglepi fotót kapnék, hogy hello, igyekezz, mert mi mindjárt elkezdjük....

Na erre pont az ellenkező reakciót váltotta ki belőlem, és eléggé felizgultam, hogy mi a fene XD

Őt pedig az izgatta fel baromira, hogy én ennyire féltékeny lettem egyik pillanatról a másikra.

Na itt lett izgalmas a story, mert elkezdtem utána keresgélni, hogy ez milyen abnormális dolog, hogy az ember arra ozgul fel ha féltékeny lehet, vagy ha rá féltékenyek. 

és akkor találtam meg ezt:

Zelofília: nemi izgalom féltékenység hatására, akár ha mi vagyunk, vagy ha ránk féltékenyek. A cuckhold (férj, aki élvezi, ha a felesége mással szexel) fantáziák egyike, például, mikor a férfiak tudják – és néha végignézik – ahogy feleségük kalandba bocsátkozik.

 

külfödli oldalakon is utánaolvastam, sőt professzori pszichológiai disszertáck is voltak róla :D 

 

furcsállottam, hogy eddig senki nem hozta fel, mint indokot, vagy okot. 

Mindenesetre elég fura.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.11 -1 0 20386

...márhogy a mondandóm vége nem neked szól, csak automatikusan a válasz gombra nyomtam az új hozzászólás helyett. :)

Előzmény: Törölt nick (20385)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.11 0 1 20385

Nálunk lett volna olyan közeli barát, akivel mindketten el tudtuk képzelni gond nélkül a hármast. A párom azt mondta rá, hogy szex bármikor, de együtt élni a sráccal; - na azt soha. :) A srác se akarna többet a szexnél (ismerem ennyire, mert fiatalkorom óta jóbarátok voltunk, sőt, vele volt olyan, hogy ketten dugtunk egy csajt buliban).

Sajna ő már elérhetetlen, de ettől függetlenül simán elképzelhető, hogy egy közeli barát bevonása NEM egyenlő a kapcsolat tönkremenetelével, meg a válással. ;) 

Előzmény: olegnagy (20384)
olegnagy Creative Commons License 2020.01.11 0 1 20384

Közeli baráti párok bevonását mi is kizártuk, nehogy véletlenül a barátság rovására menjen - egyébként is, elég kevés az igazán közeli jóbarát és amennyire ismerjük őket, nem vevők az ilyesmire. Kevésbé közeli ismertségnél meg ugye nem ismerjük annyira őket, hogy tudjuk, érdekelheti-e őket ilyesmi. Egy ex (és az ő párja) jött szóba, de amennyire tudom, az ex párja kizárja a gabalyodást (hogy velem vagy a feleségemmel volt baja, nem tudni). Volt egy másik ex is, őt viszont a feleségem zárta ki. Marad a swingerklub, ahol aztán vagy akad pasi, vagy nem (többnyire akad).

Előzmény: ringostarrr (20358)
Tavaszi szél 1977 Creative Commons License 2020.01.11 0 2 20383

Mi 14 év kapcsolat 12 év házasság után jutottunk oda hogy komolyan felvállaljuk ezt. Érdekes mert több a szokványostól eltérő dolgot hamarabb meg mertünk egymással osztani. De erről nagyon hosszú ideig még bennem sem merült fel, hogy ez izgalmat jelenthet. Aztan meg kivárni a megfelelőnek gondolt időpontot és a szerencsésen megjelenő alkalmat.

Most pedig a megfelelő partner kiválasztása. Mi is végiggondoltuk az ismertségi kört. Aztán mi is inkább elvetettük. Most megpróbáljuk kihasználni az itteni társkereső fórumot. Engem is meglepett, hogy egész sok, kellően igéretes emailt is kaptunk már. Ha szerencsénk lesz akkor közülük ki fogunk tudni választani egyet. Ha mégse, az ismerettségi kört akkor sem használnánk, inkább választanánk swinger clubot. 

jancsiii Creative Commons License 2020.01.11 -1 7 20382

Tuti nem tőled mert ezzel a szöveggel az első 10 gyökér között mennél a kukába.

Ha nem tőlem van akkor a másik jelölt Coperfield David mert a gumiból kiszabadult.

De ha mégis sikerült neki és nem vesszük figyelembe a jellegzetes apai jegyeket,akkor sem érdekel mert az én tyúkom tojta!

Előzmény: jwkllr (20380)
szegedisrc Creative Commons License 2020.01.11 0 0 20381

Egy időben az én életemben is volt ilyen időszak, harmonikus párkapcsolat, izgalmas hármasokkal. Normális, bizalmi viszony a harmadikkal. - szóval kb. tudom, milyen szép és élménygazdag ez. Jó erre emlékezni.

Előzmény: jancsiii (20379)
jwkllr Creative Commons License 2020.01.11 -3 2 20380

Kitől is van a kisgyerek?

Előzmény: jancsiii (20379)
jancsiii Creative Commons License 2020.01.11 -1 6 20379

Nagyon régen olvasom ezt a fórumot, a szexhez annyi köze van,hogy egymást baszogassátok!

 

A 15 éves történetem ,jelenlegi párommal ,leírom...

 

Mostani párom 17 éves és szűz volt mikor megismertem én 25.

Nem kellet sok idő és felhoztam a 3-as és a cucold témát,némi rábeszéléssel, be vettük az egyik haveromat életünk ezen részébe. Egy nyáron át tartó fergeteges dugások voltak,majd az élet elsodorta tőlünk. 

Mivel bejött ez a dolog, internetes társkeresés volt a következő lépés. Szószerint tőbb ezer levélből, párszáz volt válaszra méltó. Abból 20 telefon beszélgetés jött össze (nem miattunk) és 10 emberrel let szex,abból 8-nak nem kellett többet jönni.Kettő bevált szódával,többször is voltak látogatóban,de hiányérzetünk volt.Majd szépen lassan elkoptak, mert sokat kellet utazniuk az ürítésért...:)

Egy év kihagyás után, teljesen véletlen egy gyerekkori barátom kötött ki tavaly október elején az ágyunkban. (Heti kapcsolatban vagyunk vele 15 éve) És igy esett,hogy 32 és 40 évesen olyan Pasit találtunk (és nem kerestük) akivel meg tudjuk élni 15 éve beteljesületlen fantáziáinkat . Persze Ő is! Majdnem minden hétvégén azóta....

Ez az egész nem műkődne ha: nem lennénk őszinték egymással (a harmadikkal is!) -nem foglalkoznánk a másik örömével is (ha látom,hogy nem élvezi nem áll fel és fordítva is...) -nem kommunikálnánk egy mással! Legyen az bármilyen kis apróság is ,meg kell beszélni,toleránsnak kell lenni.

Ez idő alatt, azért éltünk meg rendesen minden féle érzelmet és bőven volt miről beszélgetni,főleg ha hölgy volt a 3....XD

Teljesen harmónikusan egy kisgyermekkel ,együtt ütve az élet mindennapjait,normálisan élünk!

Ez az én/mi tapasztalatunk,röviden!

 

 

 

 

 

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2020.01.11 -4 3 20378

A hasonló idelátogatók csak azt nem tudják, hogy az itt lévő, valódi tapasztalattal rendelkező többesezők pillanatok alatt kiszagolják a kamut.

De az vigasztalhatja őket, hogy mindíg van valaki, akinek kicsordul a nyála a marhaságaiktól.

Előzmény: More Joy (20376)
More Joy Creative Commons License 2020.01.10 0 0 20377

Idelátogatók. Bocsánat.

Előzmény: More Joy (20376)
More Joy Creative Commons License 2020.01.10 0 0 20376

Na, meg a kamu-mizéria is árad. Ide látogatók nem tudják rögtön, hogy ha az események nem a masszőrnél kezdődnek és nem évekig tartanak az előkészületek, rutinból életszerűtlennek vannak bélyegezve. Mellesleg annak a kapcsolatnak annyi.

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2020.01.10 -5 3 20375

Megint árad az álomcunami?
A jó hír, hogy egyesek legalább tudnak nagyjából helyesen írni.

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.10 0 1 20374

Beszélgessetek itt, azért van ez a fórum. Nem véletlenül nem publikus az email címe.

Előzmény: feck61 (20373)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!