Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1464
Jah, én is csak azért emlékeztem rá, mert múlt héten láttam.
Előzmény: Balthazar (1463)
Balthazar Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1463

Ez volt az köszönöm szépen!

Annyira felejthető volt, hogy soha nem jutott volna eszembe se a címe, de a főszereplő. :)

Előzmény: Törölt nick (1462)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 1462
Gillian Andersonnal? Straightheads - Hideg fejjel
Előzmény: Balthazar (1461)
Balthazar Creative Commons License 2009.02.22 0 0 1461

egy gazdag nő meg a szeretője utaznak egy kocsiban amikoris beelőznek valami teherautós pasikat és van valami szóváltás
később lerobbannak valami erdős résznél és a pasik kiszedik őket az autóból és szétverik

mi lehet ez?

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1460
Óriási, köszönöm!!!!
Előzmény: Törölt nick (1459)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1459
Előzmény: Törölt nick (1457)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1457
Sziasztok!
Mindenütt kerestem a neten kulcsszavakra, de sikertelenül. Nem rémlik valakinek?
A story: egy amcsi srác a hadseregből némi csalással felveteti magát egy híres francia (talán dijoni) chéf éttermébe. A csalás kiderül, a chéf elkergetné az étteremből, de kissé bekattan, bezárkózik meztelenül a hűtőkamrába, majd kórházba kerül. A srác tartja a frontot, és sikert arat. Közben persze elviszi a chéf lányának kezét is a francia kérő elől. A filmben megjelennek a (szintén talán Dijonban) játszó amcsi kosarasok is.
martinel Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1456
...Nagyon szépen köszönöm...szuper vagy...nemjöttem volna rá magamtól sosem!
Köszi mégegyszer! :)))
Előzmény: MiJu (1455)
MiJu Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1455
Lángoló part (Mountain of diamonds)a címe, Wilbur Smith regénye alapján készült és 4 részes.
Előzmény: martinel (1454)
martinel Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1454
Sziasztok!
A változatosság kedvéért én is keresek egy filmet de sajnos nem tudom a címét!
Egy fiatal asszonyról szól,a neve Santen aki terhesen menekül a háború elől és egy összetákolt csónakszerűségen hánykolódik a tengeren,majd mikor eszméletlenül a partra vetődik egy bennszülött pár Ani és Oi talál rá és szárnyaik alá veszik az asszonyt! Santen idővel egy barlangban nyers gyémántot talál és hihetetlenül gazdag lesz...ha jól emlékszek 2 része is van a filmnek,de az istenért se jut eszembe a film címe!
Aki esetleg tudja mit is keresek légyszíves segítsen! A film címe érdekel,mert régen nagyon szerettem a filmet és jólenne letölteni,de a címe nélkül valahogy nemjön össze!
Előre is köszi!
Robi
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.10 0 0 1453
Valaki nem tudna segíteni, hogy honnan lehetne megszerezni a Félszemű Jacket a Vass Gáboros szinkronnal? Esetleg nincs meg valakinek?
s_titánia Creative Commons License 2009.02.10 0 0 1452

Sziasztok!

 

Én is egy filmet keresek, gyerekkoromban sokat néztem kazin, aztán sajnos letöröltük.

 

Nem volt meg az elejétől, ezért nem tudtam a címét, de amit most kiderítettem róla, hogy a magyar címe valószínűleg Az öreg medvevadász, 1981-es vagy 82-es. Az eredeti címe Matagi, rendező Goto Toshio.

 

A sztori: van egy öreg medvevadász, aki fiatalkorában megküzdött egy óriási medvével. Egy faluban él, ahol egy nap egy medve megöl egy kislányt. Ekkor az öreg azt gondolja, ugyanaz a medve tért vissza. Az unokájával elkezdi a kutyáikat betanítani a vadászatra. Közben van olyan jelenet, hogy egy tehenet is megöl a medve. Amire még emlékszem, hogy a gyerek egyszer bevisz az iskolába egy kis darab medveepét, ami valami nagy ritkaság lehet, és a tanár, hogy bebizonyítsa, hogy nem disznóepe-e, vízbe teszi, mire az elkezd pörögni.

A vadász és a fiú felmennek a hegyre, óriási hó van, egyszer vihar lesz, egy barlangban húzzák meg magukat. Közben végig hallani lehet a medve hangját, mintha hívná az öreget.

A végén megtalálják a medvét, meg is ölik, de a medve az egyik kutyát is megöli. Az a film legvége, hogy az öreg betemeti a medve tetemét a hóban, aztán a kutyáét is.

 

 

Nagyon szeretném újra látni ezt a filmet, ha valakinek megvan, kérem írjon. Az emailcímem publikus, de ide is írhattok. Nem számít, ha nagyon rossz a minősége, úgy is örülnék neki. Természetesen kifizetem a másolási költségeket, vagy cserébe talán én is tudok régi, ritkán látható filmet adni.

 

Köszi!

 

Linda

 

sz_imre Creative Commons License 2009.02.09 0 0 1451
Én is kérdezek valamit: A Fenyves tábor című gyerekfilm nincs meg valakinek véletlenül? Elvileg torrenten rajta van Poison Ivy néven, de nincs hozzá sem magyar szink, sem felirat...
KÖSZI előre is, aki segít!
Plusz keresem még a Támaszpont ostroma című vietnami háborús filmet...
Vacike Creative Commons License 2009.02.09 0 0 1450
Sziasztok!
Keresek egy filmet,sajnos nem sok mindenre emlékszek belőle,de aki ráismer írja meg nekem.Van egy kislány ,akit a nevelőapja vagy az apja a ház mögötti tó vízébe folyt,aztán a kislány visszatér kísérteni,mindig egy medált akaszt a fára,amiben egy pillangó van.A végén meg egy nő kiveteti a hapsi spermáját és úgy esik tőle teherbe.Tudom elég zavaros,de aki ráismer szóljon légyszi.köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 1449

Üdv.

Keresek egy - úgy emlékszem - német filmet; valamikor 2003 és 2006 között láttam a tévében, tehát későbbi nem lehet, és szerintem 1995-199?-nél sem régibb, mert mobiltelefon is szerephez jut benne. Néhány (3-4) középkorú férfi (talán üzletemberek, egyben barátok, akik vakációzni mennek) egy kis (németországi?) szigeten akar tölteni egy-két napot, horgászni meg pihenni; kikötés, hogy telefont nem visznek (később kiderül, hogy az egyikük hátizsákjában mégis van egy), szóval van a dologban valami túlélőtúraszerű is. A lényeg, hogy valami gáz történik a csónakjukkal, és senki nem jön értük. A szigetről látják a túlparti településeket, de senki nem tudja, hogy ők a szigeten rekedtek, és hiába próbálnak jelezni. Ahogy a napok múlnak, és elfogy a kaja, a barátok között kitör az ellenségeskedés, aztán egyikük eltűnik (?), és halványan rémlik, hogy valami egyébre is rájönnek (talán hogy nincsenek egyedül a szigeten). A műfaj így sok minden lehet: dráma, thiller, misztikus. Két napja keresem a címét a neten mindenféle kulcsszavak alapján, eredmény nélkül. Segítsen valaki, plz, hálás lennék érte.

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.03 0 0 1448
nekem megvan divx-ben, de sajns csak angol feliratot találtam hozzá.
pedig hú de jó lenne magyarul!!!!! ;-)
Előzmény: boszat (1408)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1447
Sziasztok!
Keresnék elérhetőséget a Száguldás (born to run) és a Kemény mag (ultrá) című filmekhez, ha lehet ilyet.
Köszi!
pozsoka Creative Commons License 2009.01.31 0 0 1446
http://movies.katz.cd/download/2088358/Movie/Powder-1995/
http://www.torrentreactor.net/torrents/1893444/La-Vie-revee-des-anges
Előzmény: CO5M!C (1443)
báthortalan baba Creative Commons License 2009.01.30 0 0 1445
Előzmény: báthortalan baba (1431)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.30 0 0 1444

Még egyszer köszönöm!

Sikerült letöltenem,a bajom csak az,hogy nem szinkronos és feliratot sem találok hozzá.Hátha ebben is tudsz segíteni.

Előzmény: inwear (1438)
CO5M!C Creative Commons License 2009.01.29 0 0 1443
halihóóóóóóóóóó


nem tudjátok, valamilyen formában meg lehet ezeket a filmeket szerezni ??

( divx, DVD, valami digitális.... nem videotape )


Powder ( Az Arc )


illetve


Élet ,amiről az angyalok álmodnak. (francia film )




ha esetleg valakinek volt már hozzájuk szerencséje, vagy tud forrást,
ne tartsa vissza !! :)



kööööözs
tongue Creative Commons License 2009.01.29 0 0 1442
Halihó!
A Liszt életéről szóló, 1970-ben készült, Szerelmi álmok c. filmet keresem.
Tudtok valami biztatót?
;o)
pobeda Creative Commons License 2009.01.29 0 0 1441
Emlékszel valamelyik szinész nevére?Akkor imdb.com keresője segíthet.
Előzmény: báthortalan baba (1432)
blogger Creative Commons License 2009.01.29 0 0 1440
Sziasztok, Alföldi Róbert Nyugalomját le lehet tölteni valahonnan?

Nagyon hullámzó kritikákat olvastam róla, ezért nem sok bizodalmam van a filmben, de azért neten belenéznék, ha megvan valahol.
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.28 0 0 1439
Nagyon köszönöm!
inwear Creative Commons License 2009.01.26 0 0 1438
Előzmény: Törölt nick (1437)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.26 0 0 1437

Magyar cím: Szabálytalan szabályos

Rendező: Frank Tashlin 1964

Főszereplő: Jerry Lewis

Előzmény: inwear (1434)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.25 0 0 1436
Ja, és jártak a Fingatura aszteroidamezőn is. Ismerem a filmet, meg is van angol kiadású DVD-n, de magyarul is megjelent bő 10 éve videón.

Eredeti címe: FLESH GORDON MEETS THE COSMIC CHEERLEADERS (1989)

http://www.imdb.com/title/tt0097365/

Egyébként ez már a második rész volt, az eredeti FLESH GORDON (1974) híresebb volt, de az hozzánk nem jutott el.

http://www.imdb.com/title/tt0068595/
Előzmény: Kismalacka hey hay (1435)
Kismalacka hey hay Creative Commons License 2009.01.25 0 0 1435
Láttam régen egy scifi paródiát, valami Flash Gordon vagy hasonló paródia volt. Arra emlékszem belőle, hogy eljutottak a "szaremberek" bolygójára. :) Szar alakú lények voltak ott... de komolyan. :D Ismeri valaki?
inwear Creative Commons License 2009.01.25 0 0 1434
ilyen címet a kereső sem ad ki, biztos vagy benne, hogy így van magyarul? valami más infód a filmről, ami alapján be lehet azonosítani?
Előzmény: Törölt nick (1433)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!