Keresés

Részletes keresés

Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.19 0 0 134
macfly: sorry, blazearts-al kapcsolatban nem vagyok illetékes, technikai jellegü kérdésekkel szerintem fordulj az ftp fenttartójához, ő biztos tud neked segíteni.
Személyes véleményem szerint egyébként valószinűleg nem ők a ludasak abban, hogy nem tudod elérni...

üdv: liquid

Előzmény: MacFly (133)
MacFly Creative Commons License 2000.05.19 0 0 133
Egy offtopic technikai kerdes a blazearts-rol, ami azert nekem legalabbis lenyeges :)
tehat, szerinted firewall mogul is el kene tudnom erni vagy azert van szandekosan olyan porton, hogy munkahelyrol ne lehessen szedegetni?
Előzmény: Liquid_FX (102)
Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.18 0 0 132
Sefi: jogos a szívroham, bár én megmodtam előre...
Sajna, ez van: ha fehéremberként hivatalos forrásból származó animéhoz akarsz jutni, akkor levesznek érte rendesen. Kicsit durvábban fogalmazva:anime téren pofátlan rablógazdálkodás folyik, élén a manga video-val és társaival. Egy eredeti vhs video átlag angol/amerikai beszerzési ára 7-8000 ezer HUF-nak megfelelő dollár/font. Ehez add hozzá a posta/ideszállítás költségét, plusz a magyar kisker hasznát- rögtön ott vagyunk a tizenvalahányezer magasságában. Namost ezek a kazik egy sorozat 3 részét szokták tartalmazni, így könnyen kiszámolható, hogy pl. az NGE ilyentén való beszerzése ugy 80-90 rongyába fájna az egyszeri magyar fan-nak. Vonatkozik ez minden egyéb biszbaszra is, nyáron néztem magamnak a trolllb-ban egy asukás polot, sima fekete, semmi extra- 10 rongy. Akkor inkább már rajzolok magamnak :) Szóval ez a nagy büdös helyzet, és ahogy a dolgok állását elnézem, ez is marad egy jódarabig- mindenki szoktassa a szemét az .rm-ek és a .vivek csodás színhűségéhez... :)

üdv: liquid

Sefi Creative Commons License 2000.05.17 0 0 131
Ha valakit érdekel itt van a Trollbarlang árlistája: www.nexus.hu/sefi01/mvl.zip

Amikor én megnéztem majdnem szívrohamot kaptam...:o
Ez nem normális!Hogy kérhetnek el 10-20ezret egy kazettáért ami jó esetben egy órás.Sőt láttam a listán olyat ami 30ezer fölött volt.

Sefi Creative Commons License 2000.05.16 0 0 130
Jó!És budapesten laksz?
Nyekk Creative Commons License 2000.05.16 0 0 129
Nem lesz magas a számla, mert van nekem TegnapTÁV Mindenkinet csomag átalánydíjal jól :)
Sefi Creative Commons License 2000.05.16 0 0 128
Ezt hogy Csináltad?Nekem 2hét alatt jött le
az első 6 Evangelion rész.Ha mégis sikerült számits úgy 20-30ezer fölötti telefon számlára!:)

Nyekk Creative Commons License 2000.05.16 0 0 127
hmm...sajnos nem, nálam már most sem megy, nem jutok be a 20ba :)

Amúgy nálam eddig jól ment, 56k-s modemmel egy hét alatt lekapartam az NGE 1-24 + End of Evangelion + 2 Kodocha, szóval egy kis türelem, és még a kapcsolt vonali elérést is lehet valamire használni :)

Nyekk

Sefi Creative Commons License 2000.05.16 0 0 126
KIrály most már megy!...:)))
Remélem igy is marad!Ugye?:)

grobs_ Creative Commons License 2000.05.15 0 0 125
Hello!!!

Nalam megy a blazearts jol ... vagyis majdnem jol, mert az IP valtozasom miatt meg nem tudok belepni. Ha ping -elni lehet, akkor belepni is.

grobs

Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.14 0 0 124
Most nálam sem megy a blazearts. De eddig ment. Alkalmi lehalások szoktak lenni( a blazearts elődjét, az aron.oszk.hu-t pl hétvégente rendszeresen lekapcsolták), de álltalában stabil a dolog.
MacFly Creative Commons License 2000.05.14 0 0 123
hátha megnyugtat: eddig meg nekem se sikerult bejutni a blazeartsra, se gozillaval, se wincommanderrel, lehet, hogy csak egy bizonyos progival megy?
Előzmény: Sefi (122)
Sefi Creative Commons License 2000.05.13 0 0 122
Hát ilyen nincs!!Most installáltam újra a rendszerem(persze s formatálás után)És még mindig NEM MŰKÖDIK A BLAZEARTS.COM!!!!!!!!Akkór a gépemmel nem lehet baj,de akkor mi nem működik?
Asszondjátok nálatok működik?Valószínüleg akkór nem a Blazearts-al van a gond.Feltehetőleg a szolgáltatómnál lehet zűr.Lehetséges ez?

Grobs:Juni 28 és Juli 5 között Fehérvár közelében leszek.Azt szeretném megkérdezni,hogy akkór nem ugórhatok át esetleg egy vinyóval a kezemben?

Csátok!

Son Goku Creative Commons License 2000.05.12 0 0 121
Sefi dobtam egy mailt hogy merre van a Troll, nem akartam már ideírni mert nem fizetnek azért hogy folyton reklámozom őket :) Gondolom előbb nézed meg a leveleket dehát a topicnak is élnie kell ugyebár :)
Sefi Creative Commons License 2000.05.11 0 0 120
Leírná valaki ,hogy lehet a nyugatitól eljutni a trollcsiba?Blazearts még mindig nem jó.
Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.10 0 0 119
Érdekes: én most is szépen csendben töltögetek a blazeartsról lain soundtracket... szóval itt megy. :)
Sefi Creative Commons License 2000.05.10 0 0 118
Most már kezdek komolyan agódni ugyanis a blazearts már egy napja hogy nem működik.Nagyban töltötte le a 6.rész első felét amikor ezt írta ki
"Connection closed at the begining" és leállt.
Aztán meg be sem jön a blazearts.com azt irja ki amit má egyszer alább leírtam.Evangeliont nem lehet kapni a Trollcsiban,vagy akárhol?Me akkor inkább az.Vagy az ,hogy egy budapesti vagy egy fehérvári kolléga mondana egy időpontot.

Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.09 0 0 117
Nyekk: kérlek, ajánlatom továbbra is fentáll, a lent olvasható kondiciók melett: szóval leginkább junius végefelé(sajna addig katonás rendben sorakoznak egymás után a vizsgáim, és levegőt venni sincs időm, nemhogy animét nézni/másolgatni :( ). A mail címem más, mint amit az adatokban látsz, késöbbi megbeszélés szempontjából mail ide:
lsomosi@hotmail.com
Tényleg: nem tudja valaki, hogy lehet megváltoztatni az adatokban lévő infokat?

üdv: liquid

Előzmény: Nyekk (112)
Sefi Creative Commons License 2000.05.09 0 0 116
Esküszöm!Az Nge 5.része Qrvajó.Király má meg van a kedvenc szereplőm...:)
Nyekk Creative Commons License 2000.05.09 0 0 115
Hello mindenki!

Nálam most megy, de ha néha leáll is, az a lényeg, hogy van.
Csak tegnap kicsit megijedtem, hogy nem lesz több Slayers-em :))

Nyekk

Sefi Creative Commons License 2000.05.09 0 0 114
Hát ilyen nincsen.Má megint szarozik a blazearts.com.Hol jó,hol nem jó .Mé van ez?Má kivan vele a 8= -om
grobs_ Creative Commons License 2000.05.09 0 0 113
Hello!!!

Semmi gond nincs a blazearts -al, csak tegnap este meghalt a kernel. Ma mar jol megy.

grobs

Előzmény: Nyekk (112)
Nyekk Creative Commons License 2000.05.08 0 0 112
Hali Mindenki!

Emberek, csak most vagy én vagyok nagyon béna (ennek én örülnék a legjobban), vagy minden fájl eltűnt a blazearts.com-ról. Azért furcsállom, mert letöltés közben(!) szakadt meg avval, hogy No such file...

Történt valami amiről nem tudok? Mondjatok valami biztatót!

Liquid: Ez a vinyóra másolást nagyon jó ötletnek tartom, ugyanis én pécs mellett lakom, szóval egy utat biztosan megérne a dolog :)

Nyekk

Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.08 0 0 111
Sziasztok!

Itt a Kultúrában van már egy manga/anime topic, a címe az, hogy "Manga,amnime-jó ez nekünk?"
Gyertek át oda, ha animefanok vagytok, mert ott már régóta nyomjuk a kultúrát... :)

üdv: liquid

Sefi Creative Commons License 2000.05.08 0 0 110
Csátok!

Sailormoon rulez :)
Dragon Ball :P
Na jó nem,szeríntem se volt rossz a dragonball
de engem inkább a Hardcore cuccok érdekelnek mint a Neon Genesis Evangelion Slayers meg hasonlók

Sefi Creative Commons License 2000.05.08 0 0 109
Ja tényleg !Na mindegy!Amúgy Sgt-atadten(nehogy má ingyé reklámozzak)és egy tök normális modem+ Download Accelerator 3.9 Plus
Ez asszem a pcworld 2000/3cd-jén van(má megint az ingyen reklám)meg még a www.downloadaccelerator.com -ról lehet letölteni.Amúgy csak szerencsés esetben jön 5 fölött,átlagban 4.6 és 4.8 körül downloadol.
A kábelesné mennyi a Kbyte/sec?
Ja meg Ie5.0
Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.07 0 0 108
A topic szépen csendben átlépte a 100as határt. hajrá, csak így tovább, terjesszük a kultúrát... :)
sefi: 64 KBIT, nem kbyte, hangsúlyozom mégegyszer a félreértések elkerülése végett. Neked egyébként 5 kbyte/sec(mert ugye az az öt biztos nem kbit) sebességel jön dialupon? Az kibaszottqrvajó, hogy finom legyek és nőies. Milyen szolgáltató/modem? Én is olyat akarok!!! :) (Azért a kábel ennél jobb, de akkor is, 5 kbyte... nem rossz).

üdv: liquid

Sefi Creative Commons License 2000.05.07 0 0 107
Most vezetik be nálunk az upc-ések a a fénykábelüket.Csak 10+áfa?az nem is olyan sok.
Még az 50se túl sok.64/kbit/sec?Az nem semmi.Én örülök ha 5 fölött van.De jó nektek.Na nem baj majd nyáron.
Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.06 0 0 106
sefi: akkor röviden a kábelmodemes elérésről :
ugyanazon a kábelen jön a cucc, mint a kábeltévé, 64kbit/sec. Itt pécsen a upc/drávanet csinálja, csak egyes városrészekben érhető el, de már fejlesztik. Költség: 50 rongy egyszeri belépés(ebben asszem van valamennyi letét a kábelmodemért is), és havonta 10+áfa. Szóval telefonnal, mindennel együtt nem sokkal drágább, mint a matávos dialup- itt persze nincs telefonköltség, éjjel nappal mehet az egész.
Valahola tasztalon van róla egy topic, kerestess rá az upc-re, ott jó részletesen ki van vesézve az egész, ha érdekel.
Sefi Creative Commons License 2000.05.06 0 0 105
Igy könnyű!Na erröl A kábeles izéről világosítsá má föl,tudom mi az,de a költségekről érdeklődnék.
Meg például mi kel hozzá?Kiné kel előfizetni? meg hasonlók.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!