Keresés

Részletes keresés

Vivesz0602 Creative Commons License 2015.12.19 0 0 5144

Szióka Ivettn! 

Mi a neckerman utazási irodát választottuk. Számunkra az volt a legmegfelelőbb, mind időpont szerint mind ha már az árakról beszélnénk. A tui picit drágább lett volna. Én sem hiszem hogy last minute.ban sokkal olcsóbb lenne egy dominikai utazás de egy próbát meg ér... mi február 3 án indulunk Bécsből.

 

Előzmény: ivettn (5142)
Laci_BP Creative Commons License 2015.12.18 0 0 5143

Szia!

 

Ha nem magán szervezésben gondolkodtok, akkor érdemes megnézni, a Neckermann, Tui stb nagyok magyar és kinti ajánlatait, valamint a kisebb itthoniakat pl. Aramuu, Admiral, Winair.

 

Viszont last minuttal se számíts olyan kedvezményekre, mint amikor itthon nyáron a charter nem telik be és mondjuk fél ár alatt tudsz utazni Görögországba.

 

Laci

 

Előzmény: ivettn (5142)
ivettn Creative Commons License 2015.12.18 0 0 5142

Sziasztok! Tudd esetleg valaki nekem segiteni,hogy melyik utazasi iroda kinal januarra last minute Dominikara? Elore is koszonom

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.18 0 0 5141

Köszönöm 😀

Előzmény: Blasek99 (5139)
Veronicka1 Creative Commons License 2015.12.18 0 0 5140

Sziasztok, odafele a csekinen bejelentettek hogy elromlott a gepunk, igy kapunk masikat.

A potgep azthiszem B767-200 volt, es az ulesek hatul 2-4-2 volt, az economy classon. - Pont a 4 esben ultunk, lehet hogy azert volt kicsi.

Itt nem volt lehetoseg filmezni, mert az ulesekben a kepernyo csak a repulesi infot mutatta (mar amelyik mukodott). A gep oreg volt, az ulesek kikopottak-szval nem 10 oras utra.

 

A visszauton mar B767-300 al jottunk ami modernebb es ujabb volt. Ott pontosan ugy voltak az ulesek ahogy a kepen. Az mar valamivel jobb volt.

Az etel mind a ket uton katasztrofalisan rossz volt.

Ha a penztarcad megengedi erdemes rafizetni ilyen hosszu utra az 1.osztalyra.

Blasek99 Creative Commons License 2015.12.18 0 1 5139

Szia... Íme a válasz a kérdésedre...

Előzmény: Törölt nick (5138)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.17 0 0 5138

köszike de azt olvastam:-) biztos többen is utaztak és nem mindenki kiábrándult a Condorból 😁 mekkora a gép? Mármint ülésekre gondolok, hány soros a madárka ? Két oldalt 3 és középen 4? Inkább ez érdekelne

Előzmény: MaKi1988 (5137)
MaKi1988 Creative Commons License 2015.12.17 0 0 5137

Veronika is a Concorddal ment par hozzaszolassal lejjebb lathatod :) 

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.17 0 0 5136

Sziasztok, kinek van tapasztalata a Condorral? Bécsből indulunk szerdán és kiváncsi vagyok ,hogy kinek milyen tapasztalata van. Köszönöm 😉

Bmond Creative Commons License 2015.12.17 0 0 5135

Köszönöm gyors válaszod!

írok is Neki:-)

 

Neked is további szép napot/estét kívánok!

 

Anita

Veronicka1 Creative Commons License 2015.12.17 0 0 5134

A facebookon megtalalod

 

https://www.facebook.com/sanyika.sudi?fref=ts

 

tovabbi szep napot

Bmond Creative Commons License 2015.12.17 0 0 5133

Kedves Veronicka1,

 

tudnál adni valamilyen elérhetőséget Südi Sándorhoz?, hogy feltudjam venni Vele a kapcsolatot.

 

Köszönöm!

 

Anita

MaKi1988 Creative Commons License 2015.12.17 0 0 5132

Koszi Veronika az elmenybeszamolot... mi az oltasokon gondolkoztunk es tegnap voltunk a dokinal aki az osszessel be akart oltani minket :) de ahogy olvasom senki nem oltatja be magat. :) 

Veronicka1 Creative Commons License 2015.12.16 0 0 5131

Sziasztok forumozok

Mivel nekem is nagyon sok infot adott ez a forum, igy en is irok egy kis beszamolot....

Mi a ferjemmel november 25 tol   voltunk Dominikan a Memories hotelben. A tui irodan keresztul mentunk, minden a legtokeletesebben meg volt szervezve.

Tehat mi Becsbol kozvetlenul mentunk a Condorral. Nekunk nem tul jo tapasztalataink voltak veluk foleg odafele, eleg regi es kenyelmetlen geppel mentunk. Az etel ehetetlen, es sajnos az ut is tele volt legorvennyel.

(Ha tehetjuk legkozelebb mas legitarsasagot valasztunk pl. Air france, meg ha atszalassal is). A megerkezes mindent karpotolt. ... Meleg, szuper emberek, csodas orszag, es meseszep tengerpart.

A hotel: Nagyon kedves, elozekeny alkalmazottak, tiszta es rendben tartott kertel es szobakkal, nagyon szuper csuzdavilaggal. Az etel nagyon finom bo valasztekkal. Ha volt is gond azt a bejelentestol szamitott par oran belul megjavitottak, illetve megoldottak, sot meg napogik hivogattak hogy minden renben van-e, esteleg nincs e szuksegunk meg valamire :)

Egy picit ugyana hotel messze volt a tengerparttol, gyalog kb 8-10 perc , de jart kisvonat is ami 5 percen belul levitt a partra. Erdemes adni borravalot a barmanoknak, meg a takaritononek. Mi hagytunk parszor dollart a hutoben is, sokkal tobb mindennel feltoltottek :). Kiprobaltuk az ala carte ettermeket is de a svedasztalos selection volt nalunk a nyero. erdemes egy picit hamarabb lemenni a partra es helyet foglalni az ernyo alatt, de szabad napagy volt egesz nap. A hotel teruleten mindenhol volt free wifi, sot meg a parton is volt internetkapcsolat. Tengeri hinar csak az elso es az utolso 2 napon volt, de azt is reggel eltakaritottak. Neha a tengerbe is uszkaltak, de nem volt nagyon zavaro. Mindent osszeveve csak ajanlani tudom ezt a hotelt.

Kirandulasok: Itt viszont voltak aprobb gondjaink. Mi is ezen a forumon mint a legtobben gustavoval vettuk fel a kapcsolatot. Nekunk az 1. mailre valaszolt 1 napon, belul. Utana megirtam a kivalasztott kirandulasokat es azt hogy az anyagiakat kint rendeznenk el. Na erre mar nem erkezett valasz. (ezt meg elkuldtem neki 3x es semmi valasz). Kint megismerkedtunk egy ott elo magyar kirandulasszervezovel - Südi Sándorral (Sandro), aki vegul megszerveszte a kirandulast Saonara es Samanara. Saona meseszep, mindenkinek aki eljut dominikara kotelezo latnia. Sajnos az idojaras miatt nem jott ossze a Samanai kirandulas (az utolso napra sikerult megszevezni, es pont aznap volt vihar Samanan. Igy a repulogepbol szalitottak ki merthogy lezartak egesz napra a samanai repuloteret). Sanyika, akinek ezuton is szertnenk megkoszonni az idgenvezetest es a sok segitseget, elvitt Samana helyett megnezni az igazi Dominikat (nem amit a turistaknak mutatnak) Makao beach, helyi kocsmák, faluk, helyi emberek stb. 

Egyeb: Kirandulasok vegett sztem nem kell stresszelni es elore megbeszelni, kint minden hotelben van lehetoseg erre. Ha valakinek jo a beszelokeje meg jobb arat is ki tud alkudni mint gustavonal. (Szerintem, bar ez az en erzesem ez a forum egy kicsit egyoldalu gustavo fele, ami egy kicsit gyanus.... bar nincs vele tapasztalatunk hogy tudjunk velemenyt mondani). Sanyit viszont csak ajanlani tudom.

Erdemes eltaxizni San Juanba, ott olcsobban meg lehet kapni a szuvenirokat, kavet, meg a ferjem szerint a legjobb rumot. (Ron barcelo gran anejo ).Gyomorrontas esten erdemes a helyi gyogyszerekhez nyulni PRODOM, az otthonrol vittek semmit nem segitenek - sajat tapasztalat). Minden hotelben van doki, es a giftshopokban lehet venni altalanos gyogyszereket. Mindenbol kotelezo alkudni, mert az ottaniak a gazdag  amerikai, kanadai es az oroszt turistak penztarcajahoz szoktak. Neha mar egy kicsit kellemetlen is volt a pimaszsaguk, de eleg csak annyit mondani hogy NO GRACIAS :). Angolul altalaban ha alapszinten is de a hotelben tudnak. Hotelen kivul az angol nem sokat segit, ott jobban jon a spanyol. Vigyetek sok napolajat es legalabb 30 faktorosat, mi a 2 het alatt 6 ot elhasznaltunk- es ott elegge draga. Ami az oltasokat illeti, mi nem oltattuk magunkat, es nem is ismerek olyat aki megtette. Mi a 2 het alatt csak saonan a teknosfarmon talkoztunk 2 szunyoggal, azt meg elhesgettuk :)- Sztem teljesen felesleges.

Turistakartyat mi otthon inteztuk el, es 10 dollar helyett 15 eurot fizettunk erte szemelyenkent. Mivel volt kartyank nem kellett sorballnunk es megsporoltunk vele teljes 15 perc sorbanallast ( ezt mindenki dontse el hogy megeri - e :) Az emigracios kek papirt fuggetlenul a turistakatyan kivul ki kellet tolteni ki es belepeskor is. Allitolag a kilepeskor is kell 20 USD-t fizetni per fo, de tolunk senki nem kerte.

Ami a kozlekedest illeti, ahhoz inkabb nem fuzok semmit.... azt latni es tapasztalni kell :D

Nekunk volt problemank a nem dombornyomott kartyaval. Amugy elfogadtak a Visat, Visa electront es a mastert is. A hotelon kivul  meg kertek az utlevelet is a kartyas fizeteskor (ezt csak egyszer es nem altalanos).

Szep nyaralast kivanok mindekinek

Veronika es Feri

 

MaKi1988 Creative Commons License 2015.12.16 0 0 5130

Lehet hogy szafari turan van vagy szabadsagon... nekunk is volt,hogy emiatt nem valaszolt csak kesobb.De jo email cimre irsz? 

K881 Creative Commons License 2015.12.15 0 0 5129

Egy hét alatt 3 emailt írtam neki én is......azért kérdezem tud e valaki megbízható céget.

Előzmény: Chrissieeee (5128)
Chrissieeee Creative Commons License 2015.12.15 0 0 5128

Nem igazán... És Gustavo az e-mailünkre sem válaszolt sajnos :(

Előzmény: MaKi1988 (5123)
ferika7715 Creative Commons License 2015.12.15 0 0 5127

Szia Kriszti, Bocsi, hogy csak most válaszolok, remélem még aktuális neked! Az ismerősöm annyit írt, hogy megbízható iroda, az értékelések az iroda oldalán nagyon jók! Saját tapasztalata nincs, de rosszat nem írt róluk! Én ha megyünk itt fogok foglalni, lényegesen olcsóbb mint amilyen ajánlatot kaptam! Majd azért írd meg, hogy hol foglaltál! Megírom az e-mail címem ferika7715@gmail.hu.Köszi Erika

Előzmény: Tündérke23 (5016)
Crisztian Taylor Creative Commons License 2015.12.14 0 0 5126

Sziasztok  keresek kint elő magyarokat 

vagy aki segítene új életem elkezdéséhez 

ha valakinek van  ideje mesélni kérem jelentkezzen 

viber 06706767678

email angolbonto@gmail.com

asiaban éltem 6 évig  de most dominó ara költöznek 

koszonom magyarok 

--northstar-- Creative Commons License 2015.12.14 0 0 5125

Szia!

 

Mi januárban voltunk ott. 

Keresd vissza a hozzászólásaimat.

Jó választás! Nagyon meg voltunk elégedve.

Előzmény: zstamas31 (5121)
K881 Creative Commons License 2015.12.13 0 0 5124

Sziasztok,

 

Január közepén megyünk a Be Live Collection hotelbe. Tudtok esetleg megbízható irodát kint a kirándulásokra?

 

köszi

MaKi1988 Creative Commons License 2015.12.13 0 0 5123

Sziasztok, nektek sem mukodik a seemore oldal? 

ecsetesek Creative Commons License 2015.12.12 0 0 5122

Hatalmas több étteremmel, nagy szobával melyet rendesen takaritottak.

Mi mindennel nagyon elégedettek voltunk.

Előzmény: zstamas31 (5121)
zstamas31 Creative Commons License 2015.12.12 0 0 5121

Kedves Fórumozók!

 

Január közepén utazunk Dominikára, érdeklődnék, van-e valakinek tapasztalata a Grand Palladium Palace szállodával kapcsolatban.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.11 0 0 5120

Érdeklödnék,hogy december 23.-án utazik valaki Punta Canára?

drK0tas2 Creative Commons License 2015.12.10 0 0 5119

Szia! Mi nemrég jöttünk haza és a Grand Bahia Principe Esmeralda-ban szálltunk meg. Maga az egész komplexum nagy és szép, ahogy láttam a Turquesa van a legmesszebb a parttól, bentről nem láttam, csak az egyik éttermet próbáltuk ki arrafelé.

Előzmény: KaroLinna (5103)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.10 0 0 5118

Szia foraminifera! Szeretnék töled egy-két dolgot kérdezni. Ha lennél oly kedves és megírnád az e-mail címedet azT megköszönném! Itt az enyém: kbokan@icloud.com    Köszönöm!!!

Előzmény: foraminifera (5083)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.12.09 0 0 5117
Szia!

A www.seemore.do mar mukodik az informatikus dolgozott egy keveset.
Előzmény: annaesfekusz (5113)
VJ85 Creative Commons License 2015.12.09 0 0 5116

Köszi!!! 😀 mát beszállás van!!! 

Előzmény: Törölt nick (5115)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.09 0 0 5115

Jó utat 😀én ezt majd 23.-án írom😀

Előzmény: VJ85 (5114)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!