Keresés

Részletes keresés

bárdi56 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10846
Előzmény: bárdi56 (10845)
bárdi56 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10845

Kedves  milla 10,  Sajnos nem érdekli őket,mert valószinüleg a gyógyszerekkel nagyobbat kaszálnak!!  Bocsánat ha ez nem igy van!!   Egyszóval írtózatosan kevés a becsületes ,és szivvel -lélekkel gyógyító orvos!!   Itt egy beteg története nézzétek meg ha van rá idő!

http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://birmingham.myscoop.us/index.cfm%3Fevent%3Dnews.view%26id%3DE8487F7C-D294-5D2F-811E2D

Előzmény: milla10 (10844)
milla10 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10844

Mivel orvosadatbázissal dolgozunk a meghívót továbbítottam 1000 orvosnak, a dermatológiai, a természetgyógyász szövetségnek és az összes kórháznak, akinek infektológiája van. Ennyi volt Magyarországon az érdeklődés. Voltak vagy 30-an. A tolmácsot külön kértük, hogy ne legyen probléma ezzel sem. Én nagyon szomorú voltam tegnap a létszámot látva. Csak egy kérdés, ha Esztóval holnap történik valami, akkor 10 éven belül az összes lymeos meghal Magyarországon? Mert sztem igen.

Előzmény: AsdfxxxXx (10842)
bárdi56 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10843

Kedves Anbati!!   Sajnos jómagam már 22 éve vagyok beteg,  Mostani állapotom ,természetesen sokat javultam ,de sajnos sokat szenvedek a fejfájástól és a nyakcsigolya fájdalomtól!  A véleményem pedig az orvosokról  nem szólna valami bűbájosan,ugyhogy inkább hanyagolom!!  Papirom van a lyme-betegségemről,   Dr Bozsik B,  -nál jártam 22-éve is és nem oly rég!!  Sajnos most már krónikus formát öltött ,de  sok orvos még a mai napig nem veszi a fáradságot ,hogy egy icirit -picirit értsen ehez a problémához!!   Mindenféle szarságot képesek kitalálni, csak ne legyen lyme!!!Körzeti orvosom ,ahelyett ,hogy szégyelné magát amiért még az eredményt sem ismeri,nem tud eligazodni rajta! Tetejére van a képén bőr ,hogy azt mondja ő nem hiszi ezt az eredményt!!SZÉGYEN!!  Doktor B, B, tartott konferenciát, és képzeljétek ,hogy a kutya nem volt kíváncsi rá!!!Ezek magyar orvosok!!!

Előzmény: Anbati (10841)
AsdfxxxXx Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10842

Sziasztok! A velemenyem hasonlo! Eleg kevesen voltunk, pedig erdekes volt az eloadas mindket orvos reszerol! lehetett veluk beszelni is, teljesen normalisan alltak hozza az egeszhez! En is orulok, h volt egy ilyen lehetoseg! 

Előzmény: One of the millions (10838)
Anbati Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10841

Ha valaki,én  tudom,hogy mi az,hogy félrekezelnek. Azonkívül én is ismerek személyesen valakit, akit évekig sm-mel kezeltek, majd kiderült,hogy Lyme. Azóta jobban van. Én nem azt vitatom,hogy több lyme-os van jóval, mint amennyi a hivatalos,csak ne essünk át a ló másik oldalára,mert van, aki már mindenben azt látja, egy sima megfázásban, egyéb ízületi panaszokban, stb. És nem gondoltam itt senkire személyesen, akinek nem inge, ne vegye magára. :) 

Ami meg a tudományos, orvosok által írt cikkeket, kutatásokat illeti, ha én mind készpénznek venném , ami le van írva, már belehülyültem volna,annyi az ellentmondás, szuper szer, felfedezés, kutatási eredmény,és mind "tudományosan" alá van támasztva. Én ,mint laikus, mégha tanultam is, és a Lyme-mal is foglalkozom évek óta sajna,hogy döntsem el,mi az igaz, ha a szakemberek se tudják, és vitatkoznak rajta. Én legfeljebb annak hiszek már, amit saját magam megtapasztaltam. Az is inkább csak hit kérdése,hogy a leírtak közül mit érez magáénak, minek hisz az ember. Sajna ez a dolog nem egzakt. Mint annyi más sem. Már  régóta szeretnék itt a fórumon találni csak egy embert, aki konkrétan meggyógyult a krónikus lyme-ból, és sokan vagyunk így. De igazán nem tudunk senkit, Esztó doktornő betegei közül sem. Én hat éve vagyok benne,de kb. egy éve nem romlott, ill. javulit is az állapotom. Pedig nem voltam az Istenhegyin( nekem kimutatták a betegséget, meg volt foltom is), de pontosan tudom , mit írna fel. Szedtem azt is, meg rengeteg antibiotikumot is. Voltam, ezt leírtam régen Rocephin infúióval kórházban, stb. De nem gyógyultam meg. Átmeneti javulás után kezdődtek megint a tünetek. De azt kívánom mindenkinek,hogy annyira legyen beteg, mint amennyire most én vagyok. A hangsúly a moston van,mert ki tudja,hogy mit hoz a jövő. És mindenki oda menjen, azt szedje, azt próbálja ki, amiben hisz, amit magán kitapasztal,hogy jó, fogadja el,ha másnak más használ. Azért van a fórum, hogy a lehetőségekről , öteletekről, új dolgokról tájékoztassuk egymást, hátha...

Végül is, ha konkrét, egyértelmű, bizonyított gyógymód lenne, feleslelges lenne ez a fórum. Mindenkinek gyógyulást, vagy legalábbis mielőbbi javulást kívánok!!!!!

Előzmény: bárdi56 (10835)
Anbati Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10840

Megpróbálnád leírni a lényeget?  Érdekelne. Persze, csak,ha időd engedi. Köszi előre is!

Előzmény: One of the millions (10838)
tőzike1 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10839

Szia, lenne egy kérdésem.  Az, hogy nagyon + lett az Istenhegyis az kb. mennyire sok +? Az 5 + eredmény ami kétesnek számít az hová sorolható?

Előzmény: One of the millions (10838)
One of the millions Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10838

Sziasztok!

 

Tegnap lehettünk volna többen is a Nutramedixes workshopon!

Ingyen volt, tolmács is volt!

 

Megígértem Dr. Cowdennek az előadás előtt, hogy kemény kérdéseim lesznek!

Válasza ez volt: "Örül neki, mert elég gyengék szoktak lenni a kérdések.":)

 

Dr. Schwarzbachhal történt beszélgetés után, közlöm, hogy akinek nagyon + lett az Istenhegyis Mikrogen recomblot tesztje annak volt valaha Lyme kórja!

Az, hogy most aktív-e azt ez a vizsgálat nem mondja meg!

 

Ritka jó fej mindkét Doki!

 

Dr. Schwarzbachtól "fingers crossed" mellett hátba veregetést is kaptam, mert olyan kérdéseim voltak, amire Dr. Cowden se tudta kapásból a választ! :)

 

Dr. Cowdennek van egy friscoi Dr. ismerőse aki talán skypeon(ha vállalja), egy angolul beszélő Magyar orvossal közösen tudnának segíteni!

 

El kell küldenem neki az MTHFR Supportos eredményeket.

 

Mindenkinek fordítottam aztán majdnem lekéstem a vonatomat!

 

Általam ismert orvosok akik megjelentek: Esztó Klára, Balaicza Erika

 

Természet gyógyász(tippelek): Béki László (Echo TV-ben szoktam látni)

 

Megígértem Dr. Cowdennek, hogy minden információt megosztok!

 

Utóbbi pár évem egyik legjobb napja volt a tegnapi!:)

 

Legyen szép napotok!  

bárdi56 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 10837

http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.newswithviews.com/Howenstine/james26.htm&prev=/search%3Fq%3Dhttp://%2Bwww.n

 

 

Kedves Anbati , Ezt szerettem volna feltenni ,csak másik sikerült!!  Itt lehet találkozni azokkal a betegségekkel ,amivel keverik a lyme-kórt! 

Előzmény: Anbati (10829)
bárdi56 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 10836
Előzmény: Anbati (10829)
bárdi56 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 10835

http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=cs&u=http://detox.uforum.sk/topic/93/lymska-borelioza/&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.newswithiews.com%2BHowestine/james%2B%2B%2B26%2Bhtm%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26biw%3D1263%26bih%3D818

 

Kedves Anbati!   Az a nagy igazság ,hogy mielött valakire rávarják ,hogy Skizo-vagy cukorbeteg akár sklerózis- multiplex a diagnózisa,bizony egy '100%  lyme tesztet kellene csinálni,és kizárni a Lyme-kórt!!

Rengeteg ember szenved és félre vannak kezelve!!   Amerikában egy patológus ,megtalálta a lyme -kór 100% igazolását DNS formában!!

Előzmény: Anbati (10828)
boxerkutya Creative Commons License 2014.01.17 0 0 10834

Vérvizsgálatoknál legyen az Elisa vagy Western blot, számértékek vannak . Kíváncsi lennék ,hogy miért 20 felett pozitív az értékelés Elisa esetén és 6 felett Wb esetén.  Szerintem 0 felett pozitívnak kellene lenni. Akinek Elisa 19, vagy Wb 5  eredménye van az nem beteg  ? Ki találta ki vajon ezeket a határszámokat ?

boxerkutya Creative Commons License 2014.01.17 0 0 10833

Több ismerősöm is van aki pozitív lyme-ra. Elsősorban ízületi tüneteik vannak. Ha én nem küdtem volna őket vérvételre nem is tudnák, hogy ez a bajuk. Antibiotikummal kezelni őket nincs értelme, mert igaz, hogy egy kúra után elmúlik a tünetük ,de 1-2 hónap múlva újra előjön minden. Talán ilyenkor a legjobb tanács, hogy éljenek egészségesen ,de fokozottan figyeljék magukat , mert bármikor komollyá válhat a betegség a jövőben(lehet, hogy csak évek múlva). Súlyos állapotromlás esetén ajánlanám csak az orvost, aki majd felírja az antibiotikumot. Kisebb tünetekkel sajnos együtt kell élni.

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.17 0 0 10832

Ird be a youtube keresőbe,hogy lyme herx.Valamelyik videón biztos magadra ismersz majd...

Előzmény: tom1971 (10825)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.17 0 0 10831

Még mindig azt mondom,hogy folyamatosan herxed van.

Az első kúrámnál nekem csak 4 naponta volt,viszont most a másodiknál 4 hétig egyfolytában rosszul voltam.Néhány napja lettem jobban.Eléggé összevág azzal,amióta serrát és culevitet eszem,de nyilván nem vagyok benne biztos,hogy ettől van.Tegnap volt az első estém kb 3 év után,hogy nem úgy estem be az ágyba,mint egy félholt.Nekem ez óriási eredmény.Ma tartok a 36.ik napnál.Fel a fejjel Tom,meg fogunk gyógyulni!

Előzmény: tom1971 (10824)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.17 0 0 10830

Az Usában hivatalosan 25% a fertőzöttség,pedig ott csak egyféle baktérium fertőz a sensu stricto.Európában 4 különböző alfaj van.Szerinted itt mennyi lehet ez a szám? Én nem úgy látom mint Te,szerintem ahhoz képest mennyien betegek,nagyon kevesen tudják és a mindenféle bajaikkal évtizedeken keresztűl félre kezelik őket. Nagy tisztelettel szeretnélek újra megkérni,hogy olvass egy kicsit utána a dolgoknak mielőtt ilyen kijelentéseket teszel. Ez egy lyme fórum,ahol segíteni próbálunk egymásnak. Mi nem akarunk senkit sem kioktatni,csak segíteni.

Előzmény: Marjai Anna (10820)
Anbati Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10829

Kereshetnél már valami más elfoglaltságot, már annyi embert elüldöztél innen, én is csak ritkán nézek be! Nincs valami hobbid? :D

Előzmény: Törölt nick (10827)
Anbati Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10828

Én is túlzásnak tartom,hogy lassan mindent a lyme-nak tulajdonítanak néhányan, mintha más betegség nem is létezne. De! Nekem is lett negatív eredményem, ami téves volt. Ez biztos. Márcsak azért sem lehetett, mert diagnosztizált lyme kezelés után néhány héttel, ill. egy-két hónappal vizsgálták a vérem. Közölték,hogy viszontlátásra,  meggyógyultam. Azután pár hónap , és kezdődött előlről az egész, jöttek sorra a tünetek. A másik helyen meg is mondták, de én is tudtam,hogy nem lehet negatív, mert az ellenanyag nem tűnhetett el ilyen gyorsan. 

Előzmény: Marjai Anna (10820)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10827

   Kedves M A neked is el kellene menned "elmeorvoshoz" akik az "állami egészségügyben orvosnak hisznek"

   mind odavalók !!!!!!

   A betegek száma nem kérdés "magyar orvos adta nevét hozzá Kb 40%-a a lakosságnak borrelia fertőzött " !!

   Miért tagadják ? Mert fogalmuk sincs a gyógymódról , azt gondolják mivel baktérium ,egy kis antibio megoldja

   de nem mert annál rafkósabb a baci és mindig mutat ujabb érdekes tünetet !!!

   Amig ezt nem tudják visszafejteni mi és miért van ugy addig nem oldódik meg az ügy mindegy mi a neve az

   illetékes" tudálékosnak " !!!

   De itt neked sem kell semmit állitanod , ha elhiszed hogy nem vagy fertőzött akkor jó " a többi "gyógyult beteg "

   is ebben szenved csak már más néven nevezik betegségét !!

   Egy kis javaslat ALS fórumon volt egy cikk kb nov közepén olvasd el nem sokat kell keresni nem mozog a fórum !!

   Gyógyszergyártó kitálal ,hogyan találnak ki uj betegség neveket , ha valakit nem tudnak meggyógyitani , Ha

   jól átemészted rájössz magadtól "itt mindenki kisérleti nyuszi nekik " és csak a vak szeremulik ha mégis tuléli a

   kedves beteg !!!!

   Esztó ügy én sem mennék hozzá, mert nem tudna ujat mondani gyógyitani meg pontosan annyira nem tud mint a  

   többi , de betegnek meg valakiben "bizni kell ,és abban bizik aki meghalgatja és ad neki gyógyszert a többi meg a

   jövő zenéje lessz !!!!

   Légy szives ne zaklasd őket ugy sem hatsz rájuk nekem sem sikerült !!! Üdv.

Előzmény: Marjai Anna (10826)
Marjai Anna Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10826
Tom!Talan orvoshoz kéne menned!Neurologiàra!Jobbulast!
tom1971 Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10825

Azt még elfelejtettem, hogy remegek mint a kocsonya, érzem ahogy ver a szívem és mintha vele együtt a testem rándulna. Már érzem előre, hogy jön, megfájdul a hátam és a mellkasom, de kb 1 óra múlva el is múlik.

tom1971 Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10824

December közepén elég kőagyúnak éreztem magam a fejem nem fájt viszont a fejtetőmről nyomást éreztem lefelé és a lábaimat gyengének éreztem és szédültem is mellé. Elkezdtem szedni a doxyt és úgy öt nap múlva javulást éreztem, majd pár napra rá elkezdődött zsibbadni a lábom, a combizmaimban nem volt erő és égő érzést éreztem a lábfejemben. Panaszaim most is megvannak, viszont a szédülésem elviselhetetlen és ez a kőagy érzés most is megvan és olyan érzést érzek mintha nyomnának lefelé és a lábaim inognak, valamint a szememben is azt érezném, hogy káprázik. MI EZ?

Marjai Anna Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10823
Tőzike!A10000Ft os vizsgalatnal őt ajanlottàk mert a K.P. hoz tartozò orvos!Nem tudtal mashoz menni!L.A. a hirek szerint nem jobb nala de te csak jàrogass E.K.hoz!És gyogyulj meg mielőbb!
rozita76 Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10822

Ki tudja, a szombati Cowden előadáson lehet vásárolni is? Vagy csak annak aki regisztrált?

tőzike1 Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10821

Szerintem nem fogtak kést a fejedhez, hogy oda kell menned! Nagyon sokan köszönhetik neki, hogy jobban vannak.

Előzmény: Marjai Anna (10820)
Marjai Anna Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10820
Ennyi Lymes beteg egesz Europaban nincs amennyit E.K kezel!Ketes eredmenyre ő már pozitivitást diagnosztizal!Hát nalam két orvos negativ vizsgaltot mutatott ki a vérből ahogy leirtam!A7000 ft vizitdijat elkérte tovabbi vizsgalatot kérve!Jobbulast mindenkinek!
boxerkutya Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10819

A szemének már csak hisz az ember. Viszont, ha nincs kint a vérben a borrelia, akkor még ezzel sem lehet látni,de előbb utóbb csak kijön. Ezt a vizsgálatot kellene néhányszor ismételni ,ha az első alkalommal nem mutatkozik semmi ,de tünet van.   Jó, de ki fogja ezt csinálni ? Ez még mindig csak a diagnosztizálás .Már itt problémák vannak és akkor még hol a tökéletes gyógyítás. Jelenleg csak kezelgetés van.

Előzmény: milla10 (10818)
milla10 Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10818

a sötétmikroszkópot sok helyen használják a diagnosztikához, egyálatlán nem varázslás

Előzmény: boxerkutya (10817)
boxerkutya Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10817

Pont ebben különbözik a többi orvostól, hogy ő felismeri a lyme-ot míg a többi kizárja. Nem tudnak értékelni egy Wb leletet. Nem a az ellenanyag mennyisége számít, hanem az ,hogy specifikus fehérje van -e a vérben vagy nincs. Nem értem, hogy a Bózsik féle mikroskópos vizsgálatot miért nem alkalmazzák. Igaz,hogy a tökfej Lakos ezt bűvésztrükknek nevezi , pedig a Wb-tal együtt biztosan lehetne diagnosztizálni a betegséget . A sok antibiotikum kúrát és a sok Wb vizsgálatot én sem támogatom ,mert mivel nem gyógyul tökéletesen a lyme ,nem lesz sohasem negatív az eredmény. Az antibiotikum kezeléseket szerintem csak addig kellene adni amíg a javulás tart . Ha megáll a javulás vagy egyáltalán nincs javulás,akkor már csak időszakos kezeléseket kellene adni tapasztalataim szerint.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!