Keresés

Részletes keresés

"Bogyó" Creative Commons License 2009.08.13 0 0 42962
Szia!

Az Amir Palace szerintem nagyon jó szálloda, csak kicsit kintebb van!
Sousse kb 8-10 km, ahová taxival be tudtok menni! Alkudjatok!
Ha mentek tevegelni akkor mindenképp vigyetek fehér hosszú ujjú vékony felsőt, mert szétégtek, egyébként meleg van estére egy nagyon picit enyhül az idő, ha fázósak vagytok vigyetek. Esténkét általában minden szállodában vannak programok, fakírshow stb., de ha jó bulizós helyet kerestek, akkor Sousse-ban a Bonaparte club-ot ajánlom!

Előzmény: bacskani (42956)
200309 Creative Commons License 2009.08.13 0 0 42961
szia, az esti géppel megyünk.
Előzmény: Muminka28 (42959)
bettus83 Creative Commons License 2009.08.13 0 0 42960
nekünk meg pont hogy az orientet ajánlották az irodába! ugyhogy mi holnap utazunk is:) ezt megkell tapasztalni,már én is annyit olvastam itt az Orientröl, jót meg rosszat is. valakinek csúcsszuper volt valakinek meg lepukkant..  de majd ugy csináljuk hogy mindenképp jolérezzük magunkat,ha esetleg mégsem lenne jó a szálloda valamiért. valaki jön a holnap esti géppel???
Muminka28 Creative Commons License 2009.08.13 0 0 42959
Szia Ti holnap a délutáni géppel jöttök vagy az estivel az El Fellbe mert mi is oda megyünk?
Előzmény: 200309 (42945)
bububorzas Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42958

Szia!

 

Én is a Marhaba Palace-ra szavazok. Igaz, hogy mi a Marhaba Beach-ben voltunk, viszont én is érdeklődtem előtte és a Marhabás szállodákra mindenki csak jót mondott.

Talán még annyit, hogy az Orient Palace egy csillaggal több volt mint a mi szállodánk mégis olcsóbb lett volna. Kettő utazási irodában sem ajánlották mikor rákérdeztem.

Remélem segítettem valamit. Vagy jobban összezavartalak?

Kíváncsi vagyok végül melyik mellett döntesz.

Előzmény: Cathyca82 (42951)
bacskani Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42956

Sziasztok!

18án, kedden indulunk Monastirba, azon belül az Amir PAlace-ba. Nagyon megnyugtatna, ha valaki információval látna el, h mire számíthatunk.

Segítsetek légyszi abban is, hogy vigyek-e hosszú újjú felsőt, hosszú nadrágot. Gondolom, hogy nem kell kötött pulcsi, deaz éjszakák azért csak hűvösek. Ki lehet egyáltalán ott mászkálni éjszaka valahova? Még sohasem jártam Tunéziában.

Köszönöm a segítséget!

 

szantog Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42955
Szia Kata!

Akkor holnap lesz a döntés! :)
Végülis , Te mondtad nekem Hurghada előtt, hogy pozitivan kell nekiállni a dolgoknak.
Én is ezt mondom Neked most !
Végülis egy 5* szállodában is lehet csalódni, lehet hogy Ti a Hannibalba is nagyon jól érzitek magatokat, és akkor a végén még együtt búvárkodunk Egyiptomban :) , októberben !
Ezek szerint előfordulhat, hogy jövő héten már repültök......nem sámli....:):)..
Minél előbb foglalj nehogy elússzon ez is!
E-mail menni fog !

Hali! G
szantog Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42954
Szia Kata!

Akkor holnap lesz a döntés! :)
Végülis , Te mondtad nekem Hurghada előtt, hogy pozitivan kell nekiállni a dolgoknak.
Én is ezt mondom Neked most !
Végülis egy 5* szállodában is lehet csalódni, lehet hogy Ti a Hannibalba is nagyon jól érzitek magatokat, és akkor a végén még együtt búvárkodunk Egyiptomban :) , októberben !
Ezek szerint előfordulhat, hogy jövő héten már repültök......nem sámli....:):)..
Minél előbb foglalj nehogy elússzon ez is!
E-mail menni fog !

Hali! G
Előzmény: Cathyca82 (42951)
Wendy. Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42953
Drukkolok, hogy összejöjjön. És remélem, hogy mi is vissza tudunk még menni valamikor.
Előzmény: Cathyca82 (42952)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42952

A K.T.-t abszolút nem sajnálom, viszont a Mahdia Palace-t borzasztóan!!! :( Főleg amiket Te és Gábor írtatok róla, és amiknek mi is utánanéztünk, egy nagyon szuper szálloda, nem is értem, hogy a K.T.-n kívül miért nem értékesíti egy iroda sem!

Azért bízom benne, hogy egyszer oda is eljutunk! :)

 

üdv, Kata

Előzmény: Wendy. (42950)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42951

Szia!

 

De-de... a te lelkeden fog száradni! :D :))))

Viccen kívül, azért 120 e + átírásért még mindig nem rossz a Hannibal, legfeljebb túlélőtúra lesz... :) Csak csótány ne legyen, mert attól hazáig úsznék!!!

Hát igen, a Marhaba Palace-ra már a párom is eléggé beindult, mióta hazaért a munkából, de mondtam, hogy gondolja át ezt a Hannibal P. dolgot, próbálom kecsegtetni egy-két dologgal, hogy így hátha el tudnánk menni még okt-ben valami nagyon olcsó búvárkodásra ;) Egyiptomba! :) ! Még egy-két technikai kérdés felmerült, de holnap délelőtt rendbe teszünk mindent, és akkor már át fogom látni, és a döntés is meglesz hogy hova is megyünk!

Mivel tudod az e-mail címemet, írj már nekem egy mail-t holnap koradélelőtt, persze csak ha tudsz, és ez nem jelent gondot, mert lenne egy pár kérdésem, de nem akarom itt a fórumon, az e-mail címed pedig nem tudom, és te jártas utazó vagy, hátha tudsz segíteni! :)

 

Kata

Előzmény: szantog (42948)
Wendy. Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42950
Sajnálom, hogy nem jött össze a Mahdia Palace, pedig milyen jó lett volna olvasni a beszámolódat:(. Viszont akkor "megúsztad" a KT-t, úgysem voltál túl lelkes miattuk:). remélem, azért jól fog sikerülni a nyaralásotok. A last nekem sem való, azt hiszem, idén úgy akartunk menni, de végül akciós ajánlatban foglaltunk másfél hónappal az indulás előtt. Az utolsó 1-2 hétben olcsóbb lett az út még 20.000-rel, de semmi garancia rá, hogy lett volna még hely. A repülő meg tele volt, úgyhogy amiatt is itthon ragadhattunk volna. Szóval jó volt ez így. W
Előzmény: Cathyca82 (42924)
szantog Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42949
Hannibal Palace:
Tengerpartja kicsit elhanyagolt, a viz a kikötő közelsége miatt nem tiszta !
szantog Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42948
Kata!

Továbbra is Marhaba Palace !

Megkérdeztem egyik ismerősömet, ő tavaly volt az Orient Palace-ban és szerinte eléggé lelakott.
Hannibal Palace pedig egy van Sousse, és a Port El Kantoui egy és ugyanaz! (Osztályzata gyenge ennek a szállodának.)
Marhaba Palacenál az is jó, hogy nagyon közel van a Port El Kantoui !

Remélem nem adok rossz ötletet, mert a végén mentőexpediciót kell küldeni !
Már a végén profin vágjuk a szállodákat Tunéziában és Egyiptomban ! :):)
Előzmény: Cathyca82 (42946)
"Bogyó" Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42947
Egy Hannibal Palace van! Ami 4*-os!
És Port el Kantaouiban van!
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42946

Lehet hülyeséget fogok kérdezni, de nem igazán tiszta a dolog, és már teljesen belekavarodtam, szóval:

Két Hannibal Palace van? Mert találtam olyat ahol 4*-os, és olyat ahol 5*-os, illetve egyik helyen azt írja Sousse-ban van, másik helyen Port El Kantoui... Most akkor ez a kettő ugyanaz, vagy különböző?!? A fotók alapján nem megyek ki belőle, már teljesen összezavarodtam! :)

Tud valaki erről valamit?

200309 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42945

szia Belfegor!

pénteken indulunk, úgyhogy minden információ érdekel!

Előzmény: Belfegor13 (42904)
"Bogyó" Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42944
Gyorsan intézd! Szerintem a Marhaba Palace-al jól jártok!
Ha elég a félpanziós ellátás, szerintem nagyon szuper szálloda! Nekem nagyon bejött!
Amúgy opcióval el tudsz helyet rakatni!
Előzmény: Cathyca82 (42941)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42943
Na és Neked mi a véleményed az Orient-ről, ha már jártál ott??? Huhhh és lehet te segítettél nekem a Nuweiba Village Resort-tal kapcsolatban is!? Georgina volt az illető, bár az "1"-re nem emlékszem... :)
Előzmény: georgina 1 (42939)
"Bogyó" Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42942
Kedves Georgina!

Nem tudom, Te mikor jártál az Orientben én 3 hete voltam study touron, akkor ez volt a helyzet! Lehet, hogy azóta bentebb ment a víz, én ezt láttam.
Hogy nincs tengerpartja azt átvitt értelemben mondtam!
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42941

Áááá... nem a K.T., hanem  Medina!

Egyelőre az a nagy helyzet, hogy a Marhaba P.-ba elvileg(!) 18.-ra és 25.-re is van még hely debreceni indulással, az Orient-be viszont csak 25.-re van! Elsőkörben az Orientet akartuk 18.-val, de kezd megdőlni az Orient...... :) és ha így haladunk a variálással akkor a 18.-i Marhaba-s indulás is! :)

 

Hátha 3 szék közül seggre ülés lesz......... :D szép is lenne, lenne nagy tittaörömbódoottááág... :))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: "Bogyó" (42938)
"Bogyó" Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42940
Természetesen van tengerpartja, csak annál a résznél annyira fent van a víz, hogy gyakorlatilag a homokot elfedi!
georgina 1 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42939

Bocs,hogy megkérdezem,de az Orient Palace tengerpartját ellopták?

Mert mikor mi ott jártunk,még megvolt.Te meg most azt irod "de nincs tengerpartja".

 

"Bogyó" Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42938
Melyik irodánál nézted és mikor indulnál?
kARTAGO?
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42937

Szia Bogyó!

 

Köszi a tippet :) , akkor gyerekek várom a voksokat, eddig a Marhaba Palace vezet! :)

Marhaba P. v. Orient Palace? Az állás eddig 2-0! :)

 

Hogyhogy nincs tengerpartja!? Én láttam a képeket, nem csak az értékelős oldalakon, hanem a google earth-ön is néztük, szerintem van!

 

Kata

Előzmény: "Bogyó" (42934)
"Bogyó" Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42936
Még annyi, hogy a Hannibal Palace, nem rossz szálloda, de messze lemarad a Marhaba
Palace mellett és egy régebbi stílusú /arabosabb/ szálloda Port El Kantaoui kikötőjéhez közel, így a tengerpartja kissé olajos!
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42935

Hi!! :)

 

Tudom én, hogy a Hannibal P. nem olyan jó mint mondjuk a Mahdia P. vagy amiket most nézegettünk lehetőségeket, de azon az áron bőven megérné!

Bár én a 120e+átíratást vállalom, az volt az első ár, azon elvittem volna, de szívből remélem, hogy Nikinek sikerül 160e-ért is eladnia valakinek, én meg holnap legfeljebb lefoglalom a Marhaba Palace-t, vagy az Orient-et!

Bár ott járnék már az "édes pihenésnél"... tényleg sosem voltunk még last minute úton, mindig jó előre, hónapokkal korábban befizettünk mindent, hát ez az év ez így sikerült, de nem hiszem, hogy még egy ilyet bevállalok... :D

Biztos nem stresszelnék, ha felvetne a lóvé, és nem számítana akár 10-20 ezer forint különbözet is :S !

 

Akkor aszondod'  :) inkább a Marhaba!? hmmmm...

 

Cathy :)

Előzmény: szantog (42929)
"Bogyó" Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42934
Szia Cathyca82!

Ha az Orient és a Marhaba Palace között vacilálsz, akkor a Marhaba Palace-t válaszd!
Utazásszervező vagyok és az Orientet láttam az idén nagyon gázos azmellett, hogy jó kategória, de nincs tengerpartja!
Muminka28 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42933
köszi így már logikus azt hittem elírták
Előzmény: kovani (42932)
kovani Creative Commons License 2009.08.12 0 0 42932

Úgy,hogy  Tunéziában nem állították előre az órákat a ramadán miatt. Tehát, mire odaérsz nálunk 17,3o lesz, náluk minusz egyóra.

Visszafelé pedig az ő időszámításuk szerint indul a gép, tehát 11.2o, mire hazaérsz itthon 14,45 lesz, náluk csak 13.45.Üdv.: Kovani

Előzmény: Muminka28 (42930)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!