Keresés

Részletes keresés

Wild-Eyer Creative Commons License 2008.12.12 0 0 29
Telcsizzetek holnap ráérek!
Előzmény: Jethro__ (27)
Jethro__ Creative Commons License 2008.12.12 0 0 28
Előzmény: Jethro__ (27)
Jethro__ Creative Commons License 2008.12.12 0 0 27

Sziasztok!

 

Norbi! Valszeg holnap délután megyünk a Rolandhoz a Gyurival..

Mutat a Roland néhány Carlos x Kira párosításból származó kölyköt! Megnézzünk, illetve jösz Te is? Még nem 100%, a Gyuri ma tudja megmondani, mert áruért kell mennie...

 

Vanda! Csak most olvastam az MSN-t! Ne harizz, még én sem néztem, de sztem a Sanyi tudja!;) Mi van, ha linkként teszed be, mint a másikon? Mindjárt ki is prószálom!

Wild-Eyer Creative Commons License 2008.12.12 0 0 26
Szia Sanyi!
Remélem itt tényleg a kutyázásról szól a fórum és nem talál ide sok" olyan " aki nem ide való!Úgy látom jó kis csapat van itt kialakulóban!
Vanda, Amy Lee Creative Commons License 2008.12.12 0 0 25
KÉp feltétel nem sikerült=(
Vanda, Amy Lee Creative Commons License 2008.12.12 0 0 24
Hát...x)
Vanda, Amy Lee Creative Commons License 2008.12.12 0 0 23
Helló, helló mindenkinek=) Üdv az ismeretlenek, és hájj az ismerősöknek=) Mivel béna voltam, és utazás közben elhagytam a telefonom, így sajna nem tudok új képet feltenni Amy Lee-ről, de azért egy régebbit felteszek, ha nembaj=)
Jethro__ Creative Commons License 2008.12.12 0 0 22
A kép is nagyon jó, meg a szöveg is! :DD
gigi71 Creative Commons License 2008.12.12 0 0 21
Szia Norbi!
Üdv a hátsó büdös sarokban! :-)))
Örülök, hogy te is itt vagy!
Az egyik kedvenc képem.
Jethro__ Creative Commons License 2008.12.11 0 0 20

Szia Norbi!

 

Valahol tartani kell a frontot...Itt nincs kit fikázni :D, de legalább a légkör is nyugodt..;)

Wild-Eyer Creative Commons License 2008.12.11 0 0 19
Sziasztok!
Akkor most itt nyomulunk?Kicsit mozgassuk meg ezt a fórumot!!!!!
gigi71 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 18
Szia Gabi!
Oksa!
Hát nem bánnám, ha minél több hasonlóan gondolkozó amstaff barát jönne össze itt.

Gázművek? :-)))
Jethro__ Creative Commons License 2008.12.09 0 0 17

Szia Sanyi!

 

Amennyire tudom, népszerűsítem ezt a topikot!

Az amstaff-hungaryra no komment....Elég gáz...

gigi71 Creative Commons License 2008.12.08 0 0 16
Örülök, hogy páran ide találtatok!
Hátha összejön egy jó kis csapat.
;-)

Az amstaff-hungary mindenkinél döglött?
Jethro__ Creative Commons License 2008.12.08 0 0 15

Üdvözlök mindenkit!

 

Először nem tudtam regelni az indexre, de már oké! Amint látom elég régen esett meg az utolsó hozzászólás, szóval hajra!

Sogawa Creative Commons License 2008.04.08 0 0 14

Sziasztok!

Örülök,hogy megtalátam ezt a topicot. Nekem is van 2 amstaffom Ronin és Lola, már 1 évesek. Nem bántam meg, hogy ezt a fajtát választottam. Nagyon vicces fajta :D.

Mondjuk gond is van vele elég. Nem sikerült őket még most sem leszoktatni a cipő, kerítés, rózsa rágásról, de ezek nélkül túl unalmas lenne az élet :D. Azért választottam őket, mert szerettem volna jó házőrzőket, akiktől nem mert bejönni semmilyen "norvég" árus. Maguktól rájöttek, hogy mi a feladatuk, de azért néha még bíztatni kell őket, hogy futás a kapuhoz :D. Elég fázós kutya, télen néha bejöhettek a házba és bent aludtak, de ez hosszú távon nem volt túl jó, mivel  bent is rendetlenkedtek (újságot, gyufát, csokit, amit csak elértek szédszedtek ) :) miután ki lettek tiltva a házból, éjszaka sokat nyüszítettek és még a bejárati ajtót is elkezdték rágni. Még ezek után sem tudok rájuk haragudni, mert annyira szeretetre méltó kutyusok.

 

 

Előzmény: Gilda71 (13)
Gilda71 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 13

Sziasztok!

Ők az én kutyáim egy corso és három amstaff.

Kutyáim
WND Creative Commons License 2007.07.04 0 0 12

A kedvenc kosara (ma már inkább a lányom fekszik az ő ölébe).

 

WND Creative Commons License 2007.07.04 0 0 11

Harci kutyák támadása :))))

 

caligula0405 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 10
N'achát! ~ĐĐĐ
Előzmény: RealCorpus (9)
RealCorpus Creative Commons License 2007.05.09 0 0 9
Előzmény: caligula0405 (1)
gigi71 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 8
Az első kutyám Marco (8hó) 1993-ból. Anyja: Betty, szlovák, apja: Kimbo, osztrák származású volt. Az akkori alomban egyetlen kék kutyus. A megismételt következőben már 3 is lett. Az első kutyusom kék, és remélem az utolsó is az lesz.
gigi71 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 7
Hát elkezdem.
Az első találkozásom az amstaffal kb: 80-as évek elejére emlékszem, mikor kecskeméti nyaralásom alkalmával látogatást tettünk a vadasparkban. Ott az egyik ketrecben, igen erős izomzattal bíró, testéhez képest igen nagy, rágóizomzattól duzzadó fejjel, ücsörgött kétt tigriscsíkos kutyus. A tájékoztató táblára ez volt írva: Dingó az ausztrál vadkutya. Én akkoriban, gyerek fejjel azt sem tudtam, hogy milyen is a Dingó. Más információ hiányában annak könyveltem el a látottakat. Elég mély nyomot hagyott bennem az a két vadkutyának elnevezett eb, és már akkor arról álmodoztam, hogy majd egyszer lesz nekem is ilyen vadkutyám. Későbbiekben, 92-ben az egyik közeli jóbarátom szert tett egy 6 hónapos Simba Camp vérvonalú kan amstaffra. Elmentem megnézni, mert hajtott a kíváncsiság, és az elbeszélései alapján el sem tudtam képzelni milyen is az. Hát mikor a boxhoz értem, deja vu érzés fogott el. Én már láttam ezt a fajtát, csak másképp nevezték. Ugyan olyan izomgolyóra leltem náluk is mint a kecskeméti vadasparkban majdnem 10 évvel azelőtt. Onnantól kezdve rajongok eme bulltípusú kutyák iránt. Ez az én kis történetem, amivel elkezdődött a fajta iránti szeretetem. Ezek után több jótulajdonságával is elvarázsolt.
gigi71 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 6
Sziasztok!
Csak rajtunk múlik, hogy milyen lesz a hangulat itt. Próbáljatok meg minél több ismerőst idecsábítani, hátha lesz esély egy baráti kör kialakulására. A téma teljesen szabadon választott. Bármilyen jellegű lehet. Kinek milyen kutyusa van, milyen tulajdonságokat kedvelt meg benne? Milyen elvárásoknak szeretné, hogy megfeleljen kedvence? Esetleg, tulajdonságait hogyan használja ki? Milyen tervekkel néz a jövőbe? Mért is választotta ezt a fajtát? Milyen elképzelésetek van a fajtáról? Még is, mi az a tulajdonság, ami megfogott benneteket? Segíthetünk egymásnak egészségügyi tanácsokkal, kölyöknevelési fortélyokkal, vérvonalakra jellemző genetikai tulajdonságok megismertetésével, stb...
Remélem, itt nem lesz tabu. Mindenféle érdekektől mentesen szerettem volna elindítani ezt a topicot, csakis az amstaff kedvelőknek.
Írjatok bátran, ez itt értetek van! Képeket is rakjatok fel, legyen minél színesebb-változatosabb ez a fórum.
caligula0405 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 5
Bocsánat, de én kangresszuson vagyok éppen...
Előzmény: Ildi of Torrent (4)
Ildi of Torrent Creative Commons License 2007.05.09 0 0 4
Hát ez elég döcögős lesz.
caligula0405 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 3
Szia! Mizujs? ~ĐĐ
Előzmény: Ildi of Torrent (2)
Ildi of Torrent Creative Commons License 2007.05.09 0 0 2

Sziasztok!

caligula0405 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1
Mióta nullázod a topikokat?? ~ĐĐĐĐ
Előzmény: RealCorpus (0)
RealCorpus Creative Commons License 2007.05.09 0 0 0
0staff
Előzmény: gigi71 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!