Keresés

Részletes keresés

rupic Creative Commons License 2008.01.24 0 0 195
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy kehidakustányban van-e a szaunának nudista része?
Blobov Creative Commons License 2008.01.24 0 0 194

A kivülálló szeméből:

Mindenáron szaunázni akart, így felugrottunk a lezárt részbe is, ahol - elvileg kötelező volt a lepedő használata. Persze, mi magyarok, nem vagyunk ehhez a szabadsághoz még hozzászokva, így sokan egyszerűen a fürdőruha felé tekerték a lepedőt. Eddig én is csak "magyaros" szaunában jártam, így a meztelenség ilyetén megnyilvánulása kissé zavarba hozott. Hozzá kell fűznöm, hogy akik betartották a rendelkezéseket és valóban megszabadultak fürdőruhájuktól, azt egy paraván mögött tették és intim részeiket elfedték a lepedővel. Hasonlóan cselekedtem én is. Hölgyem viszont magától érthetődően ott mindenki elôtt öltözött át.
Bementünk az egyik fülkébe, ahol már mindenféle nemű, lepedővel betakart emberek üldögéltek. Leültem az egyik padra, míg ő egy szinttel feljebb helyezkedett el, tőlem 1-2 centire úgy, hogy nemesebb és intimebb részei pont fejmagasságba kerüljenek velem, ami a lepedő szabályos és szabványos hazai userbeállításokkal történő üzemeltetése esetén semmi problémát nem okozott volna, de levetette magáról, szépen leterítette és anyaszült meztelenül ráült: a vágyott punci pont mellettem volt egy heves mozdulatnyira...
- Én tudom hogyan kell szaunázni, ugyanis külföldön ennek kultúrája van. Sokat jártam ilyen helyekre és szörnyű, hogy idehaza szinte senki nem ismeri ennek szabályait. Te miért nem veszed le a fürdőlepedőt? Erre rá kell ülni!- parancsolt rám.
- Ezt most verd ki a fejedből! - mondtam, mert épp azzal küzdöttem, hogy ne állítsak egy kis sátrat alul. Mereven (majdnem szó szerint) figyeltem a lesötétített ajtó előtt odakint szaladgáló embereket és próbáltam olyan kiábrándító témákra gondolni, mint például az egészségügy szétverése, a cégfejlesztés kezdeti lépéseinek nehézségei ill. pár magyar politikushölgy ruha nélkül.
Ő közben - magát egyáltalán nem zavartatva - trécselt tovább mindenféle lököttségről. Közben - igen hígénikus módon - seperte le magáról az izzadságot - rám. Egy idő után elfogyott a cérna és otthagytam a sok, szintén zavart pillantású, néha sunyiba a nőt mustráló férfitársam közt.

forrás:

http://fvtr.blog.hu/2008/01/23/szilveszter_szauna_szeszelyes

 

mzsf Creative Commons License 2008.01.23 0 0 193
A két kabin közül csak az egyik volt ruha mentes.
Előzmény: kis.kukac (189)


BAZS Creative Commons License 2008.01.23 0 0 192

Csabi nagyon optimista vagy... .-) De valoban a rackevei es a szigetszentmiklosi furdo tulajdonosaival lehet szot erteni, tamogatjak a gondolatunkat es en is bizom benne, hogy valoban eljon az ido, amikor nem kell varni ezekre a kulon szervezett nudista szaunazasokra. Barmikor furdoruha nelkul latogathato ez a hely is, majd valamikor...

 

Erdemes olvasgatni majd a honlapjukat es figyelemmel kiserni az aktualis ajanlatokat. Altalaban elmondhato, hogy Szigetszentmikloson minden pentek este 8-tol ejfelig Rackeven pedig kb. 2-3 hetente szinten 8-tol ejfelig van naturisa szaunazasi lehetoseg. A belepojegy 2000 ill. 2300 Ft/fo.

Szigetszentmiklosi furdo honlapja

Rackevei furdo honlapja

 

Ezenkivul Budapesten a NaVKE szervezte szerda es csutortoki napokon este fel 6-tol fel 9-ig is meztelenul szaunazhattok ket bp-i hotelben, kb. 1500 Ft/fo aron. Bovebbet a NaVKE szaunaszeanszairol is olvashatsz.

Előzmény: tcs969 (191)
tcs969 Creative Commons License 2008.01.23 0 0 191
Sziasztok!

Sajnos technikai okok miatt a közelmúltban nem volt internet elérésem.
Ezúton is elnézést kérek azoktól akik még a múlt héten is érdeklődtek a ráckevei szaunaprogram iránt,és nem tudtam nekik válaszolni.
Azt hiszem,hogy nyugodtan kijelenthetem,ismét jól érezte magát minden kedves jelenlévő,akiknek a számuk ismét jelentősen növekedett.
Ennek azért is örülök,mert most már egyértelmű,hogy igenis egyre több ember akar egészségesen szaunázni,s nem volt hiába való eddigi törekvésünk,hogy egyre több helyen lehessen egészségesen -fürdőruha nélkül- szaunázni. És ha még az új szszmiki-i lehetőséget is hozzá adjuk... Azért előbb-utóbb csak terjed közép M.o.-n is a szauna kúltúra. Most már csak azt várom,hogy az a vágyam teljesülhessen,hogy mindig kötelező legyen a fürdőruha mentesség.

Ráckevén egyébként a következő szervezett fürdőruha mentes szaunázás 2008.02.08-án,pénteken lesz,ismét 20.00-tól. Természetesen ismét használható lesz a fürdő teljes egésze. Ja,azért írtam,hogy szervezett,mert én és a párom egyébként is fürdőruha nélkül szaunázunk ott,legyen hétköznap,vagy hétvége!

Üdv Mindenkinek!
Csabi
wrm Creative Commons License 2008.01.20 0 0 190
Nem vagyok benne biztos, hogy ha pár nap múlva hasonló módon találkoztatok volna, akkor sem engedte volna beszappanozni a hátát. - Sőt, ha csak 5 napja volt Magyarországon, akkor lehet, a barátja is csak az elérhetetlen messzeségben volt...
Előzmény: Giacomo Gianni Geronimo (168)
kis.kukac Creative Commons License 2008.01.19 0 0 189
Én is jártam már ebben a hotelben, de akkor még a szaunák fürdőruhásak voltak.
Ez azóta megváltozott? Vagy csak a ti társaságotok használta úgy ahogy kell?
Előzmény: mzsf (188)
mzsf Creative Commons License 2008.01.12 0 0 188
A Termál Hotel Visegrád-ban. sajnos nagyon drága. Konferencián voltam, más fizette:) Azt mondták külsős is bemehet, árat nem tudok. Nagyon igényes hely.
Előzmény: kis.kukac (187)
kis.kukac Creative Commons License 2008.01.12 0 0 187
Szia!

Visegrádon hol sikerült fürdőruha nélkül szaunáznod?
Előzmény: mzsf (174)
Lassu Viz Creative Commons License 2007.12.30 0 0 186
Túl azon, hogy a szaunában ülni is bőven elég egy tisztességes szeretkezésre szánt időnek a töredékét, minek?
Előzmény: D4 (180)
Giacomo Gianni Geronimo Creative Commons License 2007.12.29 0 0 185

"Holnap megyünk egy kis társasággal Komáromba, ott nagyon klassz élményfürdő van és biztos szauna is, de úgy tudom, nem nudista."

 

Sajnos, jól tudod, de a túloldalon van egy másik fürdő. Én tavaly ilyenkor voltam ott, részletes leírás kicsit alább tőlem.

Előzmény: Geyza (184)
Geyza Creative Commons License 2007.12.29 0 0 184

Szia!

 

Sajnos, nem!

 

Régen szaunáztam már, bár remek dolog.

Holnap megyünk egy kis társasággal Komáromba, ott nagyon klassz élményfürdő van és biztos szauna is, de úgy tudom, nem nudista.

 

Egyébként a nudista a természetes, de Magyaroszágon még nem számít annak.

 

BÚÉK!

Előzmény: D4 (182)
nadzsukko Creative Commons License 2007.12.29 0 0 183
Öregem! Hazudsz, mint a vízfolyás!
Előzmény: Törölt nick (179)
D4 Creative Commons License 2007.12.28 0 0 182

Szia Geyza!

 

Ráckevén ismerős vagy? Milyen társaság szokott összejönni az ottani szaunában?

Geyza Creative Commons License 2007.12.28 0 0 181
Szerintem ez elég hihetetlen, de mindenesetre undorító történet:-(
Előzmény: Törölt nick (179)
D4 Creative Commons License 2007.12.28 0 0 180

Hali!

 

Hasonló élményekre van esély szert tenni a mai programon Ráckevén szerintetek?

Előzmény: Törölt nick (179)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.28 0 0 179

Csumi!

Nos én szentgotthárdi vaok és járok rendszeresen szaunázni az élményfürdőbe...Van ilyen is és olyan is...Ezalatt azt értem,hogy van textiles és meztelen is!Természetesen a meztelenbe járok :)

Mellesleg,mivel itt az osztrák határ párszáz méterre van sok osztrág hölgy és el kell mondanom egyáltalán nem szégyenlősek!A multkor sikerűlt összehoznom egy laza masztit egy kb 25-30 év körüli csinos hölggyel.Látta,hogy nézegetem és odaült mellém.kicsit incselkedtünk és mivel szart sem tudok németül,elkezdtem törölgetni az izzadságot a lábáról...A többi jött magátol.A mellére vertem,közben voltak még 3 man körülöttünk,természetesen osztrákok,két nö egy faszi.Semmi felháborodás,csak mosolyogtak és hangosan beszélgettek.Szal,gyeretek Szentgotthárdra,tuti 5-ből 3 szor fullon van a meztelenszauna!PPS

Előzmény: chico29 (170)
tcs969 Creative Commons License 2007.12.23 0 0 178
Szia Rózsa!

Ha jól emlékszem,múltkor is előbb vagy utóbb lekerültek a lepedők és csak a szaunázók és a pad között foglaltak helyet.  :-)

Előzmény: BAZS (177)
BAZS Creative Commons License 2007.12.23 0 0 177
A ráckevei honlap szerint lepedős az a 28-i meztelen  szaunázás.... De a hely azért gyönyörú.
Előzmény: tcs969 (176)
tcs969 Creative Commons License 2007.12.20 0 0 176

Sziasztok!

 

Tájékoztatásul közlöm,hogy 2007.12.28-án pénteken este 20.00 -tól 24.00-ig ismét( az előzőnek nagy sikere volt) lehetőség lesz fürdőruha nélkül szaunázni,csobbanni,s felmelegedni a kinti termálmedencében, Ráckevén az Aqu-land termálfürfőben.

www.aqua-land.hu

Ha valakit az éjszakai hazajutás gátolna abban,hogy részt vegyen egy remek szaunázásban,hívjon fel:  06-30-511 02 00, és egyeztetünk,hogy miként tudok segíteni (kisbusz lehetősége)

 

Üdv Mindenkinek,és Kellemes Ünnepeket!

Csabi

Mester696 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 175
Sziasztok,

Nekem is van egy történetem, de talán nem olyan izgalmas másoknak mint amilyen nekem volt. Én ismádok szaunázni meztelenül, csak a bajom az, hogy ha egy nő jön be, akár meztelen, akár nem beindul a fantáziám és feláll. Az sem kell hogy bombázó legyen ugyanis szeretem ha néznek, exhibicionista vagyok. Csak hát nem mindenki örül, hogy egy felálló farkú (még ha el is van takarva) férfival van egy saunában. Így már a beszélgetést is nehéz elkezdeni. Mindig félek és nem merem megmutatni, nehogy egy pofont kapjak és távozzon a hölgy. Egyszer azonban egyedül voltam a saunában és a takarítónő jött folyamatosan és törölte fel kint a padlót. Már feltünt, hogy midig benéz ezért lekaptam magamról a törülközőt és bent ültem meztelenül, felállva. Persze utána már nem jött. Mikor elegem lett a saunából, kimentem a zuhanyzóhoz. A takarítónó pont ott állt és szembe találkoztunk úgy, hogy nekem a kezemben volt a törülköző és persze a merevedésem még meg volt. Szinte még egy méterre sem volt tőlem és persze a hely olyan kicsi volt, hogy simán nem tudtunk elmenni egymás mellett. Néhány másodpercig állhattunk egymással szemben ami nekem vagy 1 percnek tűnt. Láttam, hogy lenéz a szerszámomra, majd mosolyogva csak annyit mondott, hogy szép és a vállamra téve a kezét, kicsit megsimogatva elment a dolgára. Azóta egyszer összefutottunk és mosolyogva köszöntünk egymásnak, de utána többet nem láttam. Mondjuk egy ideje én sem járok. Szívesen járnék azonban olyan helyre ahol van hasonló élményre lehetőség. Írjatok ha van ilyen.

Üdv,
mzsf Creative Commons License 2007.12.19 0 0 174
sziasztok! nagyon szeretek szaunázni, korábban mindig ruhában csináltam, de Visegrádon ki tudtam próbálni természetesen. Ég és föld!! szeretnék Debrecenben is így szaunázni, ha tudtok, segítsetek! szűkszavú vagyok, mert mobilról netezek, bocs!
BAZS Creative Commons License 2007.12.18 0 0 173

A nők szeretnek kacérkodni, ezt remélem többen sem érezzük bajnak :-) Gondolom ezt sokszor s ebben a sztoriban is érezhetted te is... 

Ezek után szeretik a kis intim titkokat, tovább szövögetni álmaikban... és beszélni a "talán" vagy "lehetséges" verziókról. Barátnőink ezért is komoly  pletyitársaink. :-))

Az említett hölgy pasija lehet, rögtön féltékeny volna rá, ha elmondaná a tényeket. Esetleg elküldené őt... Féltjük elveszíteni ugyanis a hozzánk kötődő lényeket.

 

Persze ettől még lehet ffi barátunk is akivel efféle titkokat megosztunk, sőt, tapasztalatom szerint sokkal praktikusabb tanácsaik vannak az ellenkező nemű barátoknak. :-)

De akihez érzelem fűz, az nehezen avatható be, főleg ha nem egy mai modernebb felfogású világban, országban él akkor különösen sok tabu lehet körülötte még álmaiban is.  :-((

 

Én így gondolom.

 

S ebben erősít meg egy valós történet napjaimból,  amikor is évek óta gyermektelen házaspár ismerősömről kiderült, hogy válnak. A ffii kiborulva újságolta, hogy képzeld el, van vkije  a nejemnek.. én meg csodálkoztam, miért oly baj ez, hiszen ő már évek óta köztudottan félrelép. No, de  ő a feleségem! Ezt nem gondoltam róla! Ezt nem lehet elviselni, nem tudok vele tovább együtt lakni sem ezek után. -mondta

 

Azért a haverjaid barátnőjével ne kezdj ki... látod, hogy reagáltak :o)))

Előzmény: Giacomo Gianni Geronimo (172)
Giacomo Gianni Geronimo Creative Commons License 2007.12.18 0 0 172

Köszönöm az elismerő szavaidat. Tőled külön jól esik, mert ha valakire nem lehet azt mondani, hogy nem igazi nudista, akkor az te vagy.

 

Számomra a nudista helyek társadalmi-ismerkedési szempontból ugyanolyanok, mint a nem nudisták. Én azt hiszem, hogy aki felöltözve sem szokott agresszíven ismerkedni, az meztelenül se fog, sőt, egy csomó nő panaszkodik, hogy elbátortalanítja a pasikat a meztelenség. 

 

Szaunázni pedig meztelenül kell, ez alapkérdés.

 

Érdekes, amit a csajról írtál. Elmeséltem a dolgot egy barátnőmnek és pont azt mondta, szóról szóra, mint te. Két haverom ezzel szemben azt mondta, hogy hülye vagyok hogy a tűzzel játszom, mert a csajszi biztos elmeséli a pasijának, az meg megkeres majd és belém fog kötni.

 

Mesélj a férfiak számára kiismerhetetlen női lélekről, miért nem fogja elmesélni a pasijának?  

Előzmény: BAZS (169)
Geyza Creative Commons License 2007.12.17 0 0 171
Jó kis sztori!:-)
Előzmény: Giacomo Gianni Geronimo (168)
chico29 Creative Commons License 2007.12.16 0 0 170

Sziasztok!

 

Érdeklődnék hogy járt-e már valaki az új szentgotthárdi élményparkban? Az ottani szauna tesztiles, vagy olyan mint a sárvári vagy kehidakustányi?

 

Köszi előre is a választ.

 

ui: egyébként tényleg jó volt a story...:)

BAZS Creative Commons License 2007.12.15 0 0 169

Kedves sztori.

Talán miattad, aki úgy írtál róla, hogy még olvasni is bizsergető volt. Lám, mit tesznek a szavak, mennyire tudsz (el)csábítani bárhol is, jellemző egyéniségedre. S ha van kellő vibrálás a résztvevők között, természetesen bármi is lehetséges. Függetlenül attól, hol vagyunk, intelligens és nem tolakodó módon lehet ismerkedni nudista helyeken is, nemcsak ruhában. :-) Sokan sajnos, nem ezt vallják.

 

Kívánom, továbra is terjeszd a kellően szabad keretek között, akár így is, hogy szaunázni pedig ruha nélkül az igazi. Úgy gondolom, a barna kis leányzó se hagyja ezt szó nélkül, de tuti nem a férjének, hanem a barátnőjének fog csak mesélni az esetről. :-) 

Előzmény: Giacomo Gianni Geronimo (168)
Giacomo Gianni Geronimo Creative Commons License 2007.11.28 0 0 168

Újabb szaunaélmény, nagyon enyhén erotikus:

 

Néhány hete járok egy új edzőterembe, ahol felfedeztem, hogy szauna is van. Az edzőterem teljesen más, mint a többi ilyen intézmény, nem bunkó testépítő férfiak uralják, hanem nyolcvan százalékban fiatal csajszik. Nem tudom, hogy miért, valószínűleg a környező munkahelyeken sok az adminisztrátor és a titkárnő.

 

A szauna "természetesen" fürdőruhás vagy törölközőbe burkoltan vehető igénybe, legalábbis ez a szokás. A múlt héten elég későn, zárás előtt fél órával végeztem a napi sporttal, addigra már senki nem volt, ezért ruháimat az öltözőben hagytam és egy szál kisméretű törölközővel átmentem szaunázni. Titkon azon ábrándoztam, hogy a húsz körüli recepciós csaj munkaideje lejártával beugrik, természtesen fürdőruha nélkül, de sajnos semmi ilyesmi nem történt, de nagyszerűt szaunáztam tök egyedül, végül már zuhanyozni is meztelenül mentem ki, senki se volt ott.

 

Két nappal később kicsit korábban voltam ott és amikor végeztem a sporttal és mentem szaunázni, pont jött ki egy csaj, fürdőruha nélkül, de olyan törölközőbe csavarva, ami pont a szeméremajkaktól a mellbimbókig ért. Kizárt dolognak tartom, hogy bent úgy ücsörgött volna, hogy az végig szorosan rá van csavarva, mert nagyon kényelmetlen lett volna. De a csaj éppen jött ki, elszalasztottam.

 

Más nem volt ott, de már az edzőteremben se nagyon, úgyhogy megint felkészültem az egyedül szaunázásra. Már éppen nagyon el voltam merülve, amikor nyílik az ajtó és bejön egy huszonöt-harminc körüli, nagyon csinos barna csajszi. Amikor még nem láttam, ki jön, ösztönösen az ágyékomra terítettem a törölközőt, úgyhogy mire belépett, azt hihette, hogy én így voltam egyedül is. Annyit persze biztos látott, hogy nincsen rajtam fürdőgatya. Ő persze konzervatív, egyrészes úszódresszben volt. 

 

Köszönés nélkül leült velem szembe, de sokszor nézett rám és nem kerülte a pillantásomat, tehát láttam, hogy idő kérdése és lehet beszélgetni. Egy perc múlva megszólított angolul (mert hogy külföldi volt), hogy mit szólnék hozzá, ha öntenénk egy kis vizet a kövekre. Mivel ő fölülre ült, én meg épp akkor alul ültem, szolgálatkészen felpattantam és megoldottam a dolgot. A törölköző persze a padon maradt. Amikor visszafordultam, hogy elég-e a gőz, a csajszi csak bámulta a farkamat. Egyáltalán nem számított erre. Utóbb kiderült, hogy olyan országból jött, ahol egyáltalán nem divat a nudizmus és nő meztelen férfit csak szex közben lát. Olyan volt a reakciója, mint egy tizenéves magyar lánynak. Még el is pirult.

 

Amikor visszaültem, nem tettem magamra a törölközőt, sőt, kényelmesen hátradöltem, úgyhogy onnan, ahol ült mindenre tökéletes belátása volt. Megkérdeztem, hogy ugye nem zavarja a meztelenség, erre ő, hogy öt napja van Magyarországon, és még nem ismeri az itteni szokásokat. Én felvilágosítottam, hogy lehet ugyan fürdőruhában lenni, semmi nem tiltja, de nem javallott, mert nem egészséges és nem is illik. Láttam rajta, hogy kicsit elszégyellte magát és többször köbenézve (mintha lenne ott valaki más is) nagyon nehezen leeresztette a fürdőruháját a derekáig, de onnan tovább nem merte. Megkönyörültem rajta, és mondtam, hogy mivel nincs törölközője, alul nyugodtan magán tarthatja, engem nem zavar. Még hálás is volt. Én meg nagyon-nagyon drukkoltam, hogy ne jöjjön be senki más, mert ez a csaj hihetetlen botrányt csinált volna, ha ott helyben rájön, hogy hülyét csináltam belőle a szokásokat illetően.

 

Mellét persze azonnal két kézzel eltakarta, de ahogy beszélgetni kezdtünk, egyre fesztelenebbül viselkedett. Én nagyon régóta nudizom és a dolog szexuálisan nem szokott izgatni, de ez a romlatlan, szégyenlős csajszi, ahogy takargatta melleit (többnyire csak a bimbókat tudta, mert szép nagy mellei voltak), és közben nagyon óvatosan, lopva nézegette a farkamat, nem tagadom, izgatni kezdett. Persze az elején az ember nem merevedik meg, csak megnő minden. Tudtam, hogy baj lesz, ezért mondtam, hogy nekem szükségem van egy hideg zuhanyra. Ezt persze a szauna is indokolhatta, szerintem ő nem is gondolt másra. Viszont megkért, hogy mutassam meg neki, hol a zuhany, mert az öltöző zuhanyához az egész edzőtermen ál kellett volna vonulnia, utána meg vizesen vissza.

 

Mivel én se csavartam magamra a törölközőt, ő is félmeztelenül, de szigorúan mellei előtt karba tett kézzel jött ki. A zuhany a szauna hátsó oldalán volt, de úgy kialakítva, hogy ha jobbról kerülted, ott is két fülke, ha balról, akkor ott is, de a kettő között nincs átjárás. Biztos azért épült így, mert annakidején a két szunafülke közül az egyik a férfi, másik a női lehetett, mára az egyik infra, a másik normál szauna.  Persze a dolog gondolom úgy működik, amikor sokan vannak, hogy az egyiket a nők, a másikat a férfiak használják, de aki nem tudja, hogy van egy másik zuhany is, az magától nem gondolna rá. A csajszi tehát jött velem az egyik zuhanyhoz (amire azt hitte, hogy az egyetlen).

 

Láttam a meglepetést az arcán, amikor meglátta, hogy nem fülkék vannak, hanem egyetlen kétszemélyes kabin, függöny nélkül, kinti fogasokkal. Kezemmel jeleztem, hogy menjen előre. Ő azt hitte, úgy gondolom, hogy zuhanyozzon ő először, én addig megvárom arrébb, én meg persze úgy gondoltam, hogy válasszon ő, melyik oldalon akar zuhanyozni :DD. Gyorsan lekapta a fürdőruháját és bement a távolabbi csap alá, amikor és szépen, nyugodtan elkezdtem zuhanyozni a közelebbi alatt. Persze a csaj először eszméletlenül zavarban volt és próbált a fal felé fordulni, én pedig csevegtem vele, mintha mindez a világ legtermészetesebb dolga lenne és semmit se látnék a zavarából. Úgy válaszolgatott, hogy arccal felém fordult, felsőteste is felém csavarodott, de melleit a kezével továbbra is gondosan takarta. Mindenesetre láttam rajta, hogy egyre jobban tetszik is neki az együtt meztelenkedés egy vadidegen pasival. 

 

A zuhany két oldalán folyékonyszapan-automaták vannak, és pont látta, hogy az enyém kifogyott. Megkértem, hogy adjon egy kicsit a saját oldalán lévőből. Ezt vagy úgy lehetett volna megoldani, hogy átmegyek, vagy ő csorgat a kezébe és átadja. Az utóbbit választotta, de ahogy odaadta, felém kellett fordulnia egy kicsit és választania kellett, hogy a szabad kezével mit takar el. A punciját választotta, de azt így is láttam egy pillanatra, hogy nagyon dús, göndör, fekete szőre van odalenn. Az ilyen korú, ilyen csinos magyar nők szinte mind borotválják magukat, ez a csajszi viszont szerintem soha se próbálta ki. Viszont a mellei így szabadon maradtak. Itt lett biztos, hogy élvezi a dolgot, mert egyáltalán nem sietett vele és közben lopva lenézett a melleire, hogy milyennek láthatom én őket. Nos, szépek voltak. Enyhén teltek és ahhoz képest egyáltalán nem megereszkedettek, Magyarországon szokatlanul nagy, teljesen sötét bimbóudvarokkal. Ilyeneket csak roma csajszikon láttam eddig. A lány egyébként enyhén telt, természetes kreol bőrű volt, összhatását tekintve nagyon is szép.

 

Amikor mentünk vissza a szaunába, visszavette derékig a fürdőruháját, csak a folyosón takarta el kezeivel a melleit (ott se volt senki), a szaunakabinban gond nélkül leeresztette a kezeit és fesztelenül csevegett. Egy idő után nekem elég volt a szauna és mondtam, hogy megyek. Elmentem előtte zuhanyozni és beálltam a belső zuhany alá, mert ott volt szappan. Már szerintem az egész komplexumban csak mi ketten voltunk, meg a recepciós csaj. Gondolkoztam rajta, hogy könnyítek magamon, de ezt azért mégse, mert hátha mégis jön valaki. A fal felé fordultam, és engedtem magamra az egyre melegebb vizet. A csobogástól semmit se hallottam. Egyszer csak valaki megveregette a vállamat. Majd összeestem az ijedtségtől. A csaj állt ott a másik csap alatt, teljesen meztelenül, nem takargatva magát sehol. Nagyon élvezte, hogy megijesztett. Tulajdonképpen csak szappant akart kérni, merthogy neki ugye nincs :DD. Engedtem egy kicsit a kezembe és rá akartam kenni a vállára, de azt nem engedte, hanem a kezét nyújtotta érte. Tovább beszélgettünk, ő pedig minden szégyen nélkül, szinte provokatíve habosította fel a szappant sűrű, göndör szőrzetén. A dolog annyira felizgatott, hogy azt már szerintem ő is észre kellett, hogy vegye. Megkérdeztem, hogy megmossam-e a hátát, de azt mondta, hogy azt csak a barátjának engedi. Akkor gondolom, nem csak azt.

 

Tehát nem akart tőlem semmit, csak incselkedett, saját hatását méregette, de hát úgy kell nekem, én kezdtem.

etyien Creative Commons License 2007.09.11 0 0 167

Sziasztok!

Ha már tcs is dicsérte, talán tényleg érdemes megnéznetek!

A nyári szünet után, szeptember 13-ától újra naturista szaunaestek a Hotel Orientalban! Minden csütörtökön 1/2 6-tól 1/2 9-ig változatlan árakon miénk a hely!Folytatódnak a nagysikerű szaunaprogramok (itt megtapasztalhatod, hogyan is kell szaunázni), kényeztetheted magad a pezsgőfürdőben, és szakképzett masszőr gyúrja át megfáradt izmaidat!
A belépéshez előzetes jelentkezés szükséges!
Hotel Orinetal, XIII. Fáy u. 61., a Vasas pályánál (kínai piaccal szemben)
SZAUNA, GŐZFÜRDŐ, JACUZZI, MASSZÁZS, KONDITEREM
Jelentkezés telefonon: 30/942-1231 Györgyi, e-mail: pisti@navke.hu
Belépődíj: 1.500.-Ft/fő
masszázs: 2.000.-Ft/félóra

üdv

tcs969 Creative Commons License 2007.05.12 0 0 166

Sziasztok!

Most csütörtökön voltam először(DE NEM UTOLJÁRA) az Orientál Hotel naturista szauna rendezvényén.

Mindenkinek ajánlani tudom,aki normális helyet,s normális felfogású szaunapartnerek társaságát keresi!

Üdv Mindenkinek!

Csabi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!