Keresés

Részletes keresés

badmad Creative Commons License 1999.10.17 0 0 9
A www.bikeposta.cjb.net címen a lányok címszó alatt található néhány kellemes kép a nyári időkről!
badmad Creative Commons License 1999.10.14 0 0 8
Az sem rossz, én magam is művelem! Mármintv a sízést. De asszem ahoz még kicsit korán van, még én is csak szervezem az urazást. De emlékezni azért lehet a nyári szép időkre. Egyébként mekkora deszkára gondolnál? És mekkora vityóra? Szerintem tedd közzé igényeidet, hátha előbb utóbb valaki beugrik rá.
Előzmény: zsombi (7)
zsombi Creative Commons License 1999.10.14 0 0 7
Ezek csak a neten szörföznek!

Én a vizen is szívesen próbálkoznék, de még nincs mivel. Gondoltam veszek egy használt Mistral-t, de nincs túl sok pénzem. Mit ajánlanátok? (Egy használt ruhát már vettem.)

ui.: most szerintem a többség a sízős topicokat keresi

badmad Creative Commons License 1999.10.14 0 0 6
Hát ezt nem tudom elhinni, mármint hogy nincs elég szörfös Mo-n. Az meg hogy nem neteznek, szerintem még kevésbé igaz. Bár az kétségtelen hogy a bike-os topikot többen olvassák mint ezt. De fel a fejjel, és éljenek a szörfösök.
Előzmény: ecsém (5)
ecsém Creative Commons License 1999.10.14 0 0 5
lehet hogy az ország helyi adotságaiból adódóan kevés a winsurfing-es, vagy általában aki ezt a sportot űzi nem olyan beállitottságú hogy netezzen...az igen kevés hozzászolásbol hirtelen felindulásból következtettem.
badmad Creative Commons License 1999.10.09 0 0 4
Na mi a pálya? Mindenki a jeges vizekben áztatja a .........? Ez már több mint egészségtelen! Lassan már síruhát is magadra kell venni az utcán is nemhogy szörfözéskor! Bár a haverom a múlt héten még rojtozta egyet a vityóját, bár azt nem tudom, hogy melyik vizen. Fájt is a szívem, mert én meg gályáztam, még vasárnap is. Hát ez már csak ilyen. Szeretnék már végre egy olyan állást,ahonnan szél esetén bármikor le lehet pattanni!!!!!

Addíg is: SURF ALL DAY, F..K ALL NIGHT!!

:)))))))))

Vanek Creative Commons License 1999.10.08 0 0 3
Beaufort
Előzmény: ecsém (2)
ecsém Creative Commons License 1999.10.08 0 0 2
Hello szevasztok a szél legyen veletek..
Most csak rövidebbet irok mert elég késő van de máris fölvettem a kedvencek közé..
Szerintetek meddig lehet bemenni, milyen hideg vizben lehet bemenni surf-olni, még ruhában is, igazi jo szelet itt M.o sajnos nem igen fogtam idén tavaj is csak az adriai tengernél, kicsit szokatlan volt a hullámzás dehát meg lehet szokni,
most szeptemberben voltak egy kis jó szelek mondjuk úgy 4 boofurt skála vagy hogy kell irni.
két nagy problémát szerretnék megosztani...kis hazánkban nincs olyan szál amin egy 100 liters deszka megússzon...
a neten elég kevés ezzel foglalkozo oldalt találtam föleg nem magyart.
az átmeneti időszakra mindenkinek ajánlom sikloernyózést.-SZELEK SZÁRNYÁN...:-)
részegen éjjel a viharban meztelenül a swertes deszkámmal---------következökben ezt fogom elmesélni....
badmad Creative Commons License 1999.10.07 0 0 1
Légyszi ne fogd vissza a klaviatúrád!!!
Előzmény: slobo (0)
slobo Creative Commons License 1999.10.07 0 0 0
Erre annyi ökörséget tudnék írni...
badmad Creative Commons License 1999.10.07 0 0 topiknyitó
Szevasztok! Gondoltam csinálok egy ilyen csatornát, mert eddíg még nem találkoztam vele! Remélem minél több szörfös ül hideg téli estéken a gép mellett, íg ymajd lehet eszmét cserélni. Engem leginkább az érdekelne, mit csinál egy szörfös télen, azon kívül, hogy várja a nyarat?

Én speciel ősszel, tavasszal, míg hideg van, inkább bringázom, télen meg síelek. És ti?
Ja és ki, hogyan készül a szezonra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!