Keresés

Részletes keresés

murcsika Creative Commons License 2009.08.19 0 0 43108

Sziasztok !

Olyan kérdésem lenne,hogy szerintetek a Hannibal Palace-ban elég a félpanzió(mármint hogy bőséges az ellátás)?

Vagy van a szálloda közelében étterem, kajázda ahol lehet esetleg ebédelni egy jót?

És aki járt már ott, milyen az éjszakai élet? van e buli, vagy veszélyes este kimenni?

És még egy olyan kérdésem lenne, hogy a tunisz air megbízható?

Na és még egy utolsó kérdés:) Jön e esetleg valaki szept. 8 -án a Hannibal p.-ba, Debreceni indulással?

Nagyon köszönöm a segítséget előre is !:)

További szép napot mindenkinek:)

88kismedve Creative Commons License 2009.08.19 0 0 43107
Kedves Mia13!

igen, szép hely Nabeul, csak látszik, hogy a "nagyobb" üdülőhelyektől kicsit távolabb esik! a transzferünk alatt áthaladtunk Hammameten, ami azért jelentősen különbözött a mi városunktól! de egyébként semmi gondunk nem volt azalatt az 1 hét alatt! :)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 43106

Szia Eni!

 

Itt vagyok :) , nyugodtan kérdezz, amit eddig megtudtam a szállodáról, abban szívesen segítek! Mi szept.1.-jén jövünk haza, írok beszámolót, de mivel ti akkor mentek, így pont le fogsz maradni róla...

Ha jó, hogy itt írok a fórumon, kérdezz nyugodtan (hátha másnak is aktuális lesz a közeljövőben, és szívesen olvasná az infókat), de ha mindenképp e-mail-ezni szeretnél, akkor írd meg, és írok a megadott címre!

 

Nem ígérem, hogy mindenre tudok válaszolni, sőőőt... de amiben tudok segítek!

 

Üdv, Kata

Előzmény: vajdaeni (43102)
gabamama Creative Commons License 2009.08.19 0 0 43105
Na köszike!!Én is akartam már irni Zeki állandoan csak kötekedik és szinta nem tudtam ide ugy irni,hogy ö nem irt volna rá de mindig durván!Erröl ennyit de én átnézek rajt tedd ezt te is!4Szép napot
Előzmény: Mia13 (43101)
vajdaeni Creative Commons License 2009.08.19 0 0 43104
Én azt szeretném kérdezni,hogy valaki tudja milyen repülő járatok vannak?Mi szeptember 1-én megyünk,keddi nap.Hogy vajon mikor van a repülő,mert még nem tudom...
Gubuc Creative Commons License 2009.08.19 0 0 43103

Szia Bububorzas!

Én is figyelgetem, hogy Cygnus mikor ér már vissza! Tegnap kellett neki megjönnie ugye? Kiváncsi vagyok én is mit ir! :-)))  Jövő hét pénteken én is megyek, hurrá!!!

Ja, még egy apró kérdés..... bocsi. Szobákban a szekrényben van válfa? Egy-két vizes ruhát ki lehet teriteni valahová? :-))) Tudom ezek banális dolgok, én is érzem... csak ha tudom, hogy nincs, úgy pakolok.

Előzmény: bububorzas (43099)
vajdaeni Creative Commons License 2009.08.19 0 0 43102
Hello!Szeretném Cathyca82-vel felvenni a kapcsoltot!Mi szeptember 1-én mennénk a Marhaba Palaceba,és szeretnénk erről érdeklődni!
e-mail:eni-tibcsi@freemail.hu
Üdv:Eni
Mia13 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 43101
Zekit, már a többi utazási fórumon nem tűrnék meg ( amit tud azt a volt Dessert Voyage becsődödlt iroda vezetőjétől tudja ?! mert tavaly egész nyáron az irodát nyomatták "erőszakosan" a fórumon )
Minden utazó a friss infókat nézze és használja a keresőt !
Sok szimpatikus segítőkész ember van még a fórumon ... nem utólsó szempont ,hogy szívesen és lelkesen szidja az általanem ismert szállodákat , semmi névű tapasztalat híján ...pusztán az ott tartózkodók véleménye alapján ( és 90%-ban a rossz dolgok számára az elsők ) ezt mindenki magának tapasztalja ki. Mint olyan sokan leírtuk már ,nem vagyunk egyformák ...van akinek bejön és nem ...ezt kell tiszteletben tartani ...
Mi is 5 alkalommal voltunk már mindig máshol ,mivel last. amivel utazunk és mindig megfelelt... voltak velünk akik már jártak Egyiptomban ,amit agyon dicsértek és bizony nem külömb pihenés szempontjából csak utánna kell olvasni a többi fórumon is ,ahol megtaláljátok az itteni nickeket és bizony sokkal normálisabban beszélnek ott . Nem értem,hogy itt miért osztják az észt ,holott a többi fórumon kis normálisak :)) olvassátok Egyiptomot , Törököt és látjátok ,hogy ki a segítő kész ,sőt javaslom a magyaraok külföldöd vagy ilyesmi ,ahol kirgizke szívesen kibeszéli ezt a fórumot főleg...
Zeki ,meg akkor ossza már az észt ,ha mindenhol ott van ( mert amit Angitól tud :s vitatható) azoknak hidjetek akik hazajöttek... a sznobok úgy is adják itt is magukat ,de az olcsó pénzért elmennek nyaralni és amit "fikáznak" az fogják jövőre is választani :))
Előzmény: simikécske (43084)
Mia13 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 43100
Szia! Ugye szép Nabeul, mi tavaly a Piramidesben voltunk és tökéletes szép 10 nap volt. :))
Előzmény: 88kismedve (43096)
bububorzas Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43099

Szia Cygnus!

 

Már nagyon várom, hogy te is írj beszámolót, annyira kíváncsi vagyok, hogyan éreztétek magatokat. Remélem nektek is minden jól sikerült.

gabamama Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43098
Szia ha gondolod irj egy e-mailt az usterzsi@gmail.com -ra küldök neked képeket mi az orient pallaceban voltunk tökéletesen megfelelt anno 2 éves fél éves volt kisfiam.Mi nagyon megvoltunk mindennel elégedve.
Előzmény: csipike76 (42996)
88kismedve Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43097
ja, és aki mostanában megy, ezt az üdítőt ki ne hagyja! ezen éltünk egy hétig! :)Boga!!!!!!
88kismedve Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43096
Kedves simikécske! ez nabeulban van, de csak hullámzás után volt ilyen a part! utána eltakarították! ügyeltek a tisztaságra! láthatod a para chutés képen!
Előzmény: simikécske (43095)
simikécske Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43095

Hol van ez a hely mert nagyon koszos piszkos hínáros a part :(

Előzmény: 88kismedve (43090)
88kismedve Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43092
ne haragudjatok a sok egyforma képért! lefagyott a gépem, azt hittem nem veszi a beszúrást!
gabamama Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43091
Nosza -Nosza kivel voltál??és mi az ami ennyire azt mondja nálad többet nem mennél??,Mi ugyan ebben a szállodában voltunk 2éve akkor 2 éveskisfiunkal ennél jobban szebbet superebbet én sem tudtam elképzelni .pedig tudom vannak még jó szállodák de mivel itt nekünk minden megfelelt ezért szoktam ezt irni,need mi volt a probémád afrikával??Bár olvasom be be csalogattak benneteket minden hova vagy mit olvasok ,hogy rámenősek voltak???Hát adtatok rá okot???Nekem ilyen tapasztalatom szerencsére nem volt anno pedig én sem egy elveszett csaj vagyok igaz nem szőke//röhögös smile ide/Na majd irj mi volt a gond
Előzmény: Gabika7878 (43039)
88kismedve Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43090
bocsi a sok bénázásért, most jöttem rá, hogy kell képet beszúrni:)kheops parthullámzás utáni tengeri fű (vagy mi)para chutekheops kertkheops partkheops parthullámzás utáni tengeri fű (vagy mi)para chutekheops kertpara chutehullámzás utáni tengeri fű (vagy mi)kheops part
88kismedve Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43089
a para chuténél nekünk sokkal jobban tetszett a fotelozás! végig üvöltöttük azt a 4ed órát! azt ne hagyjátok ki!!!!
88kismedve Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43088
beraktam vagy hat képet, de nem adta be... :( de marad kettő:)
88kismedve Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43087
nabeul
88kismedve Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43086
A képek, ahogy ígértem...Para chute előtt
TR FX Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43085

Sziasztok!

 

Szeptember közepén utaznék Tunéziába és három szálloda között hezitálok!

 

Járt valaki mostanában a Prima Life Imperial Park-ban, a Miramar Hammametben vagy a Floriana Menix-ben?

 

Nem vágyom nyüzsgő éjszakai életre, csak szeretnék kifeküdni a napra egy jó könyvvel és nem embert ölni a paradicsomos tésztáért és az ásványvízért (én kb ennyit várok az all inclusivetől). Szerintetek ennek melyik felelne meg leginkább?

 

Köszi előre is!

simikécske Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43084
Nagyon kevéske vagy te ahhoz! :P =)
Előzmény: Törölt nick (43006)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 43083

Szia!

 

Köszi! Remélem jól fog sikerülni! :) Jól utánanéztünk a szállodának, hát rossz véleményt nemigen láttam...

Mához egy hétre már nem leszek itt....... :D

Természetesen írok beszámolót! :)

 

K.

 

Előzmény: bububorzas (43082)
bububorzas Creative Commons License 2009.08.17 0 0 43082

Örülök, hogy sikerült végre választanotok. Szerintem jól döntöttél. Remélem élménybeszámolót majd írsz.

A debreceni indulás meg főként jó, mert ott biztos nincs kavarás a gép indulással.

Mi kifelé is és hazafelé is fél órával hamarabb indultunk. Egyetértek a rendes árral is, sajnos az olcsóbb nem mindig jobb, van amikor persze ki lehet fogni, de nem mindig, és ha már az ember ennyi pénzt rákölt, akkor jó legyen.

Jó nyaralást, pihenést nektek!

Előzmény: Cathyca82 (42979)
T700 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 43080
A Hannibal Palace-ról milyen tapasztalatok vannak?

A valutát hol érdemes váltani? Szállodában vagy reptéren?
Csak EUR vagy USD amit lehet váltani, vagy román lejt is lehet?
mira193 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 43079
Szia!
Márciusban kellemes késő tavaszi idő van. Napozni lehet a parton, de a víz hideg. A Marabout-nak feszített tükrű fedett medencéje van. Ai. nem volt csak fp, de a környéken jó kis kajáldák vannak. A Casinóval szemben a Samara szálloda bejáratától 50m-re van egy jó kis pizzázó. Többször ettünk ott és soha nem volt problémánk. A Marabout bárjában vannak zenés műsorok. Idén márciusban itt csak öten voltunk magyarok, míg a Marhabában sokan voltak. Nekem mind a két szálloda tetszett.
Előzmény: karolka1980 (43077)
macclode Creative Commons License 2009.08.16 0 0 43078
Szia karolka1980,

A kérdés ugyan nem nekem szólt, de részben tudok válaszolni rá. Igen, van fedett medence az étterem mellett, amit lehet használni. All inclusive ellátást nem lehet igényelni. Én most egy hete írtam a Marabout Hotelnek, hogy szeretnék all incl. ellátást, de visszautasítottak azzal, hogy a szálloda csak félpanziós ellátást tud biztosítani.

Üdv.: macc'
Előzmény: karolka1980 (43077)
karolka1980 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 43077
Szia,

milyen idő volt kint márciusban?
Mi is márciusban tervezünk egy tunéziai kiruccanást.
Van a Marabout-nak fedett medencéje és lehet AI ellátást is igényelni?
Milyen a környék?Van a közelben szórakozási lehetőség?

köszi
Előzmény: mira193 (43073)
Gabika7878 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 43076
Igen, elég keskeny.
Először én is azt hittem, hogy ez zavaró lesz, de nem, sőt.
A szálloda kertje gyönyörű volt, mi amúgy is ott napoztunk, teljesen jó volt ez így.
Előzmény: Törölt nick (43072)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!