Keresés

Részletes keresés

donio40 Creative Commons License 2009.04.04 0 0 1494
Keresek egy német-olasz rajzfilmet,1973-ban készült. Az a címe,hogy a
Bűvös kő és a csodakút. Akinek megvan,szivesen megveszem tőle.
xlass Creative Commons License 2009.04.02 0 0 1493
a '90 es évek közepe táján láttam a tv ben egy nagyon jo francia vígjátékot , amiben jacques villeret játszott és egy jacques nevü fickót alakitott. ugy emléxem h egy hajon kezdödött a film története ahol jacques egy tengerész volt . a hajo lengénysége meg elkezdte jacques-t szivatni. ha vkinek van vmi ötlete , kérem irja meg.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.01 0 0 1492
Köszönöm mindkettőtöknek - utánuk nézek :-)))
A boy named Sue Creative Commons License 2009.04.01 0 0 1491
Előzmény: Törölt nick (1489)
eroberter Creative Commons License 2009.04.01 0 0 1490
25 éve ezek mentek a Hicskokk, vagy hogy is kell írni -sorozatban:

Meggyónom
Fogjunk tolvajt!
Madarak
Gyilkosság telefonhívásra
A gyanú árnyékában
Londoni randevú
A tévedés
Boszorkánykonyha
Psycho
A Manderley-ház asszonya
Előzmény: Törölt nick (1489)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.01 0 0 1489
... és ... még 1x megpróbálom:

Van egy film amit gyerekkoromban láttam (az olyan 25 éve lehetett): kb. az '50-es -  '60-as évekből lehet és arról szól nagyjából, hogy van egy sorozatgyilkos aki beférkőzik egy családhoz és a család kislánya (akinek talán nincs apja és a gyilkos az anya barátja) az egyedüli aki rájön, hogy ez a fickó gyilkos. Amikor a gyilkos is megtudja próbálja a kiscsajt is eltenni láb alól (arra a részre emléxem amikor talán a tengerbe akarja fojtani)... és most jön a fő dolog amiből talán eszetekbe is jut, hogy melyik filmről van szó (lehet, hogy Hitchcock alkotás ?)- miután gyilkol a fickó mindig a család lakásában bújik el egy lyukban, ami a nappali szoba közepébe van vágva. A végén is odabújik és miközben keresik a kiscsaj könyörögve mondja, hogy húzzanak oda egy nagy szekrényt ahol a gyilkos rejtőzködik - a gyilkos többé nem tud kijönni és megfullad. SEGÍTSÉGETEKET TOVÁBBRA IS KÖSZÖNÖM !!!

lavinaGOTU Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1488

Én is keresek egy filmet.

 

Egy régi scifi. A főhős(ök) lement(ek) valami sötét helyre, ahol ilyen gubószerű tojásokban, vagy tokokban emberszerű, tokás, hájas, vizenyős testű valamik fejlődtek, és kezdtek előbújni, na ekkor elmenekültek onnan. Valami utazás része volt. Eddig azt hittem, hogy a cherry2000-ben volt ez a jelenet, de nemrég azt megnéztem, és nem volt benne... :-O

 

Aki tud, kérem segítsen... Köszi.

lavinaGOTU Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1487
Hasonló, mint a They Live
Előzmény: tervin26 (1483)
lavinaGOTU Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1486

Hello. Tarkovszkij van pl: Solaris, Stalker.

Előzmény: imaka9 (1485)
imaka9 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1485
sziasztok, konkrét kérésem lenne, ha tud valaki segíteni nagyon hálás lennék érte,

keresek Tarkovszkij filmeket, (kivéve az Andrej Rubljovot) a többi ha van...
illetve egy 1994-es Macedon filmet, a címe. Eső elött (Before the rain)
meg1Xköszi
A boy named Sue Creative Commons License 2009.03.20 0 0 1484
A plot alapján akár ez is lehet: Invasion: Earth
Előzmény: tervin26 (1483)
tervin26 Creative Commons License 2009.03.19 0 0 1483
Sziasztok, van egy húzos kérdésem!
Keresek egy régi amerikai sorozatot, sajnos még a címét sem tudom. Szerintem Magyarországon nem vetítették, külföldön láttam valamikor 1990 és 1998 között. A történetből kb annyi ragadt meg, hogy földönkívüliek szállják meg a Földet, akik képesek az ember alakját felvenni. Egyre magasabb körökbe jutnak, pentagon meg hasonlók, és egy maroknyi csoport küzd ellenük részről részre egyre kevesebb sikerrel. Úgy veszik fel az ember alakját, hogy a csávó hasából kinyúlik egy háromujjú zöld kéz és rátapad az áldozat arcára, ettől az áldozatból ufó lesz, a másik test meg elpusztul. Valami goauldszerűség.
Remélem valaki látta és tudja a címét. Előre is köszönöm!
Pesak Creative Commons License 2009.03.18 0 0 1482
Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy valaki tudja-e, hogy honnan tudnám megszerezni a Beach Boys történetét bemutató filmet.

http://www.imdb.com/title/tt0100715/

Itt van az IMDB-s link, erre a filmre gondolok, ha esetleg valakinek van valami tippje, hogy hogyan tudnék ehhez hozzájutni azt megköszönném. Egyszer láttam és elég jó film volt szerintem.
inwear Creative Commons License 2009.03.17 0 0 1481

egy délutánomba került, de megérte:

http://www.mininova.org/tor/2147908

Előzmény: KDönci (1480)
KDönci Creative Commons License 2009.03.17 0 0 1480

Sziasztok

 

Tudna nekem segíteni valaki, hogy honnan tudnám letölteni a Pillangó úrfi (M. Butterfly) című filmet?

 

Előre is köszönöm a segítséget.

Batárka Creative Commons License 2009.03.13 0 0 1479
Nagyon köszönöm a segítséget - remélem ez lesz az! :)
Előzmény: A boy named Sue (1477)
rachel-green Creative Commons License 2009.03.12 0 0 1478
Keresek egy filmet!A címe: Keresztmama 2 (angol cím: Big Bad Mama 2.)
Megvan esetleg valakinek,ha igen feltudja tölteni valahova?
Válaszokat előre is köszönöm!
Ui: Angolul kiadták dvd-n,de olyan segitség is jó lenne,ha vkinek meglenne VHSrip-ben.
A boy named Sue Creative Commons License 2009.03.11 0 0 1477
Előzmény: Batárka (1475)
Mr.Grey Creative Commons License 2009.03.10 0 0 1476
Amennyiben használt is jó, akkor irány a Vatera (Vatera.hu)
Még bontatlan, fóliás változat is szokott lenni, meg különféle gyűjtői kiadások.
Előzmény: Törölt nick (1458)
Batárka Creative Commons License 2009.03.05 0 0 1475
Szerbusztok!
A Kedvesemnek keresnék egy filmet, ebben kérném a segítségeteket.
A film indiai, kb 2000 körül látta. A fő "motívum" hogy egy családnak van két gyermeke, de olyan szegények, hogy csak egy cipőjük van. Ezt a cipőt hordják ketten a suliba. Az egyik délelőtt a másik délután. Valahol útköznem találkoznak, és adják át egymásnak a cipőt.
Hát kb ennyi!
Előre is köszönöm Nektek!
Turbó Paszkália Creative Commons License 2009.03.05 0 0 1474

Üdv.

 

"Balázs Béla Összes-t" keresek.

Akár filmklubos kereteken belül.

 

Tudna valaki segíteni?

sylvia_kovari Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1473
Ezer köszi!!!! :-)
Előzmény: Thibi (1471)
rachel-green Creative Commons License 2009.03.02 0 0 1472
Keresek egy filmet!A címe: Keresztmama 2 (angol cím: Big Bad Mama 2.)
Megvan esetleg valakinek,ha igen feltudja tölteni valahova?
Válaszokat előre is köszönöm!
Thibi Creative Commons License 2009.03.02 0 0 1471
Szerelem a végzeten
http://www.port.hu/szerelem_a_vegzeten_serendipity/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=44299
Előzmény: sylvia_kovari (1470)
sylvia_kovari Creative Commons License 2009.03.02 0 0 1470

Sziasztok!

 

Keresek egy filmet, de nagyon kevés infóm van.

Annyit tudok, hogy arról szól, hogy egy pasi találkoziuk gy nővel, aki egy - azt hiszem - 20 dollárosra írja az elérhetőségét, de a pasi ezt a papírpénzt valahogy elhagyja és csak évek múlva kapja vissza...

Vagy valami ilyesmi. :D Valakinek valami ötlete?

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1469
Nekem megvan eredeti (olasz) nyelven, angol felirattal.
sajnos a moziban is hangalámondással vetítették.
Előzmény: marta1954 (1467)
Bete-Noire Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1468
Sziasztok!

Már régóta keresek egy - ha jól emlékszem - kanadai filmet. Talán a kilencvenes évek második felében készült, de az is lehet, hogy már 2000 után. A története a következő:

 

Egy jólszituált üzletembert fiatalok egy csoportja egy parkban felkerget egy nagy fára. A férfi azt hiszi, megmenekült, de a fiatalok elhatározzák, hogy ott maradnak, míg le nem jön. Rájuk esteledik, közben beszélgetni kezdenek. Eljön az éjszaka, és kiderül, hogy van egy másik, igazán veszélyes banda is a parkban. Az éj folyamán ők is előkerülnek, sőt egy hajléktalant le is fejeznek.
marta1954 Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1467

Hello!

Én is keresem a Férfiak póráz nélkül c. filmet.

Írtam a MAFIL-nek, ők nem forgalmaznak. Azt írták, hogy próbáljam meg a Budapest Filmet vagy a MOKÉPET. Szerintem a MOKÉP archívum lenne a jó ötlet csak még nem tudom, hogy lehet oda bejutni.

Orosz Feco a http://sgforum.hu/forum.php3?azonosito=subman23 -ról írta, hogy Neki angolul meg van és 1 órányi magyar felirata is van.

Ha valaki tudna jobbat örülnék neki.

Előzmény: boszat (1408)
ferke555 Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1466

Helló!

Keresek egy filmet, ha jól emlékszem a magyar címére: "Írd alá halál" volt és egy nő gyilkolászott a filmben ollóval. Arra emlékszem még, hogy a nő, egy ládába pakol bele egy hullát. 

Találtam egy 1991-es filmet "Scissors" címen, de amit én keresek abban a főszereplő nem Sharon Stone volt, hanem egy rövid, barnahajú csajszi.

Előre is köszi a segítséget!

rain111 Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1465

Sziasztok!

 

Keresek több filmet, remélem tud valaki segíteni.

 

A Mozgó célpont című filmet keresem (1988. Jason Bateman, John Glover, Jack Wagner). Arról szólt, hogy egy srácot elküldtek nyári táborba, de ő hazaszökik, mire nem talál otthon senkit, sőt talán a lakás is ki van pakolva. Mint kiderül, apukát tanúvédelmi programba vonták, s a srácért is mentek este, csak ő elszökött ugye. Ő keresi a családját, őt keresi a rendőrség, valamint egy bérgyilkos is, aki szintén meg akarja találni a családot.

 

Ha eljő a holnap (If Tomorrow Comes, 1986): 3 részes amerikai filmsorozat, Sidney Sheldon regényéből, Tom Berenger és Madolyn Smith főszereplésével. - A királyi tévében ment 1987 tájékán. Az 1. rész érdekelne különösen, a 2., 3. megvan VHS-en.

 

Valamint érdekelne még egy film, Mother lode (magyarul, ha minden igaz Arany és szenvedély) Kim Basinger, Charlton Heston, s Nick Mancuso főszereplésével. Régen nagyon tetszett, s a vége tiszta para volt.

 

Végül, régen láttam egy filmrészletet, ahol nagyobbacska rovarok vonultak, s mindent elpusztítottak, ami az útjukba került, mire a főhősök bemenekültek egy elhagyatott emeletes házba, de a rovarok átrágták magukat a betonon. Tudom, hogy kevés infó, de mi lehetett ez?

 

A következő az extreminator 3000-ben.

 

Ezeket a filmeket keresem nagy erőkkel.

 

Előre is köszönök minden segítséget,

 

üdv: Ao

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!