Keresés

Részletes keresés

anita222 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43236
Sziasztok!

Jó hírt szeretnék közölni! A reklamációra ma érkezett válasz és pozitív elbírálást kaptunk.A részvételi díj 15%-át visszafizeti az iroda.
Majd leesett az állam.
szantog Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43234
Szia!

Jo utat, jo nyaralast ! :)

Saluto da Italia! ;)

G.
Előzmény: Cathyca82 (43225)
mcica Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43233
Előzmény: vajdaeni (43229)
mcica Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43232
Előzmény: vajdaeni (43229)
vajdaeni Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43231
Valaki tudna nekem segiteni?Azt irták a részvételi jegybe,hogy szept.1én 14:35kor indul a gépem Pestről Monastirba,de én nem kapok ilyen indulást!Vajon létezik?
És vajon milyen járattal megyünk?A best reisen képviselőjét kell keressem a reptéren...ő majd akkor ideadja a jegyünket???
S:O:S:
V.Mónika Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43230

zeki, zeki

 

szánalmas vagy

Előzmény: Törölt nick (43212)
vajdaeni Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43229
Azt szeretném kérdezni,hogy kb. mennyi borravalót adjunk?S nekem azt irták a részvételi jegybe hogy 1 db. kétágyas szoba....az akkor franciaágy?vagy nem?
Az időjárást hol tudnám megnézni?
Köszike:Eni
Wendy. Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43228
Szia!
Mi június középen voltunk ebben a szállodában, és nekünk is nagyon bejött:). Örülök, hogy főszezonban is tartja a színvonalat.:) Amit Mahdiáról, meg a tengerpartról írtál, azzal tökéletesen egyetértek. Esetleg írhatnál beszámolót, ha van időd, jól jöhet annak, aki ezután szeretne oda utazni, nem sok hazai vélemény van róla, meg aztán én is szívesen nosztalgiáznék:). Üdv: Wendy
Előzmény: *Andy* (43184)
Wendy. Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43227
Szia!
Jó pakolászást, aztán meg (még egyszer) jó nyaralást abban a másik Palace-ban! W.
Előzmény: Cathyca82 (43225)
kovani Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43226

Szia Destini!

Persze, hogy várjuk a beszámolódat.Én is írtam részletes napi bontású  beszámolót /mi 2 hétig voltunk/ ugyanebbe a topikba, ha van kedved olvasd vissza.Sőt a Tunézia női szemmel topikba is válaszolgattam érdeklődőknek. Üdv.:Kovani

Előzmény: destini88 (43224)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43225

Szia,

 

Köszi! Hát ez nem jó hír... na mindegy akkor dobok a bőröndbe azt is!

Ja és megyek, kezdek mostmár pakolni! :)

 

K.

Előzmény: Törölt nick (43220)
destini88 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43224

Köszönöm az infót a netről. Már alig várjuk a nyaralást 09.03án indulunk 10napra. Ha majd érdekel titeket szivesen írok beszámolót a riadh-ról! :)

Gubuc Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43223

SZia Kovani!

Köszi. Az akkor nem lesz rossz. Mi ugyanis péntek este megyünk, akkor azon a hétvégén még nem, de a következő szombat-vasárnapra pont belefér! Jaj ezt már nagyon várom. :-))

Előzmény: kovani (43218)
Gubuc Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43222

Szia Zeki!

 

Igen, ezt most nagyon jól írod, teljesen egyet értek veled. Ez van bennem is.  Ha az ember kempingezni megy - amit egyébként nagyon szerettem, évekig nyaraltunk igy - akkor abból a szintből kell kiindulni. De most nem erről van szó. 

Na de valóban kár előre károgni! :-)))

 

Előzmény: Törölt nick (43212)
targetti Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43221
Röviden.

2 család, ellátás AI. A reptéren már vártak minket, klímás busz és welcome drink a szállodában. Érkezésnél a reptéren vagy a szállodában is lehet pénzt váltani. Szép tiszta szobákat kaptunk ráadásul szinte egymás mellet. Klíma működött, tv telefon van, a hűtő minden nap feltöltve, a szobák minden nap takarítva. Törölköző is van. Széf a szekrényben, amibe gyorsan be az értékeket, (nem mintha bármitől is félni kéne, de hát ha) pénzt, rep.jegyet  stb. útlevél sem kell, mert sehol sem fogják kérni!!!  A kaja (pedig én igazán finnyás vagyok) elfogadható mindig találtam valami nekem valót. A sütemények fantasztikusak, a friss gyümölcsöket is folyamatosan töltötték. Igyekeztünk 1 helyre ülni, hogy ugyanaz a pincér serénykedjen körülöttünk. Egy-egy dinár csodákra képes, így míg elmentem fagyiért még vissza sem értem, de a srác már ott ált a kiskanállal. De ez a világ már csak így működik. Az udvari medence először kicsinek tűnt, de végül is sohasem voltak benne sokan így elég volt. Napozó ágyért sem kellet reggel rohanni, mert volt belőle bőven, csak akkor ha a szállodához tartozó tengerparti részen akartál helyet magadnak. A parton jetski , banán, ejtőernyő, meg mittudomén mi csak a pénztárcád bírja. A kinti idegenvezetőnél sok programra be lehet fizetni, mindenki maga döntse el hogy mire. Mi egy egész napos hajó túrát választottunk, gyönyörű helyen voltunk, de a kiszolgálás hagyott némi kívánni valót maga után. (a túrán csak ebéd ami xar volt és kevés, plusz csak víz meg Cola kis poharakba porciózva, de kárpótoltuk magunkat kellő mennyiségű jágermesterrel a hazaiból.) Sousse-től délre Monastir-ba van a bazár ami alkudozós de mindenkinek azt javaslom ha ezt választja a fix áras boltok helyett hogy 100dinárrol ne 95-re hanem 10 dinárra alkudja le mert vannak dolgok amiket a fix árasba még 10 alatt is árulnak. Közlekedni taxival a legolcsóbb 3-5 dinár, vagy a háromkerekű tukk-tukk de az fix 2 dinár/fő. Souss-től északra Port el kantaui kikötöváros nagyon szép, föleg este a zenélő szökökút. Mi az esti géppel indultunk haza. A szobákat délig el kell hagyni, de 30 dinárért 18-óráig meg lehet hosszabbítani. Viszont azt jó ha  tudjátok hogy a teljes ellátás (all inclusive) csak addig jár amíg a szobát le nem adod. Mihelyt leadtad a szoba kártyát minden csak fizetősbe működik. Megvan róla a véleményem, de attól még így van. A szálloda 5*g-osnak hirdeti magát, nem csúnya, de azért az látszik hogy már nincs a fénykorában, de még minden működik. Tunézia egy szép és érdekes ország a maga nehézségeivel együtt. Én azt gondolom lényeg az hogy jól érezzük magunkat, sokat nevessük, és pihenjünk....még biztosan vissza megyünk....

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43220
Egy holidaycheck-es vélemény szerint nem adnak.
Előzmény: Cathyca82 (43215)
kovani Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43219

Szia Kimo!

Mi júniusban voltunk Szahara-túrán, ára: 145 TD, külön kell fizetni a kiránduláson belül a tevegelésre: 15 TD, lovaskocsikázásra: 8 TD, és a dzsipptúrára: 45 TD.

Mindenképpen megéri az árát, mi már másodjára voltunk.Üdv.: Kovani

Előzmény: Törölt nick (43187)
kovani Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43218
Bár nem  nekem írtad, Szahara-túra szombat-vasárnap van.Üdv.: Kovani
Előzmény: Gubuc (43202)
kovani Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43217

Szia Destini!

Van a Riadhban internet-lehetőség, ne izgulj!

Előzmény: destini88 (43172)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43215

Sziasztok!

 

Akkor azt nem tudja senki, hogy a Marhaba Palace-ban adnak-e strandtörölközőt? Erről nem találtam semmit... bár egyáltalán van olyan, hogy nem adnak egy hotelben strandtörölközőt?!

 

... és már csak 1 nap... :)))))

 

Kata

bububorzas Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43214

Szia Cygnus!

 

Jaj már annyira kíváncsi voltam, hogy te hogyan érezted magad. Látom azért minden jól sikerült, örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok. Nem vetted meg a parti aerobikos CD-t véletlenül?

 

Gubuc!

Szerintem ne izgulj annyira, minden jó lesz, majd meglátod.

Annyit elfelejtettem, amint Cygnus is írta, hogy a parton lévő bárban a pincérek szoktak morcosak lenni, mindig ugyanazok a morcosak, de nem mindegyik, van közöttük nagyon kedves is, ugyanez megfigyelhető a benti bárban is.

Ja és arra figyelj oda, hogy éjfélkor vége az AI ellátásnak, egyszer mi is egy-két perc elteltével kértünk vizet, hogy felvisszük, legyen éjszakára, és mondták, hogy már nincs. Akkor néztem az órámra és láttam, hogy elmúlt éjfél. Ezek apró dolgok, nem érdemes idegeskedni!

 

 

Előzmény: Cygnus (43175)
Gubuc Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43211

Szia V.Mónika!

 

Biztos neked van igazad, és tényleg át kellene siklani ezeken, de sajnos ezek a dolgok engem valóban zavarnak. Illetve akkor zavarnak, ha nem erre számítok. Igy hogy mostmár tudom mire számíthatok nem fog annyira zavarni. Nem vagyok egy kötekedős és elégedetlenkedő, de az igaz, hogy épp azért mert nyaralok és nem otthon húzom az igát, sokkal többet várok el. Hiszen csak azt akarom kapni amire befizettem. Ez baj?  Most ezen lehet vitakozni, hogy mi jár, vagy mi nem jár. Az én logikám szerint járna egy kis figyelem az épp akkor érkező vendégnek még akkor is ha szar időpontban érkezik... hiszen belőlem élnek.  Jó, azt is tudom hogy erről, hogy nekem az iroda épp ilyen kései gépre rakott fel a szálloda nem tehet. De itt lép érvényben az előbbi figyelem a "vendéggel" szemben.

Na de ez most csak egy elméleti vita, és valóban azt hiszem lényegtelen dolog.

Igazad van, nem szabad most ezen agyalnom. :-))

Köszön a jó kivánságokat.

Előzmény: V.Mónika (43206)
gabamama Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43210
Mesélj inkább az csak jo ha tudjuk ki mire számíthat szerintem!vagy hát mond el mi volt a gond!Melyik szálloda volt????
Előzmény: hummm (43176)
gabamama Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43209
örülök neki jol választottatok ti is mint anno 2 éve mi is!!És jo hallani azóta is maradt ez egy jó választás!!Majd mesélj azért ha lesz kedved!!!
Előzmény: bettus83 (43183)
gabamama Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43208
mesélj milyen volt??Mi 2 éve ott voltunk nekünk super jo nyaralás volt !!kiváncsi vagyok te hogy láttad!!
Előzmény: targetti (43200)
m.ircsi Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43207

Az El Mouradi Skanes Beach-ben nem veszik le a karszalagot. Ott a transzfer busz indulásáig lehet enni-inni. Itthon az irodában mésképp tájékoztatnak, itt azt mondták, hogy délben leveszik a karszalagot. A Skanes Beach-ben nem veszik le, ezt érkezéskor Németh Zsuzsa ( szállodai idegenvezető ) is kihangsúlyozta.

 

Valcsika!!!!

Az indulásig ehettek-ihattok.

Előzmény: V.Mónika (43206)
V.Mónika Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43206

Szia Gubuc,

 

Nem tudok elmenni amellett, amit a hozzászólásaidból, a hangodból kiérzek....

Az örök elégedetlen, a kötekedő.

Tudnod kell, hogyha valakit hát engem tudnak zavarni dolgok, és elég hamar ledurran a fejem a helyéről. De. Amikor nyaralunk ez valahogy másképpen működik, megpróbálom átprogramozni magamat és több toleranciát mutatni minden felé...

Szerintem rosszul gondolod, ha azt hiszed kis túlzással, hogy az all. incl. arról szól, hogy amint a repülőgép tunisi területre ér a levegőben már ott érvénybe lép.

Mindenhol vannak szabályok, a szállodában is, és hogyha szar időpontba érsz oda, hát megszívtad.

Nem akarlak elszomorítani, de visszafele se biztos, hogy sétagalopp az egész a kaja szempontjából (bár szerintem akkor már nem fogod annyira kívánni az ottani ételeket, hehehe...), mert ugyan nem tudom mikor jön vissza a gépetek, de jó esetben még kapsz egy étkezést a szállodában, 'oszt jól van. A gép indulásáig meg lehet, hogy marha sok idő telik el, mert késik, stb... mire kihozzák a repülőn, pont éhenhaltál. Porszem mindig csúszhat a gépezetbe.
Azt javaslom előre ne tuningold magad, mert elszúrod a nyaralásodat.

 

Jó utat!

 

M

Előzmény: Gubuc (43182)
gpapag Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43205

Szia!

Küldtem e-mailt.

Üdv

gpapa

Előzmény: Belfegor13 (43203)
m.ircsi Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43204

Szia Gubuc!

 

Nálunk nem volt probléma, hogy nem volt kaja. A repülőn ettünk ( az kb 9-10 órakor volt) és reggelig eszünkbe sem jutott, hogy enni kellene. Az viszont jó volt, hogy szobánként adtak egy nagy üveg ásványvizet, az hiányzott volna.

Előzmény: Gubuc (43201)
Belfegor13 Creative Commons License 2009.08.23 0 0 43203
üdv!Keresem a Dino clubos cd-t.Ha megvan valakinek megköszönöm ha átküldi.üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!