Keresés

Részletes keresés

Masgas Creative Commons License 2009.10.21 0 0 295
Ha ilyen ősöreg kerek Lampartos akkor igen feltétlen!
Bármelyik jó, de a márkásabbak jobbak:).
Előzmény: forster2 (294)
forster2 Creative Commons License 2009.10.20 0 0 294
Szerintetek érdemes lecserélni egy nagyon régi típusú gázos fali vízmelegítőt egy újabbra? Ha igen akkor mit érdemes manapság venni?
(M)Ákos Creative Commons License 2009.10.18 0 0 293

Pl. én ilyet találtam végül Erősnél 3500-ért (a kis darabokat ne nézd, előszobai maradék :-)). 30x45x0,8 cm gres.

Persze, amikor kihozták a raktárból, tele volt fura írásjelekkel a doboza (méd in csájna - semmi probléma nem volt vele).

 

erős faminta
Előzmény: (M)Ákos (292)
(M)Ákos Creative Commons License 2009.10.17 0 0 292

Erősnél azért erősen keresni kell a megfizethető burkolóanyagot. :-)

Elég sok keresgélés után azért nekem is sikerült 5e/nm alatt szépet találni.

Előzmény: formatc (291)
formatc Creative Commons License 2009.10.16 0 0 291
bátor ember vagy, hogy anélkül neki mersz állni a burkolásnak, hogy tudnád hova mit akarsz majd tenni! :)

ha a praktiker megfelelőnek tűnt akkor javaslom még meglátogatni valamelyik bauhaus áruházat, mert ott vannak szélesebb árkategóriájú dolgok is. hátha megtetszik valami...
mindenféle képen menj el az erős-höz (X. ker Száva utca valamennyi). nagy raktárkészletük van, szerintem jó áraik és még abból is kapsz legalább 10% kedvezményt! most akcióznak is egy csomó mindent...
van egy kludi bolt a bartók bélán. azt is nézd meg.
ha kell kád vagy zuhany akkor a ravak dolgait is figyelmedbe ajánlom.

korábban lehúztam a royo mosdót, de nem volt igazam. összeraktuk és egészen jól néz ki.
habár a spanyolok sem tudnak pöttymentes mdf-et festeni, de felszerelve nem látszik...
Előzmény: revire (290)
revire Creative Commons License 2009.10.15 0 0 290
Köszönöm a tippeket!

Az első rész már megkérdezett a napokba. Kád, kabin csapok, azok majd ha kész a csempézés, mert nem tudnám hol tárolni. végül a praktikerre esett a választás, ingyen kihozták, szerintem ezen sikerült spórolnom. Főleg hogy lesz majd egy következő fuvar is :)
Ezeknek amiket mondtál, meg utánanézek még. A kisebb, kézben vihető dolgokra(csaptelep) jöhetnek tippek, hol érdemes, ugye ott nem kell nekem házhoz szállítás :)
Amúgy igen BP-i vagyok.
Előzmény: formatc (289)
formatc Creative Commons License 2009.10.08 0 0 289
revire!
ha elmondod mik az elképzeléseid akkor jobban tudunk segíteni! :)
ha árkategóriát is mondasz akkor mégkönnyebb!

nekem eddig Kludi csapok voltak, szerintem megérték az árukat.
most Hansa lett, drágább de valóban látszik a minőség.

kádból Kaldewei lett és asszem, hogy soha többet nem veszek másmilyet. nagyon tetszik...

szaniterből Jika lett, de az Alföldi-n is nagyon gondolkodtam.

vettem két mosdószekrényt, de azok még dobozban vannak.
egyik egy kisebb Jika Cubito ami egyszerűbb, bútorlapos, de jónak tűnik.
másik egy Royo Soul, ami hajlított MDF előlapos csilivili, üvegkerámia mosdós.
erről egyenlőre inkább csak annyit mondok, hogy úgy tűnik nem érte meg az árát, pedig én nagyon jelentős kedvezménnyel kaptam. :(
katalógusban jobban mutatott.

ha budapesti vagy akkor megmondom, hova kell menni körülnézni! :)

nekem fuvaronként olyan 20-25ezer körül hordták ki a dolgokat. budapesten belül.
Előzmény: revire (287)
kepespeti Creative Commons License 2009.10.08 0 0 288
Üdv!
Szerintem a házhoz szállítást mindenhol vállalják, a kérdés hogy mennyiért. A típusokat nem ismerem, de biztosan lesz olyan aki abban is tud segíteni. Úgyhogy én azt mondom hogy esztétikai szempontok alapján dönts.
Előzmény: revire (287)
revire Creative Commons License 2009.10.08 0 0 287
Sziasztok,

Komplett fürdőfelújítás előtt állok. Szeretnék érdeklődni a beszerzendő dolgokról. Kád, zuhany kabin, csempe, csapok, milyen márkát ajánlanátok, lehetőleg nem legdrágábbat, de azért bírjon ki egy jó pár évet... Illetve az ajánlott cuccokat hol lehet beszerezni, és mivel nincs kocsim, a házhoz szállítás lehetősége is jó lenne, mert nincs ismerősöm kinek lenne nagyobb autója, bérelni meg elég drága.

Üdv
formatc Creative Commons License 2009.10.07 0 0 286
mustármag, zalka!

mit kerestek pontosan?
én most egy 110*80as kabint akarok csináltatni, kádraültetett fix fallal, valamilyen ajtóval (nyiló, fix+nyiló, lengőajtó?).

- BauHaus-ba van valami német ajtó (geo akármi) de ha egyedi kell akkor nem jönnek lemérni, hanem töltsd ki a megrendelőt, legyártjáj aztán szereld össze. itt van duscholux is, de drága.
- Van ugye a Hüppe ami itthon megfelelő támogatással elérhető, de drága. (azért vannak olcsóbb gyártmányvonalak, megoldások, pl. nagykertől közvetlenül. guglival megtalálod, ha nem akkor írj!)
- többi külföldi, komoly cég nem foglalkozik a magyar piaccal, ha az jó ami van akkor megveheted őket , teuco, artweger, duscholux.
- aztán vannak a magyar üveges cégek akik kb. a hüppe fele árban vannak, viszont nincs vízlepergetős üvegjük (ráspricckolt bevonatot hagyjuk!) meg azért ha egymás mellé teszed a hüppét meg az övékét akkor látni azért a különbséget. (én eddig kettőt néztem meg jobban a rikker-t meg a dualglass-t).
Előzmény: Zalka11 (282)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2009.10.07 0 0 285
A minőség ezen a téren egyenes arányban áll az árral. Sajna lehetetlen olcsón venni jó és megbízható terméket.
Előzmény: Zalka11 (282)
Axióma Creative Commons License 2009.10.06 0 0 284
Forumszabalyzat!!!
Előzmény: Kunky (283)
Kunky Creative Commons License 2009.10.06 0 0 283
Sziasztok!

Fürdőszoba és hidegburkolati tervek készítését vállalom!
Teljes burkolatkiosztást, tanácsadást, és 3D-s látványterveket készítek rövid határidőn belül.
Referenciát tudok küldeni, hívjatok a 0620-568-9303 -s telefonszámon, vagy írjatok a nagyreka5@gmail.com email címre!

üdv. Nagy Réka
Zalka11 Creative Commons License 2009.10.04 0 0 282
én néztem zuhanykabinokat a nagyobb áruházakban, de nem tűnt túl biztatónak. a kisebb kereskedésekben meg nagyon elszállt árakkal találkoztam. most pár ajánlatot bekértem mesterektől, és megnézem, így mennyire jön ki. referálok, ha van vmi támpontom.

de, ha valakinek van ötlete, szívesen veszem (én is)!
Előzmény: Mustarmag33 (281)
Mustarmag33 Creative Commons License 2009.10.04 0 0 281
Hello

Szeretném a segítségeteket kérni. A fürdőszobámat átalakíttatom, és zuhanykabint építtetnék.
Van-e ötletetek, milyet, hogyan, hol, kinél lehet/érdemes?

köszönöm
tyukanyo40 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 280
Szia Csocso 50!

A kérdésed nem teljesen egyértelmű, vagyis csak sejtem,hogy mit szeretnél kérdezni.
Ha jól értettem, üvegtéglás oldalakat szeretnél, és a hozzá rendelt ajtó illesztésének lehetséges szivárgásmentes megoldását szeretnéd. Jó ötlet,bár nagy szaktudást igényel a megvalósítása. Mindenképp nézz körül olyan oldalakon,ahol az épített zuhanyzókról írnak. Mindamellett, a zuhanyzó nem akvárium, vagyis még a szakszerűen beépítetteknél is sajnos előfordul némi vízszivárgás.
Előzmény: csocso50 (278)
csocso50 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 279
Sehol senki?
csocso50 Creative Commons License 2009.09.29 0 0 278
Hali.

Egy kisebb problémám lenne.
Az egyiksarokba a fürdőbe épített zuhanyzot szeretnénk.Mégpedig úgy hogy az alja sima járólap kb 15-20cm magas az egyk oldal (100cm) üvegtégla a másik oldalára (90cm) szeretnék kifelényiló üvegajtót.
Kérdésem mennyire jó ötlet (megtudják-e csinálni úgy hogy nem fog kifolyni az illesztéseknél a víz) vagy inkább vegyünk olyat ami komplett és van hátulja is.
kriszi Creative Commons License 2009.09.29 0 0 277

Sziasztok, kérdeznék.

Zuhanykabint vennénk, és innen nézegettem több típust: http://www.rikker.hu/

Élőben még hátra van a csekkolás, de van valakinek esetleg konkrét tapasztalata? Akadálymentesített zuhanyzót szeretnénk, zuhanyfolyóka már beépítésre került, a kabin a hiányosság.

Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2009.09.28 0 0 276
A 60 litert a Kessel termékei biztosan tudják!!!
Előzmény: c.l.f. (275)
c.l.f. Creative Commons License 2009.09.28 0 0 275
Igen, köszi én is jártam iskolába, de a mai összefolyók 60l/perc teljesítményre képesek. Ez a szám nem a 0,6 liter átszámolásávan jött ki.:)) Bár Viega-t én hála az égnek keveset árulok, lehet, hogy az tényleg csak 0,6l/ másodpercet tudnak.
Előzmény: starck (273)
starck Creative Commons License 2009.09.23 0 0 274
ahol vásároltad:(((( HA csak nem márkatermékről van szó, mert akkor szimplán a gyártó cég honlapján szereplő telszám és go..egyébként pedig: Csak a kereskedő és importőr tud segíteni:((
Előzmény: csajé (267)
starck Creative Commons License 2009.09.23 0 0 273
0,6/sec.
0,6x60=36l/ min:))))

starck
Előzmény: c.l.f. (272)
c.l.f. Creative Commons License 2009.09.17 0 0 272

Szia!

Annak az összefolyónak 60l/perc az áteresztő-képessége, úgyhogy teljesen jó lesz a Focus-hoz. Ezek úgy vannak kitalálva, hogy a kimondottan nagy, plafonba építhető zuhanyfelyek átfolyási mennyiségét is bírják.

Előzmény: stukov1 (271)
stukov1 Creative Commons License 2009.09.12 0 0 271

Helo!

Most épülő fürdőszobánkba pített zuhanyfülkét tervezek. AZ alja greslap, oldala csempe. Lefolyónak egy Viega padlóösszefolyót építettünk be, teljesítménye 0,6/sec.

 

Kérdésem: fogja ez bírni a víznyelést? Nem szeretnék bokáig tocsogni a lábvizemben:) Csapnak egy Hansgrohe Focus E-t néztem ki, vízátfolyása 22l/perc. (ami fölösleges, mert nem pocsékoljuk a vizet, valami víztakarékos zuhanyfejet veszek úgyis).

 

A toplax kádról mi a vélemyényetek?

csajé Creative Commons License 2009.08.19 0 0 270
Köszönöm , megnézem .
Előzmény: tyukanyo40 (269)
tyukanyo40 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 269
http://www.fotexnet.hu/praktiker_aruhaz_s225/page/item/289027/zuhanykabin_gorgo_28_6_multi_way

Vagyis a Praktikerben kapsz:)
Előzmény: csajé (267)
szamala Creative Commons License 2009.08.18 0 0 268
Sziasztok!
Bár nem új fürdőszobához, de albérletbe, nyaralóba, kis kerti házba ajánlom ezeket:
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=szabomatelajos
csajé Creative Commons License 2009.08.18 0 0 267
Sziasztok . Valaki tudna segíteni hogy zuhanykabinhoz görgőt hol lehet venni ? Előre is köszi .
agica019 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 266

sziasztok,

 

mindenkinek ajánlom a figyelmébe ezt az oldalt nagyon jók a kiegészítők, és sok más termék

www.szaniteraruhaz.hu

 

 

Á.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!