Keresés

Részletes keresés

V.Mónika Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43280

Zeki,

 

Másokat nagyon tudsz tanítani.

Csak szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a te csokikádra sem volt kíváncsi az egész fórum. Bár lehet, hogy neked fontos volt, nem biztos, hogy mindenkinek az.

 

Azon kívül nem tudom, mitől vagy ilyen szuperül tájékozott, de tévedésben vagy az utazási iroda reklámmal kapcsolatban is, elhiheted nekem, hogy ilyenkor nem feltétlenül a irodának kell a jobban a reklám, hanem esetleg magának a rádiónak az út, mert nem nagyon kapkodnak a cégek a barter szerződések után és alig találnak utazási céget, aki vállalná ezt a hálás szerepet.

 

Te nem törzstag vagy, hanem egy mindenhez ha kell-ha nem hozzászóló, egy olyan kis minden lébe kanál "titkárnő".

 

Csak így tovább,

 

Szánalmas vagy még mindig.

Előzmény: Törölt nick (43264)
*Andy* Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43279

Luksos!

Nekem van ismerősöm, aki a Karya-val volt Tunéziában, majd érdeklődöm tőle konkrétan, és akkor irok. Annyit tudok, hogy nagyon dicsérték! Tényleg az ukrán oldalon sok tunéziai útjuk van még lastminute-ban is.

Luksos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43278

Zeki!

 

Nem Ukrajnából irogatok, de a keleti határszélről!

És az utazási irodába mondták, hogy több olyan embert is tudnak, aki kint fizetett be, és Ukrajnán keresztül ment Tunéziába.

Már olyanra is volt példa, hogy magyar charterral ment ki (még volt hely a gépen), és kint mint a Kayra utasai voltak.

Elég sok szállodájuk van kint !

 

http://www.karyatour.com.ua/samo/index.php/search_params?STATEINC=14

 

Előzmény: Törölt nick (43277)
Luksos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43276

Zeki!

 

Mielőtt oktatsz, tájékozódj egy kicsit!!

 

http://www.turizmusonline.hu/cikk.php?id=24621

 

Részlet a cikkből:

 

„Vadócz Péter sales manager a rendezvényen elmondta, hogy stabilizálódott a piac és ennek köszönhetően mindkét ( kedd, szombat ) törökországi charterláncuk telt házzal üzemel és egyiptomi helyeik is folyamatosan értékesítik. Elhangzott még, hogy a tavaly alapított Karya Tour Szlovákia a várakozásokat messze meghaladó mértékben teljesít, telt házzal üzemel az iroda heti négy Pozsonyból, illetve egy Kassáról induló törökországi charterlánca. A Karya Tour Ukrajnában is sikereket könyvelhet el, hiszen a török desztináció tekintetében a második legnagyobb utaztató. Hetente 25 charter járatot üzemeltet a Török Riviérára illetve utaztat Egyiptomba, Tunéziába egyaránt. Összességében a Karya Tour a nehezebb gazdasági körülmények ellenére folytatja terjeszkedését, ami tovább erősíti stabilitását és kiutaztató potenciálját az EU piacon is.”

Luksos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43274

Zeki!

 

Én egy utazási iroda után érdeklődtem, és ez egy utazási fórum.

Az itt a tunéziai fórumon is lehetnek olyanok, akik már ezzel az utazási irodával utaztak.

A Kayra Toursos fórumon elég kevés hozzászólás van...

Azt is tudom, ha beirom a keresőbe jönnek vélemények..,de lehetnek más forrásból hallott, tapasztalt vélemények..

Az, hogy Te már itt törzstag vagy, nem jogosít fel arra, hogy másokat lekezeljél!

Annyi eszem van, hogy ha Opelt akarok venni, nem Suzuki oldalon érdeklődöm!

Az utazás az tágabb fogalom szerintem !!!

 

 

 

Zsazira Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43273
http://www.infoplease.com/ipa/A0760942.html
Ezen az oldalon megnézheted (most 2014-ig előre), hogy mikor van Ramadan. Elég kiszámítható ünnep, nem fog váratlanul lecsapni rád...
Vagy időben utánajárhatsz, ha egy keresőbe beírod mondjuk azt, hogy "islamic holidays".
Előzmény: Chimney (43269)
Belfegor13 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43271
Szia!
Mi voltunk aug-04-től az El fellben,minden pozitív volt,ha gondolod írok pár sort róla privát mailben.Kérdez nyugodtan!üdv
Előzmény: mira193 (43265)
Luksos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43270

Zeki!

 

Mégha nem is irtam sokat a fórumba, de tudom, hogy szelektálva vannak.....

Mi van akkor, ha most a tunéziai fórumon olyan irt, aki előtt már 4-szer velük utazott Töröko-ba, vagy 5-ször Egyiptomban....azokra a fórumokra is fel tettem a kérdést. Véleményt csak mondhat itt is....., lehet jövőre Te is velük utazol....ki tudja, és akkor érdekelni fognak a vélemények.

Egy utazási irodáról naponta változhat a vélemény...., egyik napról a másikra lehetnek olyan jelek, amik esetleg figyelmeztetőek....

 

Tudod, aki már egyszer megjárta egy becsődölt utazási irodával, és otthagyták...annak mások az érzései...

Ott maradsz szállás nélkül, és nem tudod hogy jutsz haza!

Chimney Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43269
köszi, akkor megint belesem:-( Na mindegy, így jár, aki szeptemberben megy nyaralni.
Előzmény: mira193 (43268)
mira193 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43268
Szia! Augusztus 21-től szept.20-ig tart.
Előzmény: Chimney (43267)
Chimney Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43267

Két ébe szept.9-től voltam és nem találkoztam velük, 3 éve júliusban viszont néhánnyal igen:-) Most megyek szept12-től és majd kiderül.

Aki nagyon benne van nem tudja véletlenül vége lesz már a Ramadannak?

 

Előzmény: aranyszeg (43257)
mira193 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43265
Szia Zeki!
Tudnál segíteni, hogy ki volt még idén az El Fell-ben Anit222-n kívül? Szeptember végén ide megyünk nagy társasággal. Én sokszor voltam Tunéziában és soha nem volt problémám, de Anitát olvasva kissé lehangolódtam.
Előzmény: Törölt nick (43260)
Gubuc Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43262

Szia!

Csak annyi infóm van róla, hogy barátaink 2 hét múlva velük fognak utazni Törökországba last minutban. Nagyon jók az áraik igy a last minutban. Pl. az a szálloda ahová ők mennek majdnem fél árban van most, mint az eredeti ár.

Még annyit mondtak erről az irodáról hogy több ismert embert utaztattak mostanában. Azt hiszem hogy a Slágerrádiósokat a Bocskorékat. De ebben nem vagyok biztos, csak valami dereng.

Előzmény: Luksos (43258)
Luksos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43261

Szia!

 

Tudom, hogy Egyiptom és Törökországba szerveznek utakat!

Csak előfordulhat itt is olyan fórumozó, aki már korábban utazott velük!

Kicsit tartok az "idegen" utazási irodáktól...ezért érdeklődöm.

Előzmény: Törölt nick (43259)
Luksos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43258
 

Sziasztok!

 

Karya Tours- ról szeretnék infót kérni, mi a véleményetek, milyen utazási iroda ?

 

Köszi!

aranyszeg Creative Commons License 2009.08.25 0 0 43257

Sziasztok!

 Mi szept. második felében indulunk Tunéziába. Tényleg ilyenkor van medúza rajzás?

 Ha valaki tud infót kérem segítsen!

 Köszi

aranyszeg Creative Commons License 2009.08.25 0 0 43256

Sziasztok!

mi szeptember második felében indulnánk Tunéziába! Tényleg ilyenkor van medúza rajzás? Ha tud valaki valamit erről, kérem segítsen!

köszi

anita222 Creative Commons License 2009.08.25 0 0 43255
Mindattól függetlenül,hogy mi történt mi is jól éreztük magunkat és ha 2 nap után leszállnak rólunk,nem reklamálok,de elegem lett abból,hogy 10 estén keresztül mindig fogadott vmi kellemetlenség, de az is csak a szobába érve.
Mint látod,igazam lehetett,ha megreklamáltam és Ők is jogosnak találták.
Rengeteget utaztunk már, de ilyen,vagy ehhez hasonló gondunk sem volt soha.És remélem nem is lesznek.
Előzmény: 88kismedve (43254)
88kismedve Creative Commons License 2009.08.25 0 0 43254
uhh... elég kellemetlen élmények! mondjuk nekünk is volt a kheops-ban - igaz mi csak röhögtünk rajta ... bedugult a klímarendszer a kondenzvíztől, és ebédkor még csak csöpögött (odaraktak egy yuccát, mintha direkt öntöznék), de vacsoránál már fél órát késtek a kajával, mire beengedtek minket... a csöpögés helyén már szinte vízesés volt, a mennyezet is helyenként megduzzadva.. a víz 100l-es hordókba folyt, ezeket persze próbálták elrejteni paravánokkal több-kevesebb sikerrel. nekiállni persze nem napközben a legmelegebb időben, mikor senki nics a szobákban, hanem akkor, amikor mindenki fáradtan esik vissza a szállására, éppen aludna, és ütögetik a csöveket úgy 21:00tól 22:00 és 23:00ig! ez is kellemes dolog!... hogy a rozsdás csöveket, koszos teraszt már ne is említsem!

de ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat (ezt biztos a jó felfogású természetünknek köszönhettük)
88kismedve Creative Commons License 2009.08.25 0 0 43252
Sziasztok! mi volt a gond anitá(222)nak? mért kapott vissza 15%-ot? nem látom az előzmény számát, hozzászólások között szintén nem!
Gubuc Creative Commons License 2009.08.25 0 0 43250

 

Szia Zeki!

Én is ezeken a lapokon böngészem az időjárást. De mi a fene ez a sok eső meg felhő a lap alján a hosszabb távú előrejelzésen????? Van ennek reális esélye? Jó, "hideget" nem irnak.....

http://www.wunderground.com/global/stations/60740.html

 

Itt már kicsit enyhébb, de ez az oldal mindig sokkal optimistább.

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=AFR|TN|TS003|MONASTIR&metric=1

 

Ugye, ugye nem lehet, hogy életem első Afrikai útján megázok??? :-)))

Előzmény: Törölt nick (43248)
kvalcsi Creative Commons License 2009.08.25 0 0 43249

Sziasztok!

 

Egy helyen beváltják a fém pénzeket, sőt a forgalomból már kivont valutákat is (márka, schilling, stb.) valamint a sérült, szakadt, stb. papírpénzt is a következő címen: 1064. Bp. Izabella utca 69. (telefon: 331-2904, 302-5706).

Nincs rendszeresen nyitva, telefonon érdeklődni kell vagy megnézni a honlapon az aktuális napi nyitvatartást.

http://www.tichichange.hu/

 

szokeildi Creative Commons License 2009.08.25 0 0 43246
Szia!

Egyedül a fém eurot (1,2es és néhol az 50centet) lehet visszaváltani M.O-n,de csak a valutaváltókban, a bankok nem váltják. Az árfolyam min. 15 Ft-tal kevesebb rá, mint a papírra, úgyhogy inkább el kell költeni:)
Előzmény: Törölt nick (43244)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.25 0 0 43245
Szia! Az ídőjárásta www.meteoprog.hu-n tudod megnézni. Itt van 15 napos előrejelzés is. Jó böngészést.
Előzmény: vajdaeni (43229)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43243

Huhhh bocsi, kicsit érdekesen küldte el az üziket a rendszer...  (:

Nekem azt jelezte egy se ment el...

 

Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43242

Wendy, Gábor!

 

Köööösziiii!!! :) Remélem jó lesz minden, és nem lesz szükség mentőexpedícióra! ;)

Azt hiszem a mai alvás nem lesz könnyű.... :D

 

Kata

Előzmény: szantog (43234)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43241

Szia!!

 

Kööösziii!  :) ;)

 

K.

Előzmény: szantog (43234)
Améz Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43240

Igen. De ha váltanák is szerencsétlen takkernéni lehet akkor sme tudna.

Amúgy Mo-n sem váltják-

Előzmény: Törölt nick (43198)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43239

Szia!!

 

Kööösziii!  :) ;)

 

K.

Előzmény: szantog (43234)
anita222 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 43238
2 éve a Neckermannal voltunk Törökben,ott valóban 10 % engedményt kínáltak fel a reklamációra a következő útunk katalógus árából.Akkor voltunk velük először nyaralni és utoljára is.
A best-medinával már többször voltunk,soha nem kellett reklamálni semmiért,ez az első eset, de isten bizony,ha békén hagynak 2 nap után,nem írok reklamációt, de mivel minden álldott nap valami "extra" meglepi várt a szobában,ez nagyon feldühített.
Az iroda a lopást leszámítva elismert a reklamációt(naná ,volt egy csomó fotónk), l az utazási szerződés feltételei szerint az értékekért nem vállalnak felelősséget.Az értékeket magunkkal hurcoltuk egész nap,de fura lett volna,ha 2 bőrönddel mászkálunk egész nap.
Tényleg korrektek és nagyon örülök a pénznek,amit hamarosan visszakapunk,annális inkább,mert 09.16.-án megyünk a Török Riviérára.
De az El Fell-be NE!!!!!!!!!!! Senki sem!
Előzmény: Törölt nick (43237)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!