Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11181

Bevallom ezekre a kérdésekre én nem tudok neked válaszolni,mert nem vagyok járatos benne.

Szerintem önmagában a lyme kór nem okoz elviselhetetlen tüneteket.Valószínűleg sokan leélnek vele egy életet,úgy hogy nem is tudják,hogy van. Én azt gondolom,hogy akkor kezdődik a baj,ha begyűjtesz mellé valami mást is...

Van egy ismerősöm,aki szintén nem tudott róla,aztán beadatott magának egy H1N1 oltást.Tolószékbe került.Teljesen lebénult és 5 éve romlik az állapota....

Nekem tüdőgyulladásom volt két éve.Akkor kezdődtek a problémák.

Előzmény: Gödel (11180)
Gödel Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11180

Bárdi, Marobert köszi.

 

Maradok ezen a vonalon.

 

Viszont mit gondoltok a ceftriaxon kúráról? Érdemes lenne belevágnom? 40 napi napi 2x2 gr-ot ajánlana Bózsik. Valszeg meg is tudnám oldani, bár lehet, hogy csak napi egyszer. Az nem túl kevés dózis? Napi 1x 2 gr. Nekem a napi 2x2 gr nagyon soknak tűnik.

 

Aki kapott ceftriaxon kezelést hosszabb távon mennyi ideig kapta és napi hány gr-ot?

 

Csak azért vacilálok, mert sok embernél olvastam itt a fórumon, hogy elkezdte az antibiotikum kúrát és onnantól kezdve rendszeresen kell antibio kúrát tartania. Félek, hogy csak rosszabbodik tőle az állapotom (ami most nem vészes egyébként), és hogy szinten tartani csak rendszeres antibio kúrával tudom majd.

 

Tudom, hogy mindenkinek más a betegség, és nem tudjuk előre, hogy mitől leszek jobban vagy esetleg rosszabbul.

 

Egyébként ez a borelliosis progresszív betegség? Vagy a mostani állapotommal elélhetek akár 100 évig is?

 

Antibio előtt érdemes a teasel root-ot szedni , vagy egyszerre vagy utána?

 

Eléggé tanácstalan vagyok.

 

Ráadásul még lehet, hogy 1-2 hónapon belül lesz még egy műtétem. És nem tudom, hogy előtte érdemes-e egyáltalán belekezdenem egy hosszabb antibiotikumos kúrába.

Előzmény: bárdi56 (11179)
bárdi56 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11179
Előzmény: Törölt nick (11175)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11178

Atomkutató :)

Előzmény: Törölt nick (11176)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11177

Kedves Gödel biztosan nem érted a két penicillin között annyi a különbség  az egyik a 3 db-os az

egy kevert szer ezt 30 napon belül elosztva kellene beadni / törzskönyvezett szer volt de 2 napon belül

törölték / miután irtam róla !! A másik az natur kb 300ft per db  ebből kellene a 30 db minden nap adagolva.

/hála istennek ezt is leállitották a gyártását arra hivatkozva ,nics rá kereslet !!! /

Én az első ciklusnál ami  1962-76 között volt akkor kaptam 2 ampullát  plusz orvos méregtelenitett ki . 15 évig

jól voltam és alapról kezdődött minden előlről 1991 -ben / nem ráfertőződtem hanem a csipés után 77 nappal

volt először tünetem / a ráfertőzöttnél ez 5 napon belül is elinduhat !!

A tea amiket akkor ittam már nem kaphatóak tulságosan hatékony volt azért ittam csak 40 bögrével évente !

De a másik személy az a legközelebbi boltban kaphatót veszi / alacsony méreganyag szint esetén elég lehet

hiszen a lassu kioldódás a lényeg benne  , hiszen toxikus mérgezést okoz !! A "betegeimről " olyan személyek

akiknek nem diagnosztizálta orvos a bajukat de a tünetek és árulkodó jelek alapján azok.Nekik adok tanácsot

barátságból, ha hasznositják és igénylik akkor tovább is kapnak ha nem választhatnak orvosi utat és bármilyen

betegségnevet adhatnak nekik és félre is kezelhetik őket / nem én tartozom felelősséggel értük /

Ne ess kétségbe de itt nyilvánosan nem fogok leirni semmit ennél bővebben !! Már többen szerették volna megtudni

aki fantáziát lát benne sok beteget meg lehet nyuzni vele !! Ideirok neked egy árarányt Cowden protokoll normál

áron kb 450-480 ezer ezért 50-70 % közötti gyógyulást igér , én afórumozók többségét 10 ezer alatt sinre tenném

de nem füződik hozzá érdekem !!!! Üdv.   Megyek a 3 diplomás nyuszikáimhoz azok már megértették hogy jót akarok

 nekik.

Előzmény: Gödel (11170)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11176

   Kedves Marobert köszönöm támogató irásod , tudom nem kedvelsz ez kölcsönös , de válaszolok .

  A "kedves hölgy " sem nem kuruzsló,se nem káromkodó , és semmit nem akarok eladni !!!

  De leirtam hogy miken mentem keresztül és hogyan látom , egyben az egészet !!!

  Tudod nekem van multam pontos dátumokkal adatokkal , te meg az urológia topikon hülyited a

  betegeket a csodálatos orvosoddal aki ajánlotta hogy sokat kell "dugni " nos a borrelliáról annyit

  illene tudnod hogy a szifilisz baci unokatesója és pont forditva müködik , de nemi uton könnyen átvihető !!!

  A lyme korod meg az orvosod által szedett doxi-tól indult be!!! Hiszen tegnap irtam 5-ik napon elindult

  8 év nyugalmi idő után , de én sikeresen megoldottam , és ezt is leirtam, aki meg elolvasni sem tudja azt csak

  sajnálni lehet ..... további sok sikert . Üdv.

Előzmény: Törölt nick (11164)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11175
Előzmény: Gödel (11174)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11174

Örülök, hogy használ.

 

Honnan rendelted?

Előzmény: Törölt nick (11173)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11173

Majdnem 3 hete szedem.Soha semmi mástól nem volt herxem eddig,csak az antibiotikumtól.Na ettől van.Ilyen szempontból "jó" a lyme. Pontosan tudod,hogy mi használ...

Előzmény: Gödel (11172)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11172

Marobert!

 

A kardentinktur az hogy hat pontosan? Milyen tapasztalatod van vele?

 

Segít az immunrendszernek vagy bacikat pusztít?

Előzmény: Törölt nick (11171)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11171

Persze,hogy nem hallottál,mert parasztvakítás...

Ha nem akarsz antibogyót szedni,akkor kezd el a Kardent.

Sok embernek bevált már.

Előzmény: Gödel (11170)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11170

Little Fake!

 

 

Na azt hiszem, végre megértettem:

 

3 ampulla penicillin+vmi? egymás után beadva 30 napon belül.

 

Mondjuk azt nem értem, miért ilyen titkos a gyógyszer neve....

 

Meg azt sem, hogy mintha azt írtad volna, hogy te nem antibiotikummal gyógyultál meg, de hát penicillin az az.

 

 

Az is homály, hogy uabból a szerből 1.000.000 NE penicillin más ampullákból 30 db kell, akkor ebből hogyhogy csak 3. Ilyen rövid antibio kúráról még nem hallottam. 

 

szép napot!

 

 

Előzmény: Gödel (11169)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11169
Előzmény: Gödel (11168)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11168

Kedves Little Fake!

 

 

Elkezdtem visszaolvasni, amit írtál.

 

Ha jól értem, a módszer amivel te gyógyultál: 30 napos injekciókúra 1.000.000 NE penicillin tartalmú injekció (gondolom bármely néven), ettől te maradéktalanul meggyógyultál?

 

Injekció vagy infúzió?

 

Miért jobb a penicillin mint a cefalosporin? 

 

köszi és szép napot!

 

Előzmény: Törölt nick (11160)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11167

Kedves Little!

 

 

Mivel még csak néhány hete vagyok benne a témában, ezért fogalmam sincs, hogy hogy működik a borellia.

 

Elkezdtem olvasni a fórumot, de lassan haladok, meg nagyon sok hozzászólás is van, szóval jó sok idő, mire az egészet átfutom. Ezért kérlek szépen, ha van vmi javaslatod, azt írd meg konkrétan, hogy mi az.

 

Ha jól értem, akkor te vmi méregtelenítő teát iszol, ittál? Pontosan mit és milyen dózisban?

 

Orvos vagy, vagy vmi alternatív terápiával foglalkozol? (mert említetted, hogy vannak magánbetegeid).

 

Nagyon megköszönném, ha 4-5 mondatot rám szánnál, legalább annyiban, hogy leírod a konkrétumokat, termékeket, hatóanyagokat, amik neked használtak.

 

Köszi nagyon!

 

Gödel 

Előzmény: Törölt nick (11160)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11166

1 hónap semmit sem számít,ne aggódj. Ha lymeos vagy,nem fog javulni magától.

Én az Esztóhoz járok,nagyon rendes nő.Csak ajánlani tudom,de a Balaiczáról is sok jót hallottam.Végül is nincs is rajtuk kívül más,aki ért is hozzá,legfeljebb még az öreg Bozsik...

Előzmény: hornet599 (11165)
hornet599 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11165

Megvan az időpontom: úgy fest, hogy csak egy hónap múlva jutok orvosi konzultációhoz :(

 

Meg tudnátok írni, hogy ebben a betegségben mennyire kritikus az idő? 1 hónapnyi várakozás sokat ronthat az állapotomon? Előfordulhat akár az is, hogy javulnak ennyi idő alatt a tüneteim? Úgy értem, vegyük alapul, hogy Lyme van a háttérben.

 

Még egy kérdés. Felmerült két doktornő neve is: Balaicza Erika, és Esztó Klára. Esetleg ha valakinek van valamelyikőjükkel tapasztalata, megköszönném, ha megosztaná velem!

 

Köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11164

Csak óvatosan a hölggyel. A fele sem igaz kategóriába tartozik.Aztán,ha valakinek más a véleménye káromkodik is szépen...

Valami kuruzsló féle,aki itt próbálja eladni a motyóját.

Előzmény: Gödel (11158)
One of the millions Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11163

Szaiasztok!

 

Még egyet találtam: G6PD ha +- vagy ++ akkor glutation oxidált!

 

Ez is durva!

One of the millions Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11162

Sziasztok!

 

Ezek is megvannak!

 

"TCN1, TCN2 and TCN3. These people have trouble carrying b 12 to the cell wall hence the name Trans Cobalamin. Dr. Dr Ben Lynch from MTHFR.net had me put these genes on the variant report because he saw many people do have issues here. He has come up with liposomal b12's for these people."

 

Ezzel is okosabbak lettünk!

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11161

   Kedves egy a millióból "képzeld el  már 2 éve fennt van és még nem találtam ezen a fórumon egy

   bátor nyuszit Aki merte volna a második nyuszika szerepét betölteni "" !

   Cserébe annyit kértem fogjon két másik nyuszit kézen  és utánna mindenki kettőt !! Eddig 1 nyuszival

   4000 felett tartanánk legkevesebb !!! 6 betegnek ajánlottam fel privátba ez = 24000 szép szám de ma

   orvos mevét adta hogy 40 % a lyme betegek aránya !!

   De ez csak teljesen privátba müködhet / nem hinném hogy bárki hajlandó lenne kiteregetni az összes

   problémáját őszintén és nem nézheti hogy kivel áll szemben !!! Ha orvoshozz méssz ott is el kell mondani

   ha férfi ha nő az orvos abból lehet támpontott keresni a teljes megoldásig  ennélkül csak saccolni lehet még

   ugy is hogy nagyjából képben vagyok a legtöbb fórumozónál /már amit le mert irni magától /  Nem kell rémképeket

   álmodni én 20.5 év után csináltam egy kurát /az elsőt / és mint irtam a 15 naptól feleslegesen szedtem be!!! Üdv.

Előzmény: One of the millions (11159)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11160

    Kedves Gödel , hogy mi válik be ez nem kérdés , ha ismered a borrelia müködését !!!

    Ha menetrend szerint magától is elpusztul  /ez a herx / és valaki azért szed antibiot

    hogy a tünetei felerősödjenek akkor kicsit gondolkodni kellene !!! A tünetek csak akkor

    erősödhetnek fel ha gyorsabb szaporodásra kényszeritik a bacit , de ezt még ezen a

    fórumon senki sem értette meg.

    Mivel a borrelia összes tünetét a felszabaduló toxinok okozzák , tehát a méregtelenités

    fontosabb mint a mérgezésük !!! De azt tudnod kell hogy a toxinok gyors felszabaditása

    is veszélyes ,ugyanis a vérmérgezést okozó bacikhoz tartozik, viszonylag hosszadalmas

    de néhány példa a 13 aktiv év alatt évi 40 bögre teával elértem az évi össz 3 alkalom tünet

    jelentkezést tehát viszonylag jó állapotot hozott már ez is !!!  De a nyuszikáim között van olyan  is

    aki napi 3 litert megiszik itt ott pocit fáj neki de 60 felett ugy néz ki mint egy baba !!!!

    Ha sokat akarsz megtudni olvass vissza elég részletesen leirtam a multam .

    Antibio ellenben akkor mát 7.5 éve nyugton hagyó állapotból aktiválta a maradékot 5 nap szedés után

    és ha legközelebbi tünet a 15 -ik nap volt az bizony annyit tesz / nem az antibio pusztitotta el mert a

    menetrend szerinti aktuális napon pusztult ki / Nem ok nélkül vagyok ellensége a nyakló nélküli antibio

    szedetésnek !!!!!    Üdv.      Magánbeteget már nem fogadok a fórumról ezt lehet köszönni a mocskolódóknak

    Tapasztalataim leirtam ha valaki meri követni saját bőrére megteheti , ha nem meg számomra mindegy ki és hogy

    mérgezi magát !!!!!

Előzmény: Gödel (11158)
One of the millions Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11159

Szia!

 

Azt még konkrétan nem írta le!

Előzmény: Gödel (11158)
Gödel Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11158

Szia Little Fake!

 

Új vagyok még a fórumon, de érdekelne, hogy Neked az antibiotikum helyett milyen alternatív módszer vált be?

 

Nagyon köszi előre is!

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (11140)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11157

 Kedves Eva 5613 facebook-ról a képet Xyni féle lymebeteg.hu oldalnál láttam a te mail cimeddel azonos

 név mellett !!  Beteget fénykép után is rangsorolok / ezért irtam a 2-es kategóriát ide azok tartoznak

 akiket csodálatosan gyógyitanak !!!  Egyébbként 4 kategóriába sorolok !!!

 A betegségedről , magadtól irtad négy éve próbálnak gyógyitani ! DE kb 2012 eleje óta itt vagy alkalmanként !!

 A leleted nem elég részletes de alapból annyi ha van 6 + jeled Igm-ben / mivel 1-4 negativ 5-6 kétes tehát 7-8 -

 csoport ez alapból annyi 7x6= 42 pontod van minimum !!!! Nekem 93 ban 100 volt , most 2011 aug össz 5 ponttal

 sikerült 2 herx-es napot kiharcolni összesen !!!

 A napokról a borrelia élettartama 21 napos ciklus  első 5 nap elérhetetlen / akkor indul be az antibiora /

6-14 nap között lehet gyilkolni a herx ekkor jelentkezik onnantól a 21-ik napig szintén hatástalan !!! ezért ajánlanak két kurát egyvégbe . de ebből csak  ösz 20 nap pontos beállitás esetén a hatékony idő !!!

Nekem ebben van eddig 51 év multam ugy hogy közben 15év gyógyult voltam , most meg már ez a 10 év amióta

szintén jól vagyok , visszaesés nélkül . Örülök ha optimistán fogod fel ebben aki elhagyja magát az nagy baj ! Üdv.

Előzmény: eva5613 (11151)
bárdi56 Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11156

Kadves  Marobert,  Köszönöm szépen az infót, nagyon sokan dícsérík külföldi oldalakon,  Jó ha sok mindenről szerzünk tudomást!!  Legalább némi jó tanácsot tudunk adni betegtársainknak!!  Jómagam jobban hiszek az alternatív dolgokban!  Szerintem az antibiotikumot nem jó hosszu ideig szedni,fogalmuk nincs az orvosoknak ,hogy mit fog ez okozni a későbbiekben?!  Szerintem hasonló dolog még nem történt a világon!!((Hosszú ideig szedett antibió  követketzményei??))

Előzmény: Törölt nick (11154)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11155

Még egy infó.Én egy 500ml-est rendeltem és nem kért szállítási díjat.

Előzmény: bárdi56 (11153)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11154

Szívesen! Igen a Karden Takácsmácsonyát jelent. Ha rendelsz belőle,küldenek majd egy használati utasítást mellé.Többféle adagolás is lehetséges.A leginkább alkalmazott adagolás:

1.héten napi 2x5 csepp

2.héten napi 2x10 csepp

3.héttől napi 2x20 csepp min. 3 hónapon keresztül.max.6 hónapig.

 

Ez a legerősebb tinktúra,amit lehet kapni.

 

Az átlagos tinktúrák adagolása

max.3x30 csepp

 

Ez ezeknél sokkal erősebb.

 

Üdv!

 

Előzmény: bárdi56 (11153)
bárdi56 Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11153

Kedves Marobert,Köszönöm a cimet,hogy honnan lehet rendelni,Tulajdonképpen a kardenwurzel az  magyarul a takácsmácsonya? És még egy kérdés ,hogy ebböl napi hány csepp szükséges??Köszönettel,

Előzmény: Törölt nick (11145)
bárdi56 Creative Commons License 2014.02.18 0 0 11152

Kedves  hornet 599,  Egészen pontosan arról szól ,hogy a lyme helyett,!! számtalan rossz kb (350féle)) diagnózis születik!!  Ugyhogy csak lyme!!  Évtizedeken keresztül félre vagyunk vezetve((Diagniosztizálva!!!))

Előzmény: hornet599 (11144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!