Keresés

Részletes keresés

Hornet72 Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1197

Nem is tudom erre mit mondjak :-)), Feca egy KTM-en...:

 

 

 

Hornet72 Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1196

Tudod Körte ez úgy megy, hogy jóban kell lenni AZ alapító taggal :-) Meg ígérgetni kell persze, hogy: Vara így, Vara úgy, meg veszek egyszer! Térden állva addig is csapkodom a hátam fűzfa vesszővel és bánom eddigi motoros eltévelyedéseim! :-))))

 

Előzmény: Korte_neni (1166)
Kicsivara Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1195

Haliho!

 

Ne sirjatok az ido miatt, mert itt az Alpokban olyan ho van, hogy sielni is alig lehet.

De azert az marha furcsa, hogy ami ejszaka leesik ho, az masnapra hianytalanul el van takaritva az utakrol, olyannyira, hogy akar a masfel meteres hofalak kozott lehetne csapatni rendesen. Jovo heten erkezem es meglatjuk, hogy tudok-e menni a turara.

 

KV.

VaraMadi Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1194

Üdv Mindenkinek!

 

Egy kis túrát tettem a motorosruha piacon, s most megosztanám a tapasztalatokat.

Karasna: Dainese-Prexport  A boltban vagy tizen vannak mindenki egyeztet és telefonál, intézik a fontos ügyeket, a vevővel egy ember foglalkozik, ha ráér. Ruhák jók, nagy akciók vannak, de nem szerettem bele egyikbe sem. Alkudni lehet, majd meglátjuk, ha pontosan kiválasztanám a cuccokat.

Motorline: Spidi A boltban hat ember, intézik az ügyeket, rögtön kettő ugrik és segít. A ruhák nagyon jók, de mint az kiderült az átlag 190 cm feletti magyar ember legalább 140 kiló. Egy vékonyabb, de elég hosszú modell van a csúcsmodell ami kicsit drága (meggondolandó). 150e Ft felett automatikusan adják a 10 %-ot, de lehet menni egymás kártyájával is. A Varadero Klubos akció nem érdekli Őket.

Euromotor: Spyke-Diadora A boltban hárman vannak mindenki intézkedik és mindenki segít (Zsolt most nem), profi kiszolgálás, a vevő az első, több verziót is feldobnak. A ruhák nagyon jók! Lehet, hogy itt fogok vásárolmi? A Varadero klubos 15 % még nem játszik, persze a 300e Ft-os költésre a 10 % egyből mehet, a klubos egyeztetés után, meg talán a maradék 5 %-ról is beszélhetünk. (Persze addig gyorsan klubtag leszek, csak nem akartam azt írni, hogy motor folyamatban, inkább írnám azt, hogy XL1000V '05 fekete)

Talán az Arlen Ness-t még megnézem. Ki mit tud róla?

 

Ma egész jó idő volt, láttam több motorost is a városban.

Üdv

KTMSzepy Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1193

Éppen az utóbbiakról beszéltem, a verseny krossz és endúró gépekről.

Mivel tudtommal Magyarországon aszfaltversenygépet nem forgalmaz senki... :)

 

Csak azért vetettem közbe, hogy senkit ne érjen ezzel kapcsolatban kellemetlen meglepetés.

 

Szepy

Előzmény: zsifiwonder (1192)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1192

Szepy!

 

Na ez jelenti az extrém esetet. De pl a honda mindenre adja a 2 évet, kivétel a krosszmotorok!!

 

Előzmény: KTMSzepy (1190)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1191

Ma én is gurultam a nagygéppel. Rulez volt. Kár hogy amiatt kellett felülnöm rá, hogy elmenjek a gumishoz. Ugyanis a hétvégi "szezonkezdő átnézésen" kiderült, hogy 2 hete hétvégén kivágták a gumijaimat. Szikével vagy sniccerrel nekiestek mindkét kerekemnek. A gumi nem eresztett le, észre sem vettem amíg a kereket ki nem szedtem. Ez mondjuk jópont a Pirellinek, nem tudták átvágni a fémszövetet. A 90%-os (késő ősszel cserélt) gumijaimnak viszont annyi. Nagy öröm volt 60e-et elbukni...

 

Szepy

 

Ui: Jobbulást Gada úr + boldog nőnapot az érintetteknek! :)

Előzmény: GADA (1188)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1190

Kíváncsi vagyok a versenygépekre is adnak-e 2 év garanciát. Tudtommal nem. Pedig bőven millió felett vannak.

 

Szepy

Előzmény: zsifiwonder (1177)
PeSaVARA Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1189
Helló Gada! Az anyagot megtekintettem. BARÓ! Ha má ecce +kő hajnyi ne ágyba tedd. JOBBULÁST KIVÁNOK a többiek nevéven is, ha lehet. Mindenkinek: a motorrevü-be is emgjelentünk. Magamról: 30/2055548
Előzmény: GADA (1188)
GADA Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1188

Tombol a nap, +4 fokot mutat a hőmérőm, úgyhogy fejben már gurultam is egyet. Merthogy itthon fetrengek lumbágóból kifolyólag :((, úgyhogy

legalább végiglapoztam a tavalyi képeket. Még Varátlanul, de állat érzés még nézni is. (itt-ott már feltűnik egy ismerős gépezet)

Hátha érdekel valakit:

 

http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/agadanecz/my_photos

Kockavara Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1187

 

Az én számom:

 

06 20 3225703

 

A hétvégéimet általában mindig szabaddá teszem, ha nem

jön közbe valami kötelező családi program, mint pl 20-án

ami miatt elég szomorú vagyok.....

 

 

Előzmény: csabivara (1186)
csabivara Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1186

Üdv Kockavara!

 

 

Köszönöm az infót és üdv a brigádban!

GADA Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1185
Tegnap én is láttam a Szentendrei úton egy full Tourateches (vagy annak kinéző) fekete gyöngyszemet, de nem vettem üldözőbe. Ismerős valakinek?
Előzmény: zsifiwonder (1181)
GADA Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1184

Üdv Kockavara!

 

Én is nagyon támogatnám, hogy legalább a lakhelyek fel legyenek tüntetve. A régi tagok Feca bá' körbeküldendő adatbázisából képben lesznek, de a vendég látogatóknak, új emberkéknek is vonzó lehet, ha látják, hogy ki van a környéken.

 

Esetleg olyan lehetőségünk nincsen, mint a Yahoo-n, hogy olyan adatbázist csináljunk, ami csak regisztrált tagoknak elérhető?

 

Én mindenesetre újra ideteszem a számomat, és aki ugyanígy tesz, azét meg elmentem magamnak, mint eddig is.

 

Gada

302020060

 

 

Ps: Egész meglepődtem a Superbike dolgon, mert küldtem ugyan nekik is anyagot - az összes többiekkel együtt - de semmi válasz nem jött.

Előzmény: Kockavara (1179)
Kockavara Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1183

 

Köszi, már tegnap is láttam, és olvasgattam a hozzászólásokat,

csak a hétfői munkanap mindig kicsit zűrös....

 

Előzmény: zsifiwonder (1182)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1182
az 1094-es lapon van
Előzmény: zsifiwonder (1181)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1181

Hello Koczka!

 

Üdv a klubban! Akkor nem volt híába, hogy felkocsikáztam a citadellához.

Kő telefonszám mert Te ráadásul elérhető közelségben vagy.

A fotódat megtalálod kicsit korábban valamelyik hozzászólásnál.

 

Napos időt!

Előzmény: Kockavara (1179)
Kockavara Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1180

Csabivara,

 

nekem is Daytona csizmám van (Big Travel GTX) csak jót mondhatok róla.

Előtte mindig problémám volt a vízállósággal és sokszor fázott is a lábam.

De ez már mind a múlté mióta megvettem ezt a csizmát. Az ára tényleg nem 

mindennapi, de ha belegondolsz mennyire megkeserítheti egy átázott csizma

a motorozást, szerintem mindenképpen érdemes befektetni. Ez a vétel biztos nem egy-két évre szól.  (Én több mint 4 éve vettem.)

 

Üdv.

Előzmény: csabivara (1168)
Kockavara Creative Commons License 2005.03.08 0 0 1179

Sziasztok!

 

Én lennék az aki a hétvégi felvonuláson képviselte a Varaderos csapatot.

Nem voltunk nagy számban de jól esett gurulni már egy kicsit.

 

A telefonszám cserét én is jó ötletnek tartom, mert nekem nincs otthon netem,

és itt lesz ez a 4 nap, jó lenne még ha csak pár órára is gurulni egyet.

De ilyen időjárás mellett csak előző nap, vagy reggel lehet fixálni a dolgokat...

 

Köszönet VaraRidernek a gyors klubtagságért.

 

Üdv.

 

Kocka

 

 

 

 

zsifiwonder Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1178

Helló!

 

Kellene kapacitálni a tagokat hogy lehetőleg minden paraméter elérhető legyen.

Sokaknak nincs feltüntetve hol lakik.

Könnyebb lenne egy délutáni csapatást összehozni ha nem a másik országrészből próbálkozol.

Vagy pl telefonszám. (aki nem pánikol.)

Soxor jó lenne de az lehet hogy nem az oldalra kerül de a kiküldött listában megtalálható.

 

Napos időt!

Előzmény: VaraRider (1176)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1177

Nem szeretnék vitába szállni veled de ez csak ! és kizárólag értékhatártól függ.

Ilyenekkel foglalkozom. Ha valaki nem adja meg az elvileg törvényt szeg

Garancia van a javítható dolgokra és szavatosság az elvileg nem javítható egyébre. Az extrém esetekben mint pl akku a taxiban, lehet eltérő de ezek régen is így voltak.

 

Senkinél nem jön a tavasz??

 

Napos időt!

Előzmény: KTMSzepy (1170)
VaraRider Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1176

 

Varapapa,

 

Jó hír neked, hogy ma jelentkezett 3 miskolci Varás (nemsokára megküldik az adataikat), úgyhogy Észak is beerősít, hajrá....:-)))

 

A címlistát folyamatosan frissítem, de a napokban körbeküldöm kiegészítésre, és amikor viszonylag "teljes" lesz, akkor mindenki megkapja.

 

 

Üdv

Feca

 

 

Előzmény: Varapapa (1174)
VaraRider Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1175

 

És persze köszönet a PR és Marketing felelősünknek, Gadának.

 

Már szépen jelentkezgetnek a tagok, az újságok nyomán már több, mint 6-an hívtak fel az elmúlt héten.

 

És még a most megjelent Superbike-ban is benne vagyunk :-)))

 

 

Előzmény: GADA (1172)
Varapapa Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1174

Fönökünk!

 

Lajstromba kéne venni az új embereket, mert én már nem igazán tudom, hogy ki-kicsoda.

 

Az meg, hogy északra vagy délre indulunk csak formalitás, annyian vagyunk, hogy ha felsorakozunk, elérünk lassan északtól délig, így elég lesz egy "hátra arc"  :)

 

 

GADA Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1173

"20-án én is csatlakoznék az első fecske rajhoz(ha az útviszonyok engedik)"

 

Ha nem engedik akkor dél felé indulunk :))

Előzmény: pali05 (1171)
GADA Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1172
Nagy vagy Körte, köszi! Nem gondoltam, hogy ilyen hipp-hopp :)
Előzmény: Korte_neni (1158)
pali05 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1171

HALIHÓ MINDENKINEK!

 20-án én is csatlakoznék az első fecske rajhoz(ha az útviszonyok engedik)

 

 

 

hajrá "fecskék" 

KTMSzepy Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1170

Nem egészen van így, csak nagyon nagy vonalakban. Ruházatra tudtommal még mindig maximum fél év. Még a járművekre sincs mindig meg a kötelező a 2 év.

 

Szepy

Előzmény: zsifiwonder (1169)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1169

Amióta beleléptünk az unióóóóóóba azóta mindenre 2 év szavatosságot vagy garanciát kell adni ami 10,000-nél ddrágább!!

 

Napos időt!

Előzmény: csabivara (1168)
csabivara Creative Commons License 2005.03.07 0 0 1168

Sok köszönet az "origos cikk" elkövetőjének!

Lejártam tegnap a 20-i tervezett útvonalat. Autóval :-((((( Hááááát... Azon kivül amit varaderos útviszonynak nevezünk, van még mire figyelni! Lehet, hogy el kellene Demszkyt hivni; biztosan végigdudálná a szakaszt :-))))

Az általam javasolt kitérőcske storno! 15 cm jeges hó fedi... Talán, ha sikerül jobb időt találni!

Felszerelés: Én is érintett vagyok, mint csizmaügyben. A Daytona túracsizmáiról nincs véletlenül tapasztalat? Találtam egy Modul névvel jegyzettet, csak horror az ára...Viszont 2 év van az átázásra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!