Keresés

Részletes keresés

gsmdoki Creative Commons License 2014.03.03 0 0 1751

Sziasztok!

 

Takarítást vállalok Budapesten az V., VI., VII., VIII., X. kerületben, lehet iroda és magánlakás is. Referencia van. Külföldieknél is vállalok takarítást, angol nyelv tudással alkalmilag és rendszeresen.

 

Órabér: 1000ft.

 

Nagy Ági.

Tel: 0670-532-77-00

Tiszta Otthon Creative Commons License 2014.03.03 0 0 1750

Kedves Fórumozók!

 

Ha szorgalmas, megbízható segítséget keres lakása rendbentartásához, akkor jó helyen jár.

 

35 éves, nemdohányzó, rendezett körülmények között élő nőként magánlakások heti rendszerességű takarítását vállalom hétköznaponként napközben.

 

Igény szerint vasalást is vállalok. Referenciával rendelkezem.

 

Elérhetőségem: otthontisztasag@gmail.com

niki0129 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 1749

Takarítást vállalunk,Budapesten és Pest megyében.

Elsősorban Lépcsőházak,üzletek,irodák takarítását vállaljuk.

Referenciáink vannak,Főbb területeinkről Andrássy út Luxus üzletek.

Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségen.

k.nikolett@gmail.hu

 

Takarítás Budán-Pesten Creative Commons License 2014.03.03 0 0 1748

Tisztelt Fórumozó Háziasszonyok!

 

Középkorú, rendezett családi háttérrel rendelkező nőként takarítást vállalok Budapesten hétfőn, szerdán, esetenként csütörtöki napokon napközben.

 

Elsősorban heti rendszeres takarítást vállalok (kb.80-100nm-es lakásokban), de hívjon bátran akkor is, ha egyszeri alkalomról lenne szó pl. vendégeket vár vagy csak valahogy jólesne, ha nem Önnek kellene elvégeznie a takarítást.

 

Nem dohányzom, szépen, alaposan takarítok, vasalást is vállalok.

Elérhetőségem: takaritasbudapesten@gmail.com

06/20/934-0194

Evy36 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 1747

Tisztelt Fórumozók!

 

 

 

Budapesten takarítást vállalok, egyszeri-sürgős-nagytakarítás!

 

 

 

 

 

Tel:06-30-9811-813

takaritasxi Creative Commons License 2014.03.02 0 0 1746

Kedves Takarítani Vágyók!

 

Budapest, XI. kerületi, 80 nm-es lakásunkba keresek takarító(nő)t, heti rendszerességgel, csütörtök délutánra.

 

főbb feladatok:

porszívózás, parketta nedves feltörlése, kőburkolatok felmosása,

portörlés, bútorok ápolószerrel való áttörlése (vízszintes és függőleges felületeken is), tükrök és üveg felületek megpucolása, pókhálótlanítás,

konyhában munkafelületek fertőtlenítése, szekrényajtók és szekrény oldalfalak tisztítása/zsírmentesítése, elektromos gépek külső tisztítása, mikro külső-belső tisztítása, mosogató, csaptelep, tűzhely, csempe tisztítása,

fürdőszobában/vendég wc-ben mosdó, kád, csaptelep, csempe, wc fertőtlenítése, vízkőmentesítése, tükör, csempe és bútor megtisztítása,

hulladékkezelés,

esetenként gyermekruhák és/vagy pelenkák vasalása,

meghatározott időközönként ajtók lemosása, lámpabúrák tisztítása, ágynemű- és törölközőcsere.

 

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a takaritasxi@indamail.hu címre várom.

Nikolett091 Creative Commons License 2014.03.02 0 0 1745

Tisztelt Hirdetők!

Szerdai napokra takarítást vállalok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom üzeneteiket.Amit tudni lehet rólam,hogy rugalmas, pontos,precíz,megbízható, Referenciával rendelkező hölgy vagyok. 

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm.

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Csillaxy Creative Commons License 2014.03.01 0 0 1744

Kedves Fórumozók!

 

Budapesti, főiskolás, nem dohányzó lány vagyok. Családoknál illetve magánszemélyeknél vállalok takarítást. Szakmai tapasztalatomat 3 csillagos szállodában szereztem. Amit nyújtani tudok: precizitás, megbízhatóság, maximalizmus.Amennyiben felkeltettem érdeklődését, ezen az email címen keressen: csillampor01@gmail.com 

Andi45 Creative Commons License 2014.02.28 0 0 1743

Kedves fórumozók!

 

 

Takarítást, ház körüli feladatok ellátását, gyermekfelügyeletet vállalok a 3. kerületben és környékén, hétfő, szerda illetve pénteki napokon. Több éves tapasztalattal rendelkezem mind a takarítás, mind a bébiszitterkedés területén. 45 éves vagyok, egészségügyi szakközépiskolát végeztem, rendezett családi háttérrel rendelkezem, nem dohányzom. A rám bízott munkát precízen végzem, gyors és pedáns vagyok. Ha gyermekét bízná rám, bölcsődei tapasztalatom is van.

 

Elérhetőségem: andi.takaritas@gmail.com

Takarítás Budán-Pesten Creative Commons License 2014.02.28 0 0 1742

Kedves Fórumozók!

 

Önmagára és munkájára igényes, középkorú, nemdohányzó nő vagyok. Elsősorban kb. 100nm-es lakások takarítását vállalom.

Ha úgy érzi, hogy háztartásában elkelne a segítség, bízza rám nyugodt szívvel ezt a feladatot. Igény szerint vasalást is vállalok.

 

Elérhetőségem: takaritasbudapesten@gmail.com

 

Várom megtisztelő jelentkezését.

eszter-sz Creative Commons License 2014.02.27 0 0 1740

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-heti rendszers takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is vállalok munkát.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem)

 

E-mailben önéletrajzot és képet küldök.

Kérem írjanak bizalommal!

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

Tiszta Otthon Creative Commons License 2014.02.27 0 0 1739

Tisztelt Fórumozó Háziasszonyok!

 

Önmagára és környezetére igényes, középkorú, nemdohányzó nő vagyok. Hosszútávra szeretnék elszegődni :) olyan családhoz, aki hozzám hasonlóan odafigyel környezetére és szívesen bízná rám lakása/háza heti rendszerességű rendbentartását.Igény szerint vasalást is vállalok.

 

Várom megtisztelő levelét az otthontisztasag@gmail.com e-mailcímre.

 

 

Taiga Creative Commons License 2014.02.27 0 0 1738

A szám 99/451-236

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.27 0 0 1737

Tisztelt Fórumozók!

 

2014.03.03. /hétfőn/ akár reggel 8-tól délután 2-ig tudok vállalni takarítási munkát, /ablaktisztítás is lehet/.

Kőbánya Kispest metró indulástól egy órán belüli távolságra.

Amennyiben aktuális, várom hívását bármely napon  8-20-ig.

 

Köszönettel: Ildikó

06-30-222-5986

 

 

 

eszter-sz Creative Commons License 2014.02.27 0 0 1736

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-heti rendszers takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is vállalok munkát.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem)

 

E-mailben önéletrajzot és képet küldök.

Kérem írjanak bizalommal!

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

gsmdoki Creative Commons License 2014.02.26 0 0 1735

Sziasztok!

 

Takarítást vállalok Budapesten az V., VI., VII., VIII., X.kerületben. Lehet iroda és magánlakás is. Jelenleg több magánlakásban és egy irodában takarítok. Referencia van. Alkalmilag és heti rendszerességgel is vállalok munkát. Külföldiek is kereshetnek angol nyelv tudással.

 

Órabér:1000ft

 

Nagy Ágnes

Tel.: 06-70-532-77-00

E-mail: nagyagi0626@gmail.com

eszter-sz Creative Commons License 2014.02.26 0 0 1734

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-heti rendszers takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is vállalok munkát.(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem)

E-mailben önéletrajzot és képet küldök.

Kérem írjanak bizalommal!

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

Jodiepopovics Creative Commons License 2014.02.26 0 0 1733

Kedves Takinéni!

Kéthetente szükségem lenne a kertes családi házunk takarítására / 90nm /. XVI.kerületben lakunk, gyerek nincs de három kiskutya van, akiket el szoktam zárni a takarítás idejére. Sajnos a régi takarítónőnk Ausztriába kapott egy jó munkát , így két hete nélkülöznöm kell őt. Szeretnék hosszutávra gyakorlott, gyors, alapos segítséget. Nekem a hétvége kivételével minden nap megfelel. Kérem irja meg hogy milyen feltételekkel és mennyi órabérért vállalná a munkát. Kb 5-6 órai elfoglaltság alkalmanként...köszönettel Popovics Jodie +36702144093

Előzmény: takinéni (1731)
Nikolett091 Creative Commons License 2014.02.26 0 0 1732

Tisztelt Hirdetők!

Szerdai napokra takarítást vállalok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom üzeneteiket.Amit tudni lehet rólam,hogy rugalmas, pontos,precíz,megbízható, Referenciával rendelkező hölgy vagyok. (gyermek szerető)

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm.

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

takinéni Creative Commons License 2014.02.25 0 0 1731

Sziasztok !

 

Szívesen vállalok takarítást ,mosást ,vasalást ablaktisztítást.Több éves gyakorlatom van ebben.6 éve dolgozom egy családnál.Szerdára és szombatra tudnék még vállalni munkát.

Gyors vagyok és alapos.Nem dohányzom.

 

Nikolett091 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 1730

Tisztelt Hirdetők!

Szerdai napokra takarítást vállalok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom üzeneteiket.

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm.

Tiszta Otthon Creative Commons License 2014.02.25 0 0 1729

Kedves  Háziasszonyok!

 

Ha úgy érzik, hogy a háztartásban elkelne a segítség, keressenek bátran. Hétfői és szerdai napokon napközben segítségükre lehetek.

 

80-100nm-es lakások takarításában jártas, megbízható, nem dohányzó nő vagyok.

Rólam:- szépen és gyorsan (de ne menjen a munka rovására) takarítok- igény szerint vasalást is vállalok- természetesen meg lehet velem beszélni az egyéni elképzeléseket (mit, hol, mivel, milyen gyakran stb.), hiszen ahány ház, annyi szokás
Elérhetőségem: otthontisztasag@gmail.com

Nikolett091 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 1728

Tisztelt Hirdetők!

Szerdai napokra takarítást vállalok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom üzeneteiket.

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm

Nikolett091 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 1727

Kedves Hölgyem!

Szeretnék jelentkezni a munkára.Rólam amit tudni lehet, hogy pontos precíz,megbízható,referenciával rendelkező hölgy vagyok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

A megadott telefonszámon sajnos nem tudtam Önt elérni ezért várom mielőbbi válaszát a megadott e-mail címre.

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Szép Napot kívánok Önnek!

Üdvözlettel:Nikolett

Előzmény: Annemari22 (1723)
working.girl Creative Commons License 2014.02.24 0 0 1726

Kedves Hölgyem!

A megadott telefonszámon nem sikerült elérnem, ezért itt írok. Szívesen vállalnám Önöknél a takarítást, vasalást. Ha még aktuális, várom válaszát.

üdvözlettel:
Mária

Előzmény: Annemari22 (1723)
Tiszta Otthon Creative Commons License 2014.02.24 0 0 1725

Tisztelt Háziasszonyok!

 

Hétfői és szerdai napokon takarítást vállalok. Rendezett körülmények között élő, középkorú, nemdohányzó nő vagyok.

Elsősorban olyan helyet keresek, ahol alkalmanként 5-6 órányi elfoglaltságot jelentő munka vár rám (hozzávetőlegesen 80-100nm-es lakás). Szükség esetén vasalást is vállalok.

 

Ha megbízható segítségre van szüksége, keressen bátran.

 

Várom szíves megkeresését: otthontisztasag@gmail.com

 

eszter-sz Creative Commons License 2014.02.24 0 0 1724

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

-heti rendszers takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

E-mailben önéletrajzot és képet küldök.

Kérem írjanak bizalommal!

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

Annemari22 Creative Commons License 2014.02.22 0 0 1723

Kedves Fórumozók!

 

Heti egyszeri rendszeres takarításra és vasalásra keresek megbízható , takarításban gyakorlott, alapos hölgyet, hosszú távra, lehetőleg csütörtöki vagy pénteki napra. Olyan személyt keresek, aki teljesen önállóan képes elboldogulni, folyamatosan rendben tartani a lakást. Megegyezés szerint kb 5-7 órai munkáról van szó. Referencia feltétlenül szükséges!! Négyfős család vagyunk, reggeltől estig dolgozó házaspár és két egyetemista fiú. A lakás kb. 130nm, II. kerületben van, a Pálvölgyi barlanghoz közel. (Kolossy térről 65-ös busz). Az előző hölgy hét évet töltött nálunk kölcsönös megelégedésre, de sajnos idős kora miatt tovább már nem tudja vállalni a munkát. 

Várom az érdeklődők hívását: 06302776348

Hét Kilenced Creative Commons License 2014.02.21 0 0 1722

Anya-lánya takarítás!

 

Elérhetőségeink:totharpadne52@gmail.com,06307515879

Hét Kilenced Creative Commons License 2014.02.21 0 0 1721

Anya-lánya takarítás!

 

Üdvözlöm!Tóth Árpádné vagyok.A lányommal, Judittal vállalunk takarítást

magánszemélyeknél, illetve irodatakarítást is.Amit kínálunk:pontosság, precíz munkavégzés,lelkiismeretesség, megbízhatóság, rugalmasság.Káros szenvedélyektől és szappanoperáktól mentes életet élünk.Munkatapasztalat:2000-ig egy műanyaggyártó cégnél, gépek mellett dolgoztunk, majd egy átszervezést követően takarítóként 2010-ig.Feladataink közé tartozott az öltözők , lépcsőházak, irodák, közös helységek kitakarítása.2010 után egy kisgyermekes családnál vállaltunk takarítást.Azóta náluk dolgozunk, heti egy alkalommal.Referenciát innen tudunk adni.Erkölcsi bizonyítvánnyal is rendelkezünk.Órabérigényünk:800 Ft/óra.

 

TÁRSASHÁZAK, LÉPCSŐHÁZAK TELJESKÖRŰ TAKARÍTÁSÁT IS VÁLLALJUK!

HA EXTRÉM TAKARÍTÁSRA LENNE IGÉNYE, AZT IS MEGOLDJUK!(SZEXMUNKA KIZÁRVA!)


Tisztelettel:Tóthné,Magdi és Judit

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!