Keresés

Részletes keresés

föggö Creative Commons License 2020.01.28 0 0 20468

Ahhoz hogy a ember ágyba bújjon  nem megy szimpátia és bizalom nélkül pláne egy vad idegennel , Nem sokat tévedtem a ciciről ! Imádom a nagy mellű nőket !!

Előzmény: Törölt nick (20467)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.28 0 0 20466

Érdekes hozzáállás részéről. És ezért inkább visszakozott?

Előzmény: föggö (20465)
föggö Creative Commons License 2020.01.28 0 0 20465

Nálunk kicsin múlt hogy nem történt meg . Azon hiúsult meg a parti vendég nem akart óvszert használni nálunk ez pedig ki kötés volt hogy csak azzal lesz szex !

Előzmény: Törölt nick (20464)


Törölt nick Creative Commons License 2020.01.27 -3 0 20464

bocsánat, hogy beleszólok a beszélgetésbe, de engem azért izgatna ez a dolog, mármint,hogy a nejemet lássam, hogy egy másik pasi igazán az igazán szép farkától, nyelvétől élvez el!

 

artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.27 0 4 20463

> Ti miért nem mentek?

A tapasztalt ismerőseink szerint is sokkal gyorsabb, viszont sokkal személytelenebb is. Mi inkább barátság extrákkal kapcsolatot keresünk. Aztán lehet, hogy ilyet egy klubban is el lehetne kezdeni. Mindenesetre vonz a szex másokkal, de az nem, hogy hirtelen sok ember legyen. :-)

A netes társkeresés annak való, akinek nem sürgős. Ott (itt) évek is eltelhetnek eredmény nélkül és kedvét szegheti az embernek.

És neked sürgős? Mert ha igen, akkor rég rossz. Ugyanis mindenki olyan tempóban talál magának szexpartnert, amennyire nyitott rá.

Nekünk a hirdetés feladása után már egy héttel is lett volna emberileg szimpatikus pár is és beszálló is. Szuper hangulatú személyes találkozóink voltak, amik után nemet mondtunk. Saját magunknak a külsejükkkel indokoltuk ezt. Aztán sokan nekünk mondtak nemet, és nem tudjuk miért. Valószínűleg érezhető volt a bizonytalanságunk. De az összes találkozó jól telt, ahol nyíltan beszélgettünk egy kávé meleltt a többes szexről, hogy az teljesen normális, és jó dolog. Ez is formálta a gondolkozásunkat, hozzáállásunkat.

Így jutottunk el mostanra, és rájöttünk, hogy hiába a testiségről szól egy szexkapcsolat, itt is többet számít a kinézetnél (ápoltság továbbra is alap) a nyitott hozzáállás és a kisugárzás. :-)

Azt olvastuk több helyen, és tapasztaltuk is, hogy érdemes próbálgatni a határokat. Egyfelől jó móka, másfelől pedig kis lépésenként haladva lehet tanulni, és figyelni az érzéseinket. Milyen látni a párunkat, miközben mással flörtöl a buszon, szórakozóhelyen, stb. Valamint idő kell ezeknek a tapasztalatoknak a feldolgozásához. Ami az egyik nap működik, az a másik nap nem. Nekünk az első hármas szex hirtelen jött, és bármennyire is izgalmas volt, hónapokig tartott kibeszélni minden részletét, és eljutni oda, hogy utána aktívan keressünk.

De voltunk párral randizni, ahol a nővel tök jól ment nekem a flört. A feleségemenk is bejött a srác, de ő inkább passzív volt, és még a szexrandi megszervezése előtt kiszállt a dologból. Ezért aztán csak én találkoztam kettesben a nővel. Előtte is, utána is alaposan kibeszéltük a helyzetet a feleségemmel, és nem volt benne konfliktus. Ráadásul általában a feleségem hívja fel a figyelmemet a dekoratív nőkre az utcán, és meg is kérdezi, hogy miket csinálnék vele. Máskor viszont kiakadt, mert megnéztem, és szemeztem egy nagymellű csajjal, vagy mikor megadtam a telefonszámomat egy szimpatikus, szép nőnek. Miközben ő is flörtöl férfiakkal.

Ezzel a hosszú szöveggel csak annyit szerettem volna mondani, hogy az nem úgy megy, hogy "Elhatároztuk (vagy rávettem), és onnantól megy a buli, kefélünk többesben míg meg nem halunk.". Ez egy folyamat, ahol két lépés előre, egy hátra, aztán megállunk, és megbeszéljük merre tovább. Ehhez idő és türelem kell.

Előzmény: Junggeselle (20462)
Junggeselle Creative Commons License 2020.01.26 0 1 20462

Nem tudom miért tart ennyire a felvételtől. Az a fő kizáró oka. Ti miért nem mentek?

A netes társkeresés annak való, akinek nem sürgős. Ott (itt) évek is eltelhetnek eredmény nélkül és kedvét szegheti az embernek. Ezzel szemben van valaki, akit ismer, találkozik is vele, bírja... csak azt az erős haveri viszonyt nem akarja átlépni vele. Pontosabban több fiú haverja van, de a szóban forgó kiemelkedő közűlük. Vele irogat a legtöbbet. Azért szeretném inkább ebbe az irányba terelni a dolgokat. Eddig nem sok eredménnyel. Találkozhat vele, de ismét mindenféle extra nélkül.

(Lehet így is eltelik sok év)

Előzmény: artist_not_engineer (20461)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.26 0 0 20461

"de nem akarja hogy ott felvételt készítsenek róla titokban"

Ez valóban aljas dolog lenne. Mi ettől nem félünk, nem emiatt nem megyünk. :-)

De akkor miért nem ismerkedtek szexpartnerkereső oldalakon?

Mi már túlvagyunk egy csomó kávézós randin. És mindketten sokat lazultunk attól, hogy más párokkal beszélgettünk nyíltan szexről, vágyakról.

Előzmény: Junggeselle (20458)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.26 0 0 20460

Akkor mindketten könnyebben átlépnétek a gátlásaitokon.

Előzmény: Junggeselle (20459)
Junggeselle Creative Commons License 2020.01.26 0 0 20459

Az is a baja a swingerrel, hogy mi van ha mosdóba menet-jövet véletlenül összefut a kedvenc amerikai színészének hasonmásával és nem tudna ellenállni? Plusz ez velem is előfordulhatna szerinte, ha éppen nem vagyunk egymás mellett.

Előzmény: Junggeselle (20458)
Junggeselle Creative Commons License 2020.01.26 0 1 20458

Zsarolni nem akarom, annak nagyon nem örülne és nem is lenne jó vége. Mondtam a swingert is, csak keféljünk mások előtt és a többit meglátjuk. Gondoltam kezdő lépésnek jó lenne. Utána nézett, de nem akarja hogy ott felvételt készítsenek róla titokban és a netre is felrakják. Ezt a témát többször felhozta, de csak azért hogy az újabb aggályait tudassa. Tehát nem halad az ügy.

Előzmény: artist_not_engineer (20456)
smartman00 Creative Commons License 2020.01.26 0 0 20457

Igen,nem erőltetem. Őneki is kell akarni!

Előzmény: artist_not_engineer (20456)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.26 0 0 20456

"Neked van valami elképzelésed, hogyan vegyed rá?"

Senkit sem lehet rávenni. Legfeljebb zsarolással, annak pedig nincs jó vége.

Ha megvan benne a vágy, és a kíváncsiság, de gátolja a szégyen, akkor annyit tehetsz, hogy biztosítod a szerelmedről, nem lesz ettől kurva, értéktelen ember, stb.

Ha nincs benne, akkor hagyd békén.

Előzmény: Junggeselle (20455)
Junggeselle Creative Commons License 2020.01.26 0 0 20455

Én is örülnék neki ha történne köztük valami, de nem akarok az agyára menni az erőltetéssel. Valamit majd kitalálok rá. Neked van valami elképzelésed, hogyan vegyed rá? 

Előzmény: smartman00 (20454)
smartman00 Creative Commons License 2020.01.26 0 0 20454

Sajnos még nem, remélem a jövőben fog.

Előzmény: Junggeselle (20453)
Junggeselle Creative Commons License 2020.01.26 0 0 20453

Történt már valami a társalgáson kívül is?

Előzmény: smartman00 (20452)
smartman00 Creative Commons License 2020.01.26 -1 1 20452

Pontosan én is ezért szoktam engedni hogy találkozzon a régi barátaival  :)

Előzmény: Junggeselle (20451)
Junggeselle Creative Commons License 2020.01.26 -1 3 20451

Érdekes ez a téma. Még a nyáron én is megengedtem a nőmnek, hogy találkozzon egy fiú haverjával. Örült, hogy nem féltékenykedek. Fél napig együtt voltak. Kajáltak, dumáltak, sétálgattak. Szex nem volt. Pedig nem is bántam volna, ha kefélnek is egyet, ha már úgy megértik egymást. Néhányszor megjegyeztem, hogy akár az is megtörténhetett volna. Azt feleli hogy az kizárt. Őt már annyira beskatulyázta a haver pozícióba, hogy nem tudja elképzelni vele a szexet. Hát sajnos, pedig jó lenne. Néha irogatnak egymásnak és annyi.

nicknév1233 Creative Commons License 2020.01.21 0 1 20447

Ugyan ez :)))

Előzmény: artist_not_engineer (20446)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.21 0 1 20446

És ha pont a kurválkodás kimondásától jövünk izgalomba mind a ketten? :-D

Előzmény: olegnagy (20445)
olegnagy Creative Commons License 2020.01.20 0 1 20445

Amíg bármelyikőtök is kurválkodásként tekint erre, addig nem szabad belevágni.

Előzmény: nicknév1233 (20399)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.19 0 0 20441

"A társkereső hsz. és gazdája azonnali hatállyal felnégyeltetik."

Előzmény: Törölt nick (20440)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.18 0 4 20438

> Nálatok ő vetette fel, hogy mással is szeretne lenni vagy vonjatok be egy harmadikat?

Már leírtam itt többször is. 13 éve ismerkedtünk meg. Megvolt a szimpátia, aztán a szerelem, összeköltözés. De kb a harmadik hónapban felemrült bennem, hogy akkor mostantól csak egy nővel lesz szex? A csak vele szerelem dolgot nem bántam. Évekkel később erült ki, hogy ő is pont ugyanerre gondolt. Egyikünk sem mondta a másiknak, nehogy megbántsa... Ezért érdemes MINDENBEN őszintének lenni. :-) Néhány évente előkerült a téma, hogy milyen lehet másokkal a szex, de sosem léptünk. Aztán 2018 év végén mondta a feleségem, hogy most lenne az az alkalom, lenne kivel. Ráhajtott egy régi ismerőse. Mondtam, legyen, de csináljuk hármasban is, meg én is keresek valakit, és beszélgessünk róla, hogy kinek mi a jó, és mi nem. Próbáltuk hármasban, próbálta ő külön ezzel a sráccal, és én is másik nővel. Tényleg rengeteget beszélgettünk, sokszor éjszakákon át. Arról, hogy mi izgalmas ebben, mitől félünk, mi esik rosszul. Arra jutottunk, hogy együtt a legjobb. :-) Szeretőt nem akarunk tartani, mert szeretjük egymást. Szexpartnerek, főleg párok, jöhetnek, de csak együtt csináljuk. Úgyhogy keresgélünk, randizgatunk. Mindketten kíváncsian várjuk, hogy mit tudunk kihozni egy párcserés buliból.

Most mindketten úgy érezzük, hogy kiteljesedett az életünk. Jó kapcsoltaunk volt előtte is, de azóta még mélyebb rétegeket is megosztunk egymással. Együtt böngésszük a szexpartner keresőt, újra bulizni járunk, táncolunk, flörtölünk egymással és másokkal is. A családnak is feltűnt, hogy kivirultunk. :-) A hatéves lányunk azt mondta: "Látszik rajtatok, hogy nagyon szeretitek egymást." Társaságban például megkérdezték, hogy mostanában jöttünk-e össze, mert pont úgy viselkedünk, mint a friss szerelmesek. :-D Mondjuk úgy is érezzük magunkat.

Előzmény: More Joy (20433)
nicknév1233 Creative Commons License 2020.01.18 -1 0 20437

Jó nekem mind1 hogy mekkora veterán nekem kamunak tűnt de ha nem az akkor leveszem a tiltást róla

Előzmény: Törölt nick (20436)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2020.01.18 0 0 20435

:)

El is sírtam magam bánatomban! :D

Előzmény: More Joy (20434)
More Joy Creative Commons License 2020.01.18 0 0 20434

Harmincast is, mint kamut? Ennek örülni fog.

Előzmény: nicknév1233 (20428)
More Joy Creative Commons License 2020.01.18 0 0 20433

Nálatok ő vetette fel, hogy mással is szeretne lenni vagy vonjatok be egy harmadikat?

Előzmény: artist_not_engineer (20432)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.18 0 1 20432

Akkor szerencsém van a feleségemmel, hogy köztünk alapvető az őszinte kommunikáció.

Előzmény: More Joy (20431)
More Joy Creative Commons License 2020.01.18 0 0 20431

Nő ritkán veti fel. A róla kialakult pozitív véleményen nehogy csorba essen ez miatt. Ha viszont tényleg arra vágyik, inkább titokban csinálja.

Előzmény: artist_not_engineer (20430)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.18 0 1 20430

Az itteni hozzászólások java részéből az jön le, hogy általában a férfi akarja, és aggódik, hogy mi lesz, ha tényleg belevágnak.

Mi van, ha a nő veti fel?

Előzmény: nicknév1233 (20428)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.01.18 0 0 20429

Egy hirdetőt töröltettem, nem értem, miért vetted magadra...

Előzmény: nicknév1233 (20428)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!