Keresés

Részletes keresés

Gödel Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11196

Jump, pontosan melyik zappert használod? Segít vmit?

Előzmény: Jump88 (11195)
Jump88 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11195

Hát elméletileg, vírusokra nincs gyógyszer, legalábbis nagyon kevésre. Ugyhogy maradnak a gyógynövények illetve  a  frekvenciagépek, és a zapper frekvencia készülék

Előzmény: Gödel (11194)
Gödel Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11194

Aha, és ha kiderül, hogy ilyenek is vannak, akkor mi a teendő? Ezekre is van külön gyógyszer és gyógynövény? 

Előzmény: Jump88 (11189)
Gödel Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11193

És használ a frekvenciagép? Milyen fajtát használsz és mióta? Én is gondolkodom rajta...

Előzmény: Jump88 (11188)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11192

mycoplasmám nekem is van...

Előzmény: Jump88 (11189)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11191

5-6 kullancs 30 év alatt.bocs...

Előzmény: Törölt nick (11190)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11190

12 éves korom óta sportolok.30 évig semmi tünetem nem volt.

3 évvel ezelőtt kezdődtek a fejfájások.Általában az edzések után.

Egyre keményebb lett,muszáj volt bevennem fájdalom csillapítót.

Elküldtek MR-re,de nem derült ki semmi..

Aztán két évvel ezelőtt kaptam egy tüdőgyulladást.Meggyógyultam belőle,de utána sem kaptam levegőt.Elmentem tüdőgyógyászatra,de elzavartak a pszichiátriára,hogy biztos stresszes vagyok és ez blokkolja a légzőizmokat.Na hát stresszes nem voltam soha...

Aztán beerősödött.A fejfájások egyre gyorsabban jöttek és most már edzés közben.

3/4 óra után,aztán fél,aztán negyed,aztán már 5 perc után...

Iszonyatos fejfájás és szédülés.KO.

Elkezdtem agyalni mi lehet és eszembe jutott,hogy hátha lyme,mert volt 5-6 kullancsom 3 év alatt.Sokat futottam erőben.

Felmentem az istenhegyire és pozitív lett a teszt. Ennyi.

Előzmény: Gödel (11187)
Jump88 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11189

Ha jól tudom, nekem anno az orvosom a mycoplasmát, írta legnagyobb poblémának.De a herpeszt vírusa, és a bárányhimlőt felnőtt kórban pedig övsömört okozó vírust, plusz a hpv, és hplv.

Előzmény: Gödel (11187)
Jump88 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11188

Tartós kell,de ha ismerős engedi az ideiglenest, akkor valószínüleg azt is fogja:).Én most nem tervezem, inkább most 3 féle szemest kapok, plusz frekvenciagéppel kezelem magam.

Előzmény: Gödel (11185)
Gödel Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11187

Meg fogjuk nézetni őket is. 

 

Meg a társfertőzéseket is. Tényleg, arra van ötletetek, hogy melyik társfertőzést érdemes megnézetni és hol lehet, pláne nem túl drágán? Mert a G1et néztem ki, ahova mennék cd57-re is, de ott nagyon drágák a társfertőzést tesztek.

 

Jövő héten megyek a snylab-ba, Bózsik onnan kér még tesztet. Néztem a vizsgálati listát, de nem láttam, nem tudjátok, ott néznek jellegzetes társfertőzéseket?

 

Marobert, Neked milyen és mennyire erős tüneteid vannak?

Előzmény: Törölt nick (11184)
at17 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11186

Helminths are masterful immunoregulators. A characteristic feature of helminth infection is a Th2-dominated immune response, but stimulation of immunoregulatory cell populations, such as regulatory T cells and alternatively activated macrophages, is equally common. Typically, Th1/17 immunity is blocked and productive effector responses are muted, allowing survival of the parasite in a “modified Th2” environment. Drug treatment to clear the worms reverses the immunoregulatory effects, indicating that a state of active suppression is maintained by the parasite. Hence, research has focussed on “excretory–secretory” products released by live parasites, which can interfere with every aspect of host immunity from initial recognition to end-stage effector mechanisms. In this review, we survey our knowledge of helminth secreted molecules, and summarise current understanding of the growing number of individual helminth mediators that have been shown to target key receptors or pathways in the mammalian immune system.

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2706953/

Gödel Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11185

Jump, te tervezel még ceftriaxon kúrát? Erős herx ek voltak?

 

Ja igen, és azt akartam még megkérdezni, hogy a 13. kerületi sztk-ban a hétközbeni ingyen beadáshoz ideiglenes 13. kerületi tartózkodási cím elég?

 

Mert ha igen, akkor hétközben oda járnék infúzióra, hétvégén meg ismerős adná eüs adná be.

Előzmény: Jump88 (11183)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11184

Úgy néz ki én 16 éves koromban kaptam el.Most 44 vagyok.

Nem ártana megnézetned a gyerekeket is.Átadhattad nekik...

Előzmény: Gödel (11182)
Jump88 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11183

Szia! Én is csak a saját tapasztalatomat tudom leírni Neked. Én 20 napon át napi 1 gramm ceftriaxont kaptam. És igen nálam is a társfertőzések  okoznak idegrendszeri tüneteket. Az antibiotikumot addig kapja az ember amíg vagy azt mondja hogy, köszönöm doktorúr elég vagy amíg elmúlnak a tünetek és jó a wb teszt.

De még ebben az esetben is 1-2 évente érdemes egy kontrollt csináltatni.

Előzmény: Gödel (11182)
Gödel Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11182

Persze, világos. És köszi a segítséget.

 

Esztó szerint bennem lehet gyerekkorom óta, mert akkor is voltak fejfájós tüneteim, de hát végül az még ezer más dologtól is lehet.

 

Aztán 8-10 éve szedtem ki magamból egyet, túrázás után otthon, és hát nagyjából abban az időben kezdődött - nem túl vészes - tünet: néha szédülés.

 

Aztán 6.5 éve szültem az első gyerkőcömet, onnantól vagyok fáradtabb, de hát ehhez ezért nem kell lyme kór, gyerkőc mellett fáradtabbnak lenni.

 

4.5 éve, mikor a másik fiam született, onnantól van néha ujjzsibbadás.

 

Aztán 2 éve, mikor egy nagyon erős stressz ért, akkortól van féloldali nagyon enyhe faciális parézis.

 

Kb. ennyi. Szeptemberben volt egy altatásos műtétem, az nem zavart be szerencsére. Sokszor hoznak haza gyerkőcök vírusokat, bacikat, igazából azzal sincs gondom. Oltatni oltatom magam kb. miden évben influenza, meg kullancs encephalitis ellen (3 évente). Mozgok heti 2-3 szor kb. egy órát, sokat relaxálok. Viszem gyerkőcöket viszem ide-oda, rohangálok sokat, vagyis inkább kocsizom sokat. :) Ja, a térdem, az gyerekkorom óta rossz (egyszer ráestem mondjuk, és porcleválás stb.), de ez sem zavar különösebben, mivel nem síelek meg korcsolyázom, a kocogást pedig lecseréltem elliptikus trénerezésre, az kíméli.

 

Zyflamendet kezdek a napokban szedni, ez egy gyulladáscsökkentő gyógynövény kapszula, többféle gyulladáscsökkentő gyógynövénnyel. Nem kifejezetten lyme-ra, de talán azzal összefüggésben is használ majd a gyulladásra.

Előzmény: Törölt nick (11181)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11181

Bevallom ezekre a kérdésekre én nem tudok neked válaszolni,mert nem vagyok járatos benne.

Szerintem önmagában a lyme kór nem okoz elviselhetetlen tüneteket.Valószínűleg sokan leélnek vele egy életet,úgy hogy nem is tudják,hogy van. Én azt gondolom,hogy akkor kezdődik a baj,ha begyűjtesz mellé valami mást is...

Van egy ismerősöm,aki szintén nem tudott róla,aztán beadatott magának egy H1N1 oltást.Tolószékbe került.Teljesen lebénult és 5 éve romlik az állapota....

Nekem tüdőgyulladásom volt két éve.Akkor kezdődtek a problémák.

Előzmény: Gödel (11180)
Gödel Creative Commons License 2014.02.20 0 0 11180

Bárdi, Marobert köszi.

 

Maradok ezen a vonalon.

 

Viszont mit gondoltok a ceftriaxon kúráról? Érdemes lenne belevágnom? 40 napi napi 2x2 gr-ot ajánlana Bózsik. Valszeg meg is tudnám oldani, bár lehet, hogy csak napi egyszer. Az nem túl kevés dózis? Napi 1x 2 gr. Nekem a napi 2x2 gr nagyon soknak tűnik.

 

Aki kapott ceftriaxon kezelést hosszabb távon mennyi ideig kapta és napi hány gr-ot?

 

Csak azért vacilálok, mert sok embernél olvastam itt a fórumon, hogy elkezdte az antibiotikum kúrát és onnantól kezdve rendszeresen kell antibio kúrát tartania. Félek, hogy csak rosszabbodik tőle az állapotom (ami most nem vészes egyébként), és hogy szinten tartani csak rendszeres antibio kúrával tudom majd.

 

Tudom, hogy mindenkinek más a betegség, és nem tudjuk előre, hogy mitől leszek jobban vagy esetleg rosszabbul.

 

Egyébként ez a borelliosis progresszív betegség? Vagy a mostani állapotommal elélhetek akár 100 évig is?

 

Antibio előtt érdemes a teasel root-ot szedni , vagy egyszerre vagy utána?

 

Eléggé tanácstalan vagyok.

 

Ráadásul még lehet, hogy 1-2 hónapon belül lesz még egy műtétem. És nem tudom, hogy előtte érdemes-e egyáltalán belekezdenem egy hosszabb antibiotikumos kúrába.

Előzmény: bárdi56 (11179)
bárdi56 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11179
Előzmény: Törölt nick (11175)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11178

Atomkutató :)

Előzmény: Törölt nick (11176)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11177

Kedves Gödel biztosan nem érted a két penicillin között annyi a különbség  az egyik a 3 db-os az

egy kevert szer ezt 30 napon belül elosztva kellene beadni / törzskönyvezett szer volt de 2 napon belül

törölték / miután irtam róla !! A másik az natur kb 300ft per db  ebből kellene a 30 db minden nap adagolva.

/hála istennek ezt is leállitották a gyártását arra hivatkozva ,nics rá kereslet !!! /

Én az első ciklusnál ami  1962-76 között volt akkor kaptam 2 ampullát  plusz orvos méregtelenitett ki . 15 évig

jól voltam és alapról kezdődött minden előlről 1991 -ben / nem ráfertőződtem hanem a csipés után 77 nappal

volt először tünetem / a ráfertőzöttnél ez 5 napon belül is elinduhat !!

A tea amiket akkor ittam már nem kaphatóak tulságosan hatékony volt azért ittam csak 40 bögrével évente !

De a másik személy az a legközelebbi boltban kaphatót veszi / alacsony méreganyag szint esetén elég lehet

hiszen a lassu kioldódás a lényeg benne  , hiszen toxikus mérgezést okoz !! A "betegeimről " olyan személyek

akiknek nem diagnosztizálta orvos a bajukat de a tünetek és árulkodó jelek alapján azok.Nekik adok tanácsot

barátságból, ha hasznositják és igénylik akkor tovább is kapnak ha nem választhatnak orvosi utat és bármilyen

betegségnevet adhatnak nekik és félre is kezelhetik őket / nem én tartozom felelősséggel értük /

Ne ess kétségbe de itt nyilvánosan nem fogok leirni semmit ennél bővebben !! Már többen szerették volna megtudni

aki fantáziát lát benne sok beteget meg lehet nyuzni vele !! Ideirok neked egy árarányt Cowden protokoll normál

áron kb 450-480 ezer ezért 50-70 % közötti gyógyulást igér , én afórumozók többségét 10 ezer alatt sinre tenném

de nem füződik hozzá érdekem !!!! Üdv.   Megyek a 3 diplomás nyuszikáimhoz azok már megértették hogy jót akarok

 nekik.

Előzmény: Gödel (11170)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11176

   Kedves Marobert köszönöm támogató irásod , tudom nem kedvelsz ez kölcsönös , de válaszolok .

  A "kedves hölgy " sem nem kuruzsló,se nem káromkodó , és semmit nem akarok eladni !!!

  De leirtam hogy miken mentem keresztül és hogyan látom , egyben az egészet !!!

  Tudod nekem van multam pontos dátumokkal adatokkal , te meg az urológia topikon hülyited a

  betegeket a csodálatos orvosoddal aki ajánlotta hogy sokat kell "dugni " nos a borrelliáról annyit

  illene tudnod hogy a szifilisz baci unokatesója és pont forditva müködik , de nemi uton könnyen átvihető !!!

  A lyme korod meg az orvosod által szedett doxi-tól indult be!!! Hiszen tegnap irtam 5-ik napon elindult

  8 év nyugalmi idő után , de én sikeresen megoldottam , és ezt is leirtam, aki meg elolvasni sem tudja azt csak

  sajnálni lehet ..... további sok sikert . Üdv.

Előzmény: Törölt nick (11164)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11175
Előzmény: Gödel (11174)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11174

Örülök, hogy használ.

 

Honnan rendelted?

Előzmény: Törölt nick (11173)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11173

Majdnem 3 hete szedem.Soha semmi mástól nem volt herxem eddig,csak az antibiotikumtól.Na ettől van.Ilyen szempontból "jó" a lyme. Pontosan tudod,hogy mi használ...

Előzmény: Gödel (11172)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11172

Marobert!

 

A kardentinktur az hogy hat pontosan? Milyen tapasztalatod van vele?

 

Segít az immunrendszernek vagy bacikat pusztít?

Előzmény: Törölt nick (11171)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11171

Persze,hogy nem hallottál,mert parasztvakítás...

Ha nem akarsz antibogyót szedni,akkor kezd el a Kardent.

Sok embernek bevált már.

Előzmény: Gödel (11170)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11170

Little Fake!

 

 

Na azt hiszem, végre megértettem:

 

3 ampulla penicillin+vmi? egymás után beadva 30 napon belül.

 

Mondjuk azt nem értem, miért ilyen titkos a gyógyszer neve....

 

Meg azt sem, hogy mintha azt írtad volna, hogy te nem antibiotikummal gyógyultál meg, de hát penicillin az az.

 

 

Az is homály, hogy uabból a szerből 1.000.000 NE penicillin más ampullákból 30 db kell, akkor ebből hogyhogy csak 3. Ilyen rövid antibio kúráról még nem hallottam. 

 

szép napot!

 

 

Előzmény: Gödel (11169)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11169
Előzmény: Gödel (11168)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11168

Kedves Little Fake!

 

 

Elkezdtem visszaolvasni, amit írtál.

 

Ha jól értem, a módszer amivel te gyógyultál: 30 napos injekciókúra 1.000.000 NE penicillin tartalmú injekció (gondolom bármely néven), ettől te maradéktalanul meggyógyultál?

 

Injekció vagy infúzió?

 

Miért jobb a penicillin mint a cefalosporin? 

 

köszi és szép napot!

 

Előzmény: Törölt nick (11160)
Gödel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 11167

Kedves Little!

 

 

Mivel még csak néhány hete vagyok benne a témában, ezért fogalmam sincs, hogy hogy működik a borellia.

 

Elkezdtem olvasni a fórumot, de lassan haladok, meg nagyon sok hozzászólás is van, szóval jó sok idő, mire az egészet átfutom. Ezért kérlek szépen, ha van vmi javaslatod, azt írd meg konkrétan, hogy mi az.

 

Ha jól értem, akkor te vmi méregtelenítő teát iszol, ittál? Pontosan mit és milyen dózisban?

 

Orvos vagy, vagy vmi alternatív terápiával foglalkozol? (mert említetted, hogy vannak magánbetegeid).

 

Nagyon megköszönném, ha 4-5 mondatot rám szánnál, legalább annyiban, hogy leírod a konkrétumokat, termékeket, hatóanyagokat, amik neked használtak.

 

Köszi nagyon!

 

Gödel 

Előzmény: Törölt nick (11160)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!