Keresés

Részletes keresés

Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.20 0 0 249
HÉTVÉGÉRE FRONT VÁRHATÓ. :-)))
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.06.20 0 0 248
> ELADÓ: 6.6 NPU speed slalom 1 camberes vityó

Engem érdekel. Add olcsón! Én a camberrel már tisztában vagyok, de mitől leszegy vászon speed slalom? Milyen árboc kell bele?

A széllovagok helyett mindenkinek ajánlom az extreme channelt (persze olyan helyen kell hzzá lakni, amit már feltúrt a UPC). Napi 16 óra szörf (hullám és wind), az ember tisztára megúnja...

gb

Előzmény: CSiga (242)
farriss Creative Commons License 2000.06.20 0 0 247
Az egesz filmsorozat egy jo nagy MISTRAL reklam :-)
Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.19 0 0 246
Béke a tv3 poraira... :-((

Széllovagok megy szombat+vasárnap, akartam is írni, csak éppen elég hülyén nézett volna ki akkor egy nagy kalap fenistiles hozzáböfizés :-))
A tv2 meg mért nézi már tökhülyének az ember ecceri fiát? (Óóó, hát nekünk aztán nem kell a tv3 filmcsomagja, nem azé' vettük meg hogymég le is adjunk belőle valamit...)

hali
Fenistil
AL BUNDY A KIRÁLY!! :-))

Előzmény: badmad (244)
Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.19 0 0 245
istenfia
Az a csónakház nem a Varsa? :-))
Merthogy a hotel Gárdony városában van.
Előzmény: síisten fia (243)
badmad Creative Commons License 2000.06.19 0 0 244
Lehet, hogy senkit sem érdekel, de vasárnap valamikor kora délután újra látható a Lajcsis tv2-őn a Gegen dem wind! című német sorozat, a magyar címe: Széllovagok. Ezt anno a tv3 is adta, én ott szoktam rá (ja persze, mert ex tv3-as vagyok). A film nagy sz*r, de isteniket szörföznek benne. Ha véletlenül nem fújna a szél, és tv közelben vagytok, érdemes áldozni rá egy fél órát. Az Északi-tengeren játszódik, a késöbbi részekben pedíg majd utaznak még Hawaii-ra is. Az igen cool!!!
síisten fia Creative Commons License 2000.06.19 0 0 243
Hiall,
Melyik városban is van a Varsa hotel??
És mi is az a camber? De tényleg nem tudom, de egy vitorlát kellene még vennem, egy 5-öset, van valakinek?
Ecsém: én(ill. apuci) kifizetem azt a 25.000 egy idényért, de kellene a csónakház címe telefonszáma, ami ugye Gárdonyba van!!!
CSiga Creative Commons License 2000.06.19 0 0 242
Hahó!

Még mindig fáj a derekem a péntektől és szombattól
(no meg a trapéztól :) Isteni volt a szél Balcsin 5.2-es vityót alig birtam! Akkora hullámok voltak hogy 5-6 métereket lehetett ugrani hosszban.
Más ELADÓ: 6.6 NPU speed slalom 1 camberes vityó akit érdekel irjon bátran az árban megegyezünk
CSaó

Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.06.19 0 0 241
Na! Hír ájem:)
Szal holnap este késza kék villám, oldalán egy nagy F2es matrica, pénteken front, szombaton lent vagyok a Varsánál. Mondom!!! Nem? De!
Nem adnak autót, se kölcsön se örökbe. Tom hogy rosszhelyen írom, de kétoldali pasi és munkaudorom van:-)
OFF

Tacik

Előzmény: Fenistil_24 (238)
farriss Creative Commons License 2000.06.19 0 0 240
Yo napot,

En nem mertem bemenni, mert a multkor is ilyen huvosben szedtem ossze egy mellhartya gyulladast, es az emleke meg bennem el, elg szarul voltam. De figyeltem az arcokat, mentek mint a guzuk. Na majd most 7vegen, amikor is 35 fok lesz, de szel egy szal se... :)

ecsém Creative Commons License 2000.06.19 0 0 239
hát aki lent volt hétvégén a velencein vagy balcsin az meséljen mert engem ugy kifárasztott a szél hogy már irni sem tudok...

gratulálok az idöjárás elörejelzőknek...de tutti hogy megint a béka mondta meg nekik..csakmost eltalálták....

tcs: engem nem lehet nem észrevenni :)

m'
ecsém
szasztok

Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.16 0 0 238
Kössssszzz !!!

Mostmá senki de senki nem ment meg, hogy topmenedddzser ne legyek :-))))
Ugyanis ez volt főiskolai pályafutásom utolsó vizsgája... Na erről ennyit.

Huh, megvolt a szörfölés.
Az elején ugyan akadt némi balf...kodás, de aztán egész jól belejöttem. Persze megint akkor értem le a hatos vityómmal, amikor a többség jött ki az ötösökér...

Szőlőcukor tuti, bringán is működik. De azért ki kéne valamit találni, hogy ne kelljen állandóan kirohangálni érte. Modjuk mekkérünk egy pecást, hogy a mólóról dobja be ha arra megyünk :-)))

Csillag
Itt forduljak le a székről, ha nem gondoltam rá, hogy felmegyek érted Bp-re (Fehérvárról) :-))
Egyébként hogy hogy nem adnak kölcsön autót egy FTP- nek?
Mond meg a nagyfőnöknek, hogy mostmá igazán meglephetne egy cégautóval...

Halihó
Fen

Előzmény: farriss (236)
Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.06.16 0 0 237
Nőnek senki nem ad oda autót:) Az összes velem egykaliberű kollegámnak van már céges autója, csak nekem nem. Ennyit a férfisovinizmusról......khmmmmmmmm......De keddre készen van, és semmidesemmi nem állít meg.
Egyébként meg ha kunyizol kocsit rejtsünk bele engem is!
:-)
T
Előzmény: Fenistil_24 (235)
farriss Creative Commons License 2000.06.16 0 0 236
Fenistil_24,

Gratula!!!! Huzzal surf-ozni, megerdemled!!!! En asszem szombaton lent leszek Velencen, megprobalkozom ismet trapez nelkul. Tugggyatok, mit probaljatok ki?! Vegyetek szolocukrot ( a citromos tuti) es kb. 20 percenkent gyertek ki a partra, es egyetek meg kettot. Ketszer annyi ideig fogjatok birni. Csak egy tipp.

Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.16 0 0 235
:-))))

Emberek!!!
ÁTMENTEM TERMELÉSMENEDZSMENTBŐ !!!!

Most pedig húzok sörfőzni !

Tcsillag
Mé nem kunyizol egy kocsit? Én is ezt fogom most tenni !!

Üdv

Előzmény: badmad (234)
badmad Creative Commons License 2000.06.16 0 0 234
F_24
Tényleg kicsi a világ, mi ezek szerint ismerjük is egymást, már Velencén is futottunk össze párszor. Jégesőre nem emléxem, de így rád meg apádra már igen.
Előzmény: Fenistil_24 (232)
síisten fia Creative Commons License 2000.06.15 0 0 233
*Vészhelyzet*Vészhelyzet*Vészhelyzet*!!!
A vitorlával még mindig gond van: 5 latnis a vityó
de az egyik zipzárnál, ahól a bumot rácsatolom a vityóra pont ott van a második latni vége, az egyik "Y". És vagy a bum miatt feszül a vityó,mivel az mereven fogja az árbócot így a vityót nem lehet hosszirányba meghúzni, de ha a bumot lentebb teszem, akkor az alsó "Y" elferdül a latni végén, mert a bum letolja. Úgyhogy el is szakadt a vitorla:((
Lehet, mivel még nem szörföztem, átvertek a TNT-nél, és nem kompatibilis a bum a vitorlával???
A FRancba!!! Valaki orvosolja a problémámat!

Szomaton Agárd aki ráér legyen ott. Majd kérdezősködjünk és legalább az összes szörfös megismeri ezt a topicot.

Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 232
Vazze kicsi a világ!

Nevek stimmelnek (Makra így nem, de látásból tuti). A kocsid véletlenül nem kapott pár éve valahol egy kiadós kis jégesőt?

Amúgy mind a faterom mind pedig az én keresztnevem Gyula... :))

Egyébként szvsz Fűzfőn sokkal tutibb a szél, nem pörög annyira, mint a Mariola meg a Pumukli környékén...

hali
F_24

Előzmény: badmad (231)
badmad Creative Commons License 2000.06.14 0 0 231
Hahó Fenistil!
Te is Csopakon nyomod? Mi a strand északi (Katica büfé felöli) végében szoktunk táborozni. Esetleg ismered az Attilát, Tibit, Józsit, Makráékat? Ő csinálta 2 évvel ezelőtt a strand ezen végén a vizibicikli kölcsönzőt. Nekem egy fehér Opel Kadett kombim van, egy HiFly Slalom 290es deszka, NPU, BIC és ART vityókkal.
Előzmény: Fenistil_24 (222)
Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 230
Hmm, most már azt is tudom mi az az FTP: Független Trabantos Picsa :-))))

Egyúttal felhoznék egy új témát is.
Úgy emléxem valaki említette itt szörfvásárlás-ügyileg az osztrákokat, pontosabban Neusiedlt meg Podersdorfot. Namostmár engem nagyon érdekelne hogy mostanában mi arrafelé a helyzet. Pár éve ugyanis még igen jó árak voltak+nagy választék. Aztán tavaly meg azt hallottam, hogy nagyon sz@r lett. Most akkor mi van????

üdv
F_24

Előzmény: Tavaszcsillag (224)
Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.06.14 0 0 229
Nők:-)

Figyelem! Összefogom a szedettvedett férfi csapatot:-) Jövő hét végén ha bármiféle szél adódik, mindegy merről fúj, de bent lagalább 4es.
Lent találkozunk a Varsánál.
Kérem az egyetértő bólingatásokat, asszonyokat összeszedni, sörre pénzt hozni! :-))
Tacik

Előzmény: farriss (227)
CSiga Creative Commons License 2000.06.14 0 0 228
HI

Kösz az infokat Erőt veszek magamon és fölpakolom egyszer a cuccot a kocsira :)) Péntekre iszonyúúúúúú erős, viharos északnyugati szelet mondanak (imadkozzunk!!!!!)
CSaó

farriss Creative Commons License 2000.06.14 0 0 227
Üdv,

Én még sohasem surföztem a Balatonon, csak a Velencei tavon, de azt nagyon szeretem (mármint Velencét). Jövő hétvégén, ha Tavaszcsillagnak is jó, meg Mindenkinek, meg lehetne ejteni valami találkát Velencén, surf+kaja+nők ... :)
Érdekes módon a 135 lityis Fanaticom úgy ment alattam vasárnap mintazállat, pedig az anyaga miatt nem egy könnyű darab, azt hittem ilyen szárnyalásra nem is képes.. :-)

Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 226
Na biga csiga elégedett lehecc, lerohantak a szörfösök :)))

Csillagszemű kartársnő és mindenki! Találkozzunk! Mongyuk hétvégén még nekem sincs automobilom, de majd eccer :)

Előzmény: Tavaszcsillag (224)
Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 225
HI

Szerintem a Velencei-tó szél szempontjából min. 10x jobb, mint a Balcsi. Soxor előfordult, hogy amíg én Fűzfőn szenvedtem a 0 szélben, a haverok hullára szörfözték magukat Gárdonyban. Legutóbb pedig Füreden volt vitorlásverseny (talán VB?), ott nem fújt, itt Fehérváron meg "tombolt". Én pancser meg bankettoztam :((( Azért az is jó volt :)

Szörfbérlet: szoktam látni Gárdonyban (szabadstrand, Varsa Hotel mellett), de azok a cuccok elég gyengék és persze normális szélben a kölcsönzős sincs ott, persze ha jól tudom ilyenkor nem is adhatnak ki semmit...

Üdv

Előzmény: CSiga (223)
Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.06.14 0 0 224
Asszem valóban eccerübb a Velence lake-en szörfölni, leér a lábad:) Aszongyák az okosok jobb a szél...bérelni...nem nagyon. De nekem az oly soxor emlegetett rettegett kölcsönkérés ment hétvégén először láttam előnyét női mivoltomnak:)
Találkozzunk! De én ezen a hétvégén még nem vagyok független trabantos szörfös picsa.....csak a következőn:-))))))))))))))
Éjjen éjjen hurrá....szelet akarok!
De csak olyan kicsi 4es körüli folyamatosat mondjuk egy 30 fokkal kombináva...:-)
T
Előzmény: CSiga (223)
CSiga Creative Commons License 2000.06.14 0 0 223
HI!

Én még sohasem szörföltem a Velencei tavon :(
Szivesen kipróbálnám csak Balcsin van a cuccom
lehet bérelni? (vagy ez hülye kérdés :)
amúgy többször fúj a szél ott mint Balcsin?
irjatok!!!

Fenistil_24 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 222
Halihó szörfösök

Mindenki készüljön, mert péntekre hatalmas szél fog kerekedni. Érzem a nagylábujjamban!!

Röviden bemutatkoznék:
21 év, hímnemű egyed, fehérvári illetőség, a szörf mellett mexállott kerékpáros (hi bad) és pecás (!)

a tzucc: nagyon-nagyon régi Fanatic Bee deszka (115 l, évjárat: 1988), 1picit újabb Pacific Slalom vitorla, ami itt-ott narancsos színű -> mindez csak a felismerhetőség miatt

előfordulási helyek: Gárdony (!!), Balatonfűzfő, Csopak

Tartozékom szokott lenni még 1db piros színű szovjet gyártmányú Lada személygépkocsi.

Üdv.
F_24

Double Stroke Creative Commons License 2000.06.14 0 0 221
Sziasztok,

Ha lenne egy összeröffenés a Velencei tónál, azon én is szívesen tiszteletemet tenném. Hátha a profiktól el tudunk lesni 1-2 yo mozdulatot, igaz Tacsi? A felismerés alapja lehetne mondjuk a vitorla szín és típus. Merthát ugye aki többet van a vízben mint a deszkán . . .(magamból idultam ki:-)

Egyébként a deszkámat nagyon szépen megcsinálták a Hatvany művekben, Gedeon Bá' mégegyszer köszönöm az ötletet.

Ha van valami fejlemény lsz. értesítsetek mailben.

Köszi: DS

Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.06.14 0 0 220
:-)))))))))))))))))))))))
Tavaszcsillag hatvanhaccor fog leesni a deszkájáról meaz 104 literes és különben is parázik minda állat, de mindennek ellenére ő lenne a nyerőőőőőőőőőőő
Én ott lennék, csak e hétvégén még nem van trabantom mert kedden készítík el....
Deakkor!!!!
T
Előzmény: síisten fia (218)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!