Keresés

Részletes keresés

bokusz Creative Commons License 2010.06.24 0 0 993
Lehet,de nem biztos.Bizonyítania kellene hogy én tettem...Ö a csaló én meg az áldozat.Ha azt az oldalt nézzük(bár nem biztos),hogy munkát kínál illegálisan akkor ő is bűnös,nem???Te eltürnéd,hogy már elnézést a kifejezésért,hogy belesz....ak a szádba???
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.24 0 0 992
megérdemli a fejletépést,de Te meg börtönbe kerülnél szinte tuti
Előzmény: bokusz (989)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.23 0 0 991

Vizum topikrol egy nagyon hasznos link:

 

http://www.newcomersguideusa.com/

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.23 0 0 990
Nigeriai oroksegre is van meg, aki valaszol bankszamlaszammal :(
Előzmény: Mrs Fred Weasley (987)
bokusz Creative Commons License 2010.06.23 0 0 989
Ez tiszta gáz!!!Magyarok akik ott vannak a jobb élet reményében,honfitársaink átverik őket,nemhogy inkább segítene ha már pénzt kér és keres rajta.Ez megy itthon is,sajnos.Ezért tarunk ott ahol vagyunk....Én valahogy megprobálnék tőle megint segítséget (munkát)kérni és amikor ott lennék letépném a fejét ennek a gyökérnek.
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2010.06.23 0 0 987
Nem hiszem el, hogy még mindig vannak emberek, akik bedőlnek ilyennek!

Nagyon sajnálom, ami veletek történt, Réka, nagy tanulópénz volt, de soha nem értettem, hogy miért nem lehet ELŐRE érdeklődni, hogy mi, merre, meddig.
Több százezer dollárnyi összegek vándorolnak évente ilyen csalók zsebeibe az emberi butaság miatt....
őrület
Reka 77 Creative Commons License 2010.06.23 0 0 986
Vigyazzatok Kozma Lajossal!

Floridaban hirdet epitoipari munkat. allitolag mar sokan bedoltek neki.
Koztuk vagyunk mi is sajna. Annyira jol adta elo magat,h valamiert hittunk neki.
Eloszor valami adoszamer ker 360 dollart nalunk ket szemelyre kellett igy 720.
Utana kuld egy kamu repulojegy foglalast. Csak a felet kell kifizetni,mert a masikat majd a fizetesbol vonja le. Nalunk ez ket szemelyre majdnem 1000 dollar volt.
Mi is hulyek voltunk,mert keson hivtuk fel az air francet. Kiderul a fogalas 10 nap utan lejar ha nincs kifizetve. Sosem vette meg a rep jegyet.
Csak azert irom ezt le,h nehogy mas is bedoljon ennek az 1000 dollaros majomnak.
Legyen szep napotok
R
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.18 0 0 985
kb egy hete www.groby.hu óbudai gyenes utcai üzletükben ami a vörösvári úti mc donalds mögött van a jobb oldali pénztárnál volt úgy 400 db egyenként 12 forintért . kideríted ki a gyártó és megkötöd a 6 kilós bomba üózletedet csillagászati haszonra szert téve
Előzmény: Törölt nick (982)
skywalker25 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 984
ezért sem megyünk ki a menyasszonyommal még mert mi is csak 1 misit tudnánk összaszedni :(
döntöttünk előbb london azt ha lesz félretett pénzünk mehetünk amerikába
Előzmény: romesz (946)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.15 0 0 983
CBA-ban mintha azt láttam volna óbudán
Előzmény: Törölt nick (982)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.14 0 0 981
amúgy nem érdekel,mert 65 évesen elélek még vagy 36 évet az usa és magyar nyugdíjamból , carok panamáitokra
Előzmény: Törölt nick (980)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.14 0 0 980
most akkor usa vagy panama ? becarok rajtatok
Előzmény: ficzere125 (979)
Csabee86 Creative Commons License 2010.06.10 0 0 978
Beírtam a keresőbe, nem ezt kaptam! De így már ok! Köszi
Előzmény: Rob_ (977)
Rob_ Creative Commons License 2010.06.10 0 0 977
Leírom mégegyszer... pld WES. Ha beírnád a keresőbe, megkapnád, hogy www.wes.org.
Felmész a honlapra és elolvasod...
Előzmény: Csabee86 (976)
Csabee86 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 976
Hogy tudom meg, hogy milyen a minősítése a diplomámnak?

Köszönöm az eddigi segítségeteket!
Előzmény: Rob_ (975)
Rob_ Creative Commons License 2010.06.09 0 0 975
Soha nem próbáltam ösztöndíjat kapni, így nem tudom a választ. Ha beírod a pozíciót vagy a linket, akkor is csak megtudom tippelni, mert nem gépész mérnök vagyok. De a legtöbb hirdetés nagyon pontosan leírja a feladatokat, fellelősségeket, lehet keress olyat ami részletes. De nem jó a sorrend, először tudnod kell mit ér a diplomád, kell egy itteni minősítés rá pld WES által. De olvass vissza mert ez már volt téma többek által kifejtve a H1B vizummal együtt.
Előzmény: Csabee86 (973)
Csabee86 Creative Commons License 2010.06.08 0 0 973
És szted ösztöndíjat is kaphatnék? Esetleg ha küldök egy álláshirdetést meg tudnád mondani, hogy milyen jellegű az állás? Az a baj, hogy nem állnak össze a mondatok most valamiért!

Üdv: Csabee86
Előzmény: Rob_ (972)
Rob_ Creative Commons License 2010.06.08 0 0 972
Akkor valamit félreértesz a hirdetésekben. Persze van olyan, hogy kutatómérnök, de a nagyrészük kb ua munkát végez mint egy Mo-i mérnök, csak kicsit más szintek vannak a képzésben.
Tanulni? Miért ne lehetne? Nézz ki egy sulit, írjál nekik és megírják mik az előképzési feltételek és mibe kerül egy félév... a suli papírjával pedig megkapod a tanuló vizumot simán.
Előzmény: Csabee86 (971)
Csabee86 Creative Commons License 2010.06.08 0 0 971
Sziasztok!

Rengeteg álláskereső oldalt találtam! Olvasgatom is! De nem nagyon vagyok feldobva! Az USA-ban a mérnök az inkább kutatási tevékenységet végez, legalábbis számomra ez derül ki az álláshirdetésekből!
Szerintetek arra van reális esélyem, hogy tanuljak Amerikában? Második diplomát szerezhetnék ott?

Üdv: Csabee86
Rob_ Creative Commons License 2010.06.07 0 0 970
Lehet, hogy anno így indult, nem tudom. De munkavízumot senki nem tud helyetted intézni, nagyon nehéz úgy megkapni, hogy te Mo-on vagy közben. Persze ha pld híres kutató vagy akkor lehet. De komolyra fordítva munkavízumot kapni jó eséllyel csak felsőfokú végzettséggel lehet, olyannal amit itt is elismernek, és keresett/piacképes, valamint van benne gyakorlatod. És mindezt megfelelően be is tudod mutatni a cégeknek, meg persze egy nagy adag szerencse is kell hozzá, mert meg kell találni azt a céget aki fantáziát lát benned, és ez a legnehezebb rész. Valamint idő és pénzigényes. A folyamat többször volt már téma itt, olvass vissza.
Álláshirdetés oldal pedig annyi van, hogy nem is győzöd majd végignézni. Használd a google-t... pld monster.com
Előzmény: Csabee86 (963)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 969

Hali!

Én a Balatonon lakom.

Különben biztos tényleg nem egyszerű kijutni!

Egyrészt a fél világ oda akar menni,másrészt pedig az isten tudja,hogy mennyire örül Amerika a kelet európai csürhének(?)

Előzmény: Csabee86 (961)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 968
Legalis munkat intezni minimum 1 evbe telik, es ugy nez ki a legegyszerubbnek, hogy otthonrol palyazol, kijossz interjukra, kozben korulnezel, kiszamolod, mibe kerul az elet a munka mellett, turistavizum lejarta elott hazamesz, majd munkavizummal vissza.
Előzmény: Csabee86 (947)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 967

3600-tol mar van olyan hely, ahova akar en is szivesen bekoltoznek, ha rakerul a sor... es egyebkent az 1600-as hely se rossz, sajat kis konyha, es lehet fozocskezni, azert csak 16 etkezes, es ha tobbet akarsz, lehet tobbet is fizetni.

Akarhogy is, kellemesen meg voltam lepve, milyen klassz helyek ezek. Azert is jo volt latni, hogy tudjuk, mennyit kell erre gondolva tartalekolni. A statisztika szerint 4 amerikaibol 1 ilyen otthonban vegzi.

Előzmény: denes (926)
Csabee86 Creative Commons License 2010.06.07 0 0 966
Sajnos ezen a linken nem jártam sikerrel! Csak felsőfokú tanulmányokat végző gyerekeket visznek ki! Én pedig nem vagyok az!

Valaki tudna nekem küldeni egy olyan linket, ahol kinti álláshirdetések vannak?

Jó lenne olyat is nézegetni!

Üdv: Csabee86
Előzmény: romesz (949)
Csabee86 Creative Commons License 2010.06.07 0 0 965
Köszönöm a linket!!

Olvasgatom! :D
romesz Creative Commons License 2010.06.07 0 0 964
Ezen a linken nezd meg az amerikai (USA) kategoriat. http://kem.freeblog.hu/

Talalsz tobb blogot is (5-6), amin olyan emberek irnak akik most vannak kint vagy most fognak erkezni. Tobben leirjak az ugyintezest reszletesen.
Előzmény: Csabee86 (963)
Csabee86 Creative Commons License 2010.06.07 0 0 963
Nem haragszok, de nem élek nagy tévedésben!! Én nem várom el senkitől sem, hogy szervezzen le nekem mindent! Csak ez a topic is úgy indult, hogy valaki hirdetett dolgokat! Ezért merészeltem olyasmit írni amit írtam!
Az elmúlt pár napban elég sokat olvastam erről a dologról és elég sok mindent megtudtam!

Romesz erről a táborról tudnál többet írni? Esetleg az ismerősöd elérhetőségét meg tudnád adni, hogy megkérdezzem pár dologról?

Még egyszer köszönöm a segítségeteket!

Előzmény: Rob_ (952)
Csabee86 Creative Commons License 2010.06.07 0 0 962
Abszolút nem unom a linkjeidet és hasznosak nagyon!

Köszönöm őket!
Előzmény: romesz (955)
Csabee86 Creative Commons License 2010.06.07 0 0 961
Köszönöm a linkeket! Az egyik hozzászólásomban írtam, hogy közalkalmazott (tanár vagyok)!

András777 én Csongrád megyei vagyok! S te?

Üdv: Csabee86
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 960
Úgyis van nyári szünetem!


?????????????????


Most akkor mérnök vagy, vagy tanulsz?
Előzmény: Csabee86 (951)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!